تماس مستقیم
09122460089
02126570264

بازسازی

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - Residential reconstruction

 

بازسازی

در دنیای امروز و همچنین در دنیای معماری، ساختمان ها، منازل و بناهای مختلف دارای اهمیت فراوانی برای ما هستند. هر یک از ساختمان ها کارکرد های متفاوتی دارند که در ساخت آن ها تاثیر به سزایی می گذارد. به عنوان مثال استفاده از ساختمانی که در ابتدا به منظور کار های اداری ساخته شده است، به جای ساختمان آموزشی، می تواند از بازدهی آن کم کند. چرا که فضایی که ما برای کاری به خصوص در آن قدم می گذاریم در روند کاری و رضایت ما موثر است.

بازسازی واقعی در اصل بازسازی است که با استفاده از همان مواد و همان روش های ممکن پس از تحقیقات گسترده منابع انجام شده است. اغلب از اجزای اصلی موجود استفاده می شود. این نوع بازسازی را بیش از هر چیز می توان در بناهای دارای اهمیت فرهنگی و تاریخی یافت ، که بعداً به عنوان اشیایی برای مشاهده عمل می کنند و به عنوان موزه مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان نمونه می توان به اتمام کلیسای جامع کلن اشاره کرد که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم با کشف نقشه های اصلی ساخت و اجرای آن ها به اتمام رسید.

بازسازی مدل سازی شده ای است که به دلیل کمبود منابع ، الزامات وفاداری به اصل را برآورده نمی کند. به عنوان مثال نمونه های معمولی وقتی فقط نقشه های نما یا مستندات تصویری ساختمان ها حفظ می شوند – بقیه اطلاعات لازم با مقایسه آنها با اشیا contemporary معاصر مشابه “تا حد امکان” دوباره “اختراع می شوند”. این نوع بازسازی “خلاقانه جدید” ، همراه با تخیل فراوان ، به ویژه در تاریخ گرایی (با نئو-رومانسک ، نئو-گوتیک ، نئو-رنسانس و نئو-باروک) اوج گرفت. بسیاری از قلعه های نئوگوتیک از بقایای قلعه های قرون وسطایی مانند قلعه Hohenschwangau ، قلعه Eilean Donan ، اسکاتلند ، قلعه Hohenzollern و تعداد زیادی قلعه دیگر تا سوم سوم قرن بیستم ایجاد شده اند.

بازسازی تکثیر نوعی بازسازی است که به دلایل کارکردگرایانه ، تقلید (نه: تفسیر) ، حفظ یا تولید یک سبک (تاریخی شده) را انجام می دهد ، اما با کاربردی متفاوت و دیگر هیچ ارتباطی با ساختمان اصلی یا قدیمی ندارد. (مثال: Nikolaiviertel در زمان GDR در برلین ساخته شده است).

در بازسازی تفسیری ساختمانها یا بخشهایی از ساختمانها ایجاد می شوند که مطابق با شخصیت و تصور کلی از نسخه اصلی هستند ، بدون اینکه نسخه یک به یک را امتحان کنید. به عنوان مثال Prinzipalmarkt در مونستر یا اضافات به Frankfurt Römerberg. نما و شیروانی خانه ها تا حدی دوباره طراحی شده بود ، اما تصور کلی از بازار حفظ می شد. این روش از روتوش خنثی به عنوان یک ترمیم مدرن گرفته شده است. این خواسته های بازسازی را با بازیابی تصور کلی از یک مکان بدون نگرانی در مورد اصالت در مورد نسخه ها برآورده می کند.
بازسازی های تعلیمی: در ارتباط با توسعه مکان های کاوش باستان شناسی به پارک های موضوعی تعلیمی ، بازسازی بناهای برجسته باستانی مانند دیوارهای شهر ، دروازه های شهر ، معابد ، ویلا یا قلعه ها.

در ماکت های آزمایشی نمونه آن قلعه گودلون است که از سال ۱۹۹۷ فقط با استفاده از تکنیک ها و مواد قرن ۱۳ به منظور تحقیق در مورد روش ساخت و مدت آن در دست ساخت است. پردیس گالی یکی دیگر از پروژه های ساختمانی برای ساختن یک شهر صومعه قرون وسطایی بر اساس طرح صومعه سنت گالن است. این ساختمان ها قبلاً موجود نبوده و تمرکز بر جنبه تحقیق است.

با این حال، ساخت یک ساختمان با کارکرد جدید می تواند کاری زمان بر و همین طور هزینه بر باشد که انجام آن سخت است. معماران و سازندگان ساختمان در طی سال ها دریافته اند که می توان ساختمانی با کارکرد خاص را از طریق بازسازی به ساختمان مد نظر خود تبدیل کرد. بازسازی منازل و ساختمان ها، می تواند برای تغییر کارکرد آن ساختمان، بهبود کارکرد آن و یا حتی نوسازی آن باشد. مجموعه ی دکوطرح در این بخش قصد دارد زیر بخش های مختلف بازسازی را عنوان کرده و شما را با هر یک آشنا سازد. با ما همراه باشید.

بازسازی منزل

 

بازسازی منزل
بازسازی منزل

 

شما ممکن است قصد فروش خانه ی خود را داشته باشید. شاید هم بخواهید خانه ی قدیمی خود را بازسازی کرده و در فضایی متفاوت و بهتر زندگی کنید. در هر صورت خرید خانه ی جدید با این هزینه های کنونی باید آخرین چیزی باشد که شما به آن فکر می کنید.

