بازسازی

بازسازی

بازسازی

بازسازی یکی از عملیات هایی است که می توان برای بهبود وضعیت ظاهری و ساختاری یک ساختمان انجام داد. بسیاری از افراد تصور می کنند هزینه‌ی بازسازی یک خانه، با هزینه‌ی خرید یا اجاره‌ی یک فضای جدید یکسان است و ترجیح می دهند محل زندگی خود را عوض کنند. در حالی این افراد بدون دانستن مزایای اصلی بازسازی و هزینه های آن، تصمیمی می گیرند که بعد از مدتی منجر به پشیمان شدن آن ها می شود.

اهمیت زیاد و ویژه‌ی بناهای گوناگون، از جمله ساختمان ها و منازل و بناهای اداری و … برای اشخاص مختلف در دنیای معماری کنونی امری بدیهی است. نحوه‌ی ساخت و ساز در هر ساختمان، با توجه به کاربردهای مختلفی که هر بنا دارد قطعا متفاوت خواهد بود.اگر بخواهیم مثالی در این رابطه بیاوریم، باید به کاهش کارایی و بازدهی استفاده از بنایی اشاره کنیم از ابتدای کار به جهت استفاده در امور اداری ساخته شده است، ولی به جای ساختمان آموزشی مورد استفاده واقع می شود. قطعا محیطی که ما برای انجام کاری معین و مشخص در آن قدم می گذاریم، در انجام درست روند کار و رضایت مندی ما قطعا تاثیر گذار است.

اجرای بازسازی یک بنا، در اصل، با استفاده از مصالح و راهکارهای قابل اجرا و قدیمی، بعد از انجام بررسی ها در سطوح گسترده بر روی منابع به انجام خواهد رسید. در اکثر اوقات از اجزای اصلی در دسترس و موجود استفاده می شود. این نوع از بازسازی را بیش از هر جا، در بناهایی که از اهمیت فرهنگی و تاریخی برخوردارند می توان مشاهده کرد، که پس از بازسازی به عنوان مکانی برای بازدید عمومی مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان موزه شناخته می شوند. به عنوان مثال، می توان به کلیسای جامع کلن اشاره کرد که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم با کشف نقشه های اصلی، ساخت و اجرا و بازسازی آن به اتمام رسید. در واقع این تعمیرات و بازسازی برای کل ساختمان اجرا می شود. در روش بازسازی حفاظتی ساختمان، تمام بخش های بنا و ساختمان مورد بررسی قرار می گیرد. در این روش، قبل از شروع بازسازی نیاز است تا بررسی جامعی بر روی ویژگی های مختلف ساختمان و مصالح آن انجام شود به این دلیل که باید مراحل بازسازی با حساسیت بالایی انجام شود و تعمیرات به گونه ی درست خود صورت بگیرد.

روش بازسازی سبکی یا آناستیلوز ساختمان، نوعی از بازسازی است که روش انجام آن به این صورت می باشد که برای قسمت های فرسوده، قسمت های جایگزین در نظر گرفته می شود، ولی تغییرات چشمگیر و زیادی در ظاهر بنا مشاهده نمی شود. به این دلیل که قسمت های جایگزین شده، شباهت زیادی به قسمت های قبلی خواهند داشت و با توجه به این موضوع، در این نوع بازسازی نمای اولیه ی ساختمان حفظ می شود. از همین رو، برای بازسازی بناهای تاریخی و فرسوده که حفظ ظاهر در آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و نباید هارمونی و سبک قدیمی آن از بین برود، روش آناستیلوز به کار گرفته می شود. در این روش میان طرح قدیمی و طرح جدید شباهت بسیاری وجود دارد.

ساختمان رویال اکسچنج واقع در شهر لندن، دو بار کاملا تخریب شد و دوباره مرمت و بازسازی شد. اولین بار این بنا در سال ۱۵۷۱ میلادی ساخته شد و فعالیت آن به عنوان مرکز تجاری بود اما در یک آتش‌سوزی بزرگ، در سال ۱۶۶۶ میلادی، این بنا کاملا از بین رفت، ولی چند سال بعد مورد مرمت قرار گرفت. برای بار دوم در سال ۱۸۳۸ میلادی بود که این ساختمان در اثر آتش‌سوزی فروریخت اما  مجددا در سال ۱۸۴۴، سومین نسخه از این بنا بازسازی شد. در واقع از بازسازی سبکی در این بنا استفاده شد.

بازسازی به روش پاکسازی سبکی، نوع دیگری از روش های بازسازی می باشد. در این روش، لایه ها و پوششی که روی سطح ساختمان قرار گرفته و باعث فرسوده شدن، ضرر رساندن و از بین رفتن ساختمان می شود، پاکسازی شده و با حذف این موارد و اضافات نامناسب که زیبایی و ظاهر بنا را زیر سوال می برند، ظاهر بنا تازه و جدید به نظر می رسد و طول عمر آن افزایش می یابد.

انجام این کار به این دلیل است که طول عمر ساختمان افزایش بیابد و بتواند همچنان مورد استفاده قرار بگیرد. معمولا از این روش بازسازی، در بسیاری از ساختمان های فرسوده در سطح شهرها به جهت استفاده ی مجدد یک ساختمان استفاده می شود.

در سال ۱۹۰۶ میلادی، هتل فرمونت در سانفرانسیسکو پس از وقوع زمین لرزه ای بزرگ، دچار آتش سوزی شد. گرچه این بنا به طرز معجزه‌آسایی پس از وقوع زلزله سراپا ماند، اما خسارت‌های بسیار زیادی به آن وارد شده بود که در نتیجه‌ی آتش‌سوزی پس از زلزله پدیدار شد .یک سال بعد این بنا مجددا بازسازی شد و بخش های آسیب دبده ی بنا مرمت شد.

با وجود همه ی این موارد، تغییر کارکرد و کاربری یک ساختمان در حالت کلی، قطعا عملی زمان بر است و نیاز به صرف هزینه های زیاد و اضافی دارد و اجرا و انجام آن خیلی هم آسان نیست. طراحان و سازندگان و مهندسین طبق تجربیات خود در طی سال های متمادی، متوجه شده اند که از طریق بازسازی، امکان این وجود دارد ساختمانی با کارکرد خاص را به ساختمان مد نظر خود تبدیل کرد. بازسازی در بناهای مختلف، می تواند به جهت تغییر در کارکرد آن ساختمان، بهبود کارکرد آن و یا حتی ایجاد ظاهری نو در آن موثر باشد. در این بخش هدف مجموعه ی دکوطرح، عنوان زیر بخش های مختلف بازسازی و تلاش برای آشنایی بیشتر شما با آن است. با ما همراه باشید.

