سوالات متداول

سوالات متداول

توضیح مختصری در خصوص شرکت معماری دکوطرح :

بخش سوالات متداول : شرکت معماری دکو طرح با بهره گیری از توانمندی مهندسینی مجرب و کارآزموده در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی با داشتن سالها تجربه اجرایی مرتبط، در زمینه ارائه خدمات دکوراسیون داخلی انواع پروژه های اداری، تجاری و مسکونی در خدمت کارفرمایان گرامی می باشد.

کارشناسان ما ضمن در نظر گرفتن علوم روانشناسی محیطی و معماری داخلی، به طراحی فضاهایی با شاخص های زیبایی شناسی و استاندارد های معماری، مطابق با نظر و سلیقه کارفرمایان عزیز خواهند پرداخت.

کارفرمایان عزیز می توانند، تمامی پروژه های خود را در حوزه های طراحی نمای ساختمان، محوطه سازی، نوسازی و بازسازی فضاهای داخلی و خارجی، به شرکت ما واگذار نمایند.

شرکت دکو طرح با ارائه نمونه های گسترده ای از پروژه های شاخص و موفق خود،  در راستای پاسخگویی بهتر به نیازهای شما کارفرمایان عزیز و قبل از انتخاب شرکت ما به عنوان مجری پروژه های خود ، می تواند بهترین راهنمایی و مشاوره را داشته و سپس برای آشنایی بیشتر با شیوه کاری ما به طور حضوری به شرکت مراجعه فرموده تا در جریان روند پروژه های در دست اجرا قرار بگیرید.

 

مرحله اول : بازدید پروژه و مشاوره

در این مرحله کارفرما پس از انجام هماهنگى هاى اولیه و حضور کارشناسان ما در پروژه و انجام عملیات متره و صورت وضعیت پروژه و انجام مشاوره رایگان توسط تیم تخصصى دکوطرح از کارفرما براى دیدن نمونه کارهاى انجام شده و بهره گیرى ازسلیقه و خواسته هاى کارفرما ، دعوت به عمل مى آید.

مرحله دوم : طراحى

در این مرحله با بهره گیرى از نظرات و سلیقه هاى کارفرما و استفاده از دانش و تجربه کامل تیم طراحى ، طرح به صورت دو بعدى براى شما ارسال مى شود و پس از توافق و جمع بندى وارد طراحى فاز ٢ مى شویم و پس از جمع بندى توسط تیم مهندسى دکوطرح ، طراحى سه بعدى انجام مى گردد و بعد از جمع بندى و توافق با کار فرما وارد مرحله اجرا مى شویم

 

مرحله سوم : اجرا

پس از اتمام و جمع بندى طراحى و توافق بر روى طرح یک پیش فاکتور در قالب قرارداد اجرایى براى کارفرما ارسال مى گردد و سپس در صورت تمایل عقد قرارداد در شرکت یا محل شما انجام مى شود.

بعد از عقد قرارداد و تخمین زمان اجرا توسط مهندسین ما روند شروع کار اجرا مطابق با طرح و پلان فاز ٢ انجام مى شود.

آیا انجام مرحله طراحی بدون اجرا امکان پذیر است؟

بله ، بعد ازانجام مرحله طراحی  در صورت عدم تمایل میتوانید قطع همکاری کنید

در چه صورتی میتوانیم از حسن انجام کار شما اطمینان حاصل کنیم؟؟

انجام پروژه مطابق با طرح از پیش تعیین شده صورت میگیرد و در قرار داد نیز ذکر خواهد شد که تحویل پروژه بی هیچ عیب و کمبودی از لحاظ فنی و کیفی انجام میشود

قبل از هر کاری یک مرحله بازدید از پروژه لازم می باشد اما در مرحله طراحی در صورتی که نقشه های معماری پروژه مورد نظر را داشته باشید ، احتیاجی نیست در غیر این صورت مهندسین ما برای برداشت در پروژه حاضر میشوند که در این شرایط هزینه برداشت نیز به کارفرما تعلق می گیرد اما مانند مرحله طراحی در صورت ادامه همکاری و بستن قرار داد به کارفرما باز گردانده میشود.

شما کارفرمایان عزیز مى توانید براى مشاوره  رایگان با شماره تماس ٠٩١٢٢۴۶٠٠٨٩ ، ٠٩١٩٩١٩١٧۴١ و همچنین در صورت نیاز با شماره دفتر ٠٢١٢٢١٧٢٠۶٩ تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت معماری دکوطرح

 

 

مقالات مرتبط با سوالات متداول:

 

مناطق فعالیت خدمات بازسازی

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

 

تماس با دکوطرح

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.