اجرای پتینه کاری
۲۳
اسفند

اجرای پتینه کاری

اجرای پتینه کاری | معرفی پتینه

اجرای پتینه کاری | پتینه کاری به پوشش سطحی روی یک سطح فلزی برهنه که در اثر یک واکنش شیمیایی تشکیل شده است ، گفته می شود. تفاوت آن با پوششهای اعمال شده مانند رنگ آمیزی و پودر از این جهت است که اثر ناشی از واکنش واقعی محلول با سطح فلز است. فلزات به خودی خود و با سرعت تدریجی واکنش نشان می دهند. با استفاده از ترکیبی از اسیدها و / یا نمک ها ، روند کار تا حد زمانی تسریع می شود که برای کاربردهای تزئینی قابل کنترل است. همچنین ، محصولات غیر واکنشی پتینه موجود است که یا پتینه های موجود را تغییر می دهند یا رنگ پاششی را روی فلزات برهنه ایجاد می کنند. یکی از این محصولات غیر واکنش دهنده رنگ اکسید رنگ است.

وقتی فرد به فکر قرار دادن پتینه روی فلز است ، معمولاً به فلزاتی مانند مس ، نقره و برنز فکر می کنند. به این دلیل که این فلزات بیشترین طیف رنگهای واکنش پذیر را نسبت به فلزات دیگر دارند. متأسفانه ، هزینه این فلزات آنها را برای جواهرات عملی می کند و نه برای کارهای هنری بزرگ. فولاد پرکاربردترین فلز صنعتی و ارزانترین فلز است. اگر کوشا باشید ، می توانید فولاد را به صورت قراضه حتی ارزان تر یا حتی آزاد پیدا کنید. همانطور که از این مقاله پیداست ، علاوه بر پوشش سنتی زنگ زده ، هنوز انتخاب خوبی برای پایان دادن به فولاد وجود دارد.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای پتینه کاری: اجرای کناف

 

اجرای پتینه کاری | آماده سازی سطح برای فلزات

اگر از فولاد استفاده می کنید ، خواه پتینه باشد یا غیر از آن ، آماده سازی سطح مناسب در درجه اول قرار دارد. روشهای مختلفی برای تهیه سطح فولاد وجود دارد. برای دستیابی به نتایج مطلوب ، هر ترکیبی از روشهای ذکر شده در اینجا ممکن است لازم باشد. با استفاده از ساینده ها و برس های سیمی ، ترشی اسید و تمیز کردن حلال ها ، بقایای مکانیکی وجود دارد.

دو نوع عمده فولاد ملایم ، نورد سرد و نورد گرم وجود دارد. فولاد نورد گرم در دماهای بالا شکل گرفته و نورد می شود. فولاد نورد گرم دارای یک پوشش اکسید سیاه به نام مقیاس آسیاب است. برای نورد داغ کردن ، مقیاس آسیاب باید جدا شود. یک روش خوب و ارزان برای انجام این کار استفاده از ترشی اسید متشکل از حجم مساوی آب و اسید موریاتیک است. این ممکن است به دلیل بخارات و قرار گرفتن در معرض خطرناک باشد ، بنابراین حتما از دستکش و محافظ چشم استفاده کنید. یک روش برای کاهش خطرات ناشی از دست زدن به اسید برای استفاده از کمترین حجم ممکن. یکی از راه های تحقق این کار استفاده از ترشی با برس کف است. این بهتر از ساخت گالن محلول اسید خورنده برای غوطه وری است. فولاد نورد سرد فقط باید مسواک زده شود و سپس با حلال پاک شود. اگر نورد سرد به شدت زنگ زده باشد ، احتمالاً به ترشی اسیدی احتیاج دارد.

 

پتینه کاری
پتینه کاری

 

ترشی اسیدی

هنگامی که ساینده ها و برس های سیمی برای از بین بردن زنگ زدگی گسترده یا مقیاس سنگین سنگین کافی نباشند ، ترشی اسیدی می تواند مفید باشد. یکی از سریع ترشی ها اسید موریاتیک است. در بیشتر شرایط ، بهتر است این اسید قدرتمند را با آب رقیق کنید. در موارد شدید ممکن است بهترین کار این باشد که فولاد را در کنسانتره درست از بطری تخلیه کنید. بخاطر داشته باشید این اسید می تواند تقریباً بلافاصله شما را کور کند ، باعث سوختن پوست می شود و بخارات آن سمی است و بوی خفگی دارد. همچنین ، وقتی ترشی را تمام کردید ، باید آب زیادی را بشویید تا زنگ زدگی را کاهش دهد زیرا فولاد در حالت فعال قرار می گیرد.

اگر بخارات یک نگرانی اساسی باشد ، اسیدی وجود دارد که تقریباً هیچ دودی تولید نمی کند و زنگار را به یک پایه آغازگر نامحلول تبدیل می کند که می تواند رنگ شود. آن اسید اسید فسفریک است. چندین مارکر / مبدل کننده زنگ نام تجاری در بازار خرده فروشی بر اساس اسید فسفریک وجود دارد. اصل واکنش این است که اکسید آهن موجود در محصولات خوردگی فولاد به فسفات آهن تبدیل می شود. این فسفات نسبتاً بی اثر و نامحلول است و مانعی را می توان رنگ آمیزی کرد.

برس های ساینده و سیم

تا آنجا که به ساینده ها مربوط می شود ، م mostثرترین ابزار آسیاب زاویه ای با چرخ فلپ است. چرخ های فلپ دارای انواع مختلف شن و ماسه است که به صورت عمده و بصورت آنلاین و بصورت ارزان قابل تهیه است. گزینه دیگر کیت های آداپتور سنباده ای است که برای چرخ زاویه ای به فروش می رسند. مانند چرخ های فلپ ، دیسک های کاغذ شنی از دانه درشت تا ریز در می آیند. از آنجا که سطح ساینده بیشتری برای کار دارند مفید هستند.

نحوه ساخت DIY رنگ پتینه با استفاده از پودرهای فلزی | اجرای پتینه کاری

وسایلی که شما نیاز خواهید داشت:

پودر فلز به انتخاب شما – ۱۰ قسمت از نظر وزن.
یک محیط شفاف و پایه آب ، مانند لعاب اکریلیک ، یک محیط ریخته ، لاک بر پایه آب یا حتی از یک چسب PVA مانند Mod Podge استفاده می کنید. من قصد دارم این را چسب بنامم تقریباً ۳ قسمت وزنی.
میله ها و قابلمه را با هم مخلوط کنید
مرحله ۱ – پودر را درون یک فنجان اندازه کنید. مبلغ مورد نیاز شما به اندازه پروژه شما بستگی دارد. اگر شک دارید ، برای شروع مقدار کمی را مخلوط کنید – به راحتی می توانید مقدار بیشتری را مخلوط کنید.

مرحله ۲ – محیط اتصال خود را در یک فنجان اندازه گیری کنید. نسبت مورد نیاز به چسباننده ای که استفاده می کنید بستگی دارد. PVA کاملا ضخیم و چسبناک است ، بنابراین احتمالاً باید کمی آن را آبیاری کنید.

مرحله ۳ – پودر و محیط را با هم خوب مخلوط کنید. و voila! شما فقط DIY Patina Paint خود را ساخته اید! خیلی راحت ، ها؟

قوام رنگ باید نسبتاً ضخیم باشد ، اما به اندازه کافی نباشد که هنگام خشک شدن روی پروژه ترک بخورد. مال من در مورد قوام کرم دوتایی بود.

اگر ترک بخورد پایان دنیا نیست. کت اول احتمالاً خوب پوشیده نخواهد شد ، بنابراین به هر حال به کت دوم نیاز خواهید داشت. ترک ها فقط باعث ایجاد بافت به پتینه نهایی می شوند.

همچنین اگر رنگ شما کمی روان باشد مشکل بزرگی نیست – فقط باید پوشش بیشتری اضافه کنید تا پروژه خوب پوشانده شود. مطمئن شوید که آخرین لایه را به درستی خشک کرده اید و رنگ را به خوبی بین لایه ها به هم بزنید زیرا ممکن است پودر فلز آن به ته فرو رفته باشد.

 

به خاطر این آزمایش ، من از مواد شیمیایی خانگی رایج استفاده می کنم. ممکن است مواد شیمیایی بیشتری وجود داشته باشد که می توانید از آنها برای فلزات فلز استفاده کنید. اگر می خواهید بیشتر جستجو کنید ، این صفحه منبع خوبی برای کشف راه های جدید برای پتاسیم فلزات مختلف است. مثل همیشه هنگام استفاده از مواد شیمیایی قبل از اینکه مواد شیمیایی را با هم مخلوط کنید از مشاوره عالی متخصصان اطمینان حاصل کنید و مطمئن شوید که از PPE مناسب استفاده کرده اید.

 

 

پتینه
پتینه

 

چگونه از پتینه استفاده کنیم

با هر پروژه رنگی ، باید سطح خود را به خوبی آماده کنید.

من برای نشان دادن این فرایندها از قالب های fleur-de-lys به رنگ قهوه ای (که رنگدانه ای است که هنگام مخلوط کردن رزین اضافه می شود) استفاده کردم. این کار به این دلیل بود که اگر هنگام نقاشی آن هیچ نقطه ای را از دست ندهم ، یا اگر بعضی از پتینه ها به طریقی از بین برود ، با یک وصله سفید و براق روبرو نخواهم شد.

مرحله ۱ – با استفاده از کاغذ سنباده یا یک سنباده سطح را به آرامی از بین ببرید. نیازی نیست زیاد آن را خشن کنید. فقط این است که به رسانه چیزی بدهید تا بتواند از آن استفاده کند.

با استفاده از این تکنیک ، اگر سطح کمی ناهموار باشد ، بد نیست زیرا رنگ آن را پوشانده و فرآیند پتینه به هر حال همیشه مقدار زیادی بافت اضافه می کند.

مرحله ۲ – با استفاده از یک پاک کننده مناسب برای سطح خود پروژه را کاملاً تمیز کنید. ایزوپروپیل الکل یا سقز معمولاً این کار را انجام می دهند ، یا صابون قند (TCP) در سطح ظریف تر. بگذارید کاملا خشک شود.

مرحله ۳ – عکس خود را با DIY Patina Paint خود نقاشی کنید. بسته به ضخامت رنگ ، احتمالاً حداقل به دو لایه نیاز خواهید داشت.

مرحله ۴ – هنگامی که رنگ شما کاملا خشک شد ، وقت آن رسیده است که چیزهای بسیار سرگرم کننده ای وجود داشته باشد – خوردن پودر فلز برای ایجاد پتینه – برای اطلاعات بیشتر در این مورد به پایین اسکرول کنید.

مرحله ۵- هنگامی که به پاتینی که دوست دارید دست یافتید ، قطعه خود را با آب بشویید تا بیشتر له شود و بگذارید تا کاملا خشک شود.

مرحله ۶ – پتینه را در استفاده از لاک شفاف مهر و موم کنید. این هم از رنگ و پتینه محافظت می کند و هم از رشد بیشتر پتینه جلوگیری می کند. لاک می تواند بر پایه آب یا حلال باشد. من تمایل به استفاده از لاک مات یا ساتن دارم زیرا یک پتینه با ظاهری معتبر تر را دوست دارم. به هر حال این اولویت من است. بالاخره شما در حال ایجاد یک قطعه هنری هستید ، بنابراین اگر براقیت مورد علاقه شماست ، به دنبال آن باشید.

 

چگونه فلزات را پتینه کاری کنیم؟

روش های زیادی برای پتینه کاری فلزات وجود دارد. احتمالاً متوجه شده اید که هوای تازه و آب قدیمی در نهایت ، به اندازه کافی با فلز واکنش نشان می دهد تا بافت و رنگ سطح را تغییر دهد. اما البته ما آن را می خواهیم و اکنون نیز می خواهیم! در اینجا چند روش سریع برای پتینه کاری با استفاده از مواد شیمیایی خانگی آورده شده است.

به خاطر این آزمایش ، من از مس (بالا سمت چپ) برنج (پایین سمت راست) ، برنز (بالا سمت راست) و آهن (پایین سمت چپ) استفاده می کنم ، همانطور که در این تصویر بعدی نشان داده شده است.
به نظر نمی رسد بسیار فلزی باشند ، نه؟ این به این دلیل است که این فلز به صورت پودر است ، بنابراین کسل کننده به نظر می رسد.
چگونه به پاتینا برویم
اگر مشتاق ادامه کار هستید و ترجیح می دهید تمام روش های من را مطالعه نکنید ، برای توصیه های من در مورد نحوه به دست آوردن رنگ ها و بافت های خاص ، تا انتها بروید.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای پتینه کاری: هزینه طراحی داخلی، گچ بری مدرن

 

پتینه کاری
پتینه کاری

 

کیت های سنباده نیز برای چرخ زاویه ای موجود است. اینها شامل یک پد لاستیکی است که روی دوک پیچ می شود و یک دیسک سنباده زده می شود و با یک مهره محکم می شود. متأسفانه ، شما فقط می توانید همزمان با یک طرف دیسک سنباده بگیرید.

