نحوه انجام طراحی داخلی کلاسیک
30
اردیبهشت

طراحی داخلی سنتی: ۷ نکته برای ایجاد یک اتاق زیبا

طراحی داخلی سنتی؛ طراحی داخلی زیبا و با کلاس ، یک انتخاب بی انتها است که هرگز از مد نمی افتد. به علاوه ، این امکان را دارد که تقریباً به هر فضای داخلی ظرافت بدهد. از این رو ، اگر عتیقه جات و طرح های کلاسیک از مواردی هستند که از آن لذت می برید ، طراحی داخلی سنتی ممکن است فقط انتخاب مناسبی برای خانه شما باشد!

اگر طراحی سنتی را می پسندید اما احساس می کنید برای خانه شما خیلی زیاد است ، طراحی داخلی انتقالی می تواند راه حل شما باشد. با جفت شدن عناصر سبک سنتی با مدرن تر ، فضای داخلی انتقالی سازش کامل است. بنابراین ، خواه به خالص سنتی بروید یا به صورت انتقالی ، ادامه مطلب را بخوانید تا از این ۷ ماده ضروری که طراحی داخلی سنتی کاملی را ایجاد می کنند ، الهام بگیرید.

 

پیشنهاد نویسنده: تزئینات کلاسیک

۱. تزئینات ساختاری در طراحی سنتی

طراحی داخلی سنتی | اول از همه ، یک طراحی داخلی سنتی از ساختار خود اتاق شروع می شود. تریم و نرده های قالب ریزی و سازه همه عناصر معمولی در خانه های دوره ای هستند و حال و هوای مناسب را برای یک سبک سنتی تنظیم می کنند. اگر خانه شما مدرن تر است ، بعداً می توانید این جزئیات را معرفی کنید. به عنوان مثال ، اصلاح پروفیل های چوب بر روی دیوارهای خشک یک راه آسان برای هک قالب است و نتیجه آن قطعاً واقع بینانه است. علاوه بر این ، اگر به دنبال ایده های اتاق نشیمن هستید ، سعی کنید کاغذ دیواری های trompe l’oeil اضافه کنید که بدون اشغال فضایی به شما جلوه می دهد.

 

۲. جزئیات حک شده

قالب ، قطعات مبلمان ، لوازم جانبی … در یک طراحی داخلی سنتی جزئیات پیچیده حکاکی شده در همه جا وجود دارد! آنها با افزودن یک لایه تزئینی به تقریباً هر عنصر اتاق ، به جلوه برجسته این سبک و افزودن بافت و ویژگی کمک می کنند. برای معرفی جزئیات تراش خورده در فضای خود ، با قطعات بزرگ شروع کنید. یک مبل یا تخت حکاکی شده برای بیان یک جمله متمایز کافی خواهد بود!

 

پیشنهاد نویسنده: نمای خانه

۳. تعمیر های اساسی پنجره

طراحی داخلی سنتی | در صورت وجود ، پرده های سنگین و آراسته ، نشانه ای از فضای داخلی سنتی است و ظاهر اغلب با قرنیزها یا والن های متناسب تکمیل می شود. همچنین ، همیشه پرده هایی با طول کامل مشاهده می کنید که باعث می شود درمان پنجره تأثیرگذارتر باشد. در واقع ، این یک ترفند بصری است که برای هر سبکی اعمال می شود. درمان پنجره از کف تا سقف یک استراتژی آزمایش شده برای بلندتر به نظر رسیدن اتاق و فضای فضا است!
سپس – اندازه واقعی ویندوز شما هر اندازه باشد – آنها را با پارچه های تمام قد در پارچه ای ضخیم قاب کنید. و اگر به حریم خصوصی نیاز دارید ، دو لایه پرده نصب کنید: یک لایه شفاف و ضخیم تر.

 

پیشنهاد نویسنده: بازسازی منزل

۴. طراحی داخلی سنتی عاشق خطوط منحنی است

خطوط تمیز و ناخوشایند مبلمان مدرن را فراموش کنید. قطعات سنتی همه دارای تزئینات و انحنا هستند! پایه های مبلمان کابریول ، تودوزی های کرکی و چرخش در همه جا به فضای داخلی سنتی احساس بی نظیر و در عین حال دعوت کننده زیبایی می بخشد که آنها را از هر سبک طراحی داخلی دیگر متمایز می کند. بنابراین وقتی به خرید می روید ، همیشه به دنبال پروفیل های انحنا باشید و می بینید که سبک اتاق شما در هر منحنی که اضافه می کنید ، بیشتر و بیشتر سنتی می شود!

 

۵. الگوهای سبک سنتی

یکی دیگر از عناصر مهم طراحی داخلی سنتی این است که رنگهای ثابت هرگز تنها نمی مانند. در واقع ، شما همیشه ترکیبی از پارچه های طرح دار را پیدا خواهید کرد. راه راه ها و گل ها انتخاب های مشخصی هستند ، اما همه راه راه ها یا گل ها کار نمی کنند. ظریف ، غنی و مرتب ویژگی هایی است که می توانید هنگام انتخاب الگویی برای طراحی سنتی به جستجوی آنها بپردازید.
الگوها علاوه بر اینکه زیبا هستند ، به معرفی یک رنگ لهجه و کراوات در طرح رنگ کمک می کنند. پارچه های داماسک همچنین یک گزینه عالی برای ایجاد یک جلوه جالب تن به تن بدون اضافه کردن رنگ زیاد به طرح است. زیرا اگر رنگ ها در طراحی سنتی بیش از حد مورد استقبال قرار گیرند ، هرگز رنگهای زیادی را با هم مخلوط نخواهید کرد.
برای اینکه الگوهای سنتی را به اتاق خود بیاورید ، با افزودن بالش و پتو از کوچک شروع کنید. سپس – اگر نتیجه را دوست دارید – با کارهای بزرگتر مانند پرده و تودوزی جدید ادامه خواهید داد!

 

پیشنهاد نویسنده: اهمیت تزئینات در دکوراسیون کلاسیک

۶. تقارن

علاوه بر این ، اگر هرگز در جایگذاری مبلمان یا لوازم جانبی آن تردید دارید ، دوتایی بروید. در واقع ، تقارن یکی از ویژگی هایی است که هر فضای داخلی سنتی دارد. دو صندلی در کناره های یک شومینه ، یک جفت چراغ روی یک کابینت بوفه یا دو اثر هنری منطبق بر دیوار تنها نمونه هایی است که در هر طراحی داخلی سنتی وجود دارد. در حقیقت ، تقارن به طور طبیعی برای چشمان ما تسکین دهنده است و بلافاصله باعث احساس تعادل و آرامش فضا می شود. و چه کسی نمی خواهد خانه اش متعادل و آرام باشد ؟!

 

۷. بیشتر در فضای داخلی سنتی بیشتر است

شما تاکنون آن را درک کرده اید. فضای داخلی کاملا مینیمالیستی است. بنابراین با خیال راحت از بافت ها و دکوراسیون ها استفاده کنید تا به خانه شما ظاهری دنج و کامل بخصوص در فضای داخلی سنتی بدهد.

وسایل روشنایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. لوسترهای کریستالی عظیم ، قلاب های تزئین شده بسیار عالی و لامپ های میز مجسمه ای همیشه یک عنصر اساسی در فضای داخلی سنتی هستند و برای برجستگی در فضا انتخاب می شوند. بنابراین مطمئن شوید که وسایل روشنایی شما نیز بیانیه می دهند!

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی منزل

 

پروژه های مرتبط با طراحی داخلی سنتی که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با طراحی داخلی سنتی برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]