بازسازی منزل به آن معناست که شما بسیاری از موارد برای تغییر منزل خود را در نظر خواهید داشت. از جمله اینکه چگونه می توانید یک پیمانکار خوب پیدا کنید، چگونه می توانید هزینه ها را کاهش دهید و مهم تر از همه این که چگونه ایده های ذهن خلاق خود را به واقعیت تبدیل کنید. ما برخی از معتبر ترین منابع نوسازی و بازسازی خود را مورد استفاده قرار داده ایم و با توجه به پروژه هایی که در طی سال ها صورت گرفته است می توانیم ایده های بازسازی خانه برای هر اتاق و حتی کل منزل را به شما ارائه دهیم. از جمله توصیه های آزمایش شده و واقعی از متخصصان.

بازسازی منزل یک پروژه عظیم است که می تواند ساده شروع شود. صبح روز شنبه گوشه ای از موکت را جدا می کنید یا تصمیم می گیرید قسمتی از دیوار خانه را برداشته و فضای دو طرف را یکی کنید.
شش ماه بعد ، این پروژه تازه سازی که با استفاده از تصورات و تجربیات خودتان آن را انجام داده اید، منجر به ریزش دیوار ها ، تخته های کف و اتاق های خوابی خارج از کار و نامناسب شده است. اما خوبی بازسازی منزل این است که شما در نهایت متوجه خواهید شد که کار بسیار درست تری نسبت به عوض کردن منزلتان انجام داده اید.
بازسازی تمام عیار کاملاً متفاوت است. این کار با کشیدن فرش شروع نمی شود – یا نباید باشد. این باید با تحقق دنیای واقعی در مورد مقیاس این پروژه و برنامه ریزی اختصاصی آغاز شود.
قبل از برداشتن آن چکش یا تماس با پیمانکار ، این هفت نکته را در نظر بگیرید.

۱. تصمیم بگیرید که خودتان این کار را انجام دهید یا افراد حرفه ای را استخدام کنید

سه حالت وجو دارد؛ یا کار را خودتان به تنهایی با تصمیم و تجربه ی خودتا انجام می دهید، یا آن را به شخصی کاردان می سپارید و یا ترکیبی از این دو را به کار می برید. از آنجا که این یک بازسازی کل خانه است ، احتمالاً همه کار ها را خودتان انجام نخواهید داد. حتی مصمم ترین صاحب خانه نیز مجبور است برای پروژه هایی مانند لوله کشی و برق از یک متخصص استفاده کند.

افراد حرفه ای از پیمانکاران گران قیمت گرفته تا پیمانکاران فرعی و افراد متشخصی که از طریق تبلیغات پیدا می کنید همگی مواردی هستند که در بازسازی منزل شما تاثیر می گذارند. از آن جا که همه پروژه های بازسازی منزل به طور یکسان ایجاد نشده اند ، شما می خواهید به صورت موردی در نظر بگیرید که آیا خودتان قادر به انجام پروژه بازسازی خانه هستید یا اینکه می خواهید متخصصانی استخدام کنید.

خوب است بدانید که یکی از راه های کاهش هزینه در بازسازی های پیمانکار این است که برخی از پروژه ها را خودتان انجام دهید. پیمانکاران استفاده از زیر مجموعه ها و افراد به غیر از افراد خودشان را دوست ندارند. اما اگر آن “فرد دیگر” شما باشید و قطعه شما در روند بازسازی او تاثیری نگذارد ، او باید مطیع باشد (پیشنهاد: بخشی از کار را خودتان گردن بگیرید ، مانند رنگ آمیزی آشپزخانه).

۲. برنامه ای برای تأمین اعتبار پروژه خود تنظیم کنید

پروژه بازسازی منزل شما بیش از آن چه برایتان مهم است هزینه خواهد داشت. بنابراین بهترین کار این است که با طیف وسیعی از گزینه های بودجه روبرو شوید.

۳- ارزش فروش مجدد را در نظر بگیرید

امروزه اکثر صاحبان خانه های آمریکایی حداقل یک بار خانه خود را می فروشند. روز هایی که صاحبان خانه ۳۰ درصد از رهن خود را تا پایان پرداخت می کردند گذشته است. شما نه تنها خانه خود را برای خود ، بلکه برای خریداران آینده نیز بازسازی می کنید.

۴- با مدیریت پیمانکاران و خدمه کار راحت باشید

علی رغم تصمیم کاملاً محکم خود در انجام همه کارها ، به ناچار خواهید دید که شخصی را برای کمک استخدام می کنید. شما باید بدانید که چگونه خدمه کار را مدیریت کنید.

۵- برنامه صرفه جویی در هزینه های بازسازی را تدوین کنید

از هزینه های طراحان ، کمیسیون های پیمانکاران و کارت های اعتباری Home Depot: به نظر می رسد بازسازی خانه برای تخلیه قلک شما در سریعترین زمان ممکن طراحی شده است. اما روش های امتحان شده و واقعی برای صرفه جویی در هزینه های بازسازی خانه ، از همه چیز از آشپزخانه گرفته تا حمام وجود دارد.

۶. قبل از مجوز و مسائل مربوط به منطقه بندی فکر کنید

مدت زمان تأیید مجوز های ساخت بسیار طولانی است. مجوزهای برق و مجوزهای تخریب یا حصارکشی ممکن است چند روز بیشتر طول نکشد ، اما پروژه های بزرگ شامل منطقه بندی ، مانند ساخت یک خانه اضافی ، ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد.

