0 تا 100 راهکارهای بازسازی در پونک
03
آبان

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در پونک

خدمات و ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در پونک در دکوطرح!

شما ممکن است به دلایل زیادی تصمیم به بازسازی در پونک بگیرید. ممکن است ملکی در پونک داشته باشید که با مشورت یک کارشناس، بخواهید آن را بازسازی کرده و به قیمت بهتری بفروشید. شاید در این خانه سکونت دارید و می‌خواهید آن را از نظر زیبایی و تاسیساتی و فنی به‌روزرسانی نمایید. هدف شما از بازسازی در محله پونک تهران هر چه که باشد، حیاتی‌ترین و تاثیرگذارترین تصمیم شما طی این روند، انتخاب یک شرکت بازسازی در تهران است. امروزه شرکت‌های متعددی در زمینه بازسازی منازل، محیط کار و دیگر فضاها و ساختمان‌ها فعالیت می‌کنند که هر کدام از آنها دارای خصوصیاتی هستند. شرکت‌هایی که خدمات مربوط به معماری داخلی خانه و بازسازی را ارائه می‌دهند، باید از ویژگی‌های برخوردار باشند تا بتوان آنها را به عنوان بهترین شرکت بازسازی در پونک انتخاب نماییم.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در پونک هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

اهمیت ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در پونک

خانه‌های قدیمی رنگ‌وبوی گذشته‌ها را دارند و برای بسیاری ممکن است با خاطرات شیرین کودکی و خانوادگی گره خورده باشند. در این صورت ممکن است تصمیم به بازسازی خانه قدیمی کمی دشوار باشد. با این حال با مدرن‌سازی خانه‌ی قدیمی خود می‌توانید در عین اینکه خاطرات آن را زنده نگاه می‌دارید، حال و هوای جدید و تازه‌ای به آن ببخشید. از سوی دیگر برای محافظت و بالا بردن عمر ساختمان، بازسازی خانه های قدیمی امری ضروری و مهم به نظر می‌رسد، چراکه فرسودگی سال‌های طولانی ممکن است ساکنین خانه را دچار مشکلات زیادی کند. البته بازسازی چنین خانه‌هایی قطعاً دشواری‌هایی به همراه خواهد داشت اما قابل انجام است. حتی ممکن است بخواهید خانه‌ی قدیمی خود را تغییر کاربری داده و به‌گونه‌ی دیگری از آن بهره بگیرید.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در پونک براساس متراژ آن

در امر بازسازی، متراژ خانه اهمیت ویژه‌ای دارد، چراکه متراژ فضا، تعیین‌کننده‌ی میزان هزینه، زمان لازم و نوع طراحی‌های گوناگون برای استفاده از فضای خانه است. اما چگونه متراژ می‌تواند در نوع بازسازی ساختمان مؤثر باشد؟

  • بازسازی خانه‌هایی با متراژ زیر ۸۰ متر: هرچه متراژ مکانی که قرار است بازسازی شود پایین‌تر بیاید باید دقت ویژه‌ای در دوباره ساختن آن داشت. دلیل این امر نیز آن است که در خانه‌های کوچکتر، مثلا در بازسازی خانه ۵۰ متری، به دلیل فضای کمتری که وجود دارد باید جزئیات با دقت بیشتری طراحی شوند تا هیچ‌گونه اتلاف فضایی را شاهد نباشیم. درواقع در خانه‌هایی با متراژ پایین، در هنگام بازسازی، علاوه بر دقت به زیبایی و کارآمدی، باید نظر ویژه‌ای به بهره‌گیری از حداکثر فضا داشت. در غیر این صورت ممکن است فضای خانه کوچک و نامتناسب به نظر برسد و باعث دلگیرشدن یا ناکارآمدی بخشی از فضای خانه شود.
  • بازسازی خانه‌های ۸۰ متری تا ۱۲۰ متری: در چنین متراژهایی مشکل قبلی یعنی دقت ویژه در طراحی را نخواهیم داشت و می‌توان با خاطر آسوده‌تری به بازسازی و دکوراسیون داخلی ساختمان پرداخت. در این خانه‌ها، برای نمونه بازسازی خانه ۱۲۰ متری، می‌توان بین بخش‌های خصوصی و بخش‌هایی برای مهمان تمایز قائل شد و بیشتر نیازهای ساکنین خانه را با طراحی اصولی و درست برآورده ساخت.
  • بازسازی خانه‌هایی با متراژ بالای ۱۲۰ متر: در بازسازی چنین خانه‌هایی مسلماً طراح با دست بازتری می‌تواند به طراحی بخش‌های گوناگون بپردازد. در این خانه‌ها به راحتی می‌توان برای هر فرد فضایی خصوصی در نظر گرفت و چیدمان گسترده‌تری را مدنظر داشت. درواقع با گسترش فضا طراحی مطلوب‌تر خواهد شد.

پس از آنکه هدف خود را از بازسازی خانه با توجه به بودجه و نیازهایتان مشخص کردید حالا باید به سراغ فرآیند اصلی بازسازی بروید که این پروسه شامل دو مرحله کلی است؛ یعنی بازسازی زیر ساخت ساختمان و بازسازی دکوراسیون بنا. معماری داخلی خانه باعث ایجاد فضایی دلنشین و آرامش بخش می‌شود و حس خوبی به افراد منتقل می‌کند. در دکوراسیون داخلی منزل سعی می‌شود از کمترین فضای موجود بیشترین و بهترین استفاده ممکن شود و وسایل مختلف خانه مانند مبلمان، وسایل تزئینی و… با ترکیبی سازگار و چشم نواز در کنار یکدیگر چیدمان گردند.

 

نکات مهم پیش از شروع بازسازی در پونک

به منظور بازسازی خانه کلنگی و مدیریت هزینه‌های آن باید برنامه ریزی را در اولویت کارهایتان قرار دهید چرا که عدم برنامه ریزی در این زمینه موجب پیشامدهایی می‌شود که خسارات مالی بسیاری را می‌تواند به همراه داشته باشد. همچنین با در نظر گرفتن برنامه ریزی برای بازسازی خانه‌های فرسوده، اگر قصد بازسازی خانه کلنگی خود را دارید اما بودجه شما محدود است می‌توانید از گزینه‌های جایگزین و موقت برای بازسازی بخشی از خانه استفاده کنید. شما باید ابتدا مشخص کنید که کدام بخش از خانه شما در اولویت بازسازی است و سپس با یک شرکت بازسازی مشورت نمایید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]