ساخت خانه سربندان
28
اسفند

ساخت خانه سربندان

ساخت خانه سربندان

سربندان یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق ایران است که به دلیل نزدیکی به تهران یکی از مقاصد تهرانی ها برای سفر و همچنین ساخت ویلا در سربندان و حتی ساخت خانه و آپارتمان است. در این نوشته قصد داریم به شما کمک کنیم که چگونه چشم اندازی کلی برای تصمیم و شروع ساخت خانه سربندان خود بکنید و همچنین با موارد و نکات مهم ان به خوبی آشنا باشید. برای کمک به شما در انجام یک پروژه ساخت خانه یا آپارتمان موفق در سربندان، در اینجا چهار مرحله وجود دارد که باید انجام دهید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

ساخت خانه سربندان

بررسی آب و هوای سربندان

مهمتر از همه، شما باید با منطقه محلی و محلی که در آن قصد دارید ساختمان جدید را بسازید، از نزدیک آشنا شوید. این شامل درک زیرساخت های محلی، و همچنین همسایگان بالقوه و مقرراتی است که باید در طول فرآیند در نظر داشته باشید. موفقیت و ارزش ساختمان آپارتمان شما در نهایت به دو چیز بستگی دارد: یک پروژه ساخت و ساز صاف که از کنترل خارج نمی شود و مستاجرینی که مایل و هیجان زده هستند در آن زندگی کنند. تحقیق در مورد منطقه شما، و نکات مختلف مهم مربوط به ساخت و ساز ساختمان های مسکونی، اولین گام مهم در راه موفقیت شما است.

 

در نظر گرفتن روحیات خود و خانواده

بیایید دو مؤلفه ذکر شده در بالا را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم و از مستاجران آینده شما شروع کنیم. این افراد مسئول ارائه بازگشت سرمایه شما خواهند بود، بنابراین ساختن ساختمان با در نظر گرفتن آنها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اول، شما باید بدانید که چه نوع مستاجری را باید انتظار داشت. به عنوان مثال، اگر نزدیک به یک دانشگاه ساختمانی بسازید، احتمالاً تعداد زیادی دانشجوی کالج خواهید داشت که به آپارتمان های شما علاقه مند هستند. آپارتمان های لوکس در محله های مرتفع دارای شرایط بسیار متفاوتی نسبت به خانه های کم درآمد خواهند بود. همه گزینه‌های بالا در نهایت می‌توانند به موفقیت ساختمان شما کمک کنند، اما تنها در صورتی که از ابتدا بدانید که باید آن را برای کدام مخاطبان بهینه کنید.

 

بررسی قوانین ساخت خانه سربندان

به همان اندازه که بسیار مهم است، درک این موضوع است که چقدر زود باید خود را در مورد قوانین محلی، مقررات و الزامات انطباق آگاه کنید. فرآیند دریافت مجوز ساختمان، به ویژه اگر در حال ساخت ساختمانی برای مخاطبان خاص مانند دانش آموزان یا شهروندان کم درآمد هستید، می تواند زمان و تلاش زیادی را صرف کند. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، میانگین زمان لازم برای تکمیل یک پروژه مسکن به اندازه ساختمان و تعداد واحدهای جداگانه آن و همچنین موقعیت مکانی شما و میزان تشریفات اداری مورد نیاز بستگی دارد. شما باید زود شروع کنید، و خود را در مورد آنچه در اوایل مرحله برنامه ریزی لازم است آگاه کنید تا مطمئن شوید که می توانید به موقع ساخت و ساز را شروع کنید.

 

تعیین زمان برای ساخت خانه سربندان

پس از دانستن الزامات مربوط به منطقه، مخاطبان و قوانین محلی خود، زمان آن است که تخمین بزنید که پروژه چقدر زمان می برد. همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید، میانگین زمان لازم برای تکمیل یک پروژه مسکن به اندازه ساختمان و تعداد واحدهای جداگانه آن و همچنین موقعیت مکانی شما و میزان تشریفات اداری مورد نیاز بستگی دارد. انجمن ملی سازندگان خانه تخمین می زند که میانگین زمان تکمیل یک پروژه ساخت و ساز ساختمان آپارتمان، از زمان صدور مجوز تا اتمام پروژه، فقط بیش از ۱۳ ماه است. البته، زمان مورد نیاز شما ممکن است بسته به منابع موجود و شرایط محلی کمی متفاوت باشد، اما استفاده از معیارهای NAHB می تواند نقطه شروع مفیدی برای ایجاد جدول زمانی شما باشد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]