۷. ایمنی و نظافت را جدی بگیرید

اجتناب از آشفتگی هنگام رنگ آمیزی فضای داخلی منزل شما به همان اندازه تهیه برنامه ای برای دفع گرد و غبار از مناطق تمیز منزل مهم است.

 

در ارتباط با بازسازی منزل بیشتر بخوانید.

 

بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

 

بازسازی ساختمان های قدیمی از قرن بیست و یکم ظهور کرده است. روش ساخت سنتی دارای نقایص بسیاری از جمله عدم فناوری دیجیتالی سازی و مدیریت اطلاعاتی سازی ، همکاری ضعیف و عدم توانایی ارزیابی کارایی بازسازی ساختمان است.

بازسازی ساختمان ها در بازار تعمیرات و ساخت و ساز بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد. دکوطرح آماده ارائه بازسازی هر نوع ساختمان یا محل صرف نظر از عملکرد اولیه و استهلاک سطح آن است.

در بازسازی ساختمان، ساختمان را کاملاً تغییر می دهند که منجر به ظاهر جدید آن می شود. ویژگی های عملکرد بهبود یافته که بسته به نوع خاصی از فعالیت مورد نیاز است. علاوه بر تغییر ظاهر خارجی و داخلی ، می توان تغییراتی را در کاربرد مورد نظر ایجاد کرد. مانند: از تولید به یک دفتر کار یا از انبار به یک خرید و غیره.

انواع اصلی کار مورد نیاز در هنگام تبدیل امکانات عبارتند از:

– ساخت و ساز و کار نهایی
– جایگزینی سیستم تامین آب ، فاضلاب و سیستم گرمایشی
– روشنایی و برق
– نصب تهویه و تهویه مطبوع
– نصب سیستم ایمنی در برابر آتش
– نصب کردن سیستم های کابلی و همچنین سیستم دسترسی
– کار نما
– کار بام
– نصب سازه های نیمه شفاف

رویکرد های مختلفی برای بازسازی وجود دارد که از نظر میزان وفاداری به اصل و از نظر حساسیت به اجرا متفاوت است. در معماری ، گئورگ مورش بازسازی را به عنوان “یک روش علمی استخراج منابع برای بازسازی چیزهایی که تحت آن کار کرده اند ، صرف نظر از زمانی که از آن زمان گذشته است” توصیف می کند.

در ارتباط با بازسازی ساختمان بیشتر بخوانید.

 

بازسازی مسکونی

 

بازسازی مسکونی
بازسازی مسکونی

 

روند بازسازی مسکونی با ارزیابی یکپارچگی ساختمان آغاز می شود. ما برای اطمینان از ایمنی تیم خود و جلوگیری از آسیب احتمالی بیشتر ، تعمیرات اضطراری را انجام می دهیم. این می تواند شامل قرار دادن تابلوها روی پنجره ها و درها یا ملافه های آسیب دیده برای جلوگیری از حیوانات و غارتگران باشد. خدمات مرمت و بازسازی مسکونی ما شامل حذف و دفع زباله ها و نگهداری ایمن وسایل شخصی شما برای جلوگیری از آسیب بیشتر در حین کار است.

تمیز کردن خانه در پی سیل ، آتش سوزی یا فاجعه دیگری می تواند یک کار ترسناک باشد. بعضی از مناطق خانه شما ممکن است به سادگی تمیز شود ، در حالی که بعضی دیگر نیاز به تعمیرات گسترده تر ، و در برخی موارد ، بازسازی دارند. در دکوطرح ، ما در صنعت مرمت خانه متخصص هستیم و در بازسازی خانه هایی که در اثر طیف گسترده ای از بلایا آسیب دیده اند ، تخصص داریم.

تیم بازسازی ما به ابزار ها و فرآیند های پیشرفته مجهز شده است تا خانه شما را به شرایط اولیه قبل از از دست دادن بازگرداند. ما می دانیم که هیچ دو ویژگی یکسان نیستند و هیچ دو صاحب خانه مانند یک دیگر فکر نمی کنند. ما خدمات مرمت و بازسازی خود را متناسب با نیاز های شما ، خانواده و خانه خود تنظیم می کنیم.

روند بازسازی خانه

از لحظه ای که با ما تماس می گیرید تا زمانی که خانه شما به حالت از قبل آسیب دیده بازگردد ، ما در هر مرحله از راه در کنار شما خواهیم بود. ما درک می کنیم که روند بازسازی یک روند استرس زا است. متخصصان ما تمام جزئیات را کنترل می کنند تا بتوانید خیال آسوده ای را که شایسته آن هستید داشته باشید.

روند ما شامل مراحل زیر است:

ارزیابی خسارت و برآورد هزینه ها
برنامه ریزی خدمات ما در زمانی که بهترین نتیجه برای شما و خانواده شما باشد
انتخاب مواد و رویکردی که خواهیم داشت
مدیریت محتویات منزل ، از جمله تمیز کردن دقیق دارایی های خود
تکمیل کار ما و پاکسازی کامل تیم ما
هنگام وقوع یک فاجعه ، ما می فهمیم که اولویت اصلی شما این است که خانه خود را به سرعت به حالت عادی برگردانید.

در ارتباط با بازسازی مسکونی بیشتر بخوانید.

 

بازسازی ویلا

 

بازسازی ویلا
بازسازی ویلا

در پایان دهه ۸۰ (اوج دوران “رکود”) ، کلبه ای به مساحت ۶.۲ x 2.4 متر در زمینی به مساحت ۶ هکتار ساخته شد. پس از آن ، یک پلکان خارجی ۳ ۲. ۲.۷ متر به کلبه ، یک طبقه زیر شیروانی و یک بالکن اضافه شد.

در طبقه همکف: یک گاراژ باریک و ناراحت کننده به مساحت ۲۱ متر مربع قرار داشت. و آشپزخانه ۱۶ متر مربع

در طبقه دوم خانه قدیمی وجود داشت: یک سالن ۱۵ متری و دو اتاق خواب ۱۱ متر مربع یک بالکن به مساحت ۱۶ متر مربع در اطراف محیط ساختمان چیده شده بود. در اتاق زیر شیروانی ، که باید از یک پلکان شیب دار و ناراحت کننده بالا می رفت ، اتاق دیگری به مساحت ۲۶ متر مربع وجود داشت.
با همه اینها کلبه بزرگ و بسیار ناخوشایند بود.

بازرسی از سازه ها نشان داد که پایه های نوار موجود در وضعیت خوبی قرار دارند. دیوارها آجری است. ضخامت دیوارهای طبقه اول ۳۸ سانتی متر است ، در طبقه دوم ۲۵ سانتی متر. طبقه اول با پانل های توخالی گرد ۶ ۱ ۱ متر با بتن مسلح پوشانده شده است. همپوشانی طبقه دوم – تیرهای چوبی.

با توجه به ظرفیت تحمل ناکافی دیوارهای طبقه دوم ، اتاق زیر شیروانی ، در طبقه سوم ، باید رها شود. پروژه ای برای بازسازی کلبه توسعه یافت که امکان تبدیل آن به کلبه ای راحت را فراهم کرد.

در ورودی اصلی ، یک سالن به مساحت ۱۰.۵ متر مربع وجود دارد. و یک حمام با دوش ۳.۲ متر مربع. وجود دوش و حمام در داخل یک خانه گرم عملکرد آن را در طول سال انجام داد. از سالن دسترسی به یک راه پله و یک اتاق نشیمن با مساحت ۲۱.۴ متر مربع وجود دارد. اتاق نشیمن دارای یک اتاق نشیمن ، یک اتاق ناهار خوری و یک آشپزخانه است. از خروجی اتاق نشیمن به سمت طرح. یک ناهار خوری سایبان با شومینه برای کباب در تراس ترتیب داده می شود. یک تراس سرپوشیده کل خانه را محاصره می کند ، یک پارکینگ برای دو اتومبیل و یک گروه ورودی را پوشانده است ، که به شما امکان می دهد در هر شرایط آب و هوایی به راحتی از تراس استفاده کنید.

برای صعود به طبقه دوم ، یک راه پله بتونی با پله های چوبی طراحی شد. در طبقه دوم یک اتاق خواب وجود داشت – یک سالن ، سه اتاق خواب و یک توالت. این پس از بازسازی مانند یک کلبه تابستانی به نظر می رسد.

در ارتباط با بازسازی ویلا بیشتر بخوانید.

 

بازسازی خانه

 

بازسازی خانه
بازسازی خانه

 

نوسازی یک خانه ممکن است کاری هیجان انگیز (و بالقوه سودآور) باشد ، اما همچنین می تواند بسیار دلهره آور باشد. مزایای بازسازی از کشف ویژگی های اصلی پنهان و فرصت ایجاد مهر شخصی برای گرفتن خانه ای بزرگتر یا در مناطق بهتر از شرایطی که در غیر این صورت قادر به پرداخت آن نیستید.

موفقیت در بازسازی یک خانه در نهایت به آمادگی خوب و آگاهی از آنچه در پیش است برمی گردد. اقدام به بازسازی خانه با این انتظار که شگفتی هایی در فروشگاه به وجود بیاید ، ایده ای خردمندانه است.

دانستن اینکه این مکانها در کجا رشد می کنند و داشتن یک برنامه عملیاتی گام به گام برای چه زمانی انجام می شود ، به معنای باقی ماندن پروژه در برنامه و بودجه است.

زمان بندی کارها هنگام بازسازی خانه بسیار حیاتی است. یک برنامه خوب به وضوح هر کاری را که باید از ابتدا تا انتهای پروژه انجام شود ، به ترتیب صحیح مشخص می کند. در حالت ایده آل ، باید شامل این باشد که چه کسی چه کاری انجام می دهد و هزینه آن در لیست چقدر است.

در اینجا یک برنامه معمول از کارها آمده است. البته این با توجه به ماهیت پروژه متفاوت خواهد بود. طراح یا سازنده خانه شما می تواند به شما مشاوره دهد.

ارزیابی وضعیت فعلی
بررسی پوسیدگی
کمک های مالیاتی / امتیازات مالیاتی
رضایت نامه قانونی
پایداری ساختاری
کار تخریب
برخورد با نم
تخلیه
دسترسی به سایت
کارهای عمده ساختمان
ضد آب و هوا
خارجی
کارهای خارجی
اول اصلاح کنید
گچ بری
خشک شدن
کفپوش ثابت
رفع دوم
تزئین
تمیز کردن نهایی
ورود

در ارتباط با بازسازی خانه بیشتر بخوانید.

 

بازسازی اداری

 

بازسازی اداری
بازسازی اداری

 

به عنوان مثالی از بازسازی اداری، ما در این جا یک پروژه را برای شما آورده ایم.

این پروژه برای بازسازی یک دفتر در یک ساختمان مرتفع است ، فضای اصلی در طرح ساده و ناکافی با اشکال نامنظم متعدد و فضای مرده قرار دارد و میزان کلی استفاده از آن کم است. مشتری می خواهد طراحان دفتر خود را به مکانی تبدیل کنند که کارمندانش بتوانند در پشت دیوارهای بتن آرمه نفسی از طبیعت بگیرند. به همین منظور ، طراحان ایده کابینت های سنتی را کنار گذاشتند ، و در عوض ، میزها و قفسه های کتاب را به شکل منحنی در کنار دیوارها و سقف آستر کردند و “جنگل” را به داخل دفتر منتقل کردند ، و آن را به یک فضای باز با نشاط طبیعی تبدیل کردند.

مشتری به طور خاص طراحان را مجبور می کند تا فضای ورودی دفتر را برای جلسات و مذاکرات صرف کنند ، که باعث می شود بقیه قسمت های کار به یک فضای مثلثی نامنظم تبدیل شود. به منظور استفاده حداکثر از فضا ، طراحان با استفاده از منحنی های نامنظم در چنین فضای نامنظمی ، خلاقیت خود را به نقطه برجسته پروژه تبدیل می کنند.

سه طرف به گونه ای طراحی شده اند که به طور طبیعی در اطراف مرکز منطقه گسترش می یابند و بدین ترتیب کل فضا را در یک طرح ساده و بدون هیچ فضای مرده ای ایجاد می کنند. علاوه بر این ، طراحان با استفاده کامل از پنجره های آفتابی ، محوطه کنار پنجره ها را به یک فضای آزاد برای تبادل و اشتراک تبدیل کرده اند. معرفی گیاهان سبز باعث ایجاد ریتم و آهنگ در دفتر نیز شده است.

فضای ساده و ورودی پیچ در پیچ باعث می شود افراد هنگام ورود به دفتر به گم شدن در باغ شکوفه هلو بپردازند. سرانجام ، تزریق خون تازه به ساختمان اداری سنتی منتقل شده است. برای فضای داخلی ، طراحان یک باغ اداری آرام و دلپذیر را بدون تغییر در ساختار اصلی ساختمان ، اتصال فضاهای داخلی و خارجی به طور طبیعی و در نتیجه ایجاد شکل جدیدی از مرز طراحی کرده اند.

در اینجا ، مردم می توانند از مه و مه شهری فرار کنند ، احساس می کنند در یک باغ آرام کار می کنند ، که به آنها امکان می دهد هنگام کار شدید استراحت کنند و در نتیجه کارایی کار را افزایش می دهد. فضای کاری منحنی با راهروی راست خط در تضاد است ، منحنی مداوم دفتر را به فضاهای مختلف تقسیم می کند و تجربه انتقال کاملاً متفاوتی را به افراد ارائه می دهد. گیاهانی که بین میزها پراکنده شده اند ، کارکنان را قادر می سازند تا فضای طبیعت را احساس کنند و در عین حال می توانند به طور موثری آب و هوای داخلی و محیط کار را بهبود بخشند.

گیاهان عمدتا گیاهانی هستند که برای رشد در داخل خانه مناسب هستند ، مانند درخت شاد (Radermachera hainanensis Merr) ، با سرخس های نسبتا کم و گیاهان کوچک دیگر ، همه گوشه ها را پر از سبز می کند. پارتیشن شیشه ای در اتاق کنفرانس مرزهای فضا را محو می کند ، که باعث تغییر احساس سخت پارتیشن های معمولی می شود. موضوعات طبیعی و نورانی این پروژه هستند. گیاهان فراوان برجسته ای جذاب به دفتر می آورند. دفتر سنتی معمولاً یک فضای نیمه باز است.

در حال حاضر ، در این پروژه ، فضای اداری به مناطق مختلف در یک اختلال زیبا با درختان و سنگها تقسیم شده است که باعث جذابیت بیشتر دفتر و تجربه بهتر کارمندان می شود. استفاده فشرده از چوب حس صمیمیت را منتقل می کند. میزها و تزیینات چوبی ، همراه با دیوارهای سفید ، سطوح غنی از بافت را تشکیل می دهند. با استفاده از قفسه های کتاب و مبل به عنوان فضاهای انتقالی ، دفتر با قرار دادن گیاهان مناسب حتی راحت تر و دلپذیرتر می شود. عناصر طراحی گرافیکی در هر منطقه عملکردی تجربه بصری را غنی می کنند.

در ارتباط با بازسازی اداری بیشتر بخوانید.

 

بازسازی تجاری

 

بازسازی تجاری
بازسازی تجاری

 

اگر فاجعه ای به تأسیسات تجاری شما وارد شود ، پردازش و رسیدگی به آن یک کار غیرممکن به نظر می رسد. بین طوفان ، آتش سوزی ، آسیب به آب یا کپک ، مشکلات بالقوه زیادی وجود دارد که می تواند بر عملکرد کسب و کار شما تأثیر بگذارد. همچنین عوامل زیادی در پیمایش مسیر بازگشت به حالت عادی دخیل هستند. خدمات بازسازی دکوطرح شامل تعمیرات جزئی و کامل ، تخریب ، تعویض و بازسازی برای احیای ساختمان های دفتر ، مدرسه ، بانک یا بیمارستان شما است تا شما را دوباره فعال کند. طراحی و ابلاغ یک برنامه مشخص از حوزه ، امور مالی و انتظارات ، یک کلید اساسی برای بازسازی صحیح است. تیم مجرب ما یک جدول زمانی و برنامه عملیاتی برای دستیابی به همه اهداف ایجاد خواهد کرد.