 

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

 

ویدیو + صوت بازسازی

نسخه ویدیویی

 

 

نسخه ی صوتی

 

 

بازسازی

بازسازی منزل

بازسازی | شرکت معماری دکوطرحبازسازی منزل از آن دست مسائلی ست که هر کسی که برای مدتی در خانه خود زندگی کرده ممکن است به فکر آن بیوفتد، از تغییرات بزرگ و اصولی در خانه تا عوض کردن چیزهای کوچک و جزئیات دکوراسیون منزل. در هر صورت آخرین چیزی که با این هزینه های کنونی باشد احتمال دارد به آن فکر کنید خرید خانه‌ی جدید می باشد.

بازسازی ساختمان پروژه ای عظیم است که می تواند ساده شروع شود. ممکن است صبح یکی از روزها تصمیم می گیرید از قسمتی از اتاق خانه، بخشی از موکت را جدا کنید یا تصمیم می گیرید قسمتی از دیوار خانه را برداشته و فضای دو طرف را یکی کنید.

بعد از گذشت شش ماه از نوسازی در این پروژه که با بکار گیری تصورات و تجربیات شخصیان آن را انجام داده بودید، ریزش دیوار ها ، تخته های کف و اتاق های خواب باعث اختلال در کارایی و ایجاد ظاهر نامناسب می شود.. اما از مزایای بازسازی بنا در این است که شما در نهایت متوجه خواهید شد که این اقدام شما، بسیار درست تر از تعویض کردن منزلتان بوده است.

بازسازی | شرکت معماری دکوطرحبازسازی تمام عیار کاملاً متفاوت است. این کار با کندن موکت ها شروع نمی شود و اصلا  نباید اینطور باشد. این بازسازی باید با برنامه ریزی اختصاصی و دقیق آغاز شود.

قبل از اقدام به بازسازی و برقراری تماس با پیمانکار ، لازم است این هفت نکته را در نظر بگیرید.

 

۱. تصمیم بگیرید که خودتان این کار را انجام دهید یا افراد حرفه ای را استخدام کنید

برای این کار سه حالت وجود دارد؛ یا خودتان به تنهایی و  با تصمیم و تجربه ی خودتان کار را انجام می دهید، یا انجام آن را به شخصی کار بلد و متخصص واگذار می کنید و یا ترکیبی از این دو را به کار می برید. از آنجا بازسازی برای کل خانه می باشد و کارهای زیادی برای انجام وجود دارد ، احتمالاً تمام کارها را خودتان به تنهایی انجام نخواهید داد. حتی سخت گیر ترین صاحب خانه نیز برای پروژه هایی نظیر لوله کشی و برق مجبور است از یک متخصص استفاده کند.

افراد متخصص از پیمانکاران خبره و گران گرفته تا پیمانکاران معمولی و یا افرادی که از طریق تبلیغات پیدا می کنید همگی از موارد تاثیر گذار در بازسازی منزل شما هستند. از آن جا که اجرای پروژه های بازسازی برای منزل های مختلف به طور یکسان انجام نمی شود، لازم است که شما به صورت دقیق در هر مورد در نظر بگیرید که آیا خودتان به تنهایی قادر به انجام پروژه بازسازی خانه هستید یا اینکه نیاز است متخصصانی را برای انجام بهتر آن استخدام کنید.

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

لازم به ذکر است که یکی از روش ها برای کاهش هزینه ها در بازسازی هایی که از پیمانکار بهره می گیرد این است که برخی از بخش های پروژه را خودتان انجام دهید. پیمانکاران به استفاده از زیر مجموعه ها و افرادی به غیر از افراد خودشان را تمایلی ندارند. اما اگر آن شخص دیگر خود شما باشید و عملکرد شما در روند بازسازی او تاثیری نگذارد ، باید این مسئله را بپذیرد (پیشنهاد: بخشی از کار را خودتان گردن بگیرید ، مانند رنگ آمیزی آشپزخانه).

 

۲. برای تأمین اعتبار پروژه­تان برنامه ای مناسب تنظیم کنید

پروژه بازسازی منزل شما بیش از آن چه که فکر می کنید به صرف هزینه نیاز خواهد داشت. بنابراین بهترین کار این است که با براورد صحیحی از گزینه های موجود و بودجه های مختلف روبرو شوید.

 

۳- ارزش فروش مجدد بنا را در نظر بگیرید

امروزه اکثر صاحبان خانه ها در هر نقطه ای حداقل برای یک بار هم که شده خانه خود را می فروشند.. شما برای بازسازی خانه، نه تنها نظر و سلیقه و راحتی خود را ، بلکه خریداران آینده را نیز باید در نظر بگیرید.

 

۴- لازم است برای مدیریت کار با پیمانکاران و خدمه کار بازسازی خانه احساس راحتی کنید

علی رغم تصمیم کاملاً جدی برای انجام همه کارها ، به ناچار خواهید دید که گاها لازم است شخصی را برای کمک استخدام کنید. شما باید بدانید که چگونه کار افراد را مدیریت کنید.

 

۵- برنامه ای را برای صرفه جویی در هزینه های بازسازی تنظیم کنید

هزینه های متعدد از جمله هزینه ی طراحان ، کمیسیون پیمانکاران و کارت های اعتباری در روند اجرای مرمت و بازسازی وجود دارد و به نظر می رسد که بازسازی بنا برای خالی کردن جیب شما در سریع ترین و کوتاه ترین زمان شکل گیری شده است؛ اما روش های امتحان شده و واقعی زیاذی برای کم کردن هزینه های ناشی از بازسازی خانه ،از آشپزخانه گرفته تا حمام وجود دارد.

 

۶. قبل از اخذ مجوز و مسائل مربوط به منطقه بندی فکر کنید

مدت زمان برای تأیید مجوز های ساخت گاها بسیار طولانی است. گرفتن برخی مجوزها ممکن است مدت زیادی طول بکشد. بنابراین اگر پروژه‌ی بزرگی دارید، بهتر است هر چه زودتر به فکر مجوزهای آن باشید!

 

۷. نکات ایمنی و نظافت را جدی بگیرید

جلوگیری از آشفتگی در فضا در هنگام رنگ آمیزی فضای داخلی خانه، به همان اندازه ای حائز اهمیت است که پاکسازی محیط منزل از گرد و غبار مهم است.

