0 تا 100 راهکارهای بازسازی در ولیعصر
23
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در ولیعصر

نکات مهم و ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در ولیعصر

کارهای نسبتا سنگین و تخصصی‌ای مانند ساخت، بازسازی و یا طراحی داخلی و بازسازی ملک همیشه می‌تواند باعث نگرانی شود. یکی از مهم‌‌‌ترین چالش‌ها در این حوزه انتخاب شرکت معماری حرفه‌‌ای است. در این نوشته از دکوطرح کوشیده‌ایم با معرفی ویژگی‌ها و همچنین مراحل انجام پروژه‌ای مانند پروژه بازسازی در ولیعصر، در پیدا کردن یک شرکت معماری خوب به شما کمک کنیم!

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در ولیعصر هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

چرا پیدا کردن یک شرکت معماری خوب، حیاتی است؟

همه ما متناسب با شغل و جایگاهی که داریم، بیشترین زمان را در خانه یا محیط کار می‌گذرانیم. به همین دلیل حضور در فضایی امن و آرام و زیبا، تاثیر زیادی در حفظ آرامش و تمرکز ما دارد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در ولیعصر | شرکت معماری دکوطرح

علاوه بر این، با توجه به افزایش قیمت مصالح، طراحی داخلی، افزایش قیمت دستمزد و موارد مهم دیگر، بدیهی است که انتخاب یک شرکت معماری حرفه‌‌ای برای پروژه‌های طراحی و بازسازی در ولیعصر در سطح تهران و سایر استان‌ها دغدغه‌ای مهم است.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در ولیعصر؛ چه فضایی نیاز دارید؟

قبل از هرچیزی شما باید بدانید که به چه فضاهایی نیاز دارید؟ انتظار دارید در ساختمانی که کار می­‌کنید و یا محل زندگی شماست چه امکاناتی وجود داشته باشد؟ بعد از اینکه خواسته‌هایتان را مشخص کردید یک شرکت متخصص در بازسازی ساختمان به شما در رسیدن به اهدافتان کمک خواهد کرد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در ولیعصر | شرکت معماری دکوطرح

با وجود اصول و قوانین کلی بازسازی ساختمان؛ اصول بازسازی برای فضاهایی با کاربری مختلف متفاوت خواهد بود در نتیجه اولین سوال پیمانکار برای انجام بازسازی ساختمان این است. کاربری ساختمان چیست؟ در ادامه مطلب راجع به اصول بازسای انواع فضاها صحبت کرده ­ایم.

 

هدف شما از بازسازی ساختمان چیست؟

همه ما قبل از خرید و یا بازسازی ساختمان محل کار و یا منزل خود یک تصویری از آنچه که ایده­ آل ماست در ذهن داریم؛ مثلا روشن و دلباز بودن فضا، دیوارهایی به رنگ دلخواه، کاربردی­ تر شدن فضاها، نزدیک هم قرارگرفتن بخش‌­های مرتبط با هم در محل کار، تغییر رنگ و مدل کابینت­‌های آشپزخانه، ایجاد انرژی مثبت برای مشتریانی که وار فضای مغازه می‌­شوند و یا مقاوم و ایمن بودن ساختمان و بسیاری دلایل دیگر که می­‌تواند هدف شما از بازسازی باشد. بازسازی ساختمان به شما امکان تحقق این تصاویر ذهنی را می‌­دهد.

 

۰ تا ۱۰۰ مراحل بازسازی در ولیعصر

شاید برایتان سوال باشد که حالا که تصمیم به بازسازی ساختمان گرفته ­ام باید چه کارهایی انجام دهم. مراحل بازسازی ساختمان عبارتند از:

 • خواسته‌­هایتان را مشخص کنید؛ چه فضاهایی و با چه سبکی نیاز دارید و کدام فضاها از نظر شما اضافی است.
 • بودجه­‌ی مشخصی را برای اجرای بازسازی در نظر بگیرید.
 • مشاوره با یک شرکت متخصص در زمینه بازسازی، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مانند گروه معماران کارینا، که برای رسیدن به اهدافتان شما را راهنمایی کند. شرکت مشاور با توجه به
 • نیازها و میزان بودجه شما در بازسازی شما را راهنمایی خواهند کرد.
 • فضای مورد نظر توسط طراحان دکوراسیون طراحی می‌شود و توسط شما باید به تایید برسد.
 • گرفتن مجوزهای لازم برای تخریب و ساخت برخی از بخش­‌های ساختمان الزامی است.
 • برنامه ­ریزی برای زمان شروع و چگونگی انجام کار ضروری است.
 • مرحله بعد اجرای بازسازی ساختمان شروع می­‌شود. مرحله اجرای بازسازی شامل:
  • تخریب ساختمان: قسمت‌های اضافی که قرار است تغییر کند تخریب می‌شوند.
  • ساخت: بخش­‌هایی که قرار است اضافه شوند ساخته می‌شوند.
  • طراحی داخلی: کارهای نهایی و طراحی دکوراسیون مانند: رنگ دیوار و کاغذ دیواری، کف سازی، نورپردازی و.. صورت می‌گیرد.

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی اداری در ولیعصر

بازسازی ساختمان اداری و ایجاد آرامش و جذابیت در فضا باعث افزایش بازده کاری کارمندان می­‌شود در نتیجه این کار صرف هزینه اضافی نیست.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در ولیعصر | شرکت معماری دکوطرح

رعایت اصول بازسازی ساختمان اداری؛ باعث بهینه شدن فضای کار و ایجاد حس مثبت در کارمندان و ارباب رجوع می‌­شود. برخی از این اصول بازسازی و طراحی دکوراسیون اداری عبارتند از:

 • نهایت استفاده از نور طبیعی و طراحی صحیح نورپردازی مصنوعی
 • جداسازی فضای کارمندان با استفاده از پارتیشن بندی
 • استفاده از رنگ­‌های مناسب با فضای اداری برای دیوارها و وسایل
 • رعایت اصول ایمنی و استاندارد در فضاهای مختلف ساختمان

 

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی مراکز درمانی و کلینیک در ولیعصر

کلینیک‌ها مکانی هستند که طراحی دکوراسیون داخلی در آنها اهمیت بسیار زیادی دارد؛ زیرا فضایی هستند که افراد برای به دست آوردن سلامتی خود به آن مراجعه می­‌کنند در نتیجه وجود انرژی مثبت در آن به مراجعان حس خوبی می­‌دهد. استفاده از رنگ دیوار و کاغذ دیواری­‌های با رنگ روشن، استفاده از متریال چوب و شیشه در سالن انتظار، استفاده از گیاهان در بازسازی کلینیک، طراحی فضای نشیمن راحت در فضای انتظار، طراحی استاندارد فضاها و وسایل، توجه به نیاز بیماران در طراحی، استفاده از متریال با قابلیت شستشوی راحت و… از جمله اصول بازسازی هستند که در اجرای دکوراسیون فضای کلینیک باید به آنها توجه کرد. همچنین در بازسازی کلینیک باید به سن و جنسیت مراجعان توجه شود و طبق روحیه و ویژگی­‌های آنها طراحی صورت گیرد.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]