دکوراسیون خانه محمدرضا گلزار
24
فروردین

دکوراسیون خانه محمدرضا گلزار

دکوراسیون خانه محمدرضا گلزار

خانه گلزار آپارتمانی به مساحت ۱۱۸ متر مربع در خیابان گلزار اقدسیه تهران است که در زمستان ۱۳۹۰ تحویل شد تا تغییرات لازم در طراحی دکوراسیون داخلی آن انجام شود. با گزارش دکوطرح از روند تغییرات همراه شوید و در قسمت های مختلف این خانه قبل و بعد از بازسازی گشتی بزنید. خانه گلزار قبل از بازسازی با توجه به وضعیت نا مناسب طراحی آشپزخانه آن ، فضاهای پرت و غیر قابل استفاده ای داشت که موجب می شد متراژ خانه کمتر به نظر برسد. قسمت جلوی آشپزخانه که حالتی راهرویی داشت بلا استفاده مانده بود. با چنین وضعیتی صاحبخانه مجبور بود از فضای سالن به عنوان اتاق تلویزیون، نشیمن و غذاخوری نیز استفاده کند.

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن محمدرضا گلزار ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون خانه محمدرضا گلزار

تغییرات دکوراسیون خانه محمدرضا گلزار

با افزایش طول دیوار ورودی خانه و حذف شومینه از این منطقه این امکان فراهم شد که بتوان در کنار سمتی از دیوار که به سوی سالن بود فضایی برای میز غذاخوری تعریف کرد. در سمت دیگر دیوار در کنار ورودی ، کمد لباس با اندازه مناسب قرار گرفت و فضایی بهینه را در ورودی خانه شکل داد. با طراحی آشپزخانه جدید و قرار دادن کانتری جلوی آن، آشپزخانه جزیره ای با صورت خطی شکل گرفت و فضای جلوی آن را از حالت راهرویی خارج کرد. وجود ستون موجود در دیوار روبروی آشپزخانه محدودیت هایی برای طراحی بوجود می آورد. از این رو با بستن این ستون به وسیله کناف فضای رخت شوی خانه طراحی و اجرا شد. ماشین لباس شویی از آشپزخانه حذف و به رخت شوی خانه منتقل گردید.

 

دکوراسیون آشپزخانه گلزار

با چنین تغییراتی عرض فضای جلوی آشپزخانه بیشتر شده و امکان قرار دادن مبلمانی به شکل L  به وجود آمد. تلویزیون از سالن پذیرایی خارج و به دیوار پشت رخت شویی خانه منتقل شد. این طراحی هوشمندانه موجب شد که فضای پذیرایی از نشیمن خانه تفکیک شود. بنابراین سالن پذیرای خانه گلزار بزرگتر و دلبازتر شده است و فضای غذاخوری حد و مرزی مشخص و تعریف شده دارد. حالا نوبت به طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی می رسد. شومینه دکوراتیو فضایی گرم و صمیمی را به خانه گلزار آورده است و متناسب با طراحی کلی دکوراسیون فضا چهره ای تازه به این خانه بخشیده است. در بعضی از قسمت ها از کاغذ دیواری به عنوان دیوار پوش استفاده شده است. طراحی دکوراسیون سرویسهای بهداشتی و حمام کاملا تغییر کرده و روشویی و همه شیرآلات خانه تعویض شده است. کلیه کارهای چوبی خانه گلزار اعم از کابینت آشپزخانه، کمد لباس ورودی، کمد لباس اتاق خواب، پوشش های روشویی حمام و سرویس بهداشتی به صورت سفارشی تهیه شده است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳]