نصب و اجرای کابینت
23
فروردین

نصب و اجرای کابینت

نصب و اجرای کابینت

این روزها کابینت و کابینت‌سازی از خدماتی است که درخواست زیادی دارد. کابینت، قفسه برای جاسازی وسایل از آن استفاده می‌کنند و یکی از کابینت‌های محبوب در آشپزخانه به حساب می‌آید.

کابینت آشپزخانه معمولاً برای تعبیه هود، فر، هواکش و… استفاده می‌شود. اگر نصب کابینت توسط افراد متخصص انجام نشود می‌تواند هزینه‌های زیادی را بر خانواده تحمیل کنند.

لازم است قبل از سفارش کابینت اطلاعاتی مختصر در زمینه ساخت کسب کنید تا بتوانید مناسب‌ترین نصاب را انتخاب کنید.

 

نصب و اجرای کابینت

قیمت نصب کابینت‌سازی از سوالات مهم است که برای مشتریان پیش می‌آید. میزان اجرت نصب کابینت و دستمزد آن متفاوت است. در شرکت‌های کابینت‌سازی این امکان را فراهم می‌کند که  اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

طراحی کابینت برای کسانی که تصمیم به نصب این کابینت‌های جدید گرفتند از آلمان است، که به دو صورت مدرن و کلاسیک اجرا می‌شود. طراحی به سبک کلاسیک دارای ظریف کاری‌های بیش‌تری هست. به همین دلیل دستمزد کابینت‌های کلاسیک بیش‌تر است.

تغییرات در هنگام نصب کابینت دارای هزینه جداگانه است. اگر شما تصمیم بگیرید تغییراتی در کابینت‌ها ایجاد کنید باید هزینه جدا را برای آن متقبل شوید.

کابینت از نظر قرارگیری به دو دسته تقسیم می‌شوند. کابینت‌های زمینی که روی زمین قرار می‌گیرند که ارتفاعش معمولاً ۸۰ تا ۹۰ سانت هست و پهنای آن ها ۵۰ تا ۶۰ است. دسته دوم این گروه کابینت‌های دیواری هستند که در تمام منازل وجود دارد.

کابینت‌هایی که در قسمت بالا و بر دیوار نصب می‌شوند معمولاً لبه پایینی آن‌ها در ارتفاع ۱۶۰ سانتی‌متر زمین است. ارتفاع کابینت دیواری بین ۴۲ تا ۶۲ سانتی‌متر است که پهنای آن حدود ۳۵ سانتی‌متر است.

طرح‌های کابینت معمولا از جنس فلز یا چوب ام‌دی‌اف هستند و گاهی هم از شیشه هستند.

برای ساختن کابینت‌هایی با خرده چوب روکش‌دار نیاز به یراق خاصی دارد. شامل لولای توکار، لولایی روکا، پیچ مونتاژ، دستگیره تک پایه و دو پایه و موارد دیگری است. که همه این‌ها هزینه جداگانه دارد.

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۲ میانگین: ۴.۹]