ابتدا ساختمان تجاری شما را ایمن کرده و میزان خسارت وارده به تأسیسات شما را ارزیابی خواهیم کرد. این می تواند شامل تمام اجزای سازه ای از جمله سقف ، کف ، دیوار و داخل سقف و دیوار باشد. دوده ناشی از آتش اسیدی است و می تواند باعث زوال سریع شود و در صورت عدم رسیدگی سریع به آب و کپک ، می تواند آسیب های فاجعه باری را به وجود آورد. بسته به میزان خسارت ، بازسازی می تواند تنها گزینه شما در تلاش برای محافظت از کارمندان و یکپارچگی امکانات شما باشد. در Eco Strike ، متخصصان ما کاملاً آموزش دیده اند تا ساختمان شما را به سریع ترین و کارآمدترین روش ممکن بازسازی کنند تا خرابی شما به حداقل برسد.

پس از ارزیابی خسارت ، تمام اجزای داخلی باید بررسی شوند تا مشخص شود چه چیزی قابل نجات است. این شامل مبلمان ، اثاثیه ، لوازم خانگی ، ماشین آلات ، عایق کاری و فرزکاری است. برخی از موارد برای استفاده مجدد قابل تمیز و تمیز شدن هستند و ممکن است لازم باشد موارد دیگر دور ریخته شوند. هنگامی که تمام اجزای داخلی در یک مکان امن جدا از منطقه آسیب دیده قرار گیرند ، تمیز کردن ، ضد عفونی کردن و بازسازی می تواند آغاز شود ، که می تواند شامل بازسازی سازه ها باشد.

وقتی با یک پروژه بازسازی تجاری روبرو می شوید ، دیدن چیزی غیر از دردسر ایجاد شده دشوار است. با این حال ، یک پروژه بازسازی می تواند فرصتی برای بازسازی بهتر از گذشته باشد. پس از برطرف شدن خسارت و آغاز روند بازسازی ، می توان دیوارهای جدیدی ساخت و وسایل جدید ، کف یا سقف را نصب کرد.

ما درک می کنیم که بازگرداندن عملکرد کسب و کار شما به سریع ترین و مطمئن ترین حالت به حالت عادی اولویت اصلی شماست – این نیز مال ماست. متخصصان آموزش دیده و فناوری مورد استفاده ما برای خدمات بازسازی تجاری ، ساختمان شما را به شکوه اولیه خود و یا بهتر بازسازی می کند و دوباره شما را به کار خود باز می گرداند.

در ارتباط با بازسازی تجاری بیشتر بخوانید.

 

بازسازی و نوسازی

 

بازسازی و نوسازی
بازسازی و نوسازی

 

نوسازی – تعمیرات (تعمیرات اساسی) ساختمان یا قسمت آن با هدف بازسازی ساختمان یا قسمت آن با جایگزینی عناصر یا سازه های فرسوده و تحمل بارگذاری هدفمند و کاربردی در سایت ، به طور کلی بدون تغییر حجم یا عملکرد ساختمان یا قسمت آن. بازسازی همچنین ممکن است مرمت ساختمان یا قسمت آن باشد ، بدون آنکه بر ساختارهای تحمل کننده ، نمای ساختمان یا ارتباطات مهندسی مورد استفاده عمومی تأثیر بگذارد. و البته بجز مرمت دکوراسیون نما و تعویض پنجره ها ، تعویض سقف و عایق بندی نما و سقف.

بازسازی – تعمیر (تعمیرات اساسی) ساخت و ساز یا بخشی از آن با هدف بازسازی ساختمان یا قسمت آن با جایگزینی عناصر یا سازه های فرسوده و تحمل بارگذاری هدفمند و فنی در سایت ، در همان زمان زمان تغییر حجم یا عملکرد ساختمان یا قسمت آن. بازسازی همچنین ممکن است مرمت ساختمان یا قسمت آن ، با بازسازی سازه های تحمل بار ، نمای ساختمان یا ارتباطات مهندسی با کاربرد عمومی باشد. از جمله ترمیم تزئینات نما و تعویض پنجره ها ، تعویض سقف و عایق بندی نما و سقف.

در ارتباط با بازسازی و نوسازی بیشتر بخوانید.

 

بازسازی خانه و آپارتمان

 

بازسازی خانه و آپارتمان
بازسازی خانه و آپارتمان

پروژه های نوسازی اغلب تقاضای زیادی دارند. با این حال ، مهم است که اجازه ندهید رقابت برای یک پروژه شما را در خرید چیزی که مناسب شما نیست به عجله بیاندازد. اگر بخواهید از خرید یک گودال پول اجتناب کنید ، دانستن اینکه چه زمانی باید از یک پروژه دور شوید بسیار مهم است.

همه “خانه هایی که نیاز به نوسازی دارند” ارزش پول را ارائه نمی دهند و برخی از آنها گران قیمت می شوند. بازسازی یک خانه یک روش محبوب در تلاش برای بدست آوردن خانه بیشتر برای پول شما است ، اما از قضا ، دست و پنجه نرم کردن با کسانی که قرار است این پروژه را برای شما انجام دهند ، می تواند به این معنی باشد که شما در نهایت دارای ملکی هستید که ارزش مالی آن از ملک قبلی بیشتر بوده است.

