نکات طراحی فروشگاه
21
اردیبهشت

نکات طراحی فروشگاه

طراحی فروشگاه خرده فروشی | فروشگاه های خرده فروشی برای مدتی طولانی وجود داشته اند و به طور مداوم در سبک معماری داخلی خود تکامل یافته اند. روشهای مختلفی در سراسر جهان برای طراحی چیدمان داخلی فروشگاه خرده فروشی شما بررسی شده است و نتیجه گیری ساده است – طراحی فروشگاه خرده فروشی مانند داستان سرایی است که در آن همه افراد یک تجربه شخصی دارند.

اهمیت طراحی داخلی خرده فروشی در این دوره تجارت الکترونیکی دیجیتال که رقابت در هر صنعت افزایش یافته است ، افزایش یافته است. هنگامی که در حال ساخت فروشگاه تجاری خود هستید ، باید به همه جزئیات مانند ایدئولوژی برند خود ، تم فروشگاه ، رنگ های فریبنده یا حتی نمایش تابلوها وارد شوید.

خرده فروشی اکنون جزئیات کامل را در بر دارد. به همین دلیل ما لیستی از ایده های اساسی را ایجاد کرده ایم که به شما در ایجاد یک فضای خرده فروشی چشمگیر کمک می کند تا مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه خرده فروشی و مرور محصولات مخفی شما به عنوان یک تجربه مثبت خرید جذب کند. تصمیمات هوشمندانه طراحی شده در طراحی داخلی می تواند تأثیر آشکاری در فروش شما داشته باشد یا خیر.

 

پیشنهاد نویسنده: نمونه دکور مغازه

۱. ویترین جذاب | طراحی فروشگاه خرده فروشی

فقط چند ثانیه طول می کشد تا مشتری در کنار فروشگاه شما قدم بگذارد ، بدون اینکه حتی جلوه ای دوم از آن بگذارد. شما باید در بازی طراحی نوار خود را بالا ببرید زیرا فقط یک فرصت کوچک دارید تا مشتریان بالقوه خود را از پای خود تکان دهید. این نکته برجسته است که خرده فروشان باید توجه افرادی را که در عرض چند ثانیه اولیه از فروشگاه خود عبور می کنند جلب کنند ، چیزی که بیشتر شبیه عشق در نگاه اول است. حتی علامت های تجاری بزرگ جهانی نیز متقاعد کردن هرکسی برای ورود به فروشگاه خود در عرض چند ثانیه چالش برانگیز است. اگر عناصر دمدمی مزاجی را به نمای فروشگاه خود اضافه کنید ، رهگذران خود را وسوسه می کنید تا داخل مغازه را جستجو کنند.

به عنوان مثال ، فروشگاه Burberry در شانگهای سعی در ایجاد مفهومی با تکنولوژی پیشرفته از نمای روشن دارد و دارای انیمیشن هایی با نور مناسب است که متناسب با آب و هوا تغییر می کند.

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی مغازه عطاری

۲. وارد منطقه کم فشار شوید

طراحی فروشگاه خرده فروشی | نمای جذاب فروشگاه ، چشم انداز شما را به دومین بخش مهم از ساختار خرده فروشی شما که معروف به “منطقه کم فشار” است هدایت می کند. این اولین برداشت مشتریان شما از ورود به فروشگاه است. این قسمت مهم برای نمایش هوشمندانه طراحی داخلی است زیرا این فضا تصمیم می گیرد تا آسایش جمعیت ورودی شما را تعیین کند. مشتری شما در مرحله انتقال فوق العاده ای قرار دارد زیرا از محیط فعلی قدردانی می کند و بسته به پیشنهادات فروشگاه تصمیم می گیرد که به جلو حرکت کند یا نه.

منطقه رفع فشار بسته به اندازه فروشگاه شما فضای اولیه ۵ تا ۱۵ فوت است. شما بهتر است از این منطقه استفاده کنید زیرا مشتریان شما آگاهانه یا ناخودآگاه قضاوت خود را درباره میزان روشنایی نور ، الگوها و بافت های کف ، مواد و دسترسی به عناصر داخلی که باعث فریب یا خستگی آن‌ها می شود ، انجام می دهند. یک خرده فروش باید بر عناصر بیانیه کوچک یا بزرگ و نور خلاق تمرکز کند تا خط تولید شما را در آنجا نشان دهد.

