سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکو طرح فعالیت خود را در زمینه  معمارى از سال ١٣٩٠ شروع کرده است و با بهره گیرى از دانش و تجربه مهندسینى مجرب در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی با داشتن دانش و سال‌ها تجربه اجرایى و با کسب مهارت و رزومه انواع پروژه هاى مسکونى، ادارى، تجارى در خدمت شما عزیزان هستند.

شما سروران عزیز مى توانید تمامى پروژه‌هاى خود را در تمامى زمینه ها از صفر تا صد به شرکت ما واگذار نمایید.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکو طرح با داشتن نمونه‌هاى گسترده و موفق خود، آماده پاسخگویى به تمامى سوالات شما کارفرمایان عزیز در حوزه ساختمان مى‌باشد.

براى آشنایى بیشتر با روش کارى ما، مى توانید به صورت حضورى به شرکت مراجعه کرده و یا در صورت تمایل با شماره‌هاى ٠٩١٢٢۴۶٠٠٨٩ و ٠٩١٩٩١٩١٧۴١ تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

شرکت دکو طرح با داشتن نمونه‌هاى گسترده و موفق خود، آماده پاسخگویى به تمامى سوالات شما کارفرمایان عزیز مى‌باشد.

بازسازی خانه ویلایی

 

روند کار با دکوطرح

در ذهن بسیاری از کارفرمایان عزیز این سوال پیش می‌آید که روند کار با شرکت های معماری به چه صورت می‌باشد که ما بخشی از آن را به صورت خلاصه و مفید برای شما شرح می‌دهیم.

به چه منظور بازدید از پروژه انجام می‌شود؟

در مرحله اول کار فرما پس از تماس با شرکت، روز و ساعت مشخصی را جهت بازدید و مشاوره هماهنگ می‌کند و بعد از آن مهندسین و مشاورین ما برای انجام عملیات بازدید و مشاوره حضوری به محل پروژه حضور به عمل می‌رسانند و بعد از بازدید پروژه و دریافت نیازهای کارفرما و پتانسیل پروژه در امر طراحی و اجرا، شروع به انجام عملیات برداشت و صورت وضعیت از پروژه می‌کنند و مشاورین ما بعد از اتمام عملیات برداشت از کارفرما جهت بازدید از نمونه کارهاى انجام شده در زمینه طراحی و اجرا و بهره گیرى از سلیقه کارفرما دعوت به عمل می‌آورند.

مرحله طراحی به چه صورت انجام می پذیرد؟

پس از برداشت نقشه وضع موجود فضا توسط مهندسین و مشاورین شرکت و بهره‌گیرى از نیازها و سلیقه کار فرما، مرحله طراحى پروژه در قالب فاز یک، فاز دو، و طراحى سه‌بعدى انجام مى‌گردد و بعد از جمع بندى و توافق با کار فرما، ادیت‌های لازم بر روی طرح اعمال می‌گردد و در نهایت با توافق با کارفرما و جلب رضایت وی در زمینه طراحی وارد فاز بعدی خواهیم شد .

چگونه یک پروژه ساختمانی برآورد هزینه می‌شود؟

پس از نهایی شدن طرح توسط کارفرما می‌توان هزینه تقریبی را محاسبه کرد و نحوه آن به این صورت می‌باشد که با توجه به اندازه فضا و میزان متریال و المان‌های به کار برده شده در طرح و استعلام قیمت خرید مواد و مصالح و همچنین محاسبه دستمزد نیروی کار در پروژه می‌توان هزینه تقریبی و مدت زمان اجرای پروژه را محاسبه کرد و یکی از ملزوماتی می‌باشد که باید در متن قرارداد ذکر شود تا کارفرما بتواند با توجه به میزان بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه تصمیم‌گیری کند.

آیا می‌توان با توجه به بودجه کارفرما پروژه را طراحی و اجرا کرد؟

بله این روش امکان پذیر می باشد به شرط آنکه قبل از شروع عملیات طراحی کارفرما باید مقدار بودجه‌ای را که برای پروژه خود در نظر گرفته است را به تیم طراحی ما اعلام کند تا ما بتوانیم مطابق با بودجه وی عملیات طراحی را انجام دهیم و پیش فاکتور را مطابق با بودجه کارفرما تنظیم کنیم .

