ساخت ویلا زردبند
22
فروردین

ساخت ویلا زردبند

ساخت ویلا زردبند

با وجود املاکی های فراوان و ویلاهای زیبا و از پیش شاخته شده در زردبند شاید ساخت ویلا زردبند آخرین گزینه برای داشتن یک ویلای زیبا در زردبند باشد. ممکن است روزها یا هفته‌ها را به تماشای املاک مختلف بگذرانید، اما شاید ویلای زردبندی که پیدا می کنید باغ راه مناسبی برای آفتاب گرفتن بعد از ظهر نداشته باشد یا اتاق خواب‌های آن خیلی کوچک باشند. همچنین املاک زیادی وجود دارد که نیاز به اصلاح دارند و این می تواند علاوه بر قیمت خرید، هزینه بر باشد. همه این موارد دست به دست هم می دهند که تصمیم به ساخت ویلا در زردبند بگیرید. به سبب آب و هوای مطبوع و موقعیت ممتاز زردبند، تعداد زیادی رستوران، کافه، چایخانه، قهوه‌خانه، سالن غذاخوری، تالار پذیرایی و عروسی و کافی شاپ در این محله در امتداد جاده لشگرک – فشم و رودخانه جاجرود قرار دارند که همه روزه به ویژه ایام تعطیل و مناسبت‌ها پذیرای صدها هزار گردشگر تهرانی می‌باشند. زردبند یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق ایران است که به دلیل نزدیکی به تهران یکی از مقاصد تهرانی ها برای سفر و همچنین ساخت ویلا در زردبند و حتی ساخت خانه و آپارتمان است.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

ساخت ویلا زردبند

زردبند کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

روستای زردبند در قسمت شرقی استان تهران و مرکز شهرستان دماوند در ۲۴ کیلومتری جنوب خاور آن قرار دارد. این روستا در دهستان ابر شیوه واقع شده است. این روستا که مرکزیت دهستان را دارا می باشد در مجموع دارای ۲۸ روستا می باشد. رودخانه زردبند که از زرین کوه سرچشمه گرفته از کنار زردبند گذشته و به رودخانه گرمسار می ریزد. از جمله نقاط قوت این روستا قرار گیری در مجاورت راه ارتباطی تهران- فیروزکوه و سهولت دسترسی به سایر نقاط، وجود منابع آبی مناسب، خاک حاصلخیز، آب و هوای دلنشین و نزدیک بودن به تهران می باشد.

 

ساخت ویلا زردبند

دکوطرح مثل همه این سال هایی که کنار شما عزیزان بوده می تواند خدمات مدیریت املاک کاملی را به شما ارائه دهد و در تمام مراحل ساخت و ساز به شما کمک کند. ما بهترین معماران و سازندگان را برای انجام این کار با نهایت حرفه ای بودن را به نمایش خواهیم گذاشت.

 

ساخت ویلا زردبند با طرح مناسب

ما با کارشناسان خود، اطمینان حاصل خواهیم کرد که قطعات دارای مجوزهای ساخت و ساز مناسب برای شروع ساخت و ساز ویلای زردبند هستند. ما تمام مجوزهای برنامه ریزی مناسب را قبل از ریختن و گذاشتن اولین تا آخرین آجر دریافت خواهیم کرد! علاوه بر آن، ما مطمئن خواهیم شد که همه چیز به سلیقه خود شما انجام شده باشد. با وجود تعدادی مدل مختلف ویلایی برای انتخاب، روش های بیشتری نیز برای سفارشی کردن آن ها وجود دارد. شما می توانید به معنای واقعی کلمه خانه سفارشی خود را طراحی کنید. ما می توانیم شما را با مانیتورهای پروژه ای که به طور مستقل برای ما کار می کنند و دارای شرایط RICS هستند، آشنا کنیم. (موسسه سلطنتی نقشه برداران متخصص). آن ها می توانند بررسی های کامل ساختمان را ارائه دهند و واسطه ای بین شما و سازنده باشند. آن ها می توانند کل فرآیند ساخت و ساز را از طرف شما مدیریت کنند. ما می دانیم که اغلب یافتن مشاوره حرفه ای مستقل، شخصی که واقعاً بتوانید به او اعتماد کنید، دشوار است، به ویژه هنگامی که عوارض جانبی موانع زبانی وجود دارد.

 

مدیریت پروژه ساخت ویلا زردبند

مدیریت یک پروژه ساخت و ساز مسکونی در یک کشور خارجی می تواند با مشکلاتی همراه باشد. ما قادر به ارائه مشاوره در طول کل فرآیند از جمله خرید اولیه قیمت‌ها، موافقت با ارزش تغییرات مورد نیاز شما و بازرسی‌های نهایی هستیم. این می تواند به شما کمک کند که بهترین فرصت را برای دستیابی به نتیجه مناسب با قیمت مناسب داشته باشید.

 

چگونه خانه خود را در زردبند بسازیم؟

آیا قصد دارید در زردبند خانه بسازید؟ سپس خوب است بدانید که ساخت خانه در زردبند چگونه انجام می شود. معماران دکوطرح می توانند همه چیز را در مورد آن به شما بگویند. اول از همه به یک قطعه زمین نیاز دارید که بتوانید خانه جدید خود را در آن بسازید. در زردبند مراکز اطلاعات و املاکی هایی وجود دارد که وضعیت حقوقی آن قطعه زمین را با شما به اشتراک می گذارند که می توانید در آن ویلا بسازید یا نه. هنگامی که قصد دارید در زردبند خانه بسازید، می توانید این کار را با مراجعه به یک سازنده انجام دهید. یا می توانید پیش یک معمار بروید. وقتی می خواهید یک طرح اولیه داشته باشید، یک شرکت ساختمانی می تواند ساده ترین راه باشد. اما وقتی کمی دشوارتر است، منطقی است که به سراغ یک معمار بروید. معمار به قطعه زمین نگاه می کند و به جهت گیری، ظاهر خیابان، نحوه زندگی شما در ساختمان و موارد دیگر فکر می کند. در زردبند یک معمار نمی سازد. بنابراین معمار مشاور شخصی شماست. و به شما در طی این فرآیند کمک خواهد کرد. و وقتی همه چیز فراتر از کار معماران است، او توصیه می کند به کجا بروید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]