برس های مفتولی همچنین به عنوان ثابت کننده های چرخ زاویه ای ساخته می شوند. معمولاً دو پیکربندی پیدا می شود. یکی چرخ مسطح برای شکافها و سطوح نامنظم و برسهای فنجان برای ورق و صفحه صاف.

سرکه / پراکسید فرمول پتینه

سرکه / پراکسید پتینه فرمولی است که از تمام مواد قابل دسترسی آسان گرفته شده و دارای سمیت کمی است. نمک را در سرکه حل کرده و پس از حل شدن ، پراکسید را به آن اضافه کنید تا حجم کل مایع ۱۶ اونس شود.

۲ قاشق غذاخوری نمک سنگ یا نمک کوشر
۲ اونس یا ۱/۴ فنجان سرکه مقطر ۵٪
۳٪ داروخانه هیدروژن پراکسید تا حجم کل ۱۶ اونس باشد

تمیز کردن حلال از فولاد

تا حد زیادی مفیدترین حلال برای تمیز کردن فولاد استون و الکل دناتوره است. برای شرایط آب و هوایی بسیار گرم توصیه می شود از الکل دناتوره استفاده کنید زیرا استون در یک روز گرم بلافاصله تبخیر می شود. اینها کم هزینه ترین حلال ها هستند اما بسیار عالی هستند و روغن و گریس را از بین می برند. این مایعات قابل اشتعال هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که ظروف را از منابع احتراق مانند تجهیزات جوشکاری دور نگه دارید. همچنین ، آنها در تمام نسبت ها با آب مخلوط می شوند. این در هنگام شستشوی آب از طریق ترشی اسید ، به آب کمک می کند. استون و الکل آثار باقی مانده رطوبت را از بین می برد و پس از آن تبخیر می شود و فلز خشک می شود.

 

زنگ پتینه

پتینه زنگ دقیقاً همانطور که به نظر می رسد ، پوششی از اکسیداسیون زنگ بر روی فولاد است. یکی از روشهای ساده برای تحقق این امر ، گذاشتن فولاد برهنه در خارج از هوا است. بعد از چند هفته یا چند ماه ، بسته به رطوبت و رطوبت ، فلز فرآیند اکسیداسیون را آغاز می کند که در نهایت کل سطح را پوشش می دهد.

اگر زمان اساسی است ، پس باید از نظر شیمیایی سرعت را افزایش دهیم. خوشبختانه ، بیشتر فرمول های زنگ زدگی فولاد را می توان از محصولات موجود در دسترس تهیه کرد. در یک روش بسیار ساده فقط از آب نمک و آفتاب گرم استفاده می شود. فقط استفاده مکرر از آب نمک و اجازه دادن به آفتاب گرم به جای هفته ها چند روز طول می کشد. اگر زمستان است یا در شرایط عمدتا ابری زندگی می کنید ، شاید کمی راه حل فعال تر نیز لازم باشد. یک دستورالعمل ارزان اما بسیار موثر شامل ترکیبی از نمک ، سرکه و پراکسید است. این محلول سمی کم و سریع عمل می کند. در برخورد با فولاد شدیدترین رنگ قرمز شیلی را به همراه دارد. نسبت مناسب در دستورالعمل زیر است. بهتر است هر بار یک دسته تازه تهیه کنید. اگر اطلاعات بیشتری می خواهید ، موارد آموزنده را بررسی کنید.

 

سایر فرمول های Rust Patina

پاراگرافهای بالا شرح آسانترین ، مقرون به صرفه ترین و ایمن ترین مسیر برای به دست آوردن پتینه زنگ زدگی نسبتاً سازگار است. روشهای بی شماری دیگر برای دستیابی به همان نتایج وجود دارد اما آنها به مواد شیمیایی خورنده و / یا مضر نیاز دارند. یک روش یک اسید قوی مانند اسید کلریدریک یا اسید سولفوریک است که به کمتر از ۵٪ رقیق شده و اثری از مس برای تسریع در زنگ زدگی توسط خوردگی گالوانیک است. سفید کننده با پراکسید نسبتاً م effectiveثر است اما باید لباس و چشم خود را بپوشانید تا مواد سفید کننده خارج نشود. همچنین ، این مخلوط به شدت گاز می گیرد ، بنابراین می توانید هر از چند بار سفید کننده را به پراکسید اضافه کنید.

