تی وی روم ممبران
05
مهر

تی وی روم ممبران

تی وی روم ممبران

خانه های امروزی همگی بزرگ نیستند و ساختمان هایی که پیش فروش می شوند اغلب فضایی جدا برای اتاق تلویزیون در آن ها وجود ندارد.

در خانه های مدرن امروزی این اتاق ها به چشم نمی خورد.

هر چند که این فضا در خانه های امروزی وجود ندارد باز هم قسمتی را برای قرار دادن تلویزیون نیز دکوراسیون می کنند، این فضا ها همیشه می توانند قسمتی برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده باشد تا بتوانند با یک دیگر ارتباط برقرار کنند و معاشرت داشته باشند.

در هر خانه ای باید اصول اساسی در چیدمان خانه ها برقرار شود.

طراحی داخلی ساختمان و طراحی داخلی منزل

 

تی وی روم ممبران

اصول چیدمان تی وی روم

 • استفاده از پارچه در تی وی روم

در سالنی که شما از تلویزیون استفاده می کنید، بهتر است راحتی را برای خود و دیگران فراهم کنید.

استفاده از پارچه بر روی مبل ها احساس گرما را منتقل می کند، بهتر است از فرش های مخملی و نرم برای کف اتاق استفاده کنید.

از پرده ها و بالشت های نرم که شما را راحت می کند استفاده شود.

 

 • استفاده از یک گوشه در تی وی روم

اگر فضای شما کوچک بوده و نمی توانید از اتاق جداگانه استفاده کنید بهتر است از یک گوشه از خانه برای تی وی روم خود استفاده کنید.

می توانید این فضا را با استفاده از مبلمان و فرش جوری جدا کنید که فضای تی وی روم شما از بقیه نقاط خانه جدا باشد و بین صندلی و دیوار را درست تنظیم کنید.

 

 • نورپردازی مناسب در تی وی روم

طوری از نورپردازی استفاده کنید که بتوانید به راحتی فیلم خود را تماشا کنید و باعث اذیت دیگران نشوید و در آن نقطه بتوانید شما راحت باشید.

 

 • جداسازی با استفاده از رنگ

شما می توانید برای جداسازی از رنگ استفاده کنید و با رنگ آمیزی دیوار ها این قسمت را از دیگر قسمت ها جدا کنید، و بتوانید با استفاده از رنگ محیط شاد و پر جنب و جوشی به وجود آورید که بهتر است برای اتاق تی وی از رنگ های روشن استفاده کنید تا بتوانید بقیه قسمت ها را زنده نگه دارید.

 

 • استفاده از قفسه هوشمند در تی وی روم

بهتر است در تی وی روم از قسمتی استفاده کنید که بتوانید تلویزیون را روی آن با ارتفاع مناسب نصب کنید و در کنار یا زیر تلویزیون قفسه از تعبیه کنید که بشود درون آن فیلم هاو وسایل خود را قرار داد.

 

 • فضای خالی در تی وی روم

بهترین گزینه برای اتاق تی وی های کوچک این است که اتاق را خلوت و خالی نگه دارید تا بتوانید هم فضا را مدرