ساخت آپارتمان میگون
03
اردیبهشت

ساخت آپارتمان میگون

ساخت آپارتمان میگون

ساخت یک ساختمان آپارتمانی فرآیندی پیچیده و پرهزینه است. در نتیجه، باید مطمئن شوید که پروژه ساخت و ساز با پیچیدگی‌های کمی پیش می‌رود، و در عین حال اطمینان حاصل کنید که گروهی از مستاجران آماده برای نقل مکان در زمان رسیدن به آن هستند. برای کمک به شما در انجام یک پروژه ساخت آپارتمان موفق، در اینجا ۵ مرحله وجود دارد که باید انجام دهید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

 

ساخت آپارتمان میگون

در منطقه خود تحقیق کنید

مهمتر از همه، شما باید با منطقه محلی و محلی که در آن قصد دارید ساختمان جدید را بسازید، از نزدیک آشنا شوید. این شامل درک زیرساخت های محلی، و همچنین همسایگان بالقوه و مقرراتی است که باید در طول فرآیند در نظر داشته باشید. موفقیت و ارزش ساختمان آپارتمان شما در نهایت به دو چیز بستگی دارد: یک پروژه ساخت و ساز صاف که از کنترل خارج نمی شود و مستاجرینی که مایل و هیجان زده هستند در آن زندگی کنند. تحقیق در مورد منطقه شما، و نکات مختلف مهم مربوط به ساخت و ساز ساختمان های مسکونی، اولین گام مهم در راه موفقیت شما است.

 

مخاطب خود را درک کنید

بیایید دو مؤلفه ذکر شده در بالا را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم و از مستاجران آینده شما شروع کنیم. این افراد مسئول ارائه بازگشت سرمایه شما خواهند بود، بنابراین ساختن ساختمان با در نظر گرفتن آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اول، شما باید بدانید که چه نوع مستاجری را باید انتظار داشت. به عنوان مثال، اگر نزدیک به یک دانشگاه ساختمانی بسازید، احتمالاً تعداد زیادی دانشجوی کالج خواهید داشت که به آپارتمان های شما علاقه مند هستند. آپارتمان های لوکس در محله های مرتفع دارای شرایط بسیار متفاوتی نسبت به خانه های کم درآمد خواهند بود. همه گزینه‌های بالا در نهایت می‌توانند به موفقیت ساختمان شما کمک کنند، اما تنها در صورتی که از ابتدا بدانید که باید آن را برای کدام مخاطبان بهینه کنید.

 

سبک و مطابقت خود را بدانید

به همان اندازه که بسیار مهم است، درک این موضوع است که چقدر زود باید خود را در مورد قوانین محلی، مقررات و الزامات انطباق آگاه کنید. فرآیند دریافت مجوز ساختمان، به ویژه اگر در حال ساخت ساختمانی برای مخاطبان خاص مانند دانش آموزان یا شهروندان کم درآمد هستید، می تواند زمان و تلاش زیادی را صرف کند. شما باید زود شروع کنید، و خود را در مورد آنچه در اوایل مرحله برنامه ریزی لازم است آگاه کنید تا مطمئن شوید که می توانید به موقع ساخت و ساز را شروع کنید.

صحبت از آن:

جدول زمانی خود را تنظیم کنید

پس از دانستن الزامات مربوط به منطقه، مخاطبان و قوانین محلی خود، زمان آن است که تخمین بزنید که پروژه چقدر زمان می برد. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، میانگین زمان لازم برای تکمیل یک پروژه مسکن به اندازه ساختمان و تعداد واحدهای جداگانه آن و همچنین موقعیت مکانی شما و میزان تشریفات اداری مورد نیاز بستگی دارد. انجمن ملی سازندگان خانه تخمین می زند که میانگین زمان تکمیل یک پروژه ساخت و ساز آپارتمان، از زمان صدور مجوز تا اتمام پروژه، فقط بیش از ۱۳ ماه است. البته، زمان مورد نیاز شما ممکن است بسته به منابع موجود و شرایط محلی کمی متفاوت باشد، اما استفاده از معیارهای NAHB می تواند نقطه شروع مفیدی برای تعیین جدول زمانی شما باشد.

 

شریک خود را پیدا کنید

مرحله نهایی در فرآیند پیش از ساخت را دست کم نگیرید: یافتن یک شریک ساخت و ساز قابل اعتماد برای کمک به موفقیت پروژه شما. آن شریک هم به شما کمک می کند هر یک از مراحل بالا را نهایی کنید و هم جدول زمانی خود را تسریع کنید. اما برای موفقیت، یافتن شریک مناسب بسیار مهم است. در صورت امکان، به دنبال یک شرکت ساختمانی باشید که با منطقه ای که در آن می سازید آشنا باشد و مایل به همکاری نزدیک با شما برای تکمیل پروژه باشد. شرکت مناسب را پیدا کنید، و آنها می توانند شریک قابل اعتمادی شوند نه تنها برای این پروژه آپارتمان، بلکه برای پروژه های آینده. برای شروع فرآیند تحقیقاتی خود برای یک شریک ساخت و ساز قابل اعتماد، با ما تماس بگیرید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]