 

اجرای پتینه کاری | پتینه سیاه

محصولی وجود دارد به نام تفنگ آبی که هر جا کالاهای ورزشی فروخته می شود به فروش می رسد. استفاده معمول برای دادن رنگ مشکی مایل به آبی زیبا به لوله های تفنگ است. این یک مایع اسیدی آبی روشن سمی است که در اثر تماس ، فولاد ملایم را به سیاه تبدیل می کند. ماده فعال آن دی اکسید سلنیوم است که اکسید آهن را به اکسید آهن سیاه مغناطیسی اکسید می کند و همچنین سلنیوم اولیه را رسوب می دهد. آن را روی فولاد تمیز قرار دهید و به نتایج دلخواه برسانید و بلافاصله بشویید. اگر این پتینه را کاملاً آبکشی نکنید ، فلز در زیر پتینه زنگ می زند. همچنین ، باید بدانید که باد کردن اسلحه بر روی آلیاژهای فولاد ضد زنگ بی تأثیر است.

 

مس پتینه روی فولاد

با دقت و آماده سازی دقیق ، می توان یک پایان مس روی فولاد خالی بدست آورد. این همان آبکاری نیست و تقریباً با دوام نیست. در حقیقت این فرآیند بیشتر شبیه آبکاری بدون برق و یا آبکاری غوطه وری است.

مس از نظر شیمیایی کمتر از آهن فعال است ، اگر مس به صورت ترکیبی در آب حل شده باشد ، برخی از آن را می توان توسط فلزات فعال تر مانند آهن موجود در فولاد جابجا کرد. معمولاً لازم است مقدار کمی اسید به محلول مس اضافه شود تا با از بین بردن اکسیدهای باقیمانده سطح فولاد “فعال” شود و به حل شدن نمک مس در فرآیند کمک شود.

پس از استفاده ، محلول مس پتینه باید با آب تمیز شسته شده و توسط یک لایه شفاف بلافاصله مهر و موم شود ، مگر اینکه از زیر فولاد زنگ بزند. محلول ۱۰٪ سولفات مس با چند قطره اسید سولفوریک یا موریاتیک اضافه شده محل خوبی برای شروع است. همچنین چند شرکت وجود دارد که محصولات انحصاری را به بازار عرضه می کنند که به طور گسترده آزمایش شده اند.

پتینه
پتینه

 

پتینه کاری قهوه ای ژاپنی

پتینه قهوه ای ژاپنی یک پتینه واکنشی است که می توان آن را گرم یا سرد استفاده کرد. شکل ظاهری بر اساس برنامه است. به عنوان مثال ، یک اسپری سبک و نازک یک کت یکدست تر تولید می کند در حالی که با یک اسفنج آغشته می شود ، یک آرامکو خالدار و متنوع تر ایجاد می کند.

سوال ها و جواب های اجرای پتینه کاری

سوال: پروژه من یک مجموعه شطرنج است (یک نیمه) ساخته شده از فولاد خفیف ، روشن شده در یک ماشین تراش. آنها به آرامی یک لایه زنگ زدگی نامطلوب را تشکیل می دهند. من می خواهم ظاهر و احساس را حفظ کنم و آنها را در چیزی بپوشانم تا مهره را از زنگ زدگی و انگشتان ناخوشایند محافظت کنم در حالی که من در برابر بچه هایم شطرنج بازی می کنم. من از ایده پتینه سیاه مشکلی ندارم ، با این حال ، شما اشاره کردید که این ماده سمی است ، و این برای بچه ها خیلی خوب نیست. چگونه می توانم مجموعه شطرنج فولادی خود را حفظ کنم؟

پاسخ: پتینه سیاه فقط به شکل مایع سمی است. بعد از اینکه روی فولاد قرار گرفت و از بین رفت ، فقط یک اکسید سیاه روی فلز باقی می ماند. برای ایمنی جوانان ، من فقط هنگام خواب یا خارج بودن از تفنگ استفاده می کنم. در صورت لزوم ، ممکن است بطری را خارج از سایت در جای دیگری ذخیره کنید.

