0 تا 100 راهکارهای بازسازی در مینی سیتی
29
مهر

۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در مینی سیتی

اگر به ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در مینی سیتی نیاز دارید حتما بخوانید…

اگر به فکر بازسازی خانه خود هستید و می‌خواهید تمام اقدامات مربوط به این کار به بهترین شکل ممکن پیش رود و یک بازسازی کاملا حرفه‌ای و اصولی داشته باشید، بهترین پیشنهاد این است که با یک شرکت بازسازی خانه که به صورت تخصصی و حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد همکاری کنید تا بتوانید از تجربه و تخصص تیم بازسازی موجود در این شرکت‌ها بهره‌مند شده و یک تجربه عالی از بازسازی منزل داشته باشید.

 

اگر به دنبال ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در مینی سیتی هستید، این نوشته‌ها را هم بخوانید!

 

 

چند نکته مهم ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در مینی سیتی

پیش از هر چیزی، هنگامی که در صدد استخدام پیمانکار بر می‌آیید لازم است به نکات زیر دقت داشته باشید:

 • کیفیت را قربانی هزینه نکنید: فراموش نکنید آنچه بیش از همه اهمیت دارد، کیفیت انجام کار است. با این حساب پیشنهاداتی را که به شکلی تعجب آور ارزان هستند، کنار بگذارید. در بسیاری از موارد کار کردن با یک گروه حرفه‌ای آنقدر ارزشمند است که به خاطر آن هزینه بیشتری پرداخت کنید.
 • در استخدام پیمانکار بازسازی ساختمان، به جوان‌ترها نیز اعتماد کنید: درست است که تجربه اهمیت زیادی در استخدام دارد، اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که جوانان روحیه‌ای خلاق‌تر و ایده‌هایی جدیدتر در چنته دارند. با یک تحقیق ساده درباره پیشینه گروه، می‌توانید به آن اعتماد کنید و با خیالی آسوده از نیروی جوان برای بازسازی ساختمان کمک بگیرید.
 • پیشنهادات و ایده‌های مختلف را کنار هم قرار دهید: برای استخدام بهترین پیمانکار بازسازی ساختمان، لازم است با چندین پیمانکار صحبت کنید و پیشنهادات آن‌ها را بشنوید. این صحبت می‌تواند به صورت یک تماس تلفنی یا ملاقات حضوری باشد. حتی برخی شرکت‌ها امکان مشاوره رایگان را پیش از عقد قرارداد فراهم کرده‌اند که فرصت خوبی برای شنیدن ایده‌های آنان است. در نهایت تمام پیشنهادات را با یکدیگر مقایسه کنید و به سراغ بهترین شرکت با بهترین ایده‌ها بروید.

 

انواع قرارداد پیمانکار بازسازی ساختمان کدام است؟

قراردادهای پیمانکاری بازسازی ساختمان به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 • قرارداد بازسازی ساختمان با مصالح: اولین نوع قرارداد، قرارداد با قیمت مقطوع یا قرارداد با مصالح است. در این نوع قرارداد پیمانکار موظف است تهیه مصالح و نظارت فنی بر کار را به طور کامل بر عهده بگیرد و در ازای این کار، از همان ابتدا مبلغی مشخص به عنوان دستمزد برای او تعیین خواهد شد. این نوع قرارداد معمولاً طرفداران کمتری دارد، مگر در پروژه‌های کوچک و کوتاه مدت.
 • قرارداد پیمانکار بازسازی ساختمان بدون مصالح: در قرارداد با مصالح، خرید و تهیه کلیه مصالح و لوازم مورد نیاز در پروژه بر عهده کارفرما است. در مقابل مبلغی شامل دستمزد پیمانکار، حق الزحمه نیروها و هزینه‌های اجرایی تعیین می‌گردد و طبق قرارداد به پیمانکار پرداخت می‌شود. با این حساب فراهم کردن نیروی کار و پرداخت دستمزد آن‌ها بر عهده پیمانکار خواهد بود.
 • مدیریت پیمان: مدیریت پیمان رایج‌ترین نوع قرارداد بین کارفرما و پیمانکار بازسازی ساختمان است. در این حالت، کارفرما مبلغی را به عنوان تنخواه در اختیار پیمانکار قرار می‌دهد تا مصالح مورد نیاز را تهیه کند. پیمانکار علاوه بر خرید مصالح، مدیریت پروژه و نیروها را نیز بر عهده خواهد داشت و مبلغی را به عنوان دستمزد دریافت خواهد کرد. در این حالت کارفرما می‌تواند بر کیفیت مصالح خریداری شده و تخصص و تجربه نیروی کار نظارت کافی داشته باشد.

