نمای اداری
۲۳
بهمن

نمای اداری

دنیای ما در حال حاضر پر از خانه های زیبا است ، و اکنون یک خانه دیگر برای تحسین داریم. نگاهی بیندازید که چگونه دفتر مشهور معماری آفریقای جنوبی عناصر ساختمانی اساسی را به یک خانه و نمای اداری چشمگیر تبدیل کرده است!

 

پیشنهاد نویسنده: اجرای دکوراسیون داخلی اداری، بازسازی اداری

 

جدیدترین شاهکار در طراحی نما و معماری مسکونی از یکی از معماران مورد علاقه من ، Nico van der Meulen Architects و شرکای آنها ، M Square Lifestyle Design است. خانه بتونی یکی از آن خانه های زیبایی است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید. این بنا در سطح شیب دار دامنه تپه در بدفوردوی ساخته شده است. Bedfordview شهری متمول در شرق رند است که در گوتنگ ، آفریقای جنوبی واقع شده است. این مرز با یک ذخیره گاه طبیعی و آرام قرار دارد و آن را به مکانی ایده آل برای ساخت یک خانه زیبا تبدیل کرده است.

 

نمای اداری

 

ساختمان های اداری با نمای اداری زیبا در مکان زیبایی ساخته شده اند

ایده این خانه زیبا از خود مکان الهام گرفته شده است. ایده این بود که معماری به عنوان یک دامنه برای دامنه تپه سنگی عمل کند: “این درج / پسوند هدف این است که فقط از طریق مهندسی چشمگیر به دامنه تپه ریشه بدهد ، در حالی که از دامنه تپه نیز بیرون می زند انگار که با گذشت زمان به شکل فعلی درآمده و شکل می گیرد. ” گواه خوبی در مورد اجرای ایده احتمالاً یک ورودی گاراژ است – درهای بزرگ ، تقریباً ۵ متری و عرض ۴ متری گاراژ که به منظور تقلید از سنگ و دامنه تپه طراحی شده اند. ورودی خانه همچنین دارای برخی جزئیات ظریف است ، مانند چراغ های نواری خاتم کاری شده که ترجمه کد مورس نام خانوادگی مشتری را نشان می دهد.

مصالح تعریف کننده این ساختمان و نمای اداری زیبا

 

نمای اداری

 

با توجه به جرم و استحکام آن ، اجرای مفهوم اولیه درخواست شد بتن ماده اولیه مورد استفاده در ساخت این خانه زیبا باشد. بتن خام البته به خودی خود راهی برای سرما برای یک خانه خانوادگی به نظر می رسد. این جادوی طراحی داخلی ، درست مثل سایر خانه های مدرن و زیبا که توسط این دفتر معماری آفریقای جنوبی طراحی شده ، توسط M Square Lifestyle Design انجام شد. به عنوان مثال این خانه معاصر را در بلر آتول یا یکی از بهترین خانه های جهان ببینید. خانه جاده کلوف.

 

رنگ های خانه باعث ایجاد روابط “دوستش دارند / از آن متنفرند” بین خانه ها و چشم های ما از خوب ، برای همیشه. اگر کسی از شما بپرسد “چه رنگی خانه عالی شما خواهد بود” ، چه جوابی می دهید؟ شما نمی دانید؟ سپس این اقامتگاه زیبا ممکن است ایده هایی به شما ارائه دهد.

این خانه و نمای مدرن آن که توسط Urban Angles عکس گرفته شده است ، در ملبورن استرالیا واقع شده است. در حالی که ملبورن پر از معماری شگفت انگیز و خانه های زیبا است ، این خانه چیزی دارد که مطمئناً توجه همه را به خود جلب می کند. نمای زرق و برق دار.

ایده های رنگ خارجی در طراحی نمای اداری

در حال حاضر طراحی اصلی دروازه به شما اطلاع می دهد که این خانه هیچ شباهتی به خانه همسایگی معمول شما ندارد. (شاید شما بخواهید ۵۰ طرح مدرن خانه که تاکنون ساخته شده اند را نیز بررسی کنید!) طراحی ورودی خیابان در خیابان با رنگ قهوه ای تیره کاملاً به رهگذران هشدار می دهد افرادی که در اینجا زندگی می کنند به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند. درهای چوبی عظیم به نوعی ما را به یاد آن قلعه های قرون وسطایی با دروازه های چوبی عظیم می اندازد که هنگام باز بودن به عنوان یک پل عمل می کردند. در آن طرف ، حیاطی با محوطه زیبا با برکه ای دوست داشتنی و سرسبزی فراوان پذیرای همه کسانی است که به این “کاخ مدرن” نزدیک می شوند. مثل یک افسانه مدرن است. طراحی درب اصلی با چوب و جرم از طرح دروازه پیروی می کند. (به ۴۰ ورودی مدرن که برای تحت تأثیر قرار دادن طراحی شده است مراجعه کنید!)

