دکوراسیون داخلی منزل مهراب قاسم خانی
20
فروردین

دکوراسیون داخلی منزل مهراب قاسم خانی

دکوراسیون داخلی منزل مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم‌ خانی متولد ۱۶ آذر ۱۳۵۰ در تهران، نویسنده و فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است. مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان یکی از زوج های محبوب سینما هستند که اخیرا به چینش جالب و زیبای منزل خود مشهور شده اند، در این نوشته از دکوطرح قصد داریم منزل این دو سلبریتی ایرانی را کمی بررسی کنیم، با ما همراه باشید!

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن مهراب قاسم خانی ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون داخلی منزل مهراب قاسم خانی

منزل جذاب مهراب قاسم خانی

شقایق دهقان و محراب قاسم خانی به همراه پسرشان در یکی از بزرگ ترین و رؤیایی ترین خانه های تهران زندگی می کنند. آن ها یکی از زوج ها خوش ذوق و سلیقه ای هستند که برای خود یک خانه ی رؤیایی ساخته اند. یک خانه قدیمی خاص حوالی قیطریه. یک خانه ۳۵-۳۰ ساله در منطقه قیطریه که زمانی لوکیشن فیلم برداری یکی از کارهای سروش صحت بوده، حالا خانه رؤیایی مهراب قاسم خانی، شقایق دهقان و پسرشان نویان است.

 

طراحی دکوراسیون منزل شقایق دهقان

ایده پردازی در منزل مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان نیز به سمت یک چیدمان مدرن در حرکت است. استفاده از وسایل لوکس و ساده این امر را محقق کرده است. در طراحی منزل مهراب قاسم خانی از وسایل بسیار جدید و زیبا و طراحی تقریباً به سبک کلاسیک استفاده شده است. از همین رو می توانیم بگویم یک ایده پردازی تلفیقی نتیجه نهایی کار شده است. در ابتدا قسمتی از منزل با استفاده از مبل های راحتی با رنگ قرمز که کاملا با سایر قسمت های منزل متفاوت است دیزاین شده است. در ادامه با استفاده از دو کتابخانه لوکس و زیبا بخش های مرتبط با این چیدمان دیزاین شده است.

از سوی دیگر یک دیوار آجر چین در طراحی مشاهده می شود که خود نشان از یک طراحی کلاسیک می دهد. این امر پر رنگ تر جلوه می کند زمانی که به لوستر های موجود در این دکوراسیون توجه می شود. نور کم در فضا یکی از پارامترهای اصلی دکوراسیون کلاسیک به شمار می رود. در دنباله این دکور شما یک میز بیلیارد را مشاهده می کنید که رنگ رویه سبز آن با قرمز آن سوتر هیچ هم خوانی ندارد و این امر نیز شاید ذهن شما را به یک دکوراسیون رنگی بکشاند. باید به شما بگویم برای ایده پردازی با رنگ ها هیچ زمانی دیر نیست. شما باید دل به دریا بزنید و با مشاوره گرفتن از متخصصان طراحی داخلی به یک دکوراسیون رنگی دست پیدا کنید. در ادامه قسمت انتهای منزل با استفاده از یک مبل ال راه راه قهوه ای برای تماشای تلویزیون دیزاین شده است. نور پردازی فضا با استفاده از لوسترهای سنتی به انجام رسیده است که سبب متفاوت تر شدن این دکوراسیون شیک و خاص شده است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]