در چه زمانی برآورد هزینه انجام می گیرد؟

پس از اتمام مرحله طراحى و برآورد هزینه تقریبى و مشخص شدن مدت زمان اجرای پروژه یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایى تسلیم کار فرما مى‌شود و پس از توافق و عقد قرارداد با کارفرما وارد فاز اجرایى مى‌شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه ها و پلان فاز ٢ انجام مى‌گردد و در این مرحله شرکت موظف است که پروژه را مطابق با طراحی‌های انجام شده به کار فرما تحویل دهد .

آیا می توان به منظور تسریع در کار عملیات تخریب را زودتر شروع کرد؟

در برخی از پروژه‌های بازسازی و دکوراسیون داخلی بعد از اتمام طراحی دو بعدی به منظور تسریع در کار می‌توان تا زمان آماده شدن طرح‌های سه‌بعدی عملیات تخریب را شروع کرد و بستر را برای شروع عملیات اجرایی آغاز کرد. معمولا

آیا می توان در زمان اجرا تغییراتی را اعمال کرد؟

بله در زمان اجرا با توافق میان کارفرما و مدیر پروژه می‌توان تغییرات را اعمال کرد که در این مرحله به نفع طرفین می‌باشد که تغییرات انجام شده به صورت کتبی در بند‌های مشخص شده در متن قرار داد ذکر شود و به صورت جداگانه محاسبه شود .

چرا کار با شرکت معماری مقرون به صرفه تر می باشد‌؟

به این دلیل که پیمانکارانی که با شرکت‌های معماری همکاری می‌کنند اغلب به صورت ثابت می باشند و شرکت‌ها از این مزیت بهره برده و با قیمت بسیار پایین تری با آنها قرار داد می‌بندند. در خرید متریال‌های مصرفی در پروژه معمولا تخفیفات همکاری دارند و این تخفیف‌ها را برای کارفرما لحاظ می‌کنند.

 

 

با سپاس از همراهی شما عزیزان، شما می توانید سایر سوالات خود را در زمینه‌ی معماری و دکوراسیون داخلی با ما به اشتراک بگذارید و ما با صمیم قلب و با افتخار به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهیم داد.

خدای منان را شکرگزاریم که طی سالیان سالیان فعالیت در زمینه‌ی ساخت و ساز و دکوراسیون داخلی تجربیاتی را کسب کردیم و برای پرداخت زکات علم خود آن را با شما عزیزان به اشتراک می‌گذاریم.

اگر قصد بازسازی منزل و یا دفتر کار خود را دارید کافیست با شماره‌های درج شده بر روی سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در اصرع وقت خدمت شما برسند و تمامی سوالات شما را به صورت کامل پاسخ بدهند و ذهن شما را برای انجام یک بازسازی بدون نقص آماده کنند.

شاید به خاطر نواسانات بازار، کمی از ریسک کردن و شروع تغییرات ترس داشته باشیم اما نباید این نکته را فراموش کرد که مکانی که در آن زندگی می‌کنیم بر روی روحیات ما تاثیر گذار خواهد بود.

سرامیک‌های فرسوده‌ی کف منزل، کاشی‌های خراب سرویس بهداشتی و یا حتی کثیف و زرد شدن دیوار های منزل، همگی باعث بروز افسردگی در اعضای خانواده می‌شود شاید در جای دیگر دنبال رفع این مشکل بگردید اما مطمئن باشید با ایجاد تغییرات در لایف استایلتان می توانید این مشکلات را رفع کنید و یا از بروز آن جلوگیری کنید.

همچنین اگر در دفتر کارتان راندمان کاری کارمندان به شدت پایین آماده است شاید دلیل آن دکوراسیون داخلی دفتر کارتان باشد.

حتی فروش کم واحد‌های تجاری ممکن است به خاطر دکوراسیون داخلی فروشگاه باشد.

شما برای ایجاد این تغییرات نیاز به همراهی یک تیم قوی دارید، از عمده دلایلی که شما برای پروژه ی بازسازی خود باید از یک شرکت معتبر کمک بگیرید مدیریت هزینه‌های بازسازی است تا پروژه مطابق با بودجه ی شما پیش برود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۰ میانگین: ۴.۹]
صفحه اینستاگرام دکوطرح
ارسال پیام به واتساپ
تماس مستقیم
09122460089
09121471847