رنگ های بیرونی نمای اداری

این خانه دو طبقه ارائه می دهد. طبقه همکف دارای آشپزخانه مدرن ، اتاق ناهار خوری ، اتاق نشیمن و استخر تنظیم شده است. طبقه فوقانی اتاق خواب و حمام را ارائه می دهد. در حالی که فضای داخلی مینیمالیستی در رنگ های روشن ، با ترکیب دیوارهای سفید و کف و مبلمان چوبی طراحی شده است ، اما رنگ های بیرونی خانه در تضاد نگه داشته می شوند. رنگ جدی و فوق العاده زیبا از رنگ قهوه ای تیره از دروازه ادامه می یابد و در سراسر خانه جریان دارد. در حالی که دیوارهای شیشه ای طبقه همکف بدون پوشش باقی مانده اند ، دیوارهای شیشه ای طبقه اول با سایه های چوبی ساختاری کشویی پوشانده شده اند و کاملاً با رنگ خانه ترکیب شده اند. فضای چوبی ، بتونی قهوه ای و شیشه ای با پوشش گیاهی زیادی در اطراف خانه ، به ویژه در منطقه استخر شنا ، برآورده شد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون اداری کوچک، اصول طراحی پلان اداری

 

Casa MM

 

یک خانه شگفت انگیز است که توسط Dayala + Rafael Arquitetura در گویانیا ، پایتخت و بزرگترین شهر ایالت گویاس برزیل طراحی شده است. معماران از مکان زیبا به عنوان الهام بخش این خانه شگفت انگیز و نمای مدرن چشمگیر آن استفاده کردند.

Goiânia علیا مکانی بسیار زیبا ، آرام و آرام به نظر می رسد ، مناسب خانه ای مانند این مکان. Casa MM برای استفاده از موقعیت مکانی خود طراحی شده است. نمای روبرو بیشتر باز است و مناظر زیبایی از طبیعت گرمسیری برزیل را به نمایش می گذارد. تپه های سبز تا آنجا که می بینید در حال گسترش هستند. با توجه به این موضوع ، معمار دفتر Dayala + Rafael Arquitetura تصمیم گرفت اتاق نشیمن مدرن و زیبایی را در این طرف خانه قرار دهد و آن را با دیوار شیشه ای گوشه ای بلند و دو طبقه ببندد. تراس با استخر بزرگ در جلو قرار گرفته و از این مناظر نیز بهره می برد.

این خانه با درختان نخل سبز ، کوتاه و بلند احاطه شده است و فضای گرم و گرمسیری را ایجاد می کند ، همانطور که قرار است در برزیل گرم و گرمسیری باشد. مورد دیگری که این خانه را شگفت انگیز می کند ، طراحی نور نما است که برای بلند کردن خانه نسبت به دیگران در همسایگی ایجاد شده است. بعلاوه ، فقط فضای اطراف استخر را در طول شبهای گرم تابستان تصور کنید. کار عالی Dayala + دفتر Rafael Arquitetura ، کار عالی.

 

 

Tresarca House؛ نمونه ای عالی از نمای اداری ساختمان

 

نمای اداری

 

 

خانه و ساختمان های کویری ، به ویژه خانه های کویری مدرن که در این مقاله آورده شده است ، اغلب هنگام ساخت مسکن در محیطی سخت ، معدن طلای ایده های ابتکاری ، کاربردی و پایدار هستند. نگاهی بیاندازید!

Tresarca House یک خانه کویری مدرن و نوآورانه است که برای ارائه زندگی راحت در محیط کویر نه چندان راحت مهندسی شده است. با الهام از مواد و بافت های صحرای موهاوی ، معماران مجموعه STUDIO خانه ای ایجاد کردند که در عین حال کاملاً در زرق و برق و زرق و برق لاس وگاس جا می گیرد و فروتنانه معنی اصل “عملکرد بیش از شکل” را نشان می دهد.