 

عوامل موثر بر دستمزد پیمانکار بازسازی

اولین عاملی که نحوه محاسبه و پرداخت دستمزد پیمانکار را مشخص می‌کند، نوع قرارداد است. تمام جزئیات مربوط به دستمزد و هزینه‌ها در قرارداد ذکر خواهند شد. همچنین جریمه تأخیر در تحویل پروژه یا فسخ قرارداد نیز از پیش تعیین می‌گردد.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در مینی سیتی | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

دومین عامل مؤثر بر میزان دستمزد پیمانکار، حجم و میزان سختی پروژه است. به عبارتی دیگر، هر چقدر پروژه دشوارتر و بلند مدت‌تر باشد، پیمانکار بازسازی ساختمان برای اجرای آن دستمزد بیشتری دریافت می‌کند. برای مثال هنگامی که در پروژه نیازی به تخریب یا جابجایی دیوارها نباشد، دستمزد پیمانکار نیز پایین‌تر خواهد بود.

0 تا 100 راهکارهای بازسازی در مینی سیتی | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

به عنوان سومین عامل نیز می‌توان به جزئیات قرارداد و درخواست‌های کارفرما اشاره کرد. بنابر خواست کارفرما ممکن است برخی مراحل و جزئیاتی خاص به پروژه اضافه شود که همه این موارد در تعیین دستمزد پیمانکار نقش خواهند داشت.

 

از چه کسی ۰ تا ۱۰۰ راهکارهای بازسازی در مینی سیتی را بخواهیم؟

برای یک راهنمایی بی نقص، پیمانکار بازسازی ساختمان باید دارای شرایط و ویژگی‌های زیر باشد:

 • قیمت‌های روز در بازار کشور را بداند تا با آگاهی از نوسانات قیمت‌ها، از ضرر و زیان‌های ممکن پیشگیری کند.
 • نوع مصالح مصرفی را بشناسد تا بتواند بهترین آن را جهت تکمیل ایده‌ی کارفرما انتخاب کند.
 • با کیفیت مصالح آشنا باشد تا بتواند کیفیتی مناسب در راستای قیمت پیشنهادی کارفرما ارائه دهد.
 • از نکات زیبایی شناختی و روان شناختی فضا و ارتباط آن با کاربر فضا آگاه باشد تا با در نظر گرفتن روحیات کارفرما، بهترین فضا را در راستای علایق و خواسته‌های او خلق کند.
 • متعهد و مسئولیت پذیر باشد تا در تمام مراحل، کنترل شرایط را در دست داشته باشد.
 • صبور باشد تا در صورت احتمال وجود شرایط سخت در این مسیر، باعث آشفتگی و پیچیده شدن مسائل نشود و به روند بازسازی مسلط باشد.
 • او باید تجربه و سابقه‌ی کافی در این زمینه داشته باشد تا بتواند بهترین راهنمایی‌ها را به کارفرما ارائه دهد.
 • باید به قوانین و مقررات ایمنی ساختمان آگاهی داشته باشد تا در خلق فضایی امن که از مهم ترین ویژگی‌های بازسازی می‌باشد، کمک کند.
 • به مسائل فنی در حین اجرای کار آگاه باشد تا با نظارت بر کار، به کیفیت بازسازی بیافزاید و از احتمال وقوع خطاهای احتمالی از سوی کارگران کم کند.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]