ساخت خانه پردیس
05
اردیبهشت

ساخت خانه پردیس

ساخت خانه پردیس

ساخت خانه پردیس شاید از دور سخت و نشدنی به نظر برسد ولی با تفکر استراتژیک در مورد طراحی، مصالح و زمان بندی، می توانید هزینه ها را بدون کاهش گوشه ها کاهش دهید. در مقاله زیر، ما راه هایی را از بزرگ تا کوچک به عنوان انتخاب دیوارپوش بر روی چراغ فرو رفته نشان می دهیم. اما یک حقیقت جهانی دیگر در مورد بهسازی خانه این است که هر چیز کوچکی جمع می شود. بنابراین یکی دیگر از ملاحظات مهم برای شروع تصمیم گیری در مورد تخریب یا عدم تخریب کل خانه و شروع از ابتدا است.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

ساخت خانه پردیس

از پیمانکار و مجری اطلاعات دریافت کنید

در مورد مواردی مانند کفپوش، از پیمانکار فرعی خود بپرسید که آیا سهام شانس و پایان کار از سایر مشاغل باقی مانده است یا خیر. بسته به مقیاس پروژه شما، ممکن است نیازی به کمیسیون معماری کامل نداشته باشید، که شامل جلسات گسترده، بازدیدهای متعدد از محل کار و چندین مجموعه از نقشه های ساختمانی، به میزان حدود ۸ درصد از بودجه ساخت پروژه است. شاید بتوانید از طراحی معمار با مشاوره یکبار طراحی استفاده کنید.

 

همکاری در فرآیند ساخت خانه خود در پردیس

اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، وارد شوید و کمک کنید. می توانید عایق بندی کنید، می توانید رنگ کنید، می توانید سنباده بزنید.

 

سعی کنید در بازسازی خانه پردیس زود تصمیم بگیرید

اگر در مورد آنچه می خواهید کاملاً مشخص نیستید، باید برآورد پیمانکار خود، که کمک هزینه نامیده می شود، تکیه کنید و تصور او از آنچه قابل قبول است ممکن است کاملاً متفاوت از شما باشد. تام سیلوا می گوید: “نود و هشت درصد مواقع کمک هزینه ها بسیار کم است.” به عنوان مثال، ممکن است شما یک پشت چاشنی کاشی شیشه ای را در ذهن داشته باشید، اما پیشنهاد پیمانکار شما سرامیک بوده است.

اگر بودجه کافی دارید، بازسازی کف ممکن است گران به نظر برسد و اگر نمی توانید کفپوش زیر بودجه خود پیدا کنید، باید در بازسازی سایر موارد با توجه به طراحی کف خود سرمایه گذاری کنید. کلید بازسازی یا تزئین مجدد خانه به زیبایی و ارزان این است که برای خود هدفی در نظر بگیرید و یک تصویر کامل از آنچه می خواهید ترسیم کنید و سپس گام به گام هر قسمت از خانه خود را همانطور که در بالا ذکر شد بازسازی کنید.

 

آشپزخانه و انبار در ساخت خانه پردیس

اگر در حال بازسازی خانه خود هستید، احتمالاً سعی می کنید آشفتگی را از بین ببرید و فضای ذخیره سازی خود را نیز به حداکثر برسانید. با استفاده از حداکثر ظرفیت آشپزخانه می توانید مشکلات ذخیره سازی خود را به حداقل برسانید. به منظور انجام این کار با بودجه کم، می توانید کابینت آشپزخانه یا ذخیره مواد اولیه بازیافتی در خانه خود را انجام دهید یا از مغازه های صرفه جویی در منطقه خود استفاده کنید.

هیچکس فضای آشپزخانه شما را بهتر از شما نمی داند و فضای ذخیره سازی شما نیاز به ساخت کابینت آشپزخانه برای ذخیره سازی دارد نه تنها به شما در صرفه جویی در هزینه و استفاده مجدد از مصالح قدیمی در خانه کمک می کند، بلکه این اطمینان را نیز می دهد که شما دقیقاً آنچه را که نیاز دارید می سازید. اگر در حال حاضر کابینت هایی دارید که برای ذخیره سازی کافی هستند، نیازی به تعویض آن ها ندارید، فقط می توانید آن‌ها را دوباره رنگ آمیزی کنید تا آشپزخانه شما به خوبی نو به نظر برسد. به گفته مارک اپلتون، “نیمی از تجربه زندگی در داخل خانه دیدن بیرون از منزل است” بنابراین هنگام بازسازی خانه خود پنجره های بزرگ نصب کنید. با این حال، شما ممکن است بودجه لازم را برای تعویض پنجره ها نداشته باشید، در این صورت با رنگ بازی کنید و پنجره های خود را با سایه روشن تر از بقیه اتاق رنگ آمیزی کنید تا نور بیشتر از پنجره ها وارد شود.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]