آینه کاری دبی
20
آبان

آینه کاری دبی

آینه کاری دبی

نحوه و انواع آینه کاری در دبی

طراحان داخلی از آینه هایی با اشکال، سبک ها و اندازه های مختلف برای افزایش علاقه بصری، ایجاد توهمات نوری یا ایجاد فضایی شاد در دکوراسیون داخلی یا بیرونی خانه استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از آینه ها تقریباً در هر اتاقی در خانه خود استفاده کنید. تنها کافی ست متخصصین و طراحان حرفه ای و همچنین آینه های مناسب را انتخاب کنید تا رویاهای تزئینی شما را منعکس کند! اگر شما هم ساکن جزیره ی زیبای دبی هستید و به دنبال خدمات آینه کاری در دبی توسط یک تیم مجرب و با تجربه با بهترین کیفیت و قیمت بالا هستید پس جای درستی آمده اید، با ما همراه باشید تا فوت و فن آینه کاری و آینه کاری در دبی را با هم مرور کنیم!

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

آینه کاری دبی

آینه کاری در دوبی؛ ایجاد محیطی بزرگ تر و دلبازتر با آینه کاری در دوبی

با قرار دادن آینه در طراحی داخلی اتاق خود، به یک اتاق کوچک ظاهر یک فضای بزرگ را ببخشید. آینه ها اجازه می دهند تا نور در اطراف اتاق پرتاب شود تا اتاق کوچک شما احساس گسترده تری داشته باشد. سطح بازتابنده یک آینه توهم عمق را فراهم می کند، بنابراین می توانید یک آینه کف بزرگ را به دیوار دور در انتهای یک راهرو کوتاه تکیه دهید تا به صورت بصری مسیر عبور را با طراحی خاص خود طولانی کنید. یا یک آینه بزرگ به دیوار پشت میز ناهارخوری آویزان کنید تا حال و هوای جشن یک مهمانی شام پر جنب و جوش را زیر یک لوستر درخشان برجسته کنید.

 

با آینه کاری یک نقطه کانونی ایجاد کنید

از آینه ها برای جلب توجه بصری به عنوان یک نقطه کانونی طبیعی استفاده کنید. به عنوان مثال، مجموعه ای از آینه های محدب با قاب عتیقه را روی یک دیوار خالی آویزان کنید تا فضا را با اکسسوری های های چشم نواز پر کرده باشید. یک آینه منفرد در قاب خیره کننده، مانند طرح آفتابگیر فلزی یا طرح کاشی رنگارنگ، آب نبات چشم غیر قابل مقاومت را ارائه می دهد. می توانید با آویزان کردن یک آینه مکمل در بالای شومینه، جذابیت زیبایی شناسی یک نقطه کانونی موجود، مانند یک شومینه زیبا را افزایش دهید. شمع های درخشان و یک گلدان تزئینی از گل های تازه را روی مانتل جلوی آینه قرار دهید تا جلوه چشمگیر آن بیشتر شود. همه چیز به سلیقه خود شما و پتانسیل خانه زیبایتان بستگی دارد!

 

با آینه کاری، فضای باز را به داخل خانه خود در دبی بیاورید!

با چیدمان گروهی از آینه ها بر روی دیواری روبروی یک پنجره تصویری، شکوه فضای باز را به خانه خود بیاورید. آینه ها نمای چشم نواز مناظر دریایی، باغ کلبه، رشته کوه های باشکوه یا هرنوع منظره ای را که از پنجره دلخواه منزل خود لذت می برید منعکس می کنند. دیواری از آینه نیز نور خورشید را در سراسر اتاق می‌پاشد تا فضایی روشن و شاد ایجاد کند. از یک آینه دیواری بزرگ به جای چیدمان آینه های کوچکتر برای تقویت بیانیه طراحی روشن استفاده کنید.

 

فضایی پر انرژی با آینه کاری منزل در دوبی

آینه ها می توانند یک اتاق معمولی را به فضایی پرانرژی تبدیل کنند که مملو از فعالیت های طراحی پر جنب و جوش است. برای مثال، با دسته‌بندی کاشی‌ها یا پانل‌های آینه روی دیواری در پشت تخت‌تان برای افزودن لهجه‌ای درخشان، یک تخته‌سرخ بی‌نظیر ایجاد کنید، یا گوشه‌ای تاریک و تاریک را با آینه‌ای دیواری تمام‌قد و کفی زیبا بیدار کنید. چراغ یک میز قهوه آینه دار، میزهای برجسته، کمد یا دراور را در چیدمان مبلمان خود بگنجانید تا زیبایی بصری اتاق و جلوه های تزئینی را افزایش دهید. اگر از اتاق‌های کوچک خانه خود احساس فشار می‌کنید، آینه‌ها راه ساده‌ای هستند تا اتاق‌ها را بسیار بزرگ‌تر از آنچه هستند نشان دهید. به لطف روشی که نور و رنگ ها را منعکس می کنند، آینه ها می توانند فضا را نه تنها بزرگتر، بلکه روشن تر و بازتر نشان دهند. حتی بهتر از آن، آینه ها در مجموعه ای تقریبا نامحدود از اشکال و اندازه ها با مدل هایی متناسب با هر بودجه ای عرضه می شوند.

 

 راهنمای چگونگی آینه کاری در دبی برای یک داشتن یک منزل منحصر به فرد!

یک آینه بزرگ را در یک مکان مرکزی در اتاق کوچک خود آویزان کنید. آینه های بزرگ زمانی که به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق عمل می کنند، کمک زیادی به بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک می کنند. یک آینه بزرگ را بالای میز ناهار خوری، روی شومینه یا روبه روی یک اثر هنری عالی آویزان کنید تا سبک و فضا ببخشید.

