دکوراسیون منزل
۲۳
بهمن

دکوراسیون منزل

چیزی در مورد دکوراسیون منزل وجود دارد که باعث می شود ما هرگز نمی خواهیم خانه را ترک کنیم. بسیاری از انتخاب ها برای ایجاد یک خانه زیبا انجام می شود ، اما چند نکته و ترفند وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از هر اتاق خانه خود بیشترین بهره را ببرید.

کمی رنگ ، کمی بافت و کمی شخصیت می تواند دنیایی از تغییر را در خانه شما ایجاد کند. در اینجا برخی از ایده های مورد علاقه ما برای تغییر یک فضا بدون دردسر زیاد آورده شده است.

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون اروپایی، شیشه سکوریت در دکوراسیون، ویژگی های یک طراح دکوراسیون داخلی موفق

 

در دکوراسیون منزل شلوغی را کاهش دهید

 

 

دکوراسیون منزل

 

ما این آشپزخانه مدرن را بخاطر طراحی خیره کننده و لوازم جانبی زرق و برق دار آن دوست داریم ، اما حتی اگر آشپزخانه شما از همان بالا به پایین بازسازی نشود ، یک تمیز کردن سریع می تواند کمک زیادی کند. پیشخوانهای این آشپزخانه فاقد هرگونه شلوغی و آشفتگی غیرضروری است که باعث بزرگتر و جذابتر نشان دادن آن می شود. در هر اتاق از خانه شما ، یافتن راه هایی برای پنهان کردن یا خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری یکی از بهترین راه ها برای کمک به ایجاد حس زیبایی در فضای شما است.

این مرحله بسیار طاقت فرسا به نظر می رسد ، اما باور کنید ارزشش را دارد. سوراخ های مخفی را که فراموش کرده اید فرو کنید ، در کمدهایی که برای همیشه کنار گذاشته اید ، فرو بروید ، به اعماق همه آشفتگی های خود بپرید و بگذارید برود.

از خاموش کردن آن گلدان زرد پر زرق و برق نترسید زیرا آن را در شش سالگی ساختید. اگر از نظر احساسی ارزشمند است ، آن را جعبه بندی کنید ، نسبت به آنچه واقعاً احساسی است با خود سختگیر باشید. از “زمان استفاده از آخرین زمان” به عنوان قانون اساسی خود استفاده کنید ، اگر سه سال از آخرین استفاده شما گذشته باشد ، احتمال دارد زباله های آن باشد.

به یاد داشته باشید ، همانطور که قصد دارید ادامه دهید – توده ها را به توده ها مرتب نکنید ، اگر زباله های آن آن را پرتاب کرد ، اگر نیست ، آن را کنار بگذارید. همچنین می توانید از وسایل قدیمی خود چند سکه درست کنید ، آن را روی eBay بزنید و ببینید چه اتفاقی می افتد!

 

به اتاق خوابتان اهمیت بیشتری بدهید

 

دکوراسیون منزل

 

هنگام بیرون رفتن از خانه برای روز ، آسان است که لحاف را روی تخت بریزید و پرده ها را باز کنید. سعی کنید اتاق خواب خود را به یک پناهگاه دعوت کننده ، بهشتی برای استراحت پس از یک روز سخت تبدیل کنید.

با خرید چند کوسن سرسبز و یک پرتاب لوکس برای تخت خود شروع کنید. اگر می خواهید چند پنی نیز بازیافت کنید و پس انداز کنید ، همیشه می توانید یک جفت پرده ضخیم و قدیمی را به چند بالش و پرتاب مناسب تبدیل کنید. بالش های شما باید چاق و چله و فریبنده باشند ، هر بالش تخت قدیمی را بریزید. بالشتک ها را روی تخت پراکنده کنید. برای نورپردازی محیط ، سخاوتمندانه در اطراف اتاق شمع قرار دهید.

اگر شریک زندگی دارید ، گوشه ای از اتاق را به رابطه خود اختصاص دهید. چند عکس از دو نفر خود را قاب بگیرید و چند مورد را که نماد همبستگی شما هستند قرار دهید.

