سوالات متداول

سوالات متداول

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکو طرح فعالیت خود را در زمینه  معمارى از سال ١٣٩٠ شروع کرده است و با بهره گیرى از دانش و تجربه مهندسینى مجرب در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی با داشتن دانش و سالها تجربه اجرایى و با کسب مهارت و رزومه انواع پروژه هاى مسکونى ، ادارى ، تجارى در خدمت شما عزیزان هستند.

شما سروران عزیز مى توانید تمامى پروژه هاى خود را در تمامى زمینه ها از صفر تا صد به شرکت ما واگذار نمایید.

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکو طرح با داشتن نمونه هاى گسترده و موفق خود ، آماده پاسخگویى به تمامى سوالات شما کارفرمایان عزیز در حوزه ساختمان مى باشد.

براى آشنایى بیشتر با روش کارى ما ، مى توانید به صورت حضورى به شرکت مراجعه کرده و یا در صورت تمایل  با شماره هاى ٠٩١٢٢۴۶٠٠٨٩ و ٠٩١٩٩١٩١٧۴١ تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

شرکت دکو طرح با داشتن نمونه هاى گسترده و موفق خود ، آماده پاسخگویى به تمامى سوالات شما کارفرمایان عزیز مى باشد.

سوالات متداول

براى آشنایى بیشتر با روش کارى مى توانید به صورت حضورى به شرکت مراجعه کرده ویا در صورت تمایل مى توانید با شماره هاى ٠٩١٢٢۴۶٠٠٨٩ ، ٠٩١٩٩١٩١٧۴١ تماس حاصل فرمایید.

روند کار با دکوطرح

در ذهن بسیاری از کارفرمایان عزیز این سوال پیش می آید که روند کار با شرکت های معماری به چه صورت می باشد که ما بخشی از آن را به صورت خلاصه و مفید برای شما شرح می دهیم.

به چه منظور بازدید از پروژه انجام می شود ؟

در مرحله اول کار فرما پس از تماس با شرکت ، روز و ساعت مشخصی را جهت بازدید و مشاوره هماهنگ می کند و بعد از آن مهندسین و مشاورین ما برای انجام عملیات بازدید و مشاوره حضوری به محل پروژه حضور به عمل می رسانند و بعد از بازدید پروژه و دریافت نیازهای کارفرما و پتانسیل پروژه در امر طراحی و اجرا ، شروع به انجام عملیات برداشت و صورت وضعیت از پروژه می کنند و مشاورین ما بعد ازاتمام عملیات برداشت از کارفرما جهت بازدید از نمونه کارهاى انجام شده در زمینه طراحی و اجرا و بهره گیرى از سلیقه کارفرما دعوت به عمل می آورند.

مرحله طراحی به چه صورت انجام می پذیرد ؟

پس از برداشت نقشه وضع موجود فضا توسط مهندسین و مشاورین شرکت و بهره گیرى از نیازها و سلیقه کار فرما ، مرحله طراحى پروژه در قالب فاز یک ، فاز دو ، و طراحى سه بعدى انجام مى گردد و بعد از جمع بندى و توافق با کار فرما ، ادیت های لازم بر روی طرح اعمال می گردد و در نهایت با توافق با کارفرما و جلب رضایت وی در زمینه طراحی وارد فاز بعدی خواهیم شد .

چگونه یک پروژه ساختمانی برآورد هزینه می شود ؟

پس از نهایی شدن طرح توسط کارفرما می توان هزینه تقریبی را محاسبه کرد و نحوه آن به این صورت می باشد که با توجه به اندازه فضا و میزان متریال و المان های به کار برده شده در طرح و استعلام قیمت خرید مواد و مصالح و همچنین محاسبه دستمزد نیروی کار در پروژه می توان هزینه تقریبی و مدت زمان اجرای پروژه را محاسبه کرد و یکی از ملزوماتی می باشد که باید در متن قرارداد ذکر شود تا کار فرما بتواند با توجه به میزان بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه تصمیم گیری کند.

آیا می توان با توجه به بودجه کارفرما پروژه را طراحی و اجرا کرد ؟

بله این روش امکان پذیر می باشد به شرط آنکه قبل از شروع عملیات طراحی کار فرما باید مقدار بودجه ای را که برای پروژه خود در نظر گرفته است را به تیم طراحی ما اعلام کند تا ما بتوانیم مطابق با بودجه وی عملیات طراحی را انجام دهیم و پیش فاکتور را مطابق با بودجه کارفرما تنظیم کنیم .

در چه زمانی برآورد هزینه انجام می گیرد ؟

پس از اتمام مرحله طراحى و برآورد هزینه تقریبى و مشخص شدن مدت زمان اجرای پروژه یک پیش فاکتور در قالب قرار داد اجرایى تسلیم کار فرما مى شود و پس از توافق و عقد قرارداد با کارفرما وارد فاز اجرایى مى شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه ها و پلان فاز ٢ انجام مى گردد و در این مرحله شرکت موظف است که پروژه را مطابق با طراحی های انجام شده به کار فرما تحویل دهد .

آیا می توان به منظور تسریع در کار عملیات تخریب را زودتر شروع کرد ؟

در برخی از پروژه های بازسازی و دکوراسیون داخلی بعد از اتمام طراحی دو بعدی به منظور تسریع در کار می توان تا زمان آماده شدن طرح های سه بعدی عملیات تخریب را شروع کرد و بستر را برای شروع عملیات اجرایی آغاز کرد. معمولا

آیا می توان در زمان اجرا تغییراتی را اعمال کرد ؟

بله در زمان اجرا با توافق میان کارفرما و مدیر پروژه می توان تغییرات را اعمال کرد که در این مرحله به نفع طرفین می باشد که تغییرات انجام شده به صورت کتبی در بند های مشخص شده در متن قرار داد ذکر شود و به صورت جداگانه محاسبه شود .

چرا کار با شرکت معماری مقرون به صرفه تر می باشد ؟

به این دلیل که پیمانکارانی که با شرکت های معماری همکاری می کنند اغلب به صورت ثابت می باشند و شرکت ها از این مزیت بهره برده و با قیمت بسیار پایین تری با آنها قرار داد می بندند. در خرید متریالهای مصرفی در پروژه معمولا تخفیفات همکاری دارند واین تخفیف ها را برای کار فرما لحاظ می کنند.

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۶۵۷۰۲۶۴ در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۸]
ارسال پیام به واتساپ
تماس مستقیم
09122460089
09121471847