دکوراسیون منزل امیر حسین مدرس
26
فروردین

دکوراسیون منزل امیر حسین مدرس

دکوراسیون منزل امیر حسین مدرس

امیر حسین مدرس بازیگر و مجری سرشناس ایرانی برای ایده پردازی در منزلش از یک طراحی سنتی با استفاده از مشاوره گرفتن از طراحان داخلی به طراحی و ایده پردازی پرداخته است. مهم ترین پارامتری که در دکوراسیون منزل امیر حسین مشاهده می شود چوب است. یکی از عواملی که در زمان دکوراسیون کردن به سبک سنتی بسیار کاربرد دارد. یکی از بخش های این منزل شیک به سبک سنتی دیزاین شده است. استفاده از پارتیشن های چوبی از یک سو و از سمت دیگر تخت چوبی پایه های یک چیدمان سنتی را بنا کرده است.

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن امیرحسین مدرس ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون منزل امیر حسین مدرس

رنگ آمیزی طراحی دکوراسیون امیر حسین مدرس

از سوی دیگر شما به راحتی می توانید رنگ آمیزی متفاوت در این طراحی را مشاهده کنیدکه سبب گرم تر شدن و قدیمی تر جلوه دادن فضا شده است. امری که به منحصر به فرد تر شدن این چیدمان بسیار کمک کرده است استفاده کردن از مخدعه های گرد و بالشتک های سنتی بر روی تخت است. استفاده کردن از تخت های گره ای خود به شما کمک می کند به یک دکوراسیون سنتی طرح و ایده شما نزدیک تر شد. پارکت های چوبی و نور پردازی در سقف شاید زیاد به چشم نیاید اما بسیار به این ایده پردازی کمک کرده است. یک شومینه دیواری در گوشه ای ترین قسمت منزل در کنار گرامافون ایستاده کار را به سمت یک دکوراسیون اصلی هدایت کرده است. باید بگویم استفاده کردن از المان های سنتی یک ایده مناسب برای طراحی به سبک سنتی می باشد اگر مشاوره های لازم در زمینه طراحی داخلی منزل به درستی به انجام شود. متخصصان حرفه ای در این راستا این روزها به شما کمک می کنند تا یک دکوراسیون متفاوت در فضای داخلی منزل خود تجربه کنید. شکی در این نیست اگر ایده پردازی ها به صورت اصولی و درست به انجام نرسد شما را به نتیجه و هدف مورد نظرتان هدایت نمی کند. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم اگر قصد تغییر دکوراسیون را دارید یا اینکه تمایل دارید یک ایده پردازی متفاوت در منزل را دنبال کنید از مشاوران و متخصصان طراحی داخلی در این راستا کمک بگیرید.

 

خانه امیرحسین مدرس

امیرحسین مدرس می گوید که چوب از متریال هایی است که در خانه ما بسیار پرکاربرد است. چوب انرژی مثبت زیادی دارد. سبک خانه تقریبا سنتی است. در کل، سبک مدرن را در دکوراسیون نمی پسندیم. این روزها سبک خیلی از خانه ها مدرن شده، مدرن بی منطق! قرار نیست هرچیزی که در دنیای وسیع دکوراسیون مد شد همان را انتخاب کنیم. هر مدی الزاما زیبا و کاربردی نیست.

 

خانه سنتی امیرحسین مدرس

از گوشه وکنار خانه نوای موسیقی شجریان به گوش می رسد و رایحه عود و شمع های روشن فضا را دلنشین کرده. این زوج کمتر از یک سال است که ساکن این خانه اند. ساختمانی که معمار آن هژیر بنفشه خواه، پسر رضا بنفشه خواه است. سبک خانه این زوج مهمان نواز سنتی است، زیرا هر دو در گذشته ساکن خانه هایی با معماری سنتی بودند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]