قبل از بیرون آمدن از اتاق در صبح ، برخی از عطرهای اتاق را اسپری کنید ، از رایحه ای مانند گل رز ، چوب صندل یا یاسمن برای هوایی رمانتیک یا مرکبات ، نعناع یا کاج برای جلوه بخشیدن استفاده کنید.

 

فضاها را با گل تزئین کنید

 

دکوراسیون منزل

 

منتظر یک شخص خاص نباشید تا برای شما گل بخرد ، چند دسته را از یک غرفه گل یا سوپرمارکت محلی ارزان بخرید و در اتاق نشیمن ، راهرو و آشپزخانه خود قرار دهید.

مطالعات در مورد فواید گل ها ثابت کرده است که وجود آنها باعث کاهش افسردگی ، غنی سازی حافظه و افزایش ارتباطات اجتماعی می شود. از نیلوفرهای کالا نمادی از زیبایی ، گل میخک سفید برای زیبایی و باغات برای عشق و شکوه استفاده کنید.

از هر طراح داخلی بپرسید ، آنها به شما خواهند گفت که یکی از ساده ترین راه ها برای زیباسازی اتاق ، افزودن سبزه یا گل است. این سبد خرید دوست داشتنی Sunny Circle Studio به تنهایی درجه یک است ، اما گلدان اکالیپتوس واقعاً نگاه را بهم می چسباند. گوشه ها و حفره های خالی خانه خود را با درختان داخل خانه ، دسته گل های فصلی یا برخی از سبزه های مناسب کیف پول پر کنید تا به طراحان هر طراقی خوشایند باشد.

 

دکوراسیون منزل در آشپزخانه

 

دکوراسیون منزل

 

آشپزخانه مکان ایده آل برای نشستن و گپ زدن دنج با همسایه یا دوست است. آشپزخانه خود را به مکانی مناسب برای قهوه و رفع خستگی تبدیل کنید.

آشپزخانه خود را با بو زنده کنید. صبح یک قابلمه قهوه بگذارید ، اگر می توانید از دانه های تازه آسیاب شده استفاده کنید. وقتی وارد آشپزخانه می شوید بوی قهوه تازه شما را فرا می گیرد. از یک عود بخور دارچین استفاده کنید تا آشپزخانه شما بوی کوکی های گرم و کودکی بگیرد.

 

حمام دنج

وقت خود را در سرویس بهداشتی خود بگذارید. حمام باید یک تجربه نهایی آرامش بعد از یک روز سخت کار باشد. در اطراف وان ، شمع های تند و معطر قرار دهید. برای تسکین و گرم شدن از اسطوخودوس یا مرزنجوش استفاده کنید. روی حوله های کرکی و متناسب سرمایه گذاری کنید و آن ها را قبل از تا شدن و قرار دادن روی قفسه حوله حمام اتو کنید. همیشه یک دستمال تمیز و مرتب و تمیز روی ظرفشویی یا حمام برای استفاده مهمانان نگه دارید. قبل از وارد شدن مقداری گلبرگ حمام بخرید و سخاوتمندانه وارد حمام شوید.

 

در دکوراسیون منزل روی رنگ تمرکز کنید

اگرچه ما طرفداران زیادی در اتاق های خنثی و سفید شسته هستیم ، اما چیزی در مورد پاشیدن رنگ پررنگ وجود دارد که باعث می شود یک اتاق احساس کند خارج از گسترش مجله است. این اتاق خواب روشن از طراح داخلی آنجلا گونزالس ساده و خوش سلیقه است ، اما تکان های زرد ، آبی و بنفش آن را به سطح بالاتری می رساند. از حمام گرفته تا اتاق نشیمن ، رنگ به راحتی به هر اتاق در خانه اضافه می شود و به راحتی احساس تازه و تازه می کند.

