میکروسمنت در دکوراسیون داخلی
02
خرداد

میکروسمنت در دکوراسیون داخلی

میکروسمنت در دکوراسیون داخلی

میکروسانت یک پوشش تزئینی متشکل از سیمان، رزین های پایه آب، مواد افزودنی و رنگدانه های معدنی است که به لطف چسبندگی زیاد در بسیاری از سطوح عمودی و افقی قابل استفاده است. این ماده ساختمانی از این جهت برجسته است که مستقیماً بر روی مواد موجود اعمال می شود: کاشی، چوب، تخته گچ یا گچ و سطوح بسیاری قابل استفاده است. با ضخامت فقط ۳ میلی متر، بازسازی سریع فضاها حاصل می شود.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

میکروسمنت در دکوراسیون داخلی

موارد استفاده از میکروسمنت

روکش برش لبه دار، بدون درز و مناسب برای فضاهای داخلی و خارجی است. یک روکش مداوم که می تواند روی کف، دیوارها، پله ها، سقف ها، استخرها و حتی مبلمان اعمال شود. تطبیق پذیری آن باعث افزایش حضور آن در بازسازی منازل شخصی و اماکن تجاری و سطوح وسیع مانند مراکز ورزشی، ساختمانهای صنعتی، هتلها و رستوران ها شده است.

در اینجا محدودیت تعیین شده، محدوده وسیعی از امکانات و پایان تزئینی را به شما ارائه می دهد. به لطف بافت های مختلف (ضخیم، متوسط یا نازک) به اتاق ها یک شخصیت منحصر به فرد و شخصی می دهد. طیف گسترده ای از رنگ های و پوشش های مختلفی به ما می دهد.

 

کاربردهای میکروسمنت

راه حل های تزئینی بسیار زیادی برای میکروسمنت وجود دارد. به همین دلیل کاربردهای آن بسیار متنوع است. از پله های میکروسمنت یا استخرهای شنای کوچک گرفته تا مبلمان پوشیده از میکروسمنت از جمله کاربردهای آن است. اگرچه می توانید در سطح کف و دیوار آشپزخانه ها، حمام ها و فضاهای خارجی مانند تراس استفاده کنید.

در هر سطحی که می خواهید از میکروسمنت استفاده کنید، باید به نتیجه نهایی آن کار اهمیت دهید. به همین دلیل است که در آرزوی دستیابی به محصولی بهینه، متنوع و با کیفیت که با گذشت زمان دوام داشته و متناسب نیازهای بازار باشد، با میکروسمنت به تعادل بین سختی و انعطاف پذیری رسیده ایم.

 

ضرورت استفاده از میکروسمنت

اجرای میکروسمنت به این امکان را می دهد که هر سطحی را، هر چقدر هم که باشد، بپوشانیم . در حقیقت با میکروسمنت به سطحی بدون درز و شکاف میرسیم. به این ترتیب به علت قابل شستشو بودن آن،مناطق آلودگی به راحتی شستشو می شود، بنابراین با تمیز کردن و ضد عفونی کردن، به مکان های عاری از میکروب و باکتری کمک می کنیم.

علاوه بر این، میکروسمنت ها مقاومت بالایی را در مناطقی که بیشتر در معرض شستشو و کثیف شدند هستند، ایجاد میکند و همچنین در برابر کثبفی ها به راحتی تمیز می شود. از این رو تقاضای زیاد برای میکروسمنت در آشپزخانه ها و حمام های کوچک نیز وجود دارد. به دلیل اینکه آشپزخانه ها به دلیل پخت و پز و وجود چربی محیطی هستند که دیوارهای آن به زودی کثیف می شوند و استفاده از میکروسمنت یکی از کاربردهای مهم در این فضاها و به ویژه رستوران ها است.

 

استفاده از میکروسمنت برای رنگ دیوارها

میکروسمنت یکی از مصالح ساختمانی است که برای پوشش انواع دیوارها و نما بسیار توصیه می شود. همچنین در بسیاری از دیوارهای گالری نیز استفاده می شود که با قرارگیری یک تابلو زیبا بر روی آن بسیار چشم نواز می شود.

 

استفاده از میکروسمنت در کف

کف های میکرو میکروسنت مداوم نه تنها از نظر ظاهری بسیار جذاب هستند، بلکه دارای ویژگی های جالبی نیز هستند. به دلیل یکنواختی میکروسمنت روی سطح برای ساختمان های کوچک مناسب هستند.

 

استفاده از میکروسمنت در حمام

میکروسمنت یک پوشش تزئینی مناسب برای سرویس بهداشتی است، به خصوص به دلیل این که تمیز کردن آن راحت است و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تمیز کردن دارد برای استفاده در حمام مناسب است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]