بازسازی ساختمان اداری
۰۴
شهریور

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان اداری

طی مرور زمان و استفاده مداوم از ساختمان، بنای اداری دچار فرسودگی خواهد شد که در این صورت برای جلوگیری از خرابی و هزینه های سنگین احتیاج به تعمیر و رسیدگی پیدا خواهد کرد و یا به دلیل نیاز کاربری و استفاده بهینه از فضا احتیاج به تغییر دکوراسیون داخلی دارد.

پس به همین جهت بهتر است که برای بهتر شدن راندمان کار انجام عملیات بازسازی و نوسازی با هم انجام شود.

بازسازی ساختمان اداری و تغییر دکوراسیون داخلی ساختمان اداری کار بسیار ضروری می باشد زیرا پرسنل و فرادی که در این فضا مشغول به کار هستند بیشتر وقت خود در طول روز را در این فضا سپری می کنند و یا به عبارت دیگر بهتر است بگوییم که محل کار، مانند خانه دوم آنها می باشد.

انتخاب درست در رنگ مبلمان، کاغذ دیواری، اضافه کردن فایل و کمد و تغییر ابعاد در فضاها به نسبت کاربری آنها برای بهتر شدن و بهبود فضای کار بسیار مهم می باشد.

در کل برای بهتر شدن راندمان کاری در درجه اول باید در فضای کاری و اداری تغییراتی ایجاد نمود و بعد از آن به پرسنل کار رسیدگی کرد.

 

بازسازی ساختمان اداری

هزینه بازسازی ساختمان اداری

در بازسازی ساختمان اداری و یک عملیات عمرانی به هیچ عنوان نمی توان یک هزینه ثابت را در نظر گرفت و دلیل آن به خاطر نوسانات شدید بازار در امر خرید مواد و مصالح و دلیل دیگر آن تغییراتی است که در حین عملیات بازسازی به وجود می آید.

در باز سازی ساختمان اداری هزینه ها بر حسب طرحی که توسط طراح کشیده می شود و با کارفرما نهایی می کند و بعد از توافق وارد مرحله اجرا می شود محاسبه می شود و در این مرحله است که کارفرما بر حسب بودجه ای که برای بازسازی ساختمان اداری خود در نظر گرفته است می تواند متریالها و المانهای به کار رفته در طرح را تغییر دهد.

باید این نکته را در نظر داشت که این تغییرات نباید در مواد و مصالی باشد که در ساختار اصلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و کارفرما می تواند بودجه خود را در تغییرات دکوراسیون داخلی و تزیینات داخلی مدیریت کند.

در مورد زمان باز سازی ساختمان اداری نیز بسته به طرح و نظر کار فرما می باشد که بخواهد تا چه اندازه تغییرات در بازسازی ساختمان اداری خود داشته باشد این تغییرات می تواند از  یک کاغذ دیواری یا نقاشی ساده باشد یا بازسازی کلی که همه اینها در مدت زمان انجام پروژه تاثیر مستقیم دارد و روند اجرای پروژه بازسازی را دستخوش تغییر می دهد.

 

روند بازسازی اداری

در بازسازی ساختمان اداری به دلیل اینکه بندرت احتیاج به تغییرات در سقف نیاز است بهتر است که بازسازی از کف شروع شود.

برای این کار میتوان کف را پارکت کرد که طبیعتاً مزایا و معایب خاص خود را دارد.

به عنوان مثال در فضاهایی که رفت و آمد ارباب رجوع زیاد است ، پارکت توصیه نمی شود و دلیل آن پایین آمدن عمر مفید پارکت می باشد که بر اثر رفت و آمد زیاد کدر شده و جذابیت خود را از دست می دهد و لایه اصلی روکوب آ ن که بر روی ام دی اف خام پرس شده است از بین می رود و جلوه خوبی ندارد و بهتر است در این فضاها از سنگ و یا سرامیک درجه یک استفاده شود.

 

بازسازی دیوارها در بازسازی اداری

از دیگر مواردی که در بازسازی ساختمان اداری بسیار مهم است باز سازی دیوار ها می باشد و طرحی است که که بر روی دیوار در نظر گرفته شده است.

دیوار ها در ساختمان و فضای اداری روح آن مجموعه می باشند و این دیوار ها هستند که در شکل گیری یک مجموعه نقش مهمی را ایفا می کنند و این وظیفه طراح و معمار است که باید با توجه به کاربری فضا ، پوشش دیوار را انتخاب می کند.

باید به این مساله توجه داشت که تعمیرات اساسی ساختمان که شامی بحث لوله کشی آب و فاضلاب، سیستم تهویه، برق کشی، باید در مرحله اول و قبل از انجام دکوراسیون داخلی ساختمان اداری انجام شود.

اگر قصد بازسازی ساختمان اداری و تغییر دکوراسیون اداری خود را دارید باید قبل از انجام هر کاری با افراد متخصص و با تجربه مشورت کنید و از نظرات آنها استفاده کنید .

پیشنهاد ما این است که کار بازسازی ساختمان اداری و دکوراسیون داخلی خود را به عهده شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی بسپارید تا ضمن طراحی، اجرا و اعایت قوانین مهندسی فضایی دلخواه و متناسب با کاربری شما انجام دهند و شما می توانید ضمن مطلع شدن از هزینه تقریبی و مدت زمان شروع تا اتمام پروژه، تصویری از اتمام کار خود را در قالب طراحی داشته باشید و با خیال راحت در فرایند عملیات بازسازی فضای اداری خود در جریان کار باشید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]