در دکوراسیون منزل از آینه استفاده کنید

اگر می خواهید خانه خود را بزرگتر جلوه دهید نیازی به تماس با پیمانکار نیست. تزئین با آینه راهی آسان و زیبا برای ایجاد فضای بزرگتر ، سبک تر و بازتر است. این اتاق نشیمن از The Beauty Revival یک مثال عالی در مورد میزان آینه های واقعی است. آینه بزرگی را مستقیماً رو به روی پنجره خود قرار دهید یا مورب آن را بچرخانید تا بتواند نور را منعکس کند (هم طبیعی و هم مصنوعی ، اگر در پنجره ها کم هستید) و باعث می شود اتاق بزرگتر به نظر برسد.

در دکوراسیون منزل لوازم جانبی را به هر اتاق اضافه کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای افزودن زیبایی به خانه ، آزمایش لوازم جانبی و اشیا objects طراحی به جلو است. این حمام مدرن و واضح از کاربر houseofjules کاربر اینستاگرام کاملاً منسجم و کنار هم قرار گرفته است – و اگرچه بهم ریخته نیست ، اما گره های ناخن مانند مدفوع کنار وان و فضای سبز سینک باعث می شود تا خانه احساس راحتی کند. هنگام تزئین با لوازم جانبی ، فضای خالی را از راه های هدفمند در نظر بگیرید – اشیایی را که دوست دارید انتخاب کنید و باعث شادی شما شوند.

آغوش نور طبیعی

اگر آن را گرفتید ، آن را به رخ بکشید. نور طبیعی به یک دلیل مطلوب است: باعث می شود هر اتاقی آرام و باز باشد. این فضای زندگی از A Beautiful Mess پنجره های کف تا سقف را در آغوش گرفته و آنها را به کانون اتاق تبدیل می کند. چه به اندازه کافی خوش شانس باشید که نور طبیعی فراوانی داشته باشید و چه مجبور باشید با نوردهی کمتر از حد ایده آل کار کنید ، هرگز از پنجره های خود غافل نشوید. یافتن پرده یا سایه مناسب اتاق می تواند بلافاصله ظاهر و احساس را دگرگون کند.

از آزمایش نترسید

هر خانه زیبا یک چیز مشترک دارد: خلاقیت. هر کسی می تواند خانه ای را با مبلمان نمایشگاه پر کند ، اما برای یک فضای واقعا زیبا ، مهم است که به تصورات خود پیشگام شوید. این اتاق ناهار خوری از Crystal Ann Interiors سنت را خنثی می کند و به جای یک صندلی کامل از یک صندلی عشق چرمی مدرن برای صندلی استفاده می کند.

کاشی خود را به روز کنید

در حمام یا آشپزخانه شما ، کاشی یکی از مهمترین عناصر یک طرح منسجم است. اگر می خواهید زیبایی را به آشپزخانه خود اضافه کنید ، کاشی خود را ادویه کنید. این آشپزخانه خیره کننده از استودیوی مک گی دارای یک کاشی مترو مروارید است که یک تغییر چشمگیر از کرایه استاندارد است. تمرکز بر روی عناصر پایه یک اتاق ، مانند کف ، رنگ کاشی یا رنگ ، زمینه را ایجاد می کند و به درخشش بقیه طرح اتاق اجازه می دهد.

اضافه کردن بافت

از فرشهای منطقه گرفته تا پرتاب بالش و پتوهای دنج ، منسوجات به تجزیه یک اتاق کمک می کند و باعث ایجاد جذابیت بصری می شود (به علاوه ، چه کسی احساس یک فرش فوق العاده نرم زیر پا را دوست ندارد؟). این اتاق نشیمن از Restoring Home دارای همه چیزهایی است که ما در مورد یک اتاق زیبا دوست داریم – فضای سبز ، نور متنوع ، مبلمان کاملاً منظم – اما این فرش منطقه الهام گرفته از مراکش است که واقعاً آن را به سطح بالاتری می رساند.

 

سبک دکوراسیون خود را رقم بزنید

اگر می توانید سبک طراحی مورد نظر خود را برای فضای داخلی خانه مشخص کنید ، در نیمه راه هستید! یک قانون ساده استفاده از همان سبک بیرونی خانه است. با سبک معماری خانه مانند مزرعه یا صنعتگر ، تکه های چوبی تیره ، غنی ، مبلمان با صفحات تمیز و رنگ های زمین بسیار مناسب است.

