ایده های دیزاین خانه با گل و گیاه
18
شهریور

ایده های دیزاین خانه با گل و گیاه

ایده های دیزاین خانه با گل و گیاه

استفاده از گل و گیاه در اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، آشپزخانه، راهرو و حیاط خلوت با توجه به سلیقه و ذوق شما بر زیبایی خانه شما خواهد افزود. با ایده پردازی هایی که در ادامه با آن آشنا خواهید شد خواهید توانست زیباترین منزل خود را به شکلی متفاوت و زیباتر از قبل طراحی کنید. برای اینکه یک چیدمان متفاوت و خاص داشته باشید نیازی نیست هزینه های سرسام آوری را به خود و خانواده تان تحمیل کنید. با استفاده از چند گلدان می توانید یک گلخانه شیک در حیاط خلوت خود بر پا کنید. می توانید روی میز نهارخوری خود را با انواع کاکتوس های بندانگشتی دیزاین کنید.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

ایده های دیزاین خانه با گل و گیاه

گلدان های ترکیبی در دکوراسیون داخلی

شما به راحتی می توانید در قسمتی از اتاق نشیمن که با تراس هم جوار است این ایده پردازی را ادامه دار به انجام برسانید. خود را در چیدمان گل و گیاه محدود نکنید. می توانید تمام گل های آویز را از سقف آویزان کنید و اطراف آن را با گلدان های ریز و درشت دیزاین کنید. این دکوراسیون شما را به یک جنگل مصنوعی خانگی دعوت خواهد کرد.

 

چیدمان کتابخانه گلدانی

برای استفاده متفاوت از گل و گیاه در خانه می توانید قسمتی از دیوار خانه خود را به عنوان کتابخانه گلدانی در نظر بگیرید. به جای استفاده از کتاب این قسمت را با ترکیبی از گل و گیاه و کمی کتاب دیزاین کنید. استفاده از کاکتوس، درختچه های آپارتمانی زیبا، لوازم جانبی باغبانی در قفسه های کتابخانه همه کاری است که باید انجام دهید. دست به کار شوید تا عطر گل های طبیعی فضای خانه شمارا پر کند. کنده های چوب در کنار آب پاش سنتی سبب جلوه دادن به این دکوراسیون بی نظیر شده است.

 

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با گیاهان طبیعی

برای اینکه یک اتاق خواب متفاوت و شیک داشته باشید نیازی نیست از لوازم لوکس و گران قیمت استفاده کنید. شما به راحتی زیر می توانید قسمت گوشه ای اتاق خواب خود را از گل های رونده استفاده کنید که با مرور زمان به زیبایی آن افزوده می شود. از یک تخته چوب به عنوان طاقچه در بالای سر تخت بهره بگیرد. با استفاده از گل های طبیعی زیبای آپارتمانی کوچک و گلدان های زیباروی آن را دیزاین کنید. بدون تردید هر زمان که وارد اتاق خواب خود می شوید از عطر آن سرمست خواهید شد.

 

دکوراسیون اتاق کار با گل و گیاه

بدون تردید استفاده از هر وسیله تزئینی در اتاق کار سبب خواهد شد که شما تمرکز خود را در زمان کار از دست بدهید. این امر علاوه بر زیباسازی فضا به انرژی گرفتن شما در حین کار کمک خواهد کرد. با استفاده از قفسه های چوبی نمای روبروی میز کار خود را با تعداد زیادی گلدان دیزاین کنید.

برای ادامه این زیباسازی می توانید از درختچه های طبیعی برای اطراف میز کار خود استفاده کنید. این امر سبب می شود شما یک میز کار خلوت و یک محیط کار بی نظیر را تجربه کنید. عطر خوش گل های طبیعی حال خوشی را برای شروع یک روز کاری به شما هدیه خواهد داد. با استفاده از گل و گیاه می توانید تا سالیان سال بدون صرف هیچ هزینه ای یک محیط خاص در دکوراسیون اتاق کار خود داشته باشید.

 

آشپزخانه با گل های آپارتمانی

برای اینکه یک آشپزخانه متفاوت داشته باشید به شما استفاده از گل و گیاه در آشپزخانه را پیشنهاد می کنیم. برای این منظور شما می توانید از سبزی هایی که برای تهیه مواد غذایی به آن نیاز دارید استفاده کنید. همچنین استفاده از گل های طبیعی در محیط آشپزخانه به زیباتر شدن آن بسیار کمک می کند.

استفاده از یک گل آویز، یک سبد گل، یک گلدان پر از گل شما را به هدفتان نزدیک می کند. می توانید پشت پنجره آشپزخانه یا نمای ورودی آن را با گلدان های گل زیبا دیزاین کنید. این دکوراسیون با کمترین هزینه تا سالیان سال برای شما زیبایی خواهد داشت.

 

استفاده از گل و گیاه در راهروی خانه

برای این که به راحتی به نظافت راهرو بپردازید به شما استفاده از گلخانه های دیوارکوب را پیشنهاد می کنیم. شما به راحتی با استفاده از یک گلخانه چوبی دیواری کوچک می توانید به این مهم دست پیدا کنید. می توانید با استفاده از شمع یا نورپردازی های زیبا یک راهرو شیک و خاص را داشته باشید. برای متفاوت بودن نیازی نیست همیشه هزینه های سرسام آوری را متحمل شد؛ تنها کافی است قدری ایده پردازی متفاوت داشت. می توانید گلدان ها را روی این باکس چوبی وصل کنید و یا اینکه از خود باکس ها به عنوان گلدان استفاده کنید.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]