استفاده از رنگ سیاه در خانه | بازسازی تهران
28
اسفند

بازسازی تهران

بازسازی تهران

بازسازی می تواند روحیه افراد را تغییر دهد و ایجاد یک محیط جدید برای هر فردی می تواند مفید باشد و مراحل مختلفی دارد که در منزل و یا در نمای ساختمان باید اجرا شود.

اما در ادامه به بازسازی داخلی منزل می‌پردازیم.

بازسازی شامل مراحلی مانند زیرسازی، نازک کاری و غیره می باشد.

زیر سازی ساختمان باید از مصالح انتخاب شود که دارای عمر بسیار طولانی و مفیدی باشد تا به زودی دچار نوسانات و آسیب‌دیدگی نشود.

در زیر سازی ساختمان باید تمامی لوله کشی ها ،سیم کشی ها و به طور کلی همه تجهیزات باید به خوبی به کار رفته باشند و در بخش داخلی بافت سازه وجود داشته باشند.

 

بازسازی منزل و بازسازی ساختمان و طراحی داخلی منزل

 

بازسازی تهران

مرحله بعدی نازک کاری است که یکی از مراحل مهم می‌باشد و آن به دو روش می‌تواند انجام شود.

روش اول متناسب با سلیقه کارفرما است و معمار نقشی در آن نخواهد داشت اما در روش دوم همه مراحل بازسازی به معمار سپرده می شود که در روش دوم نتیجه بهتری خواهد بود وجود داشت.

در بخش نازک کاری که در واقع بخش داخلی  به حساب می آید تجهیزات مختلفی استفاده می شود که به گذر زمان موجب تخریب و آسیب دیدگی می شوند.

دکوراسیون های کلاسیک و مدرن از دکوراسیون هایی هستند که در بازسازی ساختمان مسکونی کاربرد فراوانی دارد.

اما اگر یکی از این دو را دارید بهتر است که با یک کارشناس ماه در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید بهترین بازسازی با کمترین هزینه را اجرا کنید.

هدف از بازسازی ساختمان بهبود وضعیت فعلی و قابلیت سکونت در ساختمان قدیمی است که بنای فرسوده را تبدیل به ماهیتی زیبا و پایدار می کند.

برخی از بازسازی ها نیاز به مجوز دارند و برخی دیگر فاقد مجوز می باشند کارهایی مانند تغییر کفپوش، تغییر متریال کاربردی برای دیوار ها و غیره نیازمند مجوز نمی باشد.

بازسازی ساختمان در دو نوع بازسازی ساختمان اماکن عمومی و ساختمان‌های مسکونی می‌باشند در بازسازی ساختمان هایی که بافت آنها قدیمی است و تجهیزات و امکانات زیادی وجود ندارد به گونه‌ای که هنگامی که بازسازی آن تمام شد ساختمان باید  تجهیز شود.

اما در بازسازی مسکونی می توان گفت تنها نوسازی انجام خواهد شد و تغییرات زیادی در آن به وجود نمی‌آید که این موضوع بنا به درخواست کارفرما انجام می شود.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]