در اینجا چهار مورد از محبوب ترین سبک های دکوراسیون منزل وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

انتقالی

یک سبک انتقالی با بیشتر سبک های معماری منزل مطابقت دارد. این ظاهر ترکیبی از مدرن و سنتی است – مناسب برای به روزرسانی سبک های قدیمی خانه مانند استعمار یا ویکتوریا ، یا گرم کردن خانه ای با ساخت و ساز جدید. سبک تزئینات منزل انتقالی شامل استفاده از چوب های تیره ، سنگ ، رنگ های خنثی و قرمزهای خاکی ، مریم گلی و سبزیجات زیتونی به عنوان رنگ های برجسته است. مبلمان نسبتاً ساده است اما دارای تزئینات بیشتر و خطوط نرم و منحنی است.

نوین

یک سبک تزئین مدرن متناسب است و دارای خطوط تمیز است. رنگ های چوبی و خاکی احساس نرم تری به خطوط تمیز تمیز می دهند. مبل ها یا عناصر مدرن قرن میانه محبوب هستند. خانه های مرتع ، خانه های دوره آرت دکو و خانه هایی که در دهه ۱۹۵۰ و پس از آن ساخته شده اند به بهترین شکل با دکوراسیون مدرن کار می کنند.

امروزی

طراحی معاصر کم سبک ترین و مینیمالیستی ترین سبک های طراحی است. در هر اتاق قطعات کمی استفاده می شود. انتخاب رنگ به طور معمول به سیاه ، سفید یا خاکستری با لهجه های رنگ اصلی تقسیم می شود. فلزات و شیشه ، به جای چوب ، برجسته هستند. هنگام تزئین از ابتدا ، هنگامی که با فضاهای کوچکتر کار می کنید و / یا می خواهید ویژگی های طبیعی خانه مانند پنجره های بزرگ و روشن یا جزئیات معماری را برجسته کنید ، سبک معاصر ایده خوبی است.

خانه مزرعه

امروزه به لطف طراحانی مانند Joanna Gaines ، Farmhouse بسیار محبوب است. این سبک به خانه جدید شما سرگرمی ، راحتی دنج و کمی هوی و هوس اضافه می کند. برای تزئین از ابتدا به سبک خانه مزرعه ، کاربردی ، دنج و دعوت از همه مهمتر است. مبل ها برای راحتی بیشتر باید پر شوند و برای نگهداری کم باید لغزش شوند. میزهای چوبی خاکی و معمولی هستند.

 

نقشه تزئینات و دکوراسیون منزل جدید خود را به اتاق تقسیم کنید

سریعترین راه برای تحت تأثیر قرار گرفتن خانه ای خالی و جدید ، تلاش برای تزئین یک باره کل خانه است. در اولویت قرار دادن اتاقهایی که برای شما مهمترین هستند قرار دهید و یکبار یک اتاق یک طرح دکوراسیون بسازید! شاید شما بخواهید از اتاق خواب ، اتاق نشیمن و اتاق لباسشویی خود شروع کنید. حداکثر دو یا سه اتاق را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که یکی یکی آنها را تزئین کنید.

تطبیق تمام اتاق های خانه یک افسانه طراحی است. اگر تصمیم گرفتید که یک اتاق خواب انتقالی اما یک اتاق نشیمن مدرن می خواهید ، به دنبال آن بروید! خانه شما هنگام تزئین از ابتدا ، همزمان یک اتاق شخصیت بیشتری خواهد داشت. فقط مطمئن شوید که یک عنصر یکپارچه را به همه اتاق های جریان مانند یک رنگ خاص یا یک وسیله تزئینی در سبک طراحی معماری خانه اضافه کنید.

نکته جالب در زمینه تزئین: مطمئن نیستید از کدام اتاق ها شروع کنید؟ به این فکر کنید که بیشترین وقت را در چه اتاق هایی می گذرانید. شما می خواهید ابتدا این اتاق ها را انجام دهید. همیشه می توانید بعداً اتاق مهمان را انجام دهید – درب اتاق مهمان را ببندید و مدتی آن را فراموش کنید.