 

در ارتباط با بازسازی منزل بیشتر بخوانید.

 

بازسازی ساختمان

بازسازی | شرکت معماری دکوطرحروش های ساخت در بناهای قدیمی دارای نقص های بسیاری در اجرا اعم از عدم وجود فناوری های دیجیتالی و مدیریت اطلاعاتی سازی، همکاری ضعیف و عدم توانایی در ارزیابی کارایی در بازسازی ساختمان است.

تقاضا برای بازسازی در بناها در حیطه ی تعمیرات و ساخت و ساز، خیلی بیشتر اتفاق می افتد. دکوطرح آماده ی ارائه ی پیشنهادات جهت بازسازی انواع ساختمان ها و یا هر مکانی، صرف نظر از عملکرد اولیه آن و استهلاک و فرسودگی ظاهر آن می باشد.

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

در بازسازی ساختمان، بخش هایی از بنا را به طور کلی تغییر می دهند که این امر منجر به شکل گیری ظاهر جدید در آن می شود، ویژگی های عملکردی در آن بهبود می یابد که بسته به نوع خاصی از فعالیت در آن بنا مورد نیاز است.

برای فرایند بازسازی، رویکرد های متعدد و متفاوتی وجود دارند که هر کدام از نظر درجه ی پایبندی نسبت به فرم اصلی و از نظر حساسیت های موجود در اجرا، متفاوت است.

انواع اصلی کار مورد نیاز در هنگام تبدیل امکانات عبارتند از:

– ساخت و ساز و کار نهایی
– جایگزینی سیستم تامین آب ، فاضلاب و سیستم گرمایشی
– روشنایی و برق
– نصب تهویه و تهویه مطبوع
– نصب سیستم ایمنی در برابر آتش
– نصب کردن سیستم های کابلی و همچنین سیستم دسترسی
– کار نما
– کار بام
– نصب سازه های نیمه شفاف

در ارتباط با بازسازی ساختمان بیشتر بخوانید.

 

بازسازی مسکونی

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

شروع روند بازسازی ساختمان مسکونی، با ارزیابی یکپارچگی ساختمان آغاز می گردد. ما برای اطمینان از ایمنی افراد حاضر در تیممان و جلوگیری از بروز آسیب های احتمالی بیشتر ، تعمیرات اضطراری را انجام می دهیم. تمیز کردن و بازسازی محیط خانه پس از وقوع بلایایی همچون سیل ، آتش سوزی یا هر گونه فاجعه ی دیگری می تواند یک کار سخت به نظر بیاید. امکان دارد که برخی از مناطق در منزل شما به سادگی تمیز شود ، در حالی که برخی دیگر از مناطق خانه، نیاز به تعمیرات گسترده تر ، و حتی در برخی موارد ، نیاز به بازسازی دارند. متخصصین ما در تیم دکوطرح از بهترین های حوزه بازسازی و مرمت انواع ساختمان ها هستند و می توانند به شما کمک کنند بهترین و سریع ترین و ایمن ترین راه های ممکن برای مرمت کردن خانه، ویلا یا اداره خود را پیدا کنید و کیفیت زندگی خود و خانواده تان را بالا ببرید.

 

روند بازسازی خانه

از لحظه ای که با ما تماس می گیرید تا زمانی که خانه شما به شرایط قبل از آسیب دیدن آن بازگردد ، ما در تمام مراحل کار و مسیر پیش رو در کنار شما خواهیم بود. این مسئله که روند بازسازی یک روند استرس زا است موضوعی غیر قابل انکار است. متخصصان ما تمام جزئیات را کنترل می کنند تا بتوانید با خیال آسوده منتظر نتیجه ی حاصل باشید.

متخصصین ما برای شروع روند کار، مراحل زیر را مورد بررسی قرار می دهند:

 • ارزیابی خسارت وارده و برآورد هزینه ها
 • برنامه ریزی برای انجام خدمات ،در زمانی که بهترین نتیجه را برای شما و خانواده­تان داشته باشد
 • انتخاب مصالح مناسب و بررسی رویکردی که خواهیم داشت
 • مدیریت بر روی وسایل موجود منزل ، از جمله تمیز کردن دقیق وسایل
 • تکمیل کار و پاکسازی کامل محیط توسط افراد تیم ما

ما می دانیم که پس وقوع یک فاجعه ،اولویت اصلی اشخاص این مسئله است که خانه خود را به سرعت به حالت عادی برگردانند.

در ارتباط با بازسازی مسکونی بیشتر بخوانید.

 

بازسازی ویلا

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

برای بازسازی ویلا یک مثال جالب برای شما آورده ایم و آن هم در کلبه ای است که حدود ۴۰ سال پیش کار ساخت و بازسازی آن انجام شد. مراحل این پروژه به عناون سمبلی از مراحل انجام شدن بازسازی ویلا تقدیم شما همراهان خوب دکوطرح می گردد.

در پایان دهه ۸۰ میلادی که اوج دوران رکود اروپا بود، کلبه ای به مساحتی مشخص در زمینی به مساحت ۶ هکتار ساخته شد. پس از آن ، یک پلکان خارجی، یک طبقه زیر شیروانی و یک بالکن به فضای کلبه اضافه شد.

در طبقه همکف این کلبه ویلایی یک گاراژ باریک و بسیار دلگیر به مساحت ۲۱ متر مربع قرار داشت. آشپزخانه هم به ابعاد ۱۶ متر مربع.

در طبقه دوم این خانه قدیمی هم یک سالن ۱۵ متری و دو اتاق خواب ۱۱ متر مربعی، یک بالکن به مساحت ۱۶ متر مربع در اطراف محیط ساختمان چیده شده بود. در اتاق زیر شیروانی ، که از یک پلکان شیب دار و دلگیر بالا می رفت ، اتاق دیگری به مساحت ۲۶ متر مربع وجود داشت. با همه ی این تفاسیر، کلبه بسیار بزرگ ولی با  ظاهری بسیار ناخوشایند بود.

بازرسی از سازه ها نشان داد که پی ساختمان، در وضعیت خوبی قرار داشت. دیوارها آجری بودند. ضخامت دیوارهای طبقه اول ۳۸ سانتی متر و در طبقه دوم ۲۵ سانتی متر بود. طبقه اول با پانل های توخالی گرد ۶ ۱ ۱ متر با بتن مسلح پوشانده شده است و همپوشانی در طبقه دوم با تیرهای چوبی بود.

با توجه به ظرفیت پایین تحمل در دیوارهای طبقه دوم ، اتاق زیر شیروانی ، در طبقه سوم ، باید تخریب می شد. در نتیجه، پروژه ای برای بازسازی کلبه شروع شد که امکان تبدیل کلبه ی قبلی را به کلبه ای راحت تر با ظاهری مناسب تر را فراهم کرد.

در ورودی اصلی ، یک سالن به مساحت ۱۰.۵ متر مربع و یک حمام با دوش به مساحت ۳.۲ متر مربع وجود داشت. وجود دوش و حمام در داخل یک خانه از جمله بخش های کاربردی هر بنا است. فضایی برای دسترسی سالن اصلی به راه پله و اتاق نشیمنی با مساحت ۲۱.۴ متر مربع ایجاد شد. سالن نشیمن دارای یک اتاق نشیمن ، یک اتاق ناهار خوری و یک آشپزخانه بود. در خروجی اتاق نشیمن یک ناهار خوری روباز با سایه بان و یک شومینه و قسمتی برای درست کردن کباب و باربیکیو در تراس ترتیب داده شد. یک اتاقت سرپوشیده در بخشی از ویلا طراحی شد، در واقع پارکینگی با جایگاه برای برای دو اتومبیل و یک در ورودی نیز ایجاد شد، که به شما امکان می دهد در هر شرایط آب و هوایی به راحتی از آن استفاده کنید.

برای دسترسی به طبقه دوم ، یک راه پله بتونی با پله های چوبی طراحی شد. در طبقه دوم یک اتاق خواب وجود داشت و همچنین یک سالن ، سه اتاق خواب و یک توالت. این ویلا پس از بازسازی مانند یک کلبه تابستانی به نظر می رسید.

در ارتباط با بازسازی ویلا بیشتر بخوانید.

 

بازسازی خانه

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

قطعا نوسازی یک بنا می تواند کاری پر چالش و هیجان انگیز و همچنین سودآور باشد ، اما علاوه بر این ها می تواند بسیار دلهره آور نیز باشد. از مزایای بازسازی خانه می توان به کشف ویژگی های اصلی ولی پنهان در خانه و فرصت ایجاد خانه ی مورد علاقه تان به شکلی که دوست دارید یا ایجاد فضایی بزرگتر در محیطی که در آن هستید بدون نیاز به صرف هزینه هایی که لازم است صرف خرید خانه ی دیگری در فضای دیگری کنید و ممکن است حتی قادر به پرداخت آن نیز نباشید اشاره کرد.

موفقیت در بازسازی یک خانه در نهایت به آمادگی مناسب و آگاهی درست از آنچه پیش رو است برمی گردد. اقدام به بازسازی خانه با انتظار ایجاد شگفتی هایی در محیط، ایده ای هوشمندانه است.

آگاهی درست از موقعیت موجود و داشتن یک برنامه عملیاتی گام به گام برای زمان انجام پروژه، به معنای پیش رفتن و باقی ماندن پروژه در برنامه و بودجه‌ی تعیین شده است.

در هنگام برنامه ریزی و قبل از شروع کارهای بازسازی یک سازه، داشتن برنامه و زمان بندی دقیق اهمیت زیادی دارد. یک برنامه خوب به وضوح هر کاری را که باید از ابتدا تا انتهای پروژه انجام شود ، به ترتیب صحیح مشخص می کند. در حالت ایده آل ، باید شامل این باشد که چه کسی چه کاری انجام می دهد و هزینه آن در لیست چقدر است.

در اینجا یک برنامه پیشنهادی برای انجام کارها آمده است. البته این برنامه با توجه به ماهیت هر پروژه متفاوت خواهد بود. طراح یا سازنده خانه شما می تواند به شما برای برنامه ریزی صحیح مشاوره دهد.

 • ارزیابی وضعیت فعلی
 • بررسی پوسیدگی
 • کمک های مالیاتی / امتیازات مالیاتی
 • رضایت نامه قانونی
 • پایداری ساختاری
 • کار تخریب
 • برخورد با نم
 • تخلیه
 • دسترسی به سایت
 • کارهای عمده ساختمان
 • ضد آب و هوا
 • خارجی
 • کارهای خارجی
 • اول اصلاح کنید
 • گچ بری
 • خشک شدن
 • کفپوش ثابت
 • رفع دوم
 • تزئین
 • تمیز کردن نهایی
 • ورود

در ارتباط با بازسازی خانه بیشتر بخوانید.

 

بازسازی اداری

بازسازی | شرکت معماری دکوطرحبرای این که بتوانید یک پروژه بازسازی اداری را خوب تصور و تجسم کنید و با مراحل آن به بهترین نحوه آشنا شوید ما یک نمونه را برای شما در نظر گرفته ایم، با ما همراه باشید!

این پروژه، بازسازی دفتر کاری در یک ساختمان مرتفع است ، فضای اصلی شامل طراحی ساده و با اشکال نامنظم متعدد و فضایی مرده است و  فضاهای بلااستفاده ی زیادی در آن است. در مراحل بازسازی مکان های اداری، متخصصان به این نتیجه رسیده اند که کارفرمایان می خواهند فضای اداری را به فضایی تبدیل کنند که کارمندان بتواند با خیال آسوده در آن جا کار کنند. ایجاد فضایی مناسب کارمندان باعث افزایش بهره وری و بازدهی آن ها می شود. همچنین از میزان خستگی آن ها می کاهد. بنابراین توجه به این اصل که طراحی و ساختار محیط اداری و کاری می تواند بر نحوه‌ی کار افراد تاثیر داشته باشد، اهمیت زیادی دارد.

مشتری به طور خاص طراحان از طراحان تقاضا داشت که فضای ورودی دفتر را برای جلسات و مذاکرات اختصاص دهند ، که این مسئله باعث می شد بقیه ی قسمت های دفتر کار به یک فضای مثلث شکل و نامنظم تبدیل شود.

