طراحی ویلا میگون
03
اردیبهشت

طراحی ویلا میگون

طراحی ویلا میگون

دانستن روند ساخت یک خانه به صورت گام به گام هنگام ساخت خود مهم است، چه در حال مدیریت پروژه باشید و چه در حال واگذاری باتوم به شخص دیگری در تیم. درک آنچه باید در هر مرحله از ساخت انتظار داشته باشید به شما اعتماد به نفس می دهد تا در نقاط خاصی از مسیر با معاملات درگیر شوید و به طور کلی با روند ساخت احساس راحتی کنید. این امر به ویژه هنگامی که به عنوان مدیر پروژه خود عمل می کنید یا خودتان هر یک از کارها را انجام می دهید بسیار مهم است، به طوری که می توانید مطمئن شوید که مواد به دست می آیند و معاملات در زمان مناسب برای ساخت یکنواخت قرارداد بسته می شوند.

خوب است بدانید که ساخت ویلای شخصی تجربه ای نیست که هر فردی بتواند در زندگی خود آن را تجربه کند. بسیاری از خانواده هایی که در ویلا زندگی می کنند، ویلای خود را نساخته اند و یا خریده اند یا اجاره ای زندگی می کنند. تعداد افرادی که با توجه به رویاها، نیازها و فرصت های خود این شانس را دارند که در محل خود ویلای خود را بسازند بسیار اندک است. در واقع، می دانیم که در گذشته، زمانی که مردم عمدتاً در مناطق روستایی زندگی می کردند، هر خانواده خانه های خود را در یک قطعه زمین خاص می ساخت. امروزه به دلیل دشواری یافتن و گرانی زمین و همچنین کار کارشناسی و تشریفات قانونی بسیاری در مسائل مربوط به ساخت و ساز، بهتر است با کمک کارشناسان به این موضوع پی برد.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

 

طراحی ویلا میگون

مقدمه ای بر ساخت خانه در میگون قدم به قدم

داشتن یک خانه در برابر آب و هوا به راحتی هیجان‌انگیزترین بخش فرآیند برای مبتدیان است – زمانی که تمام کارهای سنگین انجام می‌شود و تقریباً هر روز پیشرفت واقعی قابل مشاهده است. بسته به اندازه و پیچیدگی آن، اکثر سازندگان انتظار دارند که یک خانه در برابر آب و هوا در سه تا شش ماه به دست آورند. هنگامی که یک خانه در برابر آب و هوا است، کار می تواند در داخل شروع شود. به دلیل پیچیدگی خانه‌ها، یک برنامه زمان‌بندی پیچیده وجود دارد که باید دنبال شود – برای مثال، گچ‌کارها نمی‌توانند همزمان با انجام برق اولیه کار کنند – که به این معنی است که این عنصر از فرآیند است. که می تواند کمی طول بکشد. بنابراین، در مجموع، انتظار داشته باشید که یک خانه از «محل شکست» (شروع سنتی پروژه‌ای که در آن سنگرها برای پایه‌ها حفر می‌شود) به جابجایی در یک دوره شش و دوازده ماهه تبدیل شود. در نهایت، برخی از شرکت‌های بسته‌بندی قاب چوبی ادعا می‌کنند که می‌توانند ظرف شش ماه خانه‌ای آماده و قابل زندگی کنند. بسیاری از خودسازان DIY بیش از سه سال طول می کشد.

 

آماده سازی بستر برای ساخت یک خانه در میگون

با فرض اینکه زمین خود را خریداری کرده اید و تمام برنامه ریزی ها و کارهای مقدماتی شما انجام شده است، اولین قدم در ساخت خانه، آماده سازی سایت است. این نه تنها شامل پاکسازی محل از زباله ها و پوشش گیاهی می شود، بلکه اطمینان از اینکه شما امکانات و خدمات لازم را برای تاجران خود تنظیم کرده اید نیز می شود.

 

لوله کش برای اتصال پایه آب

نقشه بردار ساختمان را در سایت پاکسازی شده علامت گذاری می کند و خطوط را به پروفیل هایی که به خوبی از هرگونه کار ساختمانی پاک است منتقل می کند. آجرها و بلوک ها را بیاورید و از ساخت و سازهای آینده دور شوید و ایستگاه میکسر را در نزدیکی فروشگاه سیمان و توده ماسه راه اندازی کنید.

 

پی ریزی برای ساختن خانه میگون

در مرحله بعد، باید از پایه های خود شروع کنید. هزینه ساخت فونداسیون در میگون یکی از بزرگترین متغیرها در یک پروژه خودسازی است، بنابراین هر کسی که می‌خواهد کنترل بودجه و برنامه خود را حفظ کند، باید مناسب‌ترین سیستم فونداسیون را برای استفاده در اسرع وقت کار کند. هنگامی که مقرون به صرفه ترین راه حل شناسایی شد معمولاً از طریق یک مطالعه ژئوتکنیکی، که شامل حفر یا حفر حفره های آزمایشی در اطراف محل یک ساختمان جدید پیشنهادی است و سایت شما آماده است، می توان پایه های شما را پی ریزی کرد.

 

ساختن روبنای خانه میگون

شروع به کار با روبنا بخش هیجان انگیز ساخت خانه است. مطمئن شوید که از مراحلی که نیاز به امضای بازرس ساختمان دارید آگاه هستید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]