برای انجام عمل بازسازی روی یک ملک نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

از نظر کاری که می توان با طراحی آن انجام داد ، چه پتانسیلی ارائه می دهد؟
آیا فضای کافی برای گسترش وجود دارد؟
آیا همسایگان برای انجام عمل بازسازی شما رضایت کامل دارند؟
مکان چگونه است؟
چه مقدار کار ساختاری انجام می شود؟
قیمت سقف در خانه های مشابه خانه ی شما چقدر است؟
اگر به خانه علاقه مند هستید ، با یک نقشه بردار اجاره دار تماس بگیرید. آنها قادر خواهند بود گزارشی از ساختمان را انجام دهند که باید موارد مورد توجه را برجسته کند و در مورد تعمیرات اساسی مورد نیاز و هزینه های آنها ایده ای به شما ارائه دهد.
گزارش ساختمان باید روش های ساخت و ساز را در خانه نشان دهد (بعضی اوقات اگر خانه در طول سال تمدید شده باشد متفاوت است.) سپس می توان از این اطلاعات در هنگام بازسازی خانه استفاده کرد تا مواد و تکنیک های جدید به طرز مناسبی استفاده شود.

در ارتباط با بازسازی خانه و آپارتمان بیشتر بخوانید.

 

کناف و سقف کاذب

 

بازسازی | کناف و سقف کاذب
کناف و سقف کاذب

این سیستم ها از گیره ها و آویزها به منظور تعلیق یک شبکه کانال Knauf Furring و Knauf Top Cross Rails در زیر ساختار حمایت کننده استفاده می کنند که می تواند با انواع مختلف و چند لایه از صفحات گچ Knauf یا پوشش سقف صوتی ورق زده شود. این به طراح این امکان را می دهد تا سطح سقف را به ارتفاع مورد نیاز کاهش دهد و فضایی را برای سرویس هایی مانند تهویه هوا در حفره سقف فراهم می کند.

کناف دارای امکانات تولید در سراسر جهان است و طیف گسترده ای از راه حل ها را برای ساخت و سازهای سبک ارائه می دهد.
اینها شامل قاب بندی فلزی ، عایق بندی ، تخته گچ و روکش های مخصوص ، چسب ، ترکیبات اتصال دهنده ، قرنیز ، درزگیر منطقه مرطوب به همراه مهر و موم های صوتی و صوتی است.
طیف گسترده ای از محصولات دیوار و سقف با کیفیت Knauf با ویژگی های خاص برای افزایش عملکرد و ارائه راه حل های آتش ، آب ، صوتی و تزئینی برای تمام پروژه های ساخت و ساز توسعه یافته است.
کناف متعهد به ارائه خدمات فنی عالی و پشتیبانی از فروش برای بهبود مستمر کیفیت محصولات و سیستم های فعلی و شناسایی محصولات ، سیستم ها و راه حل های نوآورانه است.
در استرالیا ، کناف دارای امکانات تولیدی در سیدنی ، ملبورن ، بوندابرگ و بریزبن است که از طریق شبکه توزیع ملی خود ، تخته گچ ، ترکیبات ، قرنیز و محصولات و سیستم های مرتبط را به صنعت ساختمان استرالیا عرضه می کند.

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با بازسازی

اولین قدم در بازسازی چیست ؟

بهترین و مهمترین کار در بازسازی که باید قبل از هر کاری به اون توجه کنیم اینه که فضا رو طراحی کنیم تا بتونیم ایده هامونو تو طرح پیاده کنیم و به یک جمع بندی اساسی برسیم و این کار دو جنبه برای ما داره یکی اینکه تا حدود زیادی می تونیم هزینه هایی که قراره انجام بدیم ، برآورد کنیم و دوم اینکه روند کار دستمون میاد و می تونیم مراحل کارو مشخص کنیم و در حین کار سر در گم نمی شیم.

طراحی به چه صورت انجام می شه؟

در طراحی دو تا راه حل داریم اول اینکه می تونیم به یک شرکت معماری بدیم و اون شرکت با توجه به بودجه و فضای ما عملیات طراحی برامون انجام میده یا اینکه اگه نمی خوایم زیاد هزینه بکنیم خودمون یه نقشه از وضع موجود فضا رو تهیه کنیم و بعد از انجام این کار از اینترنت ایده برداری کنیم و تغییرات رو بر روی اون اعمال کنیم که کمی سخته و ما بهتون پیشنهاد می کنیم که این کارو به یه متخصص تو زمینه طراحی بدید تا خیالتون راحت باشه .

آیا طراحی در کنترل هزینه ها به ما کمک می کنه ؟

صد در صد همینطوره و شما باید قبل از شروع طراحی بودجه خودتونو به طراح اعلام کنید و طرح هم با توجه به بودجه شما عملیات طراحی رو انجام بده تا هزینه بازسازی کنترل بشه

آیا در بازسازی لازمه که تاسیسات عوض بشه ؟

بستگی به عمر ساختمونتون داره ولی ما پیشنهاد می کنیم که تعویض کنید چون از اول همه چیز تعویض بشه خیال خودتون راحته و دوباره کاری نمیشه مثلا اگه یکی از لوله های آب پوسیده شده باشه و بعد از بازسازی نشتی بده باید دوباره همه مراحل از اول انجام بشه که خود این موضوع باعث میشه هزینه هاتون دو برابر بشه .

