درباره ما

درباره ما

به نام خدا

به نام بزرگترین معمار جهان هستی

طراحی، اجرا و نظارت بر پروژه های بازسازی ساختمانی و دکوراسیون داخلی لوکس، مسکونی، اداری و تجاری با تیمی متخصص از صفر تا صد

هدف این مجموعه تحقق زندگی ایرانی بوسیله ی معماری مطلوب و جلب رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد وما همواره تلاش کرده ایم که برای رسیدن به چنین هدفی  پیش نیازهای لازم برای به عهده گرفتن چنین مسئولیت خطیری را فراهم کنیم . شرکت معماری و بازسازی ساختمان دکوطرح با گرد آوری نیروهای توانمند و جوان و با تلفیق تجربه و انگیزه پروژه های خود را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند. این گروه بزرگترین افتخارخود را کسب رضایت و اعتماد کارفرمایان عزیز در مدت زمان فعالیت حرفه ای خود میداند.

با افتخار اعلام می کنیم با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در انجام کلیه خدمات تخصصی اعم از طراحی داخلی، بازسازی نما، تخریب ساختمان، اجرای کابینت، گچ بری و گچ کاری ،پتینه کاری ، نقاشی دکوراتیو ، اپوکسی، سیمان کاری، سنگ کاری، مقاوم سازی ساختمان، دیوار چینی، اجرای سقف کاذب ، اجرای کناف سقف و دیوار ، آسمان مجازی، کف سابی, کاشی کاری ، برق کاری، لوله کشی ساختمان ، بنایی ساختمان، نقاشی ساختمان و نما، کاغذ دیواری و پوستر، پارکت و لمینت، قرنیز دکور چوب و قرنیز حرارتی و… در خدمت شما کارفرمایان عزیزو گرامی می باشیم و این اطمینان خاطر را به شما سروران خواهیم داد که میتوانید با آسودگی نیازهای خود را به شرکت معماری دکوطرح بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد.

طرحی نو و زیبایی ، متناسب با سلیقه و خواسته شما مناسب برای کاربری فضای محل زندگی و کار شما ارائه خواهیم داد که با تمام استانداردها و متدهای روز طراحی در دنیا مطابقت خواهد داشت.

لطفا برای آشنایی بیشتر با پروژه های در دست اجرا ازسایت و اینستاگرام شرکت دیدن فرمایید تا بتوانیم بهترین مشاوره دکوراسیون داخلی را خدمتتان ارائه دهیم.

با تشکر : ابراهیم حبیبی

شرکت معماری دکوطرح

تهران – ولنجک – انتهای خیابان یمن – پلاک ۱۹ – طبقه دوم

تلفن دفتر :

۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹

۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸

همراه :

۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹

۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱

ایمیل :

info@decotarhco.com

 

مدیریت:

با مدیریت مهندس ابراهیم حبیبی