رنگ های مختلف مبلمان منزل
31
شهریور

رنگ های مختلف مبلمان

رنگ های مختلف مبلمان منزل

هر خانه ای بسته به دکوراسیون منزل و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی و سلیقه ای که دارد می تواند مبلمان خود را انتخاب کند.

ما می توانیم شما را برای این انتخاب مهم در دکوراسیون داخلی راهنمایی کنید.

از چه رنگ هایی باید در مبلمان استفاده کرد؟

آیا رنگ های گرم را می توان با رنگ های سرد ترکیب کرد؟

این ها سوالاتی است که شما می توانید در این قسمت برای آن ها جوابی داشته باشید.

اکثر خانم های خانه دار بیشتر زمان خود را در خانه سپری می کنند، در تزئین و دکوراسیون خانه های خود این مسئولیت طراحی را به عهده می گیرند.

خانم های خانه دار به این درک رسیده اند که چیدمان خانه و مبلمان ها به چه طریقی باشد و از چه ترکیب رنگی باید استفاده کنند، و این که می دانند بین شش ماه تا یک سال می تواند از آن ترکیب رنگی در مبلمان ها استفاده کنند و بعد می توانید آن ها را تغییر دهید.

 

رنگ های مختلف مبلمان منزل

ترکیب رنگ مبلمان ها برای شکل ها

  • ایجاد کردن تضاد

زمانی که شما مبلمانی را خریداری می کنید اکثر افرا مبلمان های تک رنگ را انتخاب می کنند که باعث می شود بعد از مدتی یکنواخت شود، پس بهتر است برای جلب توجه روی آن ها از کوسن هایی با رنگ های متضاد مبلمان ها استفاده شود.

بهترین گزینه این است که قبل از خرید به مبلمان هایی که دو رنگ طراحی شده اند توجه شود. این مبلمان ها می تواند خانه شما را جذاب تر نشان دهند.

زمانی که شما از مبلمان های چند رنگ استفاده می کنید، دست شما برای جزئیات و تزئینات محیط ها باز تر می شود، و انتخاب های بیشتری را پیش روی شما می گذارد.

یکی از تضاد های مشخص در طراحی فضا می تواند رنگ های سیاه و سفید باشد با این که این رنگ ها بسیار آشکار هستند ولی برای استفاده از آن ها باید دقت کافی را داشته باشید و با وسواس کار طراحی را انجام دهید.

رنگ های این چنین که بسیار خالص می باشد را بهتر است در کنار هم قرار ندهید چون باعث می شوند فضای شما از حالت عادی بودن و معمولی بودن خارج شود.

 

  • شکل دهی موج رنگی در فضا

اگر نمی خواهید هزینه ای را برای خود به وجود بیاورید و خانه خود را تغییر دهید کافی است رنگ های موجود در خانه را جابه جا کنید، که می توانید باعث تغییر در احساسات شوید.

اگر می خواهید بدانید که چونه رنگ ها را جابه جا کنید کافی است از نکات فنگ شوبب در خانه خود استفاده کنید، که می تواند جزئی از امتیاز های مثبت در تغییر رنگ باشد.

اگر از فنگ شویی در خانه خود استفاده کنیید و تغییراتی ایجاد کنید، باعث می شوید خانه شما بسیار فوق العاده و جذاب و خاص به نظر برسد و از آن لذت ببرید.

با استفاده از تئوری رنگی با همان چرخه رنگی که رنگ مورد نظر شما از سبک به سمت رنگ های سنگین طی می کند، حرکت کنید.

به این معنا می باشد که شما بتوانید با استفاده از یک گرادیانت رنگی که از یک یا چند رنگ به دست آمده است استفاده کنید تا نظر مخاطبان را از یک سمت به سمت دیگر جذب کنید.

 

  • استفاده از طرح های نوستالژی در رنگ بندی

یکی از ترکیب های رنگی که می توانید در همه صورت از آن استفاده کرد، استفاده از رنگ ها و بافت های قدیمی در ساخت رنگ های منزل می باشد.

اگر دقت کرده باشید در هر دوره ای از رنگ ها و نماد های خاصی را داشته اند و شما می توانید با استفاده از مبلمان های قدیمی که بیشتر ساختار کلاسیک داشته اند به خانه جلوه خاصی بدهید.

اگر می خواید راهی جدید پیدا کنید کافی است از سبک های قدیمی و وسایل قدیمی و نوستالژی استفاده کنید.

با این کار شما می توانید دوره های قدیم را برای افراد خانواده که بسیار خاطرات شیرینی دارند را یادآوری کنید و خانه ای متفاوت را داشته باشید، یک تیر و دو نشان می شود.

 

  • بازی با رنگ ها

در طراحی خانه خود حتما نباید از روی قوانین جلو بروید، کافی است با رنگ ها بازی کنید و آن ها را در قسمت های مختلف خانه خود به کار گیرید.

اگر در خانه خود زیاد از رنگ های خنثی استفاده می کنید، به این توجه داشته باشید که تمام توجه به رنگ مبلمان ها می باشد و شما باید با دقت این رنگ را انتخاب کنید.

اگر از رنگ ها سر رشته ای ندارید کافی است رنگ ها را درون نرم افزار های طراحی جایگزین کنید، این نرم افزار ها به شما این امکان را می دهند تا بتوانید مشخص کنید چه رنگ هایی با طیف های رنگی متفاوت با هم هماهنگ هستند و می توانید از آن ها برای دکوراسیون خانه و رنگ مبلمان ها استفاده کنید.

 

 

پروژه های مرتبط با رنگ های مختلف مبلمان که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]