سبک معماری داخلی کشور انگلیس
25
آبان

سبک معماری داخلی کشور انگلیس

سبک معماری داخلی کشور انگلیس

دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی یکی از روش‌های دکوراسیون منزل به سبک اروپایی است. سبک معماری انگلیسی و همین طور کاربرد ایده‌های چیدمان خانه و دکوراسیون به منزل به سبک انگلیسی امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. آشپزخانه به سبک انگلیسی، اتاق خواب به سبک انگلیسی و همین طور استفاده از مبلمان سبک انگلیسی در طراحی پذیرایی از جمله موارد پر کاربرد در دیزاین خانه به سبک انگلیسی است.

انتخاب دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی یکی از نشانه‌های سلیقه خوش صاحب خانه می‌باشد. توجه به راحتی و سادگی در چیدمان آشپزخانه به سبک انگلیسی از جمله نکات مورد توجه افراد برای به کارگیری روش‌های دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی است. دیزاین خانه به سبک انگلیسی ترکیبی از سبک رسمی و غیر رسمی را در چیدمان منزل در بر دارد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

سبک معماری داخلی کشور انگلیس

دکوراسیون و معماری داخلی سبک انگلیسی نشان دهنده ترکیب رویکردهای سنتی از دنیای غرب با عناصر سبکی از ملت های تحت استعمار است. در این فضاها، دکوراسیون هوا مطبوع و سبک است، دارای پارچه های گل دار و کرکره هایی به سبک مزارع برای ایجاد فضای خنک کننده در مناطق معمول و گرمسیری طراحی شده است.

در دوران اوج خود، تزئینات سبک انگلیسی جنبه های تجزیه شده طراحی ویکتوریا را با جزئیات برگرفته از مواد و سنت های محلی ترکیب کرد. دیوارها و پارچه های سفید با چوب ساج یا چوب ماهون در تضاد است، در حالی که استفاده از نخل، سرخس و سایر عناصر طبیعی بیانگر جذابیت زندگی گیاهان محلی است.

تأثیر طراحی آسیایی، کارائیب و آفریقایی را می توان در استفاده از پارچه های التقاطی، چاپ های مشخص و لوازم جانبی بی نظیر جمع آوری شده از سفرهای جهانی نیز احساس کرد. در همین حال، استفاده از مبلمان چوب خیزران و بامبو (و همچنین مواردی مانند میزهای نوشتاری تاشو) ابعاد دیگری از بافت را ارائه می دهد که کاملاً استعماری است.

 

نحوه ادغام معماری داخلی انگلیس

عنصر اصلی تزئینات سبک انگلیسی تضاد رنگ های روشن و تیره است. استفاده از یک رنگ سفید ملایم برای دیوارها و مجهز کردن پنجره ها با پارچه های سبک و روشن برای احساس یک واحه خنک در یک محیط گرمسیری، در نظر بگیرید. با افزودن لکه بر روی لبه های چوبی دیگر، مانند تختخواب ها، می توانید با تضاد کف های چوبی تیره دوران مطابقت داشته باشید.

این سبک از دکور همچنین فرصت های زیادی را برای نشان دادن قطعات هنری مورد علاقه را فراهم می کند. این ها در عین وفاداری به زیبایی که در آن سفر داشته اید، باعث ایجاد جذابیت بصری می شوند. ما عاشق استفاده مجدد از وسایل مانند تنه های قدیمی و چمدان ها هستیم تا به روحیه ماجراجویی اضافه کنیم.

روند کنونی استفاده از چاپ های گیاهی با رویکرد کلاسیک انگلیسی به خوبی ترکیب می شود. بسیاری از این لمس های معاصر در دوران استعمار اصلی بی جا نبوده اند، و همچنین می توانند به آن تعامل تاریک و روشن که پالت رنگ سبک را تعیین می کند کمک کنند.

 

سبک دکوراسیون داخلی انگلیسی

سبک دکوراسیون انگلیسی در طول زمان تغییرات بسیاری کرده اما هویت خود را از دست نداده است. این سبک ترکیبی از سبک رسمی و غیر رسمی است که بسیار زیبا و مجلل است و خود دارای سبک های متنوعی است که اغلب لقب اشراف زاده ها را یدک می کشند. عامل تعیین کننده بر این سبک، آب و هوای کشور بریتانیا بوده و تاکید بر گرما و راحتی است. برای فرار از سرمای بیرون، فضای داخلی گرم، و دنج طراحی می شده است تا حس امنیت را ایجاد کند. عناصر اصلی این سبک عبارتند از:

 • پارچه های چیت گلدار
 • کاغذدیواری های پر نقش و نگار
 • قالی های رنگارنگ
 • ترکیب اشیاء هنری قدیمی و عتیقه
 • پرده هایی چیندار با نقش رز های صورتی
 • کتابخانه هایی با کتاب های زیاد
 • استفاده از صندلی هایی با روکش های ریشه دار
 • لوسترهای کریستال و آباژور
 • استفاده از تابلوهای نقاشی هنری
 • استفاده از گرم ترین رنگ ها برای ایجاد فضایی دنج و دلنشین
 • قاب عکس های یادگاری خانوادگی
 • مبل های راحتی کنار شومینه
 • بکارگیری نقوش و بافت های مختلف از چندین دوره
 • میز چای خوری به سبک انگلیسی
 • در سبک دکوراسیون انگلیسی، معمولا دیواری ساده و سفید رها نمی شود. کاغذ دیواری، پرده، روتختی و کوسن های یک اتاق خواب های انگلیسی معمولا از یک طرح و نقش واحد پیروی می کنند.

این سبک دکوراسیون در مقابل دکوراسیون منزل به سبک امریکایی، دکوراسیون به سبک ایتالیایی و دکوراسیون منزل به سبک فرانسوی بیشتر بر پایه راحتی افراد می‌باشد. استفاده از چندین طرح رسمی و غیر رسمی در نوع معماری و دکوراسیون منزل به سبک انگلیسی آن را به یکی از پر طرفدارترین روش‌های دکوراسیون منزل به سبک اروپایی تبدیل کرده است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]