تماس مستقیم
09122460089
02126570264
سوالات متداول - شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح

سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت دکو طرح فعالیت خود را در زمینه معمارى از سال ١٣٩٠ شروع کرده است و با بهره گیرى از دانش و تجربه مهندسینى مجرب در حوزه دکوراسیون داخلى و معمارى با داشتن دانش و سالها تجربه اجرایى و با داشتن مهارت و رزومه انواع پروژه هاى مسکونى ، ادارى ، تجارى در خدمت شما عزیزان هستند.

شما سروران عزیز مى توانید تمامى پروژه هاى خود را در تمامى زمینه ها از صفر تا صد به شرکت ما واگذار نمایید.

سوالات متداول

شرکت دکو طرح با داشتن نمونه هاى گسترده و موفق خود ، آماده پاسخگویى به تمامى سوالات شما کارفرمایان عزیز مى باشد.

سوالات متداول

براى آشنایى بیشتر با روش کارى مى توانید به صورت حضورى به شرکت مراجعه کرده ویا در صورت تمایل مى توانید با شماره هاى ٠٩١٢٢۴۶٠٠٨٩ ، ٠٩١٩٩١٩١٧۴١ تماس حاصل فرمایید.

روند کار با دکوطرح

بازدید پروژه و مشاوره

در مرحله اول کار فرما پس از تماس و انجام هماهنگیهاى لازم و حضور مهندسین و مشاورین ما در پروژه و انجام عملیات برداشت و صورت وضعیت پروژه از کارفرما جهت بازدید از نمونه کارهاى انجام شده و بهره گیرى از سلیقه کارفرما دعوت به عمل مى آید.

طراحى

پس از دریافت صورت وضعیت پروژه توسط تیم طراح از مهندسین و بهره گیرى از سلیقه کار فرما ، مرحله طراحى پروژه در قالب فاز یک ، فاز دو ، و طراحى سه بعدى انجام مى گردد و بعد از جمع بندى و توافق با کار فرما وارد مرحله بعد مى شویم.

اجرا

پس از اتمام مرحله طراحى تمامى نقشه هاى تمام شده فاز ٢ و برآورد هزینه تقریبى یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایى تسلیم کار فرما مى شود و پس از توافق و عقد قرارداد وارد فاز اجرایى مى شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه ها و پلان فاز ٢ انجام مى گردد.

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۶۵۷۰۲۶۴ در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]