فضای دفتر از سه طرف به گونه ای طراحی شد که به طور طبیعی هر بخش کارایی خوبی داشته باشد و بدین ترتیب کل فضا را در یک طرح ساده و با در نظر گرفتن تمام فضاهای خالی و قابل استفاده، طراحی کردند. علاوه بر این ، طراحان با استفاده بهینه از پنجره های آفتاب گیر ، محوطه کنار پنجره ها را به یک فضای آزاد برای تبادل و اشتراک انرژی تبدیل کرده اند. فضای ساده و ورودی پیچ در پیچ باعث می شود افراد هنگام ورود به دفتر سردرگم شوند پس این مورد نیز اصلاح شد. سرانجام ، جریانی تازه به ساختمان اداری قدیمی منتقل شد.

در این محیط جدید ، کارکنان در حیم کار کردن و تلاش همچنین می توانند از فضای پر تنش شهری هم فرار کنند. اگر چه فضا فضای کار است اما نکته مثبت اینجاست که با ورود به محیط آرام دفتر با این طراحی دل نشین، ، امکان استراحت و رفع خستگی پس از کار شدید برای آنها فراهم خواهد بود و در نتیجه افزایش کارایی و بازده را به دنبال خواهد داشت . فضای کاری به شکل منحنی با راهروای مستقیم در تضاد است ، این فضای منحنی شکل، دفتر را به بخش های مختلف تقسیم می کند و حسی کاملاً متفاوت را به افراد انتقال می دهد.

گیاهان استفاده شده در فضای دفتر عمدتا گیاهانی هستند که برای نگهداری در داخل خانه مناسب هستند ، مانند درخت شاد ، با سرخس های نسبتا کم و گیاهان کوچک دیگر که محیط را پر از سر سبزی می کنند. استفاده از پارتیشن شیشه ای در اتاق کنفرانس به جای پارتیشن های معمولی نیز از تغییرات دیگر در دفتر کاری بود.

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

در حال حاضر ، در این پروژه ، جداسازی فضای اداری به مناطق مختلف و استفاده از گیاهان در تزئین محیط باعث جذابیت بیشتر دفتر و بازدهی و رضایت بیشتر کارمندان شده است. استفاده از المان های چوبی، حس صمیمیت را منتقل می کند. همچنین می توانید برای زیباسازی فضا، از قفسه ها و کتابخانه های کوچک استفاده کنید. یا این که بر روی میزهای خود از گلدان های کوچک استفاده کنید. به کارگیری عناصر گرافیکی در طراحی نیز تاثیر به سزایی در زیبایی بصری محیط ایفا کرده است.

در ارتباط با بازسازی اداری بیشتر بخوانید.

 

بازسازی تجاری

اگر در اثر وقوع فاجعه ای، آسیبی جدی به تأسیسات تجاری شما وارد شود ، پردازش و رسیدگی به آن امری غیرممکن به نظر می رسد. با وقوع طوفان ، آتش سوزی ، سیل و… مشکلات بالقوه زیادی به وجود می آید که می تواند بر عملکرد کسب و کار شما تأثیر بگذارد. خدمات بازسازی دکوطرح شامل تعمیرات جزئی و کامل ، تخریب ، تعویض و بازسازی برای احیای ساختمان های دفتر ، مدرسه ، بانک یا بیمارستان شما است تا کسب و کار شما را مجددا فعال کند. طراحی و تنظیم برنامه ای مشخص با توجه به حوزه ، مسائل مالی و انتظارات مشتری ، کلید اساسی برای بازسازی صحیح است. تیم مجرب ما در گروه دکوطرح، می تواند یک جدول زمانی کامل و برنامه ریزی را ایجاد کند و به شما کارفرمایان عزیز نشان دهد.

اولین قدم ایمن سازی ساختمان تجاری شما و ارزیابی و براورد میزان خسارت وارده به تأسیسات شما خواهد بود. این می تواند شامل تمام اجزای سازه ای از جمله سقف ، کف ، دیوار و داخل سقف و دیوار باشد. دوده ناشی از آتش اسیدی است و می تواند باعث آسیب سریع شود و در صورت عدم رسیدگی سریع به آن، می تواند آسیب های فاجعه باری را به وجود آورد. بسته به میزان خسارت ، بازسازی می تواند تنها گزینه شما برای محافظت از کارمندان و یکپارچگی امکانات شما باشد.

پس از ارزیابی خسارت ، لازم است تمام اجزای داخلی نیز بررسی شوند تا مشخص شود چه وسایلی قابل نجات هستند. این ارزیابی شامل مبلمان ، اثاثیه ، لوازم خانگی ، ماشین آلات ، عایق کاری و فرزکاری است. برخی از موارد برای استفاده مجدد قابلیت تمیز شدن دارند و ممکن است لازم باشد موارد دیگر دور ریخته شوند. هنگامی که تمام اجزای داخلی در یک مکان امن جدا از منطقه آسیب دیده قرار گیرند ، تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و بازسازی می تواند آغاز شود ، که می تواند بازسازی سازه ها، بناها و ساختمان های مختلف را در بر بگیرد.

زمانی که قصد بازسازی یک ملک تجاری را دارید، همیشه فکر می کنید برطرف کردن مشکل پیش امده در ساختمان کار بسیار دشواری است. ملک بسیار بزرگ است، جلب رضایت همه سخت است و کارهای زیادی برای انجام دادن خواهید داشت، اما حقیقت این است که کار بازسازی بسیار ساده تر از آن چه که فکر می کنید به نظر می رسد. با کمک از تیم دکوطرح و یا هر تیم معماری دیگری، بررسی همه جانبه تمام آسیب های و مرمت ها و بازسازی های مورد نیاز به عهده ما بوده و به بهترین شکل نیز انجام خواهد شد.

در ارتباط با بازسازی تجاری بیشتر بخوانید.

 

بازسازی و نوسازی

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

بازسازی و نوسازی به معنای تغییر دادن ساختار و طراحی داخلی یک فضاست که منجر به ایجاد فضایی جدید می شود. در واقع مفهوم بازسازی با نوسازی متفاوت است. بازسازی و نوسازی ساختمان، مانند سایر عملیات هایی که بر روی سازه انجام می شود، دارای دو نوع داخلی و خارجی است. در بازسازی و نوسازی داخلی، طراح و معمار به بررسی و در نظر گرفتن راه هایی برای بهبود شرایط خانه‌ی شما می پردازند. در بازسازی خانه، همان طور که از نامش پیداست، معمار، طراح و کارگران، به تعمیر و بهبود شرایط ساختاری خانه می پردازند. در قسمت نوسازی، طراح و معمار، به دنبال بهبود شرایط ظاهری منزل شما هستند تا طراحی بهتری برای آن پیدا کنند. بازسازی و نوسازی خارجی، شامل تعمیر و طراحی نمای تازه ای برای سازه‌ی شماست. این قسمت ساختمان در بسیاری از مواقع دچار فرسودگی می شود و احتیاج به تعمیر، بازسازی و نوسازی دارد.

