شروع بازسازی منزل
09
اردیبهشت

۹ نکته مهم قبل از شروع بازسازی منزل

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل

شروع بازسازی منزل | این نکات مربوط به بازسازی منزل به شما کمک می کند تا از بروز هرگونه مشکل ، هزینه و سردرد غیرضروری که بعضاً می تواند همراه با بازسازی باشد جلوگیری کنید.

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل | هیجان نوسازی خانه به دلیل شرایط پیش بینی نشده ، بودجه های طولانی و سایر مسائل غیر منتظره می تواند به سرعت کاهش یابد. خبر خوب این است که در بیشتر مواقع با مراقبت از سیگنال های هشدار دهنده ، اگر به طور کامل اجتناب شود ، می تواند این مشکلات را کاهش داد. ادامه مطلب را بخوانید زیرا ما نکات اساسی در مورد بازسازی خانه را مرور می کنیم تا قبل از شروع بازسازی خود به آن‌ها توجه کنیم.

۱. بودجه ای واقع بینانه در نظر بگیرید | نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل

گرچه ناگفته نماند که هر پروژه ای برای کنترل هزینه ها به بودجه نیاز دارد ، اما همیشه یافتن تعادل بین طرح های رویایی و مبلغی که برای یک پروژه اختصاص داده اید ، کار ساده ای نیست. به همین دلیل است که درک واقعی از قیمت گذاری ، هم با مواد و هم نیروی کار ضروری است ، بنابراین می توانید انتظارات را بر این اساس بسنجید.

متأسفانه ، نمایش های تلویزیونی بهسازی و نوسازی منازل بعضاً از نظر هزینه ها گمراه کننده هستند که براساس مکان و زمان بندی بسیار متفاوت هستند. بنابراین ، مطمئن شوید که یک پیمانکار بودجه را بررسی کرده و واقع بین بودن آن را تأیید می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: ۱۱ نکته برای موفقیت در بازسازی اداری

۲. در مورد محدوده کاری معقول تصمیم بگیرید

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل | پس از تعیین بودجه واقع بینانه ، باید دقیقاً مشخص کنید که چه کاری ممکن است اتفاق بیفتد و چه زمانی. همچنین ممکن است لازم باشد سوالات سختی راجع به آنچه واقعاً در مقابل آنچه به سادگی می خواهید ، از خود بپرسید. این به شما کمک می کند تا هدف واقعی پروژه را شناسایی کرده و قوانین مهم را تنظیم کنید. این حتی می تواند به برنامه ریزی و تعیین اینکه چه کاری کار می کند کمک کند.

۳. از قبل آیتم های دارای ارزش Splurge را تعیین کنید

یادگیری اینکه برای چه مواردی باید پول خود را خرج کنید ، همزمان با ایجاد بودجه واقع بینانه و تعیین محدوده کار معقول همراه است. هرچه زودتر بتوانید این عزم را تعیین کنید ، با توجه به هزینه های خود ادامه مسیر را بیشتر خواهید کرد. به این موضوع بیندیشید که بیشتر از چه مواردی استفاده خواهید کرد ، زیرا اینها محصولی هستند که ممکن است ارزش بالاتری داشته باشند. اگر بودجه کمی دارید ، ممکن است بخواهید در مواد آرایشی پس انداز کنید ، زیرا این موارد به راحتی با گذشت زمان قابل تغییر هستند.

۴. یک چشم انداز واضح ایجاد کنید | نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل

از کاشی های نصب شده روی دیوارها گرفته تا وسایل نصب شده ، هرکسی که قبلاً کار بازسازی منزل را انجام داده باشد می داند که بهتر است قبل از شروع کار ، تقریباً همه چیزهایی را که انتخاب کرده اید انتخاب کنید. دلیل این امر این است که پس از شروع بازسازی ، شما باید تصمیمات زیادی بگیرید ، و هرچه بیشتر از قبل تصمیم بگیرید ، وضعیت بهتری – و تحصیلات بهتری خواهید داشت. ابزارهای آنلاین مانند Pinterest ، بازدید از نمایشگاه و / یا نمونه های مواد می توانند به شما کمک کنند و از شروع خرید موارد برای به دست آوردن توپ نترسید.

