اتاق خواب پسرانه
30
شهریور

اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسرانه

همان طور که همه ما می دانیم پسران بیشتر رنگ های سرد را دوست دارند، زیرا به روحیه آن ها این رنگ ها بیشتر سازگار می باشد.

زمانی که فرزندان شما به رشد کامل و تصمیم گیری می رسند دوست دارند بعضی از تصمیمات زندگی خود را بگیرند که این انتخاب رنگ اتاق آن ها می تواند نوعی تصمیم گیری به حساب بیاید.

فرزندان شما چه پسر باشند و یا چه دختر باشند دوست دارند منطقه ای را برای خود در خانه داشته باشند و این منطقه را با روش خود سازماندهی کنند.

طرز چیدمان اتاق های پسرانه و دخترانه متفاون می باشد و از رنگ های متفاوتی در این زمینه استفاده می شود، دختران رنگ های گرم را بیشتر مورد قبول دارند ولی پسر ها برعکس دختران از رنگ های سرد استقبال می کنند.

 

طراحی داخلی ساختمان و طراحی داخلی منزل

 

اتاق خواب پسرانه

رنگ اتاق نوزاد

کودکان تازه متولد شده درک صحیحی از رنگ ها ندارند برای همین در اتاقنوزادان از رنگ های روشن که تمایل به رنگ سفید دارند استفاده می شود.

برای مثال رنگ های آبی کم رنگ برای اتاق نوزاد پسر و رنگ صورتی کم رنگ برای اتاق نوزاد دختر استفاده می شود هر چند که از رنگ های دیگری هم در این اتاق ها استفاده می شود ولی این دو رنگ بیشتر به چشم می آید.

 

اتاق خواب پسرانه بین ۶ تا ۹ سال

درواقع پسران تا قبل از ۹ سالگی به رنگ های اطراف و اتاقشان زیاد توجه نمی کنند و بیشتر سرگرم بازی و جنب و جوش دوران کودکی خود هستند.

در این سن دوست دارند اتاقشان کم تر در چشم باشد و بهتر است از رنگ های ملایم استفاده شود.

 

اتاق خواب پسرانه ۹ سال تا نوجوانی

در این دوره از زندگی پسر ها روی بسیاری از مسائل جبهه خاصی میگیرند و آن ها دوست دارند خودشان تصمیم گیرنده اتفاقات زندگیشان باشد.

اتاق خواب این سن از پسر ها بیشتر به رنگ آبی آسمانی می باشد که دوست دارند همه چیز را نزدیک این رنگ کنند.

شما می توانید با راهنمایی به آن ها این کمک را به آن ها کنید که کمی رنگ زرد را به دکوراسیون اتاق خود اضافه کنند و یا از ترکیب رنگ زرد و آبی آسمانی رنگ فیروزه به دست بیاورند، تا همه اتاق یک دستی بی روح را در خود نداشته باشد.

این رنگ باعث می شود آن ها حس نشاط بیشتری در خود به وجود بیاورند و هر چه سن آن ها بالا تر می رود از رنگ های تیره تر خوششان می آید.

 

رنگ اتاق خواب پسران در سن نوجوانی

در این سن پسر ها پررنگ ترین رنگ ها را دوست دارند.

آبی کاربنی که یکی از رنگ های پررنگ در طیف آبی به حساب می آید، که بیشتر نوجوانان از این رنگ برای دکوراسیون اتاق خود استفاده می کنند.

از این رنگ و رنگ سبز پررنگ که به سبز ارتشی معروف است استفاده می شود، این رنگ ها باعث می شود به آن ها قدرت داده شود و حس بزرگی به آن ها دست بدهد، می توان گفت که اکثر خانواده ها با این رنگ ها بسیار مخالف هستند.

به این دلیل خانواده ها مخالفت می کنند چون نظر بر این دارند که باعث می شود اتاق کوچک و تاریک به نظر برسد، یک نکته جالب درباره رنگ آبی تیره این است که هرچند آبی تیره باشد ولی باعث می شود اتاق شما بزرگ نمایش داده شود.

بهتر است به فرزند خود یک اتاق دهید و به آن ها زمان دهید تا برای طراحی اتاقشان تصمیم بگیرند و آن را با سلیقه خود رنگ آمیزی کنند.

 

مشاهده ی موارد زیر به شما توصیه می شود:

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]