سبک طراحی داخلی کره
10
دی

سبک طراحی داخلی کره

سبک طراحی داخلی کره

یکی از زیبایی های تنوع فرهنگی این است که امکان شکوفایی هزاران زیبایی شناسی مختلف را فراهم می کند. از نظر تئوری، هر منطقه از جهان سبک اصیل خود را دارد که می توان آن را در آشپزی، هنر، لباس و البته معماری آن مشاهده کرد. معماری و طراحی داخلی اغلب برخی از جاودانه ترین تفسیرهای زیبایی شناسی فرهنگی هستند.

امروز در دکوطرح سبک کره ای طراحی داخلی را بررسی خواهیم کرد، که بسیاری از ویژگی های طراحی آسیایی را به طور گسترده تری دارد، اما از نظر معماری و طراحی ژاپنی تفاوت های متفاوتی دارد. طراحی داخلی کره ای ظاهری خاص از مینیمالیسم را ارائه می دهد که بر هارمونی و عملکرد تأکید دارد. در هسته خود بی تکلف و راحتی طلب است، که اجازه می دهد ظرافت و سادگی بیشتر آشکار شود و فضا کاربردی تر باشد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

سبک طراحی داخلی کره

طراحی داخلی کره ای با استفاده از چوب

همتای رایج طرح های طراحی داخلی که بر استفاده از نور طبیعی تاکید دارد، ترکیب رنگ های چوبی روشن در سراسر آن است. این دو جزء در کنار هم کار می کنند تا ظاهر دیگری را بهتر کنند. در طراحی داخلی به سبک کره می توانیم نمونه ای از فضای سبک و مطبوع را ببینیم که عمدتاً از چوب سبک پوشیده شده است. چوب احساس بزرگ تر شدن به خانه داده و حس جادار بودن در نهایت به ایجاد فضای زندگی کاربردی تر کمک می کند. البته، همیشه می توانید چوب بیشتری را به مبلمان یا دیوار اکسنت خود اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که نخل، بامبو و چوب ساج در طراحی داخلی کره ای نیز کاملاً مورد استقبال قرار می گیرند.

 

اجازه دهید نور طبیعی فضا را پر کند

یکی از اصلی ترین ابزارهایی که طراحی کره ای بر هارمونی فضایی تأکید می کند استفاده از نور طبیعی است. در سراسر تخته، نور طبیعی یکی از مؤثرترین راه ها برای روشن کردن فضای داخلی معین است. این نوع نور معمولاً برای چشم آسان تر از فلورسنت است و به ایجاد فضای اتری کمک می کند. زیبایی شناسان کره ای با این حقایق بیگانه نیستند و اجازه دادن به نور طبیعی در فضا یکی از عناصر علامت تجاری این فرم از طراحی داخلی است.

 

اکسسوری های عجیب کره ای در طراحی داخلی!

طراحی کره ای اکسسوری های عجیب و غریب را به قطعات قدیمی و کلاسیک ترجیح می دهد. بنابراین، سعی کنید چند بالش با طرح هایی جسورانه تر بیاندازید، یا برای خرید اقلام جدید و جالب اقدام کنید. وقتی سادگی در طرح طراحی در اولویت قرار می گیرد، تنها با چند آیتم دلخواه می توان آن را آسان تر کرد.

 

طراحی داخلی کره ای و نشستن روی زمین

سبک زندگی کره ای به طور سنتی شامل زمان بیشتری است که صرف مبلمان کم و مسطح می شود، جایی که عملکرد در درجه اول اهمیت قرار دارد و راحتی در درجه دوم اهمیت قرار دارد. چیزها تا حد امکان بی تکلف و راحت نگه داشته می شوند. نتیجه این است که مبلمان بیشتری مستقیماً روی زمین قرار می گیرند. این امر در بسیاری از مناطق آسیا از زمان آغاز تمدن وجود داشته است.

به منظور اتخاذ این دیدگاه در مورد مبلمان، سعی کنید چند قسمت نشیمن یا اتاق خواب دنج را به خانه خود اضافه کنید. از کوسن های محکم و خوش ساخت به عنوان پایه ای برای یک محل نشیمن راحت استفاده کنید، یک میز آویزان کم ارتفاع با کوسن ها را به جای مدل های سنتی غربی انتخاب کنید، و یک تشک ساده یا فوتون را برای خواب انتخاب کنید.

یکی از عناصر تجاری دیگر طراحی داخلی کره ای استفاده از قفسه های کتاب به عنوان تابعی از دکوراسیون مینیمالیستی است. این بدان معنی است که مانند طراحی اسکاندیناوی، کتاب ها و سایر یادگاری های کوچک به عنوان یک شکل کاربردی از تزئینات نمایش داده می شوند. یک قفسه کتاب با قفسه های در معرض، در نهایت، یک مبلمان بسیار ساده است.

برای دستیابی به ظاهر شیک طراحی داخلی کره ای، به سادگی قفسه را با کتاب ها و جلدهای مورد علاقه خود در بالا قرار دهید. به یک عکس قاب شده تکیه دهید یا مجسمه های کوچکی را در قسمت های خالی قفسه بچینید تا جلوه ای پویاتر و جذاب تر ایجاد کنید.

 

طراحی داخلی کشور کره با مدرنیته غریب نیست!

در کنار افزودن برخی از اقلام قدیمی عجیب و غریب به ظاهر خود، نترسید که کمی شیک باشید. در واقع، در میان آن همه نور طبیعی، چوب کم رنگ و دکوراسیون مینیمالیستی، یک قطعه خوب از مبلمان چوبی قدیمی یا یک اثر هنری مدرن واقعا می تواند به اثبات طرح طراحی داخلی شما به سبک کره ای کمک کند. به علاوه، یک تکه از این طبیعت در پس زمینه رنگ های روشن تر و دکوراسیون پراکنده خودنمایی می کند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]