دکوراسیون خانه دی کاپریو
28
فروردین

دکوراسیون خانه دی کاپریو

دکوراسیون خانه دی کاپریو

این هنرمند معروف و پرطرفدار صاحب عمارتی بسیار بزرگ و زیبا در شهر جذاب ساحلی ملیبو، کالیفرنیا است. این عمارت در سال ۱۹۹۸ به مبلغ ۱.۶ میلیون دلار و در سال ۲۰۱۶ به مبلغ ۱۰.۹۵ میلیون دلار ارزش گذاری شد. این ملک خصوصی دارای سه ساختمان مجزا است؛ یکی از این ساختمان‌ها دارای ۵ اتاق خواب و دیگری که برای مهمان‌ها استفاده می‌شود دارای ۲ اتاق خواب است؛ یکی دیگر از این ساختمان‌ها دارای یک اتاق خواب اضافی، یک سالن ورزش، و یک دفتر کار است. در کل این عمارت دارای ۷ اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی است. اتاق غذا‌خوری این عمارت عظیم دارای نمای بسیار زیبا و چشم نوازی از اقیانوس آرام است. یک منظره رویایی که شاید آرزوی هر شخصی باشد! لئوناردو دی کاپرو به خاطر داشتن شخصیت برون گرا و اجتماعی خود علاقه زیادی به گذراندن وقت با دوستان دارد و از این رو اتاق نشیمن بزرگ و دلبازی در عمارت خود دارد. این اتاق نشیمن زیبا که در مجاورت آشپزخانه قرار گرفته است، همه چیزهای لازم را برای یک مهمانی و خوش گذرانی فوق العاده فراهم می‌کند.

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن دی کاپریو ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون خانه دی کاپریو

طراحی این منزل به شکلی است که فضای داخلی و بیرونی با استفاده از عناصر طبیعی دیزاین شده‌اند. به عنوان مثال پارکت‌ها، صندلی‌ها و میز چوبی به همراه یک میز دکوری که آن هم به وسیله چوب ساخته شده است، عناصر اصلی این دکوراسیون را تشکیل می‌دهد. از سوی دیگر با استفاده از یک پیانو لوکس و یک شومینه فضا به شکل مدرنی دیزاین شده است. امری که به زیباتر شدن محیط کمک می‌کند هارمونی رنگی است که بین عناصر داخلی حاصل شده است. نمای بیرونی فضا با استفاده از پنجره‌های سفید طراحی شده به رخ بیننده کشیده می‌شود. این امر سبب می‌شود نور پردازی به بهترین شکل ممکن در محیط به انجام برسد. فضای داخلی خانه با پلانی باز، مبلمان ساده و مدرن، رنگ های ملایم، استفاده از چوب در سقف و کف خانه طراحی شده است. حجم کلی در دو سطح ارتفاعی متفاوت و با چرخش ۶۰ درجه ای شکل گرفته که به ایجاد فضایی خصوصی و محصور و همچنین نورگیری دو وجه از پنجره ها کمک زیادی کرده است.

 

آشپزخانه دی کاپریو

مهم‌ترین پارامتری که در دکوراسیون داخلی منزل دی کاپریو مورد توجه قرار گرفته است، سادگی است. استفاده از تم رنگی سفید سبب می شود نورپردازی انعکاس بهتری در فضا داشته باشد. از سوی دیگر نور پردازی سقف به همراه لوسترهای شاخه‌ای نیز به نور پردازی بهتر فضا دامن زده است. این آشپزخانه لوکس با استفاده از کابینت‌هایی با تم سفید با سادگی هر چه تمام‌تر دیزاین شده است. از سوی دیگر میز غذاخوری با یک طراحی متفاوت در پشت پنجره با نمای جنگل مورد استفاده قرار گرفته است. بیشتر آیتم‌هایی که در دکوراسیون منزل لئوناردو دی کاپریو مورد استفاده قرار گرفته فضا را شبیه به یک جنگل به تصویر می‌کشاند. یک لوستر صدفی با نورپردازی طبیعی به وسیله پنجره‌های عمودی رو به جنگل سبب خاص شدن این محیط شده است. یک تابلو خاص و یک فرش مخملی با سادگی بسیار برای دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته است.

 

اتاق خواب دی کاپریو

اتاق خواب منزل دی کاپریو با استفاده از تم رنگی سفید و قهوه‌ای طراحی شده است. این طراحی محیط را شبیه به یک جنگل در ذهن مخاطب تداعی می‌کند. یک تخت چوبی ساده با رویه کرم قهوه‌ای به همراه دو مبل راحتی و یک پاف چوبی از جمله عواملی هستند که برای دکور کردن فضا استفاده شده است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]