یک آینه قاب بزرگ را روی دیوار قرار دهید. مجله “Real Simple” پیشنهاد می کند از آینه ای استفاده کنید که ارتفاع آن حداقل سه چهارم یا بیشتر باشد تا سقف بیشتر به نظر برسد. آینه را به دیوار تکیه داده و برای جلوه ای درخشان، نور را در پشت آن اضافه کنید.

آینه ها را روی دیوار مقابل پنجره قرار دهید. این امر باعث می شود آینه به دلیل نحوه انعکاس نور و مناظر بیرونی مانند پنجره دیگری به نظر برسد. همچنین نور طبیعی را وارد می کند تا اتاق را بزرگتر و روشن تر نشان دهد.

آینه های کوچکتر را بچرخانید تا به صورت افقی اجرا شوند تا قسمت های باریکی مانند راه پله یا سالن را گشادتر کنند.

چند تکه مبلمان آینه ای به فضای خود اضافه کنید. یک سطح آینه ای روی قطعات بزرگتر مبلمان، قطعه را کوچکتر نشان می دهد تا بر اتاق تسلط نداشته باشد. افزودن قطعات آینه ای در کنار دیوار باعث می شود که مرزهای اتاق ناپدید شوند و اتاق بزرگتر به نظر برسد.

چه به دنبال یک آینه حمام برای نظافت شخصی باشید یا یک آینه ورودی برای خوشامدگویی به مهمانان، می توانید در میان انواع تقریباً بی پایان موجود، آینه مناسب را برای مطابقت با ترجیحات خود بیابید. از کاشی های آینه ای کوچک و ساده تا آینه های بزرگ و باشکوه کف، نوع آینه ای را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای ثابت و خواسته های طراح باشد.

 

انواع آینه برای آینه کاری در دبی؛ آینه های قاب دار

یک آینه دیواری با قاب تقریباً به هر اتاق خانه شما یک رنگ تزئینی می بخشد. قرن ها پیش، قاب های آینه از عاج، نقره، آبنوس یا لاک پشت ساخته می شدند. امروزه می توانید یک آینه براق با قاب نقره ای با خطوط مستقیم و طراحی ساده آویزان کنید تا فضای نشیمن، غذاخوری یا حمام به سبک مدرن را بهبود بخشید. از طرف دیگر، قاب‌های چوبی عریض با حکاکی‌های تزئینی تکمیل کننده اثاثیه رسمی‌تر و سنتی است. آینه‌های قاب‌دار ظاهری کامل‌تر و ظریف‌تر از همتایان بدون قاب خود می‌دهند. با رنگ آمیزی قاب موجود در رنگ درخشان، مانند زرد لیمویی، آبی فیروزه ای، قرمز ترقه ای یا سبز آهکی، یک آینه منحصر به فرد ایجاد کنید تا هیجان بصری را برانگیزد.

 

آینه کاری در دبی با آینه های زیبای ونیزی

وب سایت ونیزی میررز شاپ توضیح می دهد که منشاء آینه های ونیزی به قرن پانزدهم باز می گردد، زمانی که آن ها توسط صنعتگران ماهر ایتالیایی ساخته شدند. این صنعتگران خبره به جزیره مورانو که به شدت محافظت می‌شود نقل مکان کردند تا مهارت‌های شیشه‌سازی خود را به دور از تجار کنجکاو همسایه به طور مخفیانه تمرین کنند. آینه های ونیزی معمولاً بدون قاب هستند، با شکل استادانه با طراحی زیبای حکاکی شده که به عنوان یک قاب مصنوعی عمل می کند. اگرچه امروزه بسیاری از آینه های الهام گرفته از ونیزی در ونیز ساخته نشده اند، اما هنوز هم عظمت و عظمت قطعات معتبر را نشان می دهند.

 

 یک تیر و چند نشان با آینه های چند کاره!

برخی از انواع آینه ها برای عملکرد دوگانه استفاده می شوند. به عنوان مثال، یک کابینت دیواری حمام با جلوی آینه لولایی به شما امکان می‌دهد تا خود را در حال اصلاح یا چیدن موها ببینید، در حالی که فضای ذخیره‌سازی دارو و وسایل بهداشت شخصی را فراهم می‌کند. کابینت‌های آینه‌ای در سبک‌ها، اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود هستند که تقریباً با هر دکوراسیون حمام مطابقت دارند. یک آینه دو کاره اختیاری یک تاقچه آینه ای است که با اتصال یک قفسه باز به پایین آینه دیواری ایجاد می شود. این راه‌اندازی در ورودی به‌عنوان مکانی مناسب برای بررسی ظاهر شما و همچنین مکانی مناسب برای قرار دادن کیف پول، کلید یا سکه‌های شل به‌خوبی عمل می‌کند.

 

کاشی های آینه ای برای آینه کاری در دبی

کاشی های آینه ای در اندازه ها و اشکال متعددی وجود دارند. کاشی های استاندارد ۱۲ اینچی آینه ای را به دیوار داخلی خالی بچسبانید تا لهجه ای خیره کننده ایجاد کنید و در عین حال توهم بصری یک اتاق بزرگ تر را ایجاد کنید. کاشی‌های آینه‌ای به سبک مترو را در آشپزخانه یا حمام خود بگنجانید تا جلوه‌ای شیک با حال و هوای شهری مشخص ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از کاشی‌های آینه‌ای به‌عنوان یک میز درخشان استفاده کنید و ردیفی از کاشی‌های انعکاسی ۱۲ اینچی را در طول مرکز میز ناهارخوری خود قرار دهید.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]