این خانه کویری که در یک جامعه دروازه دار در لاس وگاس ساخته شده ، منبع الهام بزرگی هنگام ایجاد فضای زندگی راحت در یک سرزمین بایر است. طراحی خانه پایدار یکی از اولویت های اصلی این پروژه بوده است ، که نه تنها از پیکربندی نقشه کف بلکه در نمای بیرونی خانه نیز قابل مشاهده است که نمای تهویه شده با دو پوست و مواد نقش اصلی را بازی می کنند.

در حالی که تکنیک های ساخت و ساز پایدار این خانواده را در محیط سخت پناه می دهد ، طراحی داخلی معاصر نشان می دهد که چگونه می توانید از دکوراسیون منزل مدرن صحرا برای دستیابی به فضایی زیبا و پیچیده ، به ویژه در حمام استفاده کنید.

“محو شدن مرز بین داخل و خارج در سراسر این خانه ایجاد شده است. فضا توسط محفظه تعیین نمی شود بلکه از طریق ایده فضای گسترش موانع موجود در گذشته به شکل گسترده ای از زندگی در داخل و خارج. حتی در این محیط سخت ، شخص می تواند از طریق توسعه دادگاه های بیرونی که برای سایه و محافظت طراحی شده اند ، از این مفهوم لذت ببرد.

 

نمای اداری و بیرونی خانه کویر

برجسته ترین عنصر این خانه کویری مدرن قطعاً نمای بیرونی است. ساختار توسط ۲ حجم قابل مشاهده ساخته شده بر روی یکدیگر و سطح زیر زمین مخفی شده در زیر زمین تعریف می شود. سطح زمین بدون حفظ پنجره در کنار خیابان حفظ می شود و حریم خصوصی خود را حفظ می کند در حالی که سطح بالاتری از طراحی نمای دو رنگ چشم نواز برخوردار است. این نوع نمای با تهویه باز برای محافظت از فضای داخلی در برابر آفتاب و همچنین در برابر گرد و غبار ، باد و هر چیز دیگری که در زندگی در یک محیط بیابانی ایجاد می شود ، استفاده می شود.

همانطور که توسط معماران توضیح داده شده است. “صفحه مش هم محافظت در برابر آفتاب شدید در فضاهای داخلی و هم سایه بازی ها را فراهم می کند. تجزیه و تحلیل کف صحرا و سازندهای کوه های سرخ سنگ مجاور الهام بخش صفحه نمایش مش است. فرم صفحه به یک کنار هم قرار گرفتن مهم در برابر فرمهای ساده خطی پنهان شده فراتر از آن تبدیل شد. ”

 

 

حیاط جلوی خانه بیابانی مدرن و جذابیت محدود کردن

تلاش زیادی برای مهار جذابیت و حیاط جلویی نیز صورت گرفت. “توالی ورود با یک منظره رسمی مقاوم در برابر خشکسالی که برای تغییر فصلی با درختان شی امضا در حیاط جلویی پخش می شود ، آغاز می شود.” – توضیح می دهد معمار. راهروی ساده بتونی مستقیم به منظور هدایت بازدیدکنندگان در خانه در اسرع وقت طراحی شده است. فضای خاصی در شب ایجاد می شود که چراغ روشنایی مسیر پیاده رو و نما را روشن می کند و این خانه مدرن کویری را به نمایشی تبدیل می کند.

 

 

نمای اداری

 

پیشنهاد نویسنده: دکوراسیون اداری لاکچری

 

پروژه های مرتبط با نمای اداری که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با نمای اداری

زمان اجرای نمای اداری چطور محاسبه میشه ؟

بعد از تموم شدن طراحی و تایید کار فرما میتونیم با توجه به مواد و مصالح به کار رفته در نما هزینه تقریبی و زمان اتمام پروژه را تخمین بزنیم

مهمترین نکته در نورپردازی نمای اداری چیست ؟

نصب در محل صحیح و درست و استفاده از منبع نور با طول عمر بالا نکته مهمیه که باید به اون توجه داشته باشیم

بازسازی نما اداری به چه منظوری انجام میشه ؟

با گذشت زمان و بالا رفتن سن ساختمان مواد و مصالح زیرین نما سست میشه وبرای جلوگیری از خرابی بیشتر و وقوع حادثه باید اقدام به بازسازی نما بکنیم

بهترین گزینه برای نمای ساختمان اداری چیست ؟

استفاده از نمای شیشه ای در کنار نور پردازی ایدهآل و حرفه ای میتونه یک نمای اداری زیبا خلق کنه

بهترین معیار در طراحی نمای ساختمان اداری چیست ؟

به وجود آوردن هماهنگی و هارمونی در ساختمان و محیط اطراف میتونه معیار خوبی برای طراحی باشه

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]