توضیحات تکمیلی پروژه نیاوران + ویدیو
۰۷
تیر

پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران

پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران – مرحله نهایی

پروژه ساختمان مسکونی نیاوران در شهر تهران در سال ۱۳۹۹ انجام شده است تصاویر پروژه را در این نوشته ببنید و نظرات خود را نسبت به پروژه به ما بگویید.

 

پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران

تصاویر :

پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران
پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۶۵۷۰۲۶۴ در تماس باشید.

 

مرحله ی طراحی :

 

نوع جزئیات در طراحی داخلی

فضاهای داخلی از ده ها مفهوم ، ایده و تفکر معماری تشکیل شده است. این امواج مغزی طراحی شده با استفاده از متفکرترین جزئیات طراحی به اتاق واقعی ترجمه می شوند.

پس از همه ، جزئیات همان چیزی است که فضای کامل و کاملاً یک فضای را ایجاد می کند. آنها مسئول زندگی بخشیدن به فضای داخلی و شگفت انگیز به نظر رسیدن هستند. اگر کوچکترین چیز فراموش شود ، باورنکردنی ترین فضاهای طراحی شده مسطح می شوند. تدبر و انبوه بررسی درباره جزئیات یک فضا در طراحی داخلی موفق کاملاً ضروری است.

چه طراحی محصول باشد ، چه فضای داخلی و چه معماری ، هرگز اهمیت جزئیات را دست کم نگیرید. آنها طرح را ایجاد می کنند. به کوچکترین قسمت ها اهمیت دهید و نحوه کار آنها را مشاهده کنید. این منجر به وحدت کلی می شود. بیایید ببینیم چه نوع جزئیاتی را می توانیم در داخل کشور پیدا کنیم.

نور

چراغ ها جزئیاتی هستند که هرگز نباید از آنها غافل شد. بیایید چند نمونه را ببینیم:

 • ارتفاع نور را تنظیم کنید تا به فضا ارزش بیشتری بخشد.
 • موضوعات سبک متناسب با فضای داخلی خود را پیدا کنید.
 • با نورپردازی محیط بازی کنید تا چشم ها را به نقاط خاص بکشاند.
 • لوسترهای با کیفیت و بی انتها برای ارزش افزودن به فضای شما عالی هستند.

طراحی های هوشمند ، شاید هوشمند را پیدا کنید اما مهمتر از همه در این زمینه باقی بمانید. به یاد داشته باشید ، منظور از فضای داخلی شما این است که سالهای آینده از آن لذت ببرید.

 

تجهیزات جانبی

جدا از سایر عناصر داخلی ، لوازم جانبی اتاق نیز به عنوان جزئیات طبقه بندی می شوند. لوازم جانبی می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • فرش
 • بالش انداختن
 • شمعدان، جای شمعی
 • قاب عکس
 • اشیای کوچک هنری
 • مجسمه ها
 • لامپ ها
 • نمایشگرهای شیشه ای
 • گلدان های کوچک ، و غیره …

افزودن تمام لوازم جانبی مناسب و توجه به چگونگی تبدیل اتاق به چیزی شگفت انگیز یک مهارت اساسی در طراحی است.

 

مبلمان

مبلمان سبک ، براق و صاف درخشان در عین حال کاربردی بودن ، عالی به نظر می رسند. راه حل های صرفه جویی در فضا هرگز لازم نیست که کسل کننده به نظر برسند.

مبلمان ساده ای پیدا کنید که دارای جزئیات و رنگهای متناسب با اتاق موضوع باشد.

در نهایت با یک فضای داخلی شیک و بدون دردسر به پایان خواهید رسید. استفاده از مبلمان با جزئیات کوچک خود در هر گوشه و کنار خانه شما افسانه به نظر می رسد. مبلمان بیانیه می توانند به تنهایی کل محیط را ایجاد کنند.

پارتیشن بندی

جدا کردن دیوارها و پارتیشن ها خسته کننده نیست. به پارتیشن های آینه ای سقف تا کف روی پایه های آهنی فکر کنید. این امر هنگام تقسیم یک فضا از جذابیت زیبایی برخوردار است. هر دو طرف دارای آینه هایی هستند که به عمق افزوده و فضا را بزرگتر می کنند. پارتیشن هایی که حداقل هستند ، به هر دو فضا دید جزئی می دهند و در عین حال فضای محرمانه و فضای کافی را فراهم می کنند.

