کوسن های رنگارنگ در دکوراسیون
09
مهر

کوسن های رنگارنگ در دکوراسیون

کوسن های رنگارنگ در دکوراسیون

یکی از ساده ترین و کوچک ترین وسایلی که می توان با آن به طراحی داخلی ساختمان و طراحی داخلی منزل خود توجه کرد کوسن ها می باشد.

می توان گفت کوسن ها بالشت های کوچکی می باشد که اغب به شکل مربع طراحی می شوند.

شاید برای شما عجیب باشد که این بالشتک های کوچکی که کوسن نام دارند چگونه باعث می شود جلوه خانه شما چند برابر شود.

اغلب طراحان داخلی و کسانی که در طمینه طراحی مشغول به کار می باشند، به شما مشاوره می دهند تا بتوانید کوسن مناسب با محیط و فضای خانه را انتخاب کنید و از انتخاب خود لذت ببرید.

اکثر کسانی که می خواهند برای دکوراسیون داخلی خود کمکی کنند و کوسن درستی انتخاب کنند این کار کمی برایشان مشکل می باشد، که این کار می تواند برای آن ها دشوار و سخت باشد.

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که شما به جز انتخاب رنگ با مواردی چون اندازه و سایز، پارچه و الیاف آن ها، طرح های آن ها نیز باید در نظر گرفته شود.

این مواردی که گفته شد بسیار انواع زیادی دارد که این مسئله باعث می شود انتخاب برای طراحی فضای شما کمی بیشتر مشکل شود و شما دشواری را حس کنید.

برای این که شما بدانید از چه نوع کوسن با چه طرح و رنگی استفاده کنید باید به این توجه کنید که سبک به کار رفته در دکوراسیون داخلی شما چه سبک و طرحی می باشد.

 

کوسن های رنگارنگ در دکوراسیون

چه سبکی چه کوسنی ؟!

می توان این گونه بیان کرد که گر خانه شما به سبک سنتی می باشد بهترین گزینه برای انتخاب کوسن این می باشد که کوسن شما دارای طرح های گلدوزی و زری دوزی باشد.

اگر شما از سبک مدرن برای خانه خود استفاده کرده اید گزینه ایده آل برای شما استفاده از کوسن های فانتزی می باشد.

این طرح های فانتزی ممکن از هر نقش و طرحی در خود باشد.

اگر فضای دکوراسیون داخلی شما لوکس و سلطنتی می باشد گزینه عالی برای انتخاب کوسن بر روی مبلمان ها کوسن های ابریشمی و روکش طلایی و شال پشمی می تواند باشد.

 

انواع کوسن ها

  • کوسن رنگ متضاد با مبلمان ها
  • کوسن رنگی با مبلمان خنثی
  • کوسن با مبلمان زرد
  • کوسن رنگی با دکوراسیون رنگی
  • کوسن با مبل های راه راه

 

کوسن رنگ متضاد با مبلمان ها

می توانیم این گونه شروع کنیم که نیاز نیست برای استفاده از رنگ ها خودمان را محدود کنیم.

شما با هر رنگی که مورد سلیقه شما می باشد می توانید بسته به همان رنگ و هارمونی و تناژ کوسن مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را به دکوراسیون داخلی خود اضافه کنید.

برای مثال می توانید برای مبلمان های قهوه ای رنگ از کوسن های آبی استفاده کنید که این هیچ ایرادی ندارد، شما می توانید با این انتخاب ها از سبک تضاد رنگ استفاده کنید و از آن لذت کافی را ببرید.

این کار به شما کمک می کند تا محیط اطراف خود را زیبا تر سازید.

برای مبلمان هایی با رنگ های کرم شکلاتی و قهوه ای کم رنگ می توانید از کوسن هایی به رنگ های آبی تیره و یا کوسن های راه راه استفاده کنید.

شما کافی است از خلاقیت خود در رنگ ها استفاده کنید و از این کار ترسی نداشته باشید.

 

کوسن رنگی با مبلمان خنثی

اگر شما از مبلمان هایی با رنگ های خنثی استفاده می کنید می توانید رنگ های بیشتری را برای انتخاب کوسن در دست داشته باشید.

به همین دلیل شما می توانید از کوسن های پارچه ای با طرح ها و رنگ های مختلف و طرح دار برای مبلمان های خود استفاده کنید.

مبلمان های خاکستری چون رنگ خنثی دارند می توانید از رنگ های مختلفی برای آن ها استفاده کرد که رنگ های ساده و از جنس پشم می تواند بهترین گزینه برای انتخاب کوسن باشد.

اگر سبک مدرن را برای دکوراسیون داخلی استفاده کرده اید شما می توانید با استفاده از این نوع رنگ ها بهترین انتخاب و ایده آل ترین انتخاب ها را داشته باشید.

 

کوسن با مبلمان زرد

اگر شما از مبلمان هایی با رنگ های روشن و شاد استفاده می کنید می توانید برای انتخاب کوسن از رنگ های شادتر و روشن تر استفاده کنید.

زمانی که شما از مبلمان هایی با تناژ زرد استفاده می کنید می توانید کوسن هایی با رنگ های سفید، صورتی، صدفی، نارنجی و قرمز و از این قبیل رنگ ها برای کوسن مبلمان ها استفاده کنید.

برای اتاق های نشیمن بهترین کار این می باشد که از مبلمان های رنگ شاد همراه با کوسن هایی با رنگ های روشن و پر انرژی استفاده شود تا حس و حال فضای داخلی را بالا ببرد.

 

کوسن رنگی با دکوراسیون رنگی

اگر شما تمام رنگ ها را در فضای داخلی خود به کار برده اید و باز هم علاقه دارید تا از رنگ های بیشتری استفاده کنید کافی است از کوسن های رنگی برای مبلمان ها استفاده کنید.

یکی از سبک های طراحی دکوراسیون داخلی می تواند این باشد که شما از مبلمان های رنگی برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنید، این انتخاب شما در مبلمان ها اجازه می دهد تا در انتخاب کوسن ها نیز همین طور عمل کنید و کوسن های رنگارنگ داشته باشید.

این اجازه به شما داده می شود تا برای کوسن های مبلمان نیز از رنگ های متضاد و یا مترادف آن ها استفاده شود، که این آسان ترین سبک و طراحی به شمار می رود.

 

کوسن با مبل های راه راه

زمانی که شما از مبلمان های راه راه استفاده می کنید، می توانید از کوسن های رنگی که به سبک و دکوراسیون داخلی شما می آید و تناژ یکسانی دارد را استفاده کنید.

از کوسن های رنگارنگ می توانید برای این مبلمان ها نیز استفاده کنید.

زمانی که از مبلمان های رنگی به همراه کوسن های رنگی در دکوراسیون استفاده می شود شما سبک سنتی را می توانید برای فضای خود داشته باشید.

در نتیجه شما می توانید در انتخاب کوسن ها تمام دقت و خلاقیت خود را بگذارید، و این حس خوب و خلاقیتی خود را به دکوراسیون داخلی خود منتقل کنید.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]