در ارتباط با بازسازی و نوسازی بیشتر بخوانید.

 

بازسازی خانه و آپارتمان

پروژه های نوسازی اغلب متقاضیان زیادی دارند. اگر می خواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید، باید بدانید بهترین زمان برای انجام پروژه‌ی بازسازی چه زمانی بوده و در چه زمان هایی بهتر است از انجام عملیات بازسازی خودداری کنید.

همه “خانه هایی که نیاز به نوسازی دارند” ارزش مادی اصلی را ارائه نمی دهند و برخی از آنها گران قیمت می شوند. بازسازی خانه یک روش محبوب  برای تبدیل آن به بنایی گران قیمت تر از قیمت قبلی است ، اما از قضا ، دست و پنجه نرم کردن با کسانی که قرار است این پروژه را برای شما انجام دهند نیز ممکن است چالش برانگیز باشد اما می تواند به این معنی باشد که شما در نهایت صاحب ملکی هستید که دارای ارزش مالی زیادی می باشد، حتی بیشتر از ملک قبلی شما!

زمانی که می خواهید تصمیم به بازسازی یک سازه یا ساختمان بگیرید، بهتر است به نکات زیر نیز توجه داشته باشید.

 • این مکان چه پتانسیل هایی دارد و به چه نحوهایی می توان آن را طراحی کرد؟
 • آیا امکان بزرگ تر کردن فضا وجود دارد؟
 • آیا همسایه ها، برای انجام عملیات بازسازی، راضی هستند؟
 • به طور کلی، محل بازسازی چگونه است؟
 • این عملیات به چه میزان کار در ساختار ساختمان نیاز دارد؟
 • چه میزان هزینه ممکن است داشته باشد؟

در ارتباط با بازسازی خانه و آپارتمان بیشتر بخوانید.

 

کناف و سقف کاذب

استفاده از کناف و سقف کاذب امروزه در قسمت های مختلف جهان مورد توجه واقع شده است. چرا که هم نمای زیباتری نسبت به سقف های معمولی دارد و هم از نظر ایمنی، در سطح بالاتری قرار دارد. در ساخت سقف کاذب کناف، از پنل های پیش ساخته بهره گرفته می ­شود که در دو نوع گچی و غیر گچی موجود می ­باشند و این پنل های گچی یا غیر گچی پیش ساخته، توسط پروفیل های سرد نورد شده به سقف سازه ­ای متصل می­ گردند.

زمانی که متخصصان می خواهند کناف را در خانه اجرا کنند، باید قبل از هر چیزی، دو عملیات زیر ساخت و رو ساخت انجام پذیرد. برای انجام عملیان زیر ساخت یک کناف، معمولا از فولاد استفاده می کنند. بخش رو ساخت در ساخت یک کناف مناسب، معمولا از گچ یا مواد معدنی دیگر ساخته می شود و می تواند در رنگ های متنوعی به کار برده شود. چرا که می توان آن را رنگ امیزی کرد. از انواع این دسته از کناف ها می توان به دو نوع پنل و تایل اشاره کرد.

از پنل ها در انواع مختلف برای ایجاد کناف یکپارچه و یکدست استفاده می شود. همچنین برای ایجاد کناف های مشبک، می توان از تایل ها استفاده کرد. پس از اجرای زیر ساخت، پانل­ ها به آن پیچ می­ شوند و برای درزگیری از پودر کناف یا بتونه در بین پانل­ ها استفاده می ­شود؛ بعد از آن، با استفاده از ماستیک، یکپارچگی لازم را در آن ایجاد می کنند. پانل­ ها انواع مختلفی از جمله ضد رطوبت، ضد حریق و عایق صدا دارند. همچنین پنل هایی وجود دارد که در برابر آب مقاومت هستند و از سیمان ساخته می شوند. این پنل ها برای فضاهایی که در آن جا رطوبت و آب وجود دارد، استفاده می شوند.

بازسازی | شرکت معماری دکوطرح

مانند پنل ­ها، تایل ­ها هم قابل نصب روی زیرساخت هستند با این تفاوت که شیوه نصب آن ­ها وزنی است و پیچ نمی­ شوند. استفاده از کناف یا سقف های کاذب و انتخاب نوع آن ها محدودیتی وجود ندارد. شما می توانید در هر فضایی که امکان استفاده از این پنل ها وجود دارد، از انواع پنل ها و سقف های کاذب استفاده کنید. یک کناف باکیفیت، متعهد به ارائه خدمات فنی عالی و پشتیبانی از فروش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات و سیستم های فعلی و شناسایی محصولات ، سیستم ها و راه حل های نوآورانه است.

 

کم هزینه‌ترین نوع بازسازی کدام است؟

بازسازی خانه یکی از کارهایی است که می‌تواند به تغییر دکوراسیون و ظاهر خانه و افزایش ارزش آن کمک کند. اما هزینه بازسازی خانه می‌تواند بسیار زیاد باشد و برای بسیاری از افراد امکان‌پذیر نباشد. بنابراین، بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی برای بازسازی خانه با کمترین هزینه هستند.

 

عوامل موثر در هزینه بازسازی خانه

عوامل مختلفی بر هزینه بازسازی خانه تأثیر می‌گذارند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • متراژ خانه: هرچه متراژ خانه بیشتر باشد، هزینه بازسازی نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع بازسازی: بازسازی‌های اساسی مانند تخریب و نوسازی، هزینه بیشتری نسبت به بازسازی‌های جزئی مانند رنگ‌آمیزی و تعویض کاغذ دیواری دارند.
 • مصالح و تجهیزات مورد استفاده: استفاده از مصالح و تجهیزات با کیفیت بالاتر، هزینه بازسازی را افزایش می‌دهد.
 • دستمزد کارگران: دستمزد کارگران در مناطق مختلف متفاوت است و می‌تواند بر هزینه بازسازی تأثیر بگذارد.

 

کم هزینه‌ترین نوع بازسازی

با توجه به عوامل موثر در هزینه بازسازی خانه، می‌توان گفت که کم هزینه‌ترین نوع بازسازی، بازسازی‌های جزئی است که شامل کارهایی مانند رنگ‌آمیزی، تعویض کاغذ دیواری، تعویض شیرآلات، تعویض کاشی و سرامیک، و تعویض کفپوش است. این نوع بازسازی‌ها می‌توانند ظاهر خانه را به طور قابل‌توجهی تغییر دهند و هزینه آنها نسبتاً کم است.

