دکوراسیون داخلی ایسلندی
02
بهمن

دکوراسیون داخلی ایسلندی

سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

دکوراسیون داخلی ایسلندی ترکیبی از خطوط تمیز و زیبای سبک مینیمالیستی با هنرهای سنتی و عناصر چند منظوره است. به لطف ظرافت و سادگی در طراحی ایسلندی، ایجاد فضایی شیک و مدرن آسان است. استفاده از برخی عناصر خوب به همراه مبلمان و نورپردازی با کیفیت می‌تواند همه چیز را زیبا جلوه دهد.  دکوراسیون داخلی ایسلندی بر عملکرد و زیبایی مینیمالیستی تمرکز دارد. یک پالت رنگی خنثی که رنگ‌های روشن‌‌تر را شامل می‌شود، پنجره‌های بزرگ که اتاق‌ها را با نور طبیعی غرق می‌کند و وسایل تزئینی با دقت انتخاب شده مانند آثار هنری یا اشیا با الگوهای سنتی نوردیک نیز بخشی از اصول دکوراسیون داخلی ایسلندی است.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می‌شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

زمین چوبی در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

تمام عناصر در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی در روشنایی و آرامش خلاصه می‌شود. بنابراین برای انتقال این روشنایی و آرامش به فضای اتاق، در این سبک از مصالح چوبی رنگ روشن، مانند چوب درخت بلوط و زبان گنجشک استفاده می‌کنند. کاربرد چوب در کف زمین زیبای خاصی را در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی به وجود می‌آورد.

 

مبلمان ساده در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

مبلمان یکی از بزرگ‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی خانه است. مبلمان بازتاب دهنده سبک و نوع دکوراسیون است، بنابراین برای اجرای سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی از مبلمان نرم و مدرن که از نظر زیبایی بسیار ساده هستند، استفاده کنید. در این سبک بیشتر از مبلمانی با رنگ روشن استفاده می‌شود تا به خوبی با دیگر عناصر دکوری اتاق ترکیب شود. مبلمان در سبک ایسلندی از جنس چوب هستند که البته فقط در دکوراسیون داخلی ایسلندی کاربرد ندارند و به طور گسترده در پنج کشور شمال اروپا نروژ، فنلاند، سوئد، دانمارک و ایسلند یافت می‌شود.

دکوراسیون داخلی ایسلندی

رایج‌‌ترین نوع چوب‌ها برای مبلمان سبک نوردیک راش، خاکستر و کاج است. در این سبک از چوب‌هایی با رنگ روشن و با طرح‌هایی ظریف استفاده می‌شود. با توجه به تنوع طراحی ایسلندی، می‌توانید به راحتی طرح خود را انتخاب کنید و با دکوراسیون منزل خود مطابقت دهید.

 

دکوریجات مدرن و ساده در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی، دکوریجات به صورت پراکنده چیدمان می‌شوند ولی چیدمان آن‌‌‌ها دارای نظم خاصی است. باید بگوییم که در این سبک، از دکوریجات متنوع مدرن و ساده استفاده می‌کنند. مانند عکس پایین که روشنایی آن را بدون استفاده از لوسترهای زرق و برق دار انجام داده اند و قاب عکس‌‌‌های ساده و امروزی را به دیوارها آویخته اند.

 

دیوارها و سطوح عمودی هموار و صیقلی در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

تصویر کلی سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی به سبک مینیمال بسیار شبیه است، زیرا در اجرای این سبک باید از رنگ‌‌‌های کمرنگ و مصالح ساده استفاده کرد. بنابراین دکوراسیون کارها برای دکور برخی از دیوارها و سطوح عمودی خانه، لمینت‌‌‌های ساده و بدون طرح با رنگ‌‌‌های مات و کمرنگ را در دکوراسیون داخلی ایسلندی به کار می‌برند.

 

رنگ‌های مات در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی

پالت رنگی در سبک دکوراسیون داخلی ایسلندی شامل رنگ‌های مات و کمرنگ است. استفاده از این نوع رنگ‌ها فضای خانه را خسته و کسل کننده نشان نخواهد داد، بلکه باعث می‌شود فضا بزرگ‌تر، ساده و بدون هرج و مرج به نظر برسد.

 

عناصر دکوراسیون داخلی ایسلندی

عناصر دکوراسیون داخلی ایسلندی طیف گسترده‌ای از سبک‌ها را تکمیل می‌کند. مهم‌‌ترین چیز در دکوراسیون داخلی ایسلندی سادگی است. اکثر طرح‌های سبک نوردیک نیز از مواد طبیعی، به ویژه چوب‌های کم رنگ مثل خاکستری، منسوجات پشمی و کتان، چرم و شیشه استفاده می‌کنند. در واقع اکثر طرح‌های سبک ایسلندی دارای ظاهری کم رنگ و مینیمالیستی هستند.

 

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]