برای تقسیم فضا می توانید از طناب به صورت عمودی نیز استفاده کنید. با استفاده از یک بتونه چوبی ثابت یک پارتیشن بسازید و طنابها را با استفاده از قلابها به فاصله عمودی و یکنواخت وصل کنید. با کمترین تلاش پارتیشن های Instagrammable دریافت کنید. هر طناب را به رنگ روشن رنگ کنید تا به فضای داخلی شما نشاط و شادابی ببخشد. این تقسیم کننده مدرن و کامل معاصر است. این جوان به نظر می رسد و اتفاقاً همزمان هم بدون دردسر است.

 

راه پله ها

راه پله ها مکانی عالی برای افزودن جزئیات هستند. راه پله ها به عنوان تنها فضاهای انتقالی عمودی سو mis تفاهم نمی شوند. در روند طراحی ، از پله ها غالباً غافل می شوند و مورد غفلت قرار می گیرند. راه پله های استاندارد را با جزئیات اضافی در همه جا پیدا خواهید کرد.

فضای داخلی موفق شامل راه پله های خاصی است که با پله هایی چوبی که شناور هستند بسیار برجسته شده اند. راه پله های پیچیده شده در فلز را پیدا کنید تا یک پیچ و تاب معاصر پیدا کنید. به زودی خواهید دید که تفاوت در توجه به کوچکترین جزئیات چه تفاوتی ایجاد می کند.

 

پروژه مسکونی نیاوران – مرحله نهایی

نام پروژه : پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران – مرحله‌نهایی

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۹

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به ساخت ساختمان مسکونی نیاوران – مرحله‌نهایی پروژه می باشد.

 

پروژه دکوراسیون داخلی نیاوران

 

در هر دکوراسیون زیبایی و اجرا اهمیت زیادی دارد. در انجام و اجرای این پروژه برای این که سبک کلاسیک در کنار سبک مدرن و امروزی قرار بگیرد، گروه دکوطرح در اتاق نشیمن و پذیرایی این خانه از کاغذ دیواری های پر نقش و نگار، قاب بندی و همچنین گچبری ها و گچ کاری های روی سقف استفاده کرده است. در این پروژه برای جلوه بیشتر سبک، محل قرار گرفتن لوستر به وسیله ی نقش های کلاسیک که دور محل نصب آن هاست مشخص شده است.

نکته دیگر در انجام این پروژه دیوارکوب ها و یا همان پاخور های کلاسیک است که در عکس های زیر مشخص است. این پاخور ها یا دیوارکوب ها علاوه بر زیبایی و کارآمد بودن، دیوار ها را از خالی بودن خالی می کند و جلوه ای زیبا به خانه می بخشد.

در دکوراسیون خانه، از مبلمان پر زرق و برق و کلاسیک به هیج عنوان استفاده نشده است. چرا که جلوه زیبا و ساده ی خانه از بین می برد. به جای آن ها، گروه دکوطرح از مبلمان پارچه ای و مدرن استفاده کرده که ترکیب رنگ کرم و سفید آن ها در کنار ترکیب رنگ کف خانه، باعث ایجاد نمایی فوق العاده شده است.

در آشپزخانه از کابینت های ممبران استفاده شده و تقارن هم رعایت شده است. گچبری های داخل هال در داخل آشپزخانه هم انجام شده است.

قسمت تی وی وال از طریق قاب بندی های زیر از سایر دیوار های خانه جدا شده است که این باعث ایجاد یک نقطه کانونی در خانه می شود.

این خانه دارای سه اتاق خواب است که در همه آن ها المان هایی که در سایر نقاط خانه بود، رعایت شده است. مانند پاخور ها، گچبری ها و آینه های ایتالیایی آبشاری.

ترکیب رنگ خنثی برای این خانه علاوه بر لوکس جلوه دادن آن، آرامش لازم را برای این فضاها حفظ کرده است.

 

 

در دکوطرح بخوانید :

 

دیگر بخش های پروژه ی نیاوران را مشاهده کنید:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴.۸]