ابتدا با بزرگترین قطعه در اتاق شروع کنید

اکنون که نقشه دکوراسیون منزل خود را همزمان به یک اتاق تقسیم کرده اید ، همان مفهوم را در نظر بگیرید و بر یافتن مهمترین قطعه در اتاق تمرکز کنید.

بزرگترین قطعه در اتاق معمولاً مهمترین و گرانترین قطعه است. به همین دلیل مهم است که با آن یک قطعه شروع کنید و از آنجا راه خود را ادامه دهید. در یک اتاق ناهار خوری ، با میز ناهار خوری شروع کنید. برای اتاق نشیمن خود ابتدا مبل یا مقطعی خود را انتخاب کنید. در اتاق خواب شما ، تخت مهمترین قطعه در اتاق است.

نکته تزئین حرفه ای: بزرگترین قطعه اتاق احتمالاً جایی است که بیشترین پول را سرمایه گذاری خواهید کرد. معمولاً بیشترین استفاده را در اتاق می کند ، بنابراین کیفیت مهم است. احتمالاً می توانید برای تهیه لوازم جانبی ، برداشتن میزهای کنار تخت دست دوم یا یافتن میز قهوه ارزان قیمت ، مقداری پول پس انداز کنید ، اما هرگز از مبل خود صرف نظر نکنید!

 

نقاشی بهترین دوست جدید شما است

یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش های تبدیل بوم خالی ، نقاشی روی آن است! هر اتاق را به رنگ دلخواه خود رنگ آمیزی کنید. اکنون زمان ایمنی نیست – یک رنگ پر جنب و جوش ، پررنگ یا غنی را انتخاب کنید. حتی سایه موکا خنثی یا خاکستری روشن می تواند تأثیر بیشتری نسبت به سفید ساده داشته باشد. و بهترین قسمت این است که اگر آن را دوست ندارید ، همیشه می توانید آن را دوباره رنگ کنید.

نکته مناسب تزئین: دیواری را که می خواهید بیشتر به آن توجه کنید با رنگی رنگ آمیزی کنید که ممکن است کمی سلیقه شما پررنگ باشد. پس از انجام این کار ، یک دیوار کانونی ایجاد کرده اید. از سایه آن در لوازم کوچکتر مانند بالش ، گلدان یا فرش استفاده کنید تا اتاق را به هم گره بزنید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی اتاق، بازسازی حمام

 

پروژه های مرتبط با دکوراسیون منزل که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با دکوراسیون منزل

برای چیدمان دکوراسیون منزل چه روشی پیشنهاد می کنید؟

باید از قبل با توجه به ابعاد فضا ها خریداری انجام بشه و در هنگام خرید باید در نظر داشته باشیم که تناسب بین اجزا رعایت بشه و پیشنهاد می کنیم از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید

چگونه تشخیص بدیم که کدوم سبک برای دکوراسیون داخلی منزل ما مناسبه ؟

قانون خاصی وجود نداره و بیشتر به سلیقه ساکنین ارتباط پیدا میکنه ولی نکته مهم اینجاست که تناسب بین اجزا

آیا می تونیم در قسمت های مختلف خانه از سبک های مختلف استفاده کنیم ؟

بستگی به فضا ها در خانه داره مثلا

آیا تمام مراحل طراحی و اجرا توسط تیم معماری دکوطرح انجام میشه ؟

بله شرکت ما از ابتدای طراحی تا اتمام عملیات اجرا با تیمی مجرب و ماهر در کنار شما سروران عزیز می باشد

بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی چقدر زمان می بره ؟

بستگی به سبک دکوراسیون داخلی ، متراژ و تعداد فضا ها داره که با توجه به این موارد مدت زمان طراحی و اجرا تخمین زده میشه

آیا این امکان وجود داره تا از پروژه های در حال اجرای شما بازدید داشته باشیم ؟

بله شما این امکانو دارید از نمونه کار های تمام شده و در حال اجرای ما بازدید داشته باشید و یا در پروژه های دکوطرح روند اجرا و اتمام کار را در غالب فیلم و عکس مشاهده کنید

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]