 

ایده‌هایی برای بازسازی خانه با کمترین هزینه

علاوه بر انجام بازسازی‌های جزئی، می‌توان با استفاده از برخی ترفندها و ایده‌ها، هزینه بازسازی خانه را کاهش داد. در ادامه به برخی از این ایده‌ها اشاره می‌کنیم:

 • از مصالح و تجهیزات ارزان قیمت‌تر استفاده کنید: برای کاهش هزینه بازسازی، می‌توانید از مصالح و تجهیزات ارزان قیمت استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از مصالح و تجهیزات بی‌کیفیت، می‌تواند منجر به کاهش کیفیت بازسازی و هزینه‌های تعمیرات بعدی شود.
 • خودتان کار را انجام دهید: اگر مهارت و تجربه کافی دارید، می‌توانید بخشی از کار بازسازی را خودتان انجام دهید. این کار می‌تواند هزینه بازسازی را به میزان قابل‌توجهی کاهش دهد.
 • از خدمات پیمانکارانی استفاده کنید که قیمت‌های رقابتی دارند: قبل از شروع بازسازی، قیمت‌های چند پیمانکار را مقایسه کنید و از خدمات پیمانکاری استفاده کنید که قیمت‌های رقابتی دارد.

 

مثال‌هایی از بازسازی خانه با کمترین هزینه

در ادامه به چند مثال از بازسازی خانه با کمترین هزینه اشاره می‌کنیم:

 • رنگ‌آمیزی دیوارها: رنگ‌آمیزی دیوارها یکی از ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین راه‌ها برای تغییر دکوراسیون خانه است. برای رنگ‌آمیزی دیوارها، می‌توانید از رنگ‌های ارزان قیمت استفاده کنید و کار را خودتان انجام دهید.
 • تعویض کاغذ دیواری: تعویض کاغذ دیواری نیز یکی دیگر از راه‌های ارزان قیمت برای تغییر دکوراسیون خانه است. برای تعویض کاغذ دیواری، می‌توانید از کاغذ دیواری‌های ارزان قیمت استفاده کنید.
 • تعویض شیرآلات: تعویض شیرآلات نیز می‌تواند ظاهر خانه را به طور قابل‌توجهی تغییر دهد. برای تعویض شیرآلات، می‌توانید از شیرآلات ارزان قیمت استفاده کنید.
 • تعویض کاشی و سرامیک: تعویض کاشی و سرامیک نیز یکی دیگر از کارهایی است که می‌تواند ظاهر خانه را تغییر دهد. برای تعویض کاشی و سرامیک، می‌توانید از کاشی و سرامیک ارزان قیمت استفاده کنید.
 • تعویض کفپوش: تعویض کفپوش نیز می‌تواند ظاهر خانه را تغییر دهد. برای تعویض کفپوش، می‌توانید از کفپوش‌های ارزان قیمت مانند کفپوش‌های لمینت یا پارکت استفاده کنید.

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با بازسازی

اولین قدم در بازسازی چیست ؟

بهترین و مهمترین کار در بازسازی که باید قبل از هر کاری به اون توجه کنیم اینه که فضا رو طراحی کنیم تا بتونیم ایده هامونو تو طرح پیاده کنیم و به یک جمع بندی اساسی برسیم و این کار دو جنبه برای ما داره یکی اینکه تا حدود زیادی می تونیم هزینه هایی که قراره انجام بدیم ، برآورد کنیم و دوم اینکه روند کار دستمون میاد و می تونیم مراحل کارو مشخص کنیم و در حین کار سر در گم نمی شیم.

طراحی به چه صورت انجام می شه؟

در طراحی دو تا راه حل داریم اول اینکه می تونیم به یک شرکت معماری بدیم و اون شرکت با توجه به بودجه و فضای ما عملیات طراحی برامون انجام میده یا اینکه اگه نمی خوایم زیاد هزینه بکنیم خودمون یه نقشه از وضع موجود فضا رو تهیه کنیم و بعد از انجام این کار از اینترنت ایده برداری کنیم و تغییرات رو بر روی اون اعمال کنیم که کمی سخته و ما بهتون پیشنهاد می کنیم که این کارو به یه متخصص تو زمینه طراحی بدید تا خیالتون راحت باشه .

آیا طراحی در کنترل هزینه ها به ما کمک می کنه ؟

صد در صد همینطوره و شما باید قبل از شروع طراحی بودجه خودتونو به طراح اعلام کنید و طرح هم با توجه به بودجه شما عملیات طراحی رو انجام بده تا هزینه بازسازی کنترل بشه

آیا در بازسازی لازمه که تاسیسات عوض بشه ؟

بستگی به عمر ساختمونتون داره ولی ما پیشنهاد می کنیم که تعویض کنید چون از اول همه چیز تعویض بشه خیال خودتون راحته و دوباره کاری نمیشه مثلا اگه یکی از لوله های آب پوسیده شده باشه و بعد از بازسازی نشتی بده باید دوباره همه مراحل از اول انجام بشه که خود این موضوع باعث میشه هزینه هاتون دو برابر بشه .

هزینه های بازسازی رو چگونه محاسبه کنیم ؟

اول اینکه باید از کارهایی که می خواین انجام بدین یه صورت بردارین و مرحله به مرحله یادداشت کنین و بعد از اون باید دو چیزو تفکیک کنین و هر کدومو جداگانه استعلام کنید اول اینکه مواد و مصالح مصرفی رو به تفکیک بنویسید و هر کدومو با توجه به مقدارو حجم کار قیمت کنید و دوم پیمانکاری که می خواد کارو براتون انجام بده که این خودش دو حالت داره که می خواین روز مزد براتون کار کنه یا کنترات که ما پیشنهاد می کنیم کنترات بدین که زودتر کارتون انجام بشه .

مقدار مصالح چه طور مشخص کنیم ؟

معمولا پیمانکاری که می خواد کار شما رو انجام بده مقدار مواد و مصالح رو بهتون اعلام می کنه و شما خریدشو انجام میدین و یا اینکه از طریق اینترنت می تونین نحوه محاسبشو پیدا کنین و با توجه به حجم کارتون مقدار مصالی که می خواین مصرف کنید رو مشخص کنید.

