کاغذ دیواری دیجیتالی هزینه تمام شده بازسازی مشارکتی در سربندان
26
مهر

کاغذ دیواری دیجیتالی

کاغذ دیواری دیجیتالی

امروزه مراکز چاپ دیجیتال گسترده‌ای در سطح شهر وجود دارد که می‌توانید پوستر دیواری را با طرح دلخواه چاپ کنید که چه مساحتی را برای پست در نظر گرفته‌اید مجتمع هایی که چاپ دیجیتال انجام می‌دهند می‌توانند همه خواسته های شما را برطرف کند و پوسترهای دیواری از جنس کاغذ می باشند که اغلب روی آنها طرح و یا متنی چاپ می‌شود تا پوشش زیبا را برای دیوارها ایجاد کند.

 

طراحی داخلی ساختمان و طراحی داخلی منزل 

 

کاغذ دیواری دیجیتالی

پوستر های دیواری که دارای تصویر هستند از بین انواع کاغذ دیواری ها محبوبیت بیشتری را دارند و یکی از نکات مهم آن چاپ طرح دلخواه روی آنهاست پوسترهای دیواری بستگی به جنس شان و کیفیتشان مزیت هایی دارند که یکی از آنها تمیز کردن و شستشوی راحت آنهاست.

برای مثال پوسترهای جنس روی آنها از کاغذ است می‌توان تنها تمیز کردشان کرد اما قابل شستشو نیست یعنی در برابر آب و مواد شوینده مقاومتی از خود نشان می‌دهند که با استفاده از دستمال می توانیم گرد و غبار آن را تمیز کنید و مواد شوینده و بر روی آنها به کار نگیرید.

پوسترهای دیواری هم هستند که قابلیت شستشو را دارند که معمولاً از جنس pvc هستند و رنگ و طرح چاپ شده روی آنها دوام بسیاری دارد و همچنین با آب و مواد شوینده قابلیت شستشو را دارند.

تفاوت پوسترهای دیواری و کاغذ های دیواری قدیمی در مواردی است که به شرح زیر می باشد.

کاغذ دیواری های قدیمی معمولاً از طرح های اسلیمی استفاده می شده و گیاهان پر پیچ و خم بدون ابتدا و انتها بر روی آنها وجود داشته اما در پوسترهای مدرن و دیجیتال می توان بی نهایت طرح هایی را که مد نظر دارید را روی آن چاپ کنید و تصاویر سه بعدی را به زیبایی رو آن مشاهده کنید  و در دکوراسیون داخلی آن ها را لحاظ کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: تزئینات داخلی ساختمان، بازسازی ساختمان

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۴.۵]