سبک طراحی داخلی اسپانیا
15
دی

سبک طراحی داخلی اسپانیا

سبک طراحی داخلی اسپانیا

سبک اسپانیایی در طراحی دکوراسیون دنیایی است پر از رنگ های متنوع و زنده، اگر هم سبک های قدیمی و هم جدید را دوست دارید؛ این سبک یکی از انتخاب های شما می تواند باشد، چون ترکیبی از سبک های قدیمی و جدید است. سبک اسپانیایی در طراحی دکوراسیون رنگ ها و بافت های جذابی دارد که به راحتی با هم هماهنگ می شوند. هر سبکی پالت رنگی مخصوص به خود دارد که با آن می توان سبک را شناسایی کرد؛ رنگ های درخشانی همچون قرمز، نارنجی و زرد در سبک اسپانیایی خودشان را بیشتر نشان می دهند.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

سبک طراحی داخلی اسپانیا

کاشی طرح سنتی در طراحی داخلی اسپانیایی

کاشی های طرح سنتی به سادگی می توانند سبک طراحی داخلی اسپانیایی به منزل شما بدهند. کاشی ها در سبک اسپانیایی تنها محدود به سرویس بهداشتی و آشپزخانه نمی شوند و برای شومینه و یا حتی برای اتاق خواب هم می توانند گزینه جالبی باشند. می توانید از کاشی هایی با طرح های مختلف حتی کاشی های طرح سنتی ایرانی استفاده کنید ولی توجه کنید که رنگ ها با هم هماهنگی داشته باشند.

 

چوب در سبک طراحی داخلی اسپانیایی

از مشخص ترین ویژگی سبک اسپانیایی وجود چوب تیره در فضا است. منزل شما با اضافه کردن میز و کابینت های چوبی برای آشپزخانه، وسایلی از سبک روستیک، قاب عکس هایی با فریم چوبی و استفاده از تیرهای چوبی برجسته برای سقف سبک اسپانیایی خواهد گرفت. تیرک های سقفی چوبی همانقدر که ظاهری روستیک به منزل می بخشند برای ایجاد سبک اسپانیایی هم تأثیر گذار هستند. البته باید اشاره کنم که فقط چوب ویژگی سبک اسپانیایی نیست و تزئینات و نرده های آهنی در این سبک هم خودشان را نشان می دهند.

 

تزئینات سبک طراحی داخلی اسپانیایی

به طور کلی تمام وسایل تزئینی مکزیکی و اسپانیایی سبک اسپانیایی ایجاد می کنند؛ مانند گلدان های سفالی و نقاشی های رنگارنگ. تنها چوبی لازم نیست باشند و ترئینات آهنی هم پیشنهاد می کنیم. اتاق خواب را با بالش و روتختی هایی با بافت های متنوع، گلدوزی شده و رنگ های شاد تزئین کنید؛ رنگ دیوار شاد باشد و روشن مانند کرم، عسلی و آبی روشن

 

پذیرایی به سبک طراحی داخلی اسپانیایی

برای پذیرایی در سبک اسپانیایی کف پوش هایی مانند پارکت و سنگ، فرش هایی با تنوع طرحی و رنگی و مبلمان چرم استفاده کنید. نقاشی های رنگ روغن که به فضا رنگ می دهند را فراموش نکنید. وقتی طراحی پایه را انجام دادید به اضافه کردن شمعدان به فضا هم فکر کنید. حالت تاریک و رمانتیک برای سبک اسپانیایی نباید استفاده شود و تا آنجا که امکان دارد فضا را روشن کنید. از رنگ های زیبای این سبک برای پرده، آثار هنری و کوسن ها می توانید استفاده کنید.

تمام پذیرایی را با فرش پر نکنید، از خصوصیات این سبک این است که کف چوبی یا سنگ خودش را نشان دهد و با فرش های زیاد پنهان نشود. در سبک طراحی داخلی اسپانیایی زیبایی کردن فضا تنها هدف طراحی داخلی نیست و احساسی که هر سبک، رنگ و بافت ایجاد می کند؛ بر اخلاق و تصمیمات افرادی که در آن فضا زندگی می کنند تأثیر دارد. همین دلیل است که طراحی داخلی را به هنری مهم و حساس تبدیل می کند.

 

سرویس بهداشتی سبک طراحی داخلی اسپانیایی

استفاده از سقف های چوبی و کاشی هایی با طرح سنتی هم سبک اسپانیایی به فضا می دهند و هم فضا را شیک می کنند. فضا همچنین باید نور پردازی قوی ای داشته باشد.

 

آشپزخانه سبک طراحی داخلی اسپانیایی

برای آشپزخانه اول از همه توجه به کاشی ها کنید که دارای طرح های سنتی و رنگ های شاد باشند و سپس میز و وسایل چوبی به فضای آشپزخانه اضافه کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]