هزینه های بازسازی رو چگونه محاسبه کنیم ؟

اول اینکه باید از کارهایی که می خواین انجام بدین یه صورت بردارین و مرحله به مرحله یادداشت کنین و بعد از اون باید دو چیزو تفکیک کنین و هر کدومو جداگانه استعلام کنید اول اینکه مواد و مصالح مصرفی رو به تفکیک بنویسید و هر کدومو با توجه به مقدارو حجم کار قیمت کنید و دوم پیمانکاری که می خواد کارو براتون انجام بده که این خودش دو حالت داره که می خواین روز مزد براتون کار کنه یا کنترات که ما پیشنهاد می کنیم کنترات بدین که زودتر کارتون انجام بشه .

مقدار مصالح چه طور مشخص کنیم ؟

معمولا پیمانکاری که می خواد کار شما رو انجام بده مقدار مواد و مصالح رو بهتون اعلام می کنه و شما خریدشو انجام میدین و یا اینکه از طریق اینترنت می تونین نحوه محاسبشو پیدا کنین و با توجه به حجم کارتون مقدار مصالی که می خواین مصرف کنید رو مشخص کنید.

تو چه فصلی بازسازی بهتره ؟

تو تمام فصول میشه بازسازیو انجام داد و این بستگی به شرایط شما داره مثلا اگه بچه های شما به مدرسه می رن بهتر اینه که تو فصل امتحان ها نباشه که با خیال راحت تر بازسازی منزلتونو انجام بدین .

آیا تو زمان بازسازی باید خونه تخلیه باشه ؟

باز این هم بستگی به حجم بازسازی داره اگر بخواین بازسازی رو به صورت کلی انجام بدین باید خونرو تخلیه کنین چون تو تخریب تمام وسایلو خاک میگیره و از طرفی هم دست پیمانکار ها و کارگراتون در حین کار بسته میمونه و شرایط کار دشوار میشه .

 

گالری تصاویر بازسازی

 

در ارتباط با کناف و سقف کاذب بیشتر بخوانید.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۸۴ میانگین: ۴.۷]
 • آواتار جهرمی
  جهرمی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  besyar aliiiiiiii

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید و در صورت امکان امتیاز بدین

 • آواتار Alireza
  Alireza
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  Bah bah

 • آواتار behrad
  behrad
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام بیس بازسازی از چقدر شروع میشه؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار سید رسول باقری
  سید رسول باقری
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  برای بازسازی هم باید مجوز بگیریم از شهرداری؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار رخساره
  رخساره
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید میتونین قبل شروع بازسازی بگین چقدر هزینه باید بکنیم؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار شهرام
  شهرام
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام وقتتون بخیر لطفا از این عکسای قبل و بعد هم بذارین

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   به روی چشم

 • آواتار arad
  arad
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  عالی هستین

  • آواتار دکوطرح
   دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • آواتار aryan
  aryan
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  برای بازسازی هم طراحی لازم هست؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار alikhani
  alikhani
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید واقعا کاراتون حرف نداره

  • آواتار دکوطرح
   دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • آواتار باقری
  باقری
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام برای یک واحد ۱۲۰ متری سبک کلاسیک خوب میشه؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار هدیه
  هدیه
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام هزینه طراحی برای بازسازی چقدر میشه؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار tahoora
  tahoora
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  slm bazsazi shahrestan ham ghabul mikonin

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار حجت
  حجت
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  میشه بیایم از نزدیک نمونه کاراتون رو ببینیم

 • آواتار باربد
  باربد
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  میشه خورد خورد بازسازی رو انجام داد هر سری یک قسمتش رو؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار عشق پور
  عشق پور
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  موفق باشید انشالله

  • آواتار دکوطرح
   دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • آواتار محمد مهدی حصیری
  محمد مهدی حصیری
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام میشه قسطی پرداخت کنیم هزینه ی بازسازی رو؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام روز بخیر
   متاسفانه ما انجام نمیدیم

 • آواتار ریحانه اشکان
  ریحانه اشکان
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  منم خیلی از کاراتون خوشم میاد ی حسی خوبی داره

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید

 • آواتار yasaman
  yasaman
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید شما فقط بازسازی انجام میدین یا ساخت هم انجام میدی؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   بله انجام میدیم

 • آواتار barbara
  barbara
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  وای چقدر خوبین شما

  • آواتار دکوطرح
   دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

 • آواتار محمدرضا شفیعی
  محمدرضا شفیعی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید شما کار کابینت هم انجام میدین؟

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   برای مشاوره با شماره های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید
   ممنون

 • آواتار علی فلاح شجاعی
  علی فلاح شجاعی
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  آینه ی دکوراتیو رو بخوایم از دیوار بکنیم به دیوار آسیب وارد میکنه

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   روز بخیر
   بله
   به علت چسب و موادی که در زیر کار استفاده شده آسیب میزنه

 • آواتار ماهانا
  ماهانا
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  سلام خسته نباشید لطفا همینطور ادامه بدین خیلی مقاله هاتون خوبه

  • آواتار پشتیبان سایت
   پشتیبان سایت
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   سلام
   سلامت باشید
   ممنون از لطفتون
   لطفا” از نمونه کار های ما دیدن کنید

 • آواتار زرین
  زرین
  ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

  فوق العاده بود

  • آواتار دکوطرح
   دکوطرح
   ۲۳ام بهمن ۱۳۹۹ پاسخ

   متشکریم

یک پاسخ بگذارید