دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور
29
فروردین

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور – گپ و گفتی با طراحان خانه رابرت داونی جونیور

برای بسیاری از طراحان، این ندای تمام عمر خواهد بود: رابرت داونی جونیور از شما می خواهد که برای او خانه ای در همپتون ها پیدا کنید و آن را تزئین کنید. اما برای جو ناهم، که چند تابستان پیش این تماس را دریافت کرد، یک هشدار بزرگ وجود داشت: به محض امضای سند خانه، او و تیمش در Fox-Nahem Associates تنها شش هفته فرصت داشتند تا خانه را به طور کامل تجهیز کنند. «[داونی جونیور] به تیم آن ها گفت: «ما می‌خواهیم خانه کاملاً خالی شود، کاملاً رنگ‌آمیزی شود، و می‌خواهیم آن را تزئین کنیم، حتی اگر در نهایت صد در صد اینطور نباشد که ما آن را بخواهیم. آیا می‌توانید آن را انجام دهید؟» چه کسی به رابرت داونی جونیور نه می‌گوید؟» داونی ها همچنین به او وظیفه دادند که خانه را با همه چیزهایی که برای زندگی در تابستان در آنجا نیاز دارند تجهیز کند.

جالب است بدانید رابرت داونی جونیور (Robert.Downey.Jr) وقت خود را برای سرمایه گذاری در خانه‌های جدید می‌گذارد خانه های وی هر کدام در دو طرف سواحل ایالات متحده است. اما این بار یک عمارت ۳.۸ میلیون دلاری مالیبو (malibu)‌، کالیفرنیا است، این عمارت یک طبقه که در سال ۱۹۷۲ ساخته شده است و در سال ۲۰۱۷ خریداری کرده است.

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن رابرت داونی جونیور ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

طراحی کوراسیون خانه رابرت داونی جونیور

دکوراسیون خانه رابرت داونی جونیور به سبک مدرن طراحی شده است. در این خانه سه اتاق خواب و سه حمام وجود دارد که در مجموع ۳،۴۰۰ فوت مربع از فضای خانه را شامل می‌شود . این خانه دارای ۳ تخت و ۳ حمام است که کاملاً مطابق با استانداردهای رابرت داونی جونیور ساخته شده است. در کنار این فضاها این خانه دارای منظره‌ای بسیار زیبا از تالاب مالیبو است.

 

امکانات خانه رابرت داونی جونیور

خانه او دارای یک حیاط پشتی با تمام مواردی که یک فرد مشهور به آن احتیاج دارد، مانند استخر، وان آبگرم، گودال آتش، یک منطقه تفریحی و حتی فضای سبز برای مینی گلف است. این خانه با مساحت ۳،۳۸۴ فوت مربع در صخره ای آفتابی قرار گرفته که از بسیاری از اتاق‌ها چشم انداز خیره کننده و فوق العاده زیبایی از مناظر و آب وجود دارد. در دکوراسیون داخلی خانه وی در اتاق نشیمن، دیوارهای شیشه‌ای جمع شونده وجود دارد که از وجود نور در همه جا اطمینان حاصل شود. شاید بگویید پس تکلیف این همه اثاثیه موقت چه شد؟ در حالی که برخی از آن ها برای بازسازی نهایی برش خوردند، داونی ها تقریباً هر چیز دیگری را برای استفاده به عنوان مبلمان برای زمانی که رابرت در محل فیلم می گیرد، نگه داشتند. ناهم می‌گوید: «وقتی او در سراسر جهان عکس می‌گیرد، بسیاری از وسایل خانه‌شان را با خود می‌برند. آنها دوست دارند محیطی را برای خود و فرزندانشان مانند خانه خود بسازند.» این طراح که از آن زمان با خانواده دوست شده است، اکنون قطعاتی را که برای همپتون ها انتخاب کرده بود در مکان هایی متفاوت مانند آتلانتا و لندن دیده است. استفاده مجدد خلاقانه در بهترین حالت خود!

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]