ساخت مشارکتی در زاهدان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089
31
تیر

ساخت مشارکتی در زاهدان

بایدها و نبایدهای مهم ساخت مشارکتی در زاهدان

بیشتر دارندگان زمین و خانه‌های کلنگی در زاهدان مایل هستند تا در احداث ساختمان بر روی زمین و ملک خود با سازندگان مشارکت نمایند و از مزایای ساخت مشارکتی در زاهدان بهره بگیرند. اما ساخت مشارکتی در زاهدان چیست و چه مزایایی دارد؟

 

به اطلاعات بیشتری درمورد ساخت مشارکتی در زاهدان نیاز دارید؟ حتما به این مقالات نگاهی بیندازید!

 

 

ساخت مشارکتی در زاهدان چه مزایایی دارد؟

قرارداد ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران دارای مزایای زیادی از جمله افزایش ارزش ملک و نیز بهترین راه برای نوسازی ساختمان‌های قدیمی است. بر اساس قوانین و قراردادهای ساخت مشارکتی در زاهدان، مالک، ملک خود را به عنوان آورده قرار می‌دهد و سازنده نیزکلیه هزینه‌های ساخت را متقبل می‌گردد. در ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران، ملک از یکی و سرمایه از کسی دیگر می‌باشد.

ساخت مشارکتی در زاهدان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

ساخت مشارکتی در زاهدان به این صورت است که مالک یک قطعه زمین یا ساختمان قصد احداث واحدهایی مسکونی یا تجاری را دارد. او در این راه از کمک‌ها، امکانات و تجارب یک فرد یا گروه سازنده بهره‌مند شده و سپس آن‌ها را در سود یا مالکیت ملک خود، شریک خواهد کرد. ساخت مشارکتی در زاهدان فقط برای کسانی نیست که بودجه‌ی کافی برای ساخت و ساز ندارند، ساخت مشارکتی در زاهدان برای بسیاری از سرمایه‌داران بزرگ راهی مناسب برای گسترش کسب‌وکارشان و ساخت و ساز هر چه بیشتر است.

ساخت مشارکتی در منطقه یک تهران

در قراردادهای ساخت مشارکتی در زاهدان متراژ و قیمت زمین می‌بایست به طور دقیق محاسبه گردد. تمام مالکان با تجربه و متقاضیان پیشین ساخت مشارکتی در زاهدان به خوبی می‌دانند که اگر متراژ و قیمت زمین هنگام بستن قرارداد درست برآورد نشود ممکن است اختلافات زیادی را موجب شود. همان ابتدای کار در این موارد دقت کنید.

ساخت مشارکتی در زاهدان | شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

تعیین متراژ و همچنین حق و حقوق دو طرف قرارداد ساخت مشارکتی در زاهدان از بروز هرگونه اختلاف جلوگیری جلوگیری خواهد کرد. جمع سرمایه‌‌‌های مالک و کسی ملک را بازسازی می‌کند ارزش کل پروژه‌ می‌باشد، از این فرمول در قرارداد ساخت مشارکتی در زاهدان استفاده کنید.

 

چند روش برایساخت مشارکتی در زاهدان وجود دارد؟

ماهیت ساخت مشارکتی در زاهدان در هر صورت یکسان است، تنها تفاوت انواع قرارداد ساخت مشارکتی در زاهدان، در توافقات آن است، سه روش زیر متداول‌ترین روش‌ها برای تقسیم سود و مالکیت در ساخت مشارکتی در زاهدان هستند:

  • نفر اول ملک را ارائه کرده و نفر دوم هزینه‌های ساخت را به عهده می‌گیرد در این حالت قیمت زمین در بیعانه ذکر می‌شود، فرد سازنده نیز باید متعهد شود که بنایی ساخته که با مشخصات مورد نظر تطابق دارد.
  •  طرفین بر اساس توافق از قبل تعیین شده متعهد می‌شوند که چنانچه عملیات به صورت مرحله‌‌ای در هر بخش انجام شد یک سهم از زمین منتقل و انتقال دهنده پس از انجام کار برای تنظیم سند رسمی اقدام کند.
  • در این روش طرفین قرار می‌گذارند زمانی که پروژه به مرحله مشخصی برسد صاحب زمین نسبت به ارائه یک وکالت بلاعزل به فرد سازنده که طرف دوم می‌باشد جهت تنظیم سند انتقال رسمی به میزان سهم خود اقدام نماید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]