ساخت آپارتمان سید آباد
28
اسفند

ساخت آپارتمان سید آباد

ساخت آپارتمان سید آباد

راه هایی زیادی برای خانه دار شدن در سید آباد وجود دارد اما بی شک یکی از بهترین راه ها در چند سال اخیر، یا خرید زمین و ساخت آپارتمان در سیدآباد یا خرید خانه های قدیمی و بازسازی کردن آن ها بوده است. آپارتمان های بازسازی شده از طریق فضاهای زندگی به روز شده به سلیقه شما، وسایل و امکاناتی که برای خریداران و اجاره کنندگان ارزش قائل هستند، به ساکنان یک اتحاد محتاطانه و خلاقانه از سبک سنتی و مدرن در کنار هم ارائه می دهند. با بازسازی خانه علاوه بر حفظ حس قدیمی و کلاسیک و خاطرات آن، از مزایای سبک مدرن نیز برخوردار خواهین شد. بازسازی همچنین باعث ایجاد اجاره بهتر، کاهش تعداد جای خالی، ارزش ملک بالاتر و برندسازی بهتر برای صاحبان ملک دارد.  اما آپارتمان های بازسازی شده دقیقاً چه هستند و اجاره کنندگان چه انتظاراتی از این نوع املاک می توانند داشته باشند؟ در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چرا مالکان و اجاره کنندگان به طور یکسان به نوسازی ملک به عنوان راهی عالی برای ایجاد تعادل بین ویژگی ها، موقعیت مکانی و ارزش نگاه می کنند. با دکوطرح همراه باشید تا مزایای بازسازی آپارتمان در سید آباد را بررسی کنیم و نوسازی را با آن مقایسه نماییم. اما اول از همه بیایید کمی با سیدآباد و وضعیت آن برای ساخت آپارتمان آشنا شویم…

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

ساخت آپارتمان سید آباد

سید آباد کجاست؟

سید آباد روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان دماوند در استان تهران ایران است. روستای سیدآباد در ۸۵ کیلومتری تهران و در کنار جادهٔ مخصوص تهران به فیروزکوه واقع شده است. این روستا همچنین در ابتدای جادهٔ تهران به گرمسار که یک انشعاب از جادهٔ اصلی تهران به فیروزکوه می باشد قرار دارد. همچنین جادهٔ فرعی به غار رودافشان از این روستا شروع می شود و جادهٔ دسترسی به دریاچه های تار و هویر نیز از این روستا می گذرد. در ۱۰ کیلومتری روستا رودخانه دلیچای جریان دارد در ضمن این روستا به دلیل ارتفاع زیاد یک رصدگاه عالی در استان تهران می باشد که دارای ویژگی دسترسی بسیار سریع از تهران و آلودگی نوری نسبتاً کم می باشد. افق شرقی رصدگاه تا ۲ درجه بسته می باشد. افق شمالی به خاطر رشته کوه های البرز تا حدود ۵ درجه بسته می باشد. افق های غربی و جنوبی بسته به این که در کجای روستای سیدآباد مستقر شوید متفاوت می باشند.

 

ساخت آپارتمان سید آباد

امکان نوسازی، بازسازی، یا بازسازی مسکن مسکونی یا اداری در سید آباد وجود دارد. چه تفاوت هایی دارند؟ دکوطرح به زبان ساده این تمایزها را ایجاد می کند:

  • ساخت: شروع کردن از صفر و ساخت فضای زندگی بدون هیچ پایه اولیه
  • نوسازی: فضای زندگی را بدون تغییر کاربری جدید بسازید
  • بازسازی: تغییر کاربری فضای نشیمن
  • بازیابی: یک فضای زندگی را به شخصیت اصلی خود بازگردانید

بازسازی فضاهای زندگی را تغییر می دهد، اغلب با وسایل جدید، تکمیل دیوارها و پوشش های کف. گاهی اوقات، بازسازی شامل وسایل جدید یا پنجره های کم مصرف نیز می شود. بازسازی، تغییر در ماهیت فضاهای زندگی را توصیف می کند. برای مثال، برداشتن یا جابجایی دیوار ممکن است یک پلان طبقه منسوخ و تکه تکه شده را به یک مفهوم باز با احساسی جادار تبدیل کند. در نهایت، یک بازسازی ویژگی اصلی یک ساختمان را بازیابی می کند و در عین حال امکانات مدرن مهمی را برای ساکنان فراهم می کند.

 

ویژگی های املاک سید آباد

صاحبان املاک باید به دقت به ویژگی های ساکنان توجه کنند. تعیین اینکه رقابت چه چیزی را ارائه می دهد مهم است. بازسازی ها نیز باید به خوبی با حال و هوای محله ترکیب شوند. پروژه ها اغلب با تمیز کردن جامع و لایه های تازه رنگ چه در داخل و چه در خارج شروع می شوند. مالکان و توسعه دهندگان مسکن چند خانواری باید با احتیاط زمان نوسازی خود را انجام دهند. در برخی موارد، مستاجران احتمالی به طور مداوم گزینه های فرسوده و قدیمی را به نفع موارد بازسازی شده دور می زنند. همچنین مشکل عملی افزایش هزینه تعمیرات وجود دارد. با بازسازی، جلوگیری از اشتباهات مهم است. به عنوان مثال، میزهای کوارتز ممکن است در یک محیط ارتقای کاملی داشته باشند و در مکان دیگر از جای خود خارج شوند. گاهی اوقات، قدمت یا چیدمان ساختمان باعث می شود بازسازی کامل هزینه زیادی نداشته باشد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]