تو چه فصلی بازسازی بهتره ؟

تو تمام فصول میشه بازسازیو انجام داد و این بستگی به شرایط شما داره مثلا اگه بچه های شما به مدرسه می رن بهتر اینه که تو فصل امتحان ها نباشه که با خیال راحت تر بازسازی منزلتونو انجام بدین .

آیا تو زمان بازسازی باید خونه تخلیه باشه ؟

باز این هم بستگی به حجم بازسازی داره اگر بخواین بازسازی رو به صورت کلی انجام بدین باید خونرو تخلیه کنین چون تو تخریب تمام وسایلو خاک میگیره و از طرفی هم دست پیمانکار ها و کارگراتون در حین کار بسته میمونه و شرایط کار دشوار میشه .

 

گالری تصاویر بازسازی

 

در ارتباط با کناف و سقف کاذب بیشتر بخوانید.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۹۵ میانگین: ۴.۷]
 • جهرمی 4707
  جهرمی

  besyar aliiiiiiii

  • پشتیبان سایت 5056
   پشتیبان سایت

   سلام
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید و در صورت امکان امتیاز بدین

 • Alireza 4708
  Alireza

  Bah bah

 • behrad 5205
  behrad

  سلام بیس بازسازی از چقدر شروع میشه؟

  • پشتیبان سایت 5308
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • سید رسول باقری 5206
  سید رسول باقری

  برای بازسازی هم باید مجوز بگیریم از شهرداری؟

  • پشتیبان سایت 5307
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • رخساره 5207
  رخساره

  سلام خسته نباشید میتونین قبل شروع بازسازی بگین چقدر هزینه باید بکنیم؟

  • پشتیبان سایت 5306
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • شهرام 5208
  شهرام

  سلام وقتتون بخیر لطفا از این عکسای قبل و بعد هم بذارین

  • پشتیبان سایت 5305
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   به روی چشم

 • arad 5209
  arad

  عالی هستین

 • aryan 5210
  aryan

  برای بازسازی هم طراحی لازم هست؟

  • پشتیبان سایت 5304
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • alikhani 5211
  alikhani

  سلام خسته نباشید واقعا کاراتون حرف نداره

 • باقری 5212
  باقری

  سلام برای یک واحد ۱۲۰ متری سبک کلاسیک خوب میشه؟

  • پشتیبان سایت 5303
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • هدیه 5213
  هدیه

  سلام هزینه طراحی برای بازسازی چقدر میشه؟

  • پشتیبان سایت 5302
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • tahoora 5214
  tahoora

  slm bazsazi shahrestan ham ghabul mikonin

  • پشتیبان سایت 5301
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • حجت 5215
  حجت

  میشه بیایم از نزدیک نمونه کاراتون رو ببینیم

 • باربد 5216
  باربد

  میشه خورد خورد بازسازی رو انجام داد هر سری یک قسمتش رو؟

  • پشتیبان سایت 5300
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • عشق پور 5217
  عشق پور

  موفق باشید انشالله

 • محمد مهدی حصیری 5218
  محمد مهدی حصیری

  سلام میشه قسطی پرداخت کنیم هزینه ی بازسازی رو؟

  • پشتیبان سایت 5288
   پشتیبان سایت

   سلام روز بخیر
   متاسفانه ما انجام نمیدیم

 • ریحانه اشکان 5219
  ریحانه اشکان

  منم خیلی از کاراتون خوشم میاد ی حسی خوبی داره

  • پشتیبان سایت 5285
   پشتیبان سایت

   سلام
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید

 • yasaman 5222
  yasaman

  سلام خسته نباشید شما فقط بازسازی انجام میدین یا ساخت هم انجام میدی؟

  • پشتیبان سایت 5299
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   بله انجام میدیم

 • barbara 5223
  barbara

  وای چقدر خوبین شما

 • محمدرضا شفیعی 5224
  محمدرضا شفیعی

  سلام خسته نباشید شما کار کابینت هم انجام میدین؟

  • پشتیبان سایت 5298
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • علی فلاح شجاعی 5225
  علی فلاح شجاعی

  آینه ی دکوراتیو رو بخوایم از دیوار بکنیم به دیوار آسیب وارد میکنه

  • پشتیبان سایت 5287
   پشتیبان سایت

   سلام
   روز بخیر
   بله
   به علت چسب و موادی که در زیر کار استفاده شده آسیب میزنه

 • ماهانا 5226
  ماهانا

  سلام خسته نباشید لطفا همینطور ادامه بدین خیلی مقاله هاتون خوبه

  • پشتیبان سایت 5284
   پشتیبان سایت

   سلام
   سلامت باشید
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید

 • زرین 5227
  زرین

  فوق العاده بود

 • حسام 8686
  حسام

  شرکت شما پیشنهاد همیشگی من به آشنایانی که قصد بازسازی دارن هست

  • پشتیبان سایت 8687
   پشتیبان سایت

   سلام
   شما به ما لطف دارید
   ممنون

 • Hossein moghadam 8723
  Hossein moghadam

  سلام وقتتون بخیر .
  من یه ویلا وسط باغ دارم به نظرتون چه جنسی برای کف مناسب تره ؟

  • دکوطرح 8727
   دکوطرح

   حسین عزیز این مورد با توجه به موقعیت جغرافیایی متراژ و باقی متریال ها متفاوت هست. لطفا برای توضیحات بیشتر با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ در تماس باشید

 • علیمراد اکبرب 8773
  علیمراد اکبرب

  سلام طرحهای قشنگی دارین حالا چند سوال اول اینکه این طرحها قابلیت اجرا دارن دوم فرق معمار داخلی باطراح داخلی در چیست سوم برای طراحی داخلی بایستی از چه مرحله‌ای از ساختن انجام بشه از موقع ترسیم نقشه یا در مرحله ساخت انجام دهیم ممنونم

  • دکوطرح 8774
   دکوطرح

   شرکت معماری دکوطرح با بیش از اجرای ۲۰۰ پروژه خانگی و ۳۰۰ پروژه تجاری با افتخار و تکیه بر دانش و توانایی مهندسان خود پروژه های ایده آل شما را از مرحله طراحی تا اجرا به نتیجه می رساند. اگر در مورد فرایند اجرا یا طراحی سوالی دارید می‌توانید با شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

یک پاسخ بگذارید


صفحه اینستاگرام دکوطرح
ارسال پیام به واتساپ
تماس مستقیم
09122460089
09121471847