 

۵. درک آنچه در حال حاضر در اطراف است را بدست آورید

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل | شرایط موجود در یک خانه می تواند بودجه و محدوده بازسازی را کاملاً تغییر دهد ، زیرا گاهی اوقات کاری به ظاهر ساده مانند افزودن یک ورودی اضافی به یک اتاق می تواند منجر به سیم کشی کل خانه شود. اگر می دانید که مثلاً وقتی سشوار خود را روشن می کنید و همزمان خشک کن خشک می شود ، گاهی اوقات فیوز می دهید ، این باید نشانه ای باشد که برای ارتقا system سیستم الکتریکی خود لازم است.

۶. بدانید چه کسی را استخدام می کنید | نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل

خواه تصمیم بگیرید یک پیمانکار عمومی یا پیمانکار فرعی جداگانه برای این کار استخدام کنید ، یافتن تیم مناسب برای تکمیل بازسازی خانه مهم است. اگرچه توصیه های دهان به دهان از دوستان برای بعضی از افراد کافی است ، شما همچنین می توانید برای اطمینان از اینکه یک پیمانکار خود را چک کنید – بررسی مجوز ، گواهینامه بیمه ، سابقه حق بیمه ، شماره اوراق قرضه و گواهینامه – شما با یک حرفه ای سر و کار دارید که از نظر مالی خوب است. یافتن پیمانکاری که با آن کنار بیایید و دید شما را درک کند به همان اندازه مهم است ، بنابراین داشتن یک مصاحبه یا بحث مقدماتی قبل از تعامل رسمی خدمات می تواند مفید باشد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: مرمت ساختمان: ۵ نکته از جوانب مثبت

 

۷. فرضیه ها را بر اساس تلویزیون خاموش نکنید

در حالی که ما طرفدار نمایش های بهسازی منزل هستیم ، به همان دفعات بعدی ، اغلب اوقات ، بسیاری از مجموعه ها می توانند پروژه های خاصی مانند پرتاب دیوار گلدان یا نصب غرور حمام جدید را بسیار ساده نشان دهند – و ممکن است برای یک حرفه ای یا پیشرفته DIY-er که کارها خودش انجام می دهد.

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل | با این حال ، اگر قصد بازسازی خانه را دارید ، عملاً به آنچه می توانید و نمی توانید انجام دهید فکر کنید. رنگ آمیزی دیوارهای یک حمام کوچک ممکن است توسط خود شما کاملاً عملی باشد ، اما رنگ آمیزی تمام دیوارهای یک خانه ۴۰۰۰ فوت مربعی احتمالاً کمتر است. اگرچه ممکن است فکر کنید با انجام کار خود در هزینه های زیادی پس انداز می کنید ، اما اگر کاری ناآشنا باشد ، خنثی سازی حرفه ای و سپس انجام صحیح پروژه ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.

۸. آماده شوید که در هنگام بازسازی در ناراحتی زندگی کنید

نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل | زندگی در یک بازسازی منزل می تواند با یک تجربه امتحان شود – تجربه ای که اغلب مملو از گرد و غبار ، خستگی و بیرون آمدن فراوان است. حتی دقیق ترین پیمانکاران نیز نمی توانند گرد و غبار و گرد و خاک را از پرواز در همه جا باز دارند ، بنابراین بدانید که خانه شما مانند آنچه که معمولاً نگهداری می کنید تمیز نخواهد بود و سعی کنید این مسئله شما را آزار ندهد. اگر فکر می کنید تحمل آن برای شما خیلی سنگین است ، اجاره مکان برای اقامت ، تعطیلات یا زندگی با دوستان یا خانواده برای چند هفته مهم تا جایی که خانه کمی “قابل زندگی” باشد غیر معمول نیست. ”

۹. به یاد داشته باشید که مثبت باشید | نکاتی برای قبل از شروع بازسازی منزل

هنوز نوسازی خانه ای صورت نگرفته است که به صورت ابریشمی و بدون حتی یک چنگک باشد ، بنابراین برای روزهایی که اوضاع درست پیش نمی رود آماده باشید. طبیعی است که بخواهیم همه چیز مطابق برنامه کاملاً پیش برود ، اما با وجود بسیاری از محصولات و افراد درگیر ، بعید به نظر می رسد که همه چیز دقیقاً همانگونه که تصور می کردید اتفاق بیفتد ، که می تواند ناامیدکننده و حتی گاهی هزینه بر باشد.

 

پروژه هایی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۴.۵]