 

سوال: پروژه من یک وان آبگرم است که می خواهم روی آن یک پاتینای خالدار / خط دار ایجاد کنم. من به این فکر می کنم که آبی را بپاشم و بگذارم قطره قطره شود. زنگ زدگی خود را در آب و هوای مرطوب ما معرفی می کند و من نگران مسمومیت با این بیماری هستم. آیا جایگزینی برای آبیاری یا اقدامات احتیاطی وجود دارد که بتوانم برای محافظت از خودم و محیط زیست اقدام کنم؟

پاسخ: بله ، در اثر بلع کاملاً سمی است اما در اثر استنشاق تا حد زیادی سمی نیست. من سعی می کنم پارچه ضایعات پنبه ای را در آب خیسانده و روی نقاط مختلف استراتژیک قرار دهم. تا زمانی که ژنده پوش ها مواد شیمیایی را در همه جا اجرا نمی کنند ، تمیز کردن آن باید به راحتی کار گذاشتن پارچه های دست دوم در کیسه پلاستیکی و بستن آن باشد.

 

سوال: آیا پیشنهادی برای درمان دارید که باعث کاهش یا از بین رفتن خوردگی یک سازه فلزی شود که در خارج از سال در معرض آب و هوای مینسوتا قرار دارد؟ این قطعه در معرض دمای شدید (۱۰۰۰+ فارنهایت) قرار خواهد گرفت ، بنابراین من شک دارم که کتهای واضح عملکرد خوبی داشته باشند. آیا پیشنهادی برای بهترین راه حل برای ایجاد یک اثر جالب و کاهش خوردگی دارید؟

پاسخ: امیدوارم از کورتن یا فولاد خاص هواگیری ساخته شده باشد. در غیر اینصورت ، اطمینان حاصل کنید که هیچ برف یا آبی در جیب ها یا فرو رفتگی ها گیر نکرده است. من توصیه می کنم تا یک مشعل را تا زرد نارنجی روشن (۲۰۰۰ درجه فارنهایت) روشن کنید تا بتواند مقیاس آتش را ایجاد کند. مقیاس آتش فقط اکسید آهن مغناطیسی سیاه است و یک پوشش اکسید بدون پوسته تشکیل می دهد. با بلوز تفنگ می توان یک اکسید سیاه نازک تری داشت. هرگز بلوز را روی فولاد نگذارید و محلول اضافی را به سرعت از بین ببرید در غیر این صورت باعث تسریع در زنگ زدگی می شود.

 

پیشنهاد نویسنده برای اجرای پتینه کاری: طراحی تزئینات معماری، انواع سبک های معماری

 

پروژه های مرتبط با اجرای پتینه کاری که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با اجرای پتینه کاری

پتینه کاری چه مزایایی داره ؟

سرعت اجرای بالا ، پوشاندن طرک های دیوار ، در آوردن فضا از یکنواختی ، هزینه پایین نسبت به المان های مشابه ، قابلیت شستشو از مزیت های بارز این متریاله

پتینه کاری در چه مکان هایی کاربرد داره ؟

پتینه کاری در بیشتر قسمت های ساختمان از جمله دیوار ها ، سقف ، گچ بری ، ام دی اف ، چوب ، شیشه ، مبل و ... قابل اجرا هست.

آیا شرکت شما در زمینه پتینه کاری فعالیت داره ؟

بله ، بعد از برقراری تماس با شرکت و دریافت مشاوره می تونین با پیمانکاران ما در این زمینه به صورت مستقیم همکاری داشته باشید.

هزینه پتینه کاری چطور محاسبه میشه ؟

شما میتونید طرح های خودتونو برای ما ارسال کنید و ما با توجه به طرح و ابعاد فضاها برای شما پیش فاکتور صادر میکنیم

مدت زمان اجرای پتینه کاری چقدر هست ؟

بستگی به سبک طراحی و ابعاد فضا ها داره که ما سعی میکنیم در کوتاهترین زمان و بهترین شکل ممکن پروژه های شما عزیزانو به اتمام برسونیم

 

گالری تصاویر اجرای پتینه کاری

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۵]