۳. مسیر را بکشید

سفر مشتری در داخل فروشگاه شما باید در اولویت اصلی طراحی داخلی شما باشد ، اما تصمیماتی که در مورد راه یابی گرفته می شود بیشتر در مراحل بعدی توسط طراحان داخلی خرده فروشی انجام می شود. این در نهایت منجر به ساختار آشفته و طرح های پیچیده ای می شود که بعداً بر فروش تأثیر می گذارد. مارک های بزرگ مسیری را که مشتریانشان معمولاً در پیش می گیرند در نظر می گیرند و از روش های یافتن راه ، محل فروش و نمایش کالاهای اصلی بر این اساس استفاده می کنند.

یک گیک خرده فروشی که در حال یادگیری زیبایی های طراحی داخلی خرده فروشی است ، از قانون “درست” اطلاع دارد. در آمریکای شمالی مشاهده شده است که ۹۰ درصد از مصرف کنندگان بدون تأمل زیاد به سمت راست در خرده فروشی می چرخند. چگونه به طراح کمک می کند؟ شما می توانید با نگه داشتن کالاهای خود در اطراف آن ، اولین دیواری که به آن‌ها برخورد می کنند را تا آنجا که ممکن است فریبنده ایجاد کنید و آن‌ها را به خوبی نمایش دهید. این دیوار به دیوار قدرت نیز معروف است. این دیوار باید بهترین کالاهای تجاری شما را داشته باشد و مصرف کننده را ترغیب کند تا در فروشگاه شما بیشتر بازدید کند.

پیشنهاد نویسنده: اجرای نمای لوکس

۴. روشنایی

نورپردازی عامل مهم دیگر در موفقیت فروشگاه بزرگ خرده فروشی است. نورپردازی جو را ایجاد می کند ، محیطی روشن ایجاد می کند و نمایش محصولات را به بهترین شکل ممکن افزایش می دهد. طراحان داخلی باید نورپردازی مناطق اصلی را به روشی نوآورانه در نظر بگیرند تا توجه خریدار را به خود جلب کرده و تجربه فوق العاده ای را در اختیار آن‌ها قرار دهند. فروشگاه-نور

۵. عامل قلم مو | طراحی فروشگاه خرده فروشی

ما در مورد تأثیر فروشگاه های خرده فروشی چشم نواز و ابتکاری در سراسر جهان اطلاعات کسب کرده ایم ، شما همچنین باید در مورد “عامل برس مسواک” بدانید. این تئوری بیان می کند که اگر زن از پشت توسط یک کالا ، شخص یا میز نمایشگر مسواک بزند ، علاقه به خرید کمتری خواهد داشت. راهروهای فروشگاه باید به اندازه ای گسترده باشند که بتوانند هنگام خرید آزادانه حرکت کنند. قفسه ها باید از ارتفاع کافی برخوردار باشند تا راحتی دسترسی به محصولات را برای مصرف کنندگان افزایش دهند.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون کافی شاپ

۶. زمان پرداخت

طراحی فروشگاه خرده فروشی | توقف نهایی برای یک فروشگاه خرده فروشی مسیر خرید پیشخوان است. هنگامی که مصرف کننده از راهروها گشت زد ، چیزهای خود را پیدا کرد و تصمیم به خرید گرفت ، خرده فروشان باید مسیر خرید را به ساده ترین شکل ممکن طراحی کنند. خرده فروشان باید طرحی را برای تشویق حداکثر فروش ایجاد کنند که به معنی موقعیت صحیح صندوق پول ، مسیر صف راحت و ایده هایی است که اگر منتظر نوبت خود هستند ، مصرف کنندگان خود را مشغول کنند.

آیا توجه کرده اید که هر قدم شما در یک فروشگاه خرده فروشی به خوبی برنامه ریزی شده است؟ هر مرحله هدف خود را دارد و به تجربه خرید مشتری پسند شما اضافه می کند. یک تجربه خوب آن‌ها را تشویق به بازگشت می کند و همچنین حرف خوبی را در اطراف پخش می کنند.

ما ، در دکوطرح، تقریباً در دو دهه گذشته پذیرای صنعت معماری بوده ایم. ما تیمی از طراحان و طراحان باتجربه داریم که از سالهای گذشته با موفقیت روی پروژه های ما کار می کنند. ما در تبدیل طراحی داخلی به پیش نویس داخلی به مشتریان خود کمک می کنیم که به شما کمک می کند پروژه رویایی خود را تحقق ببخشید. برای جزئیات طراحی داخلی خود با ما تماس بگیرید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی مغازه

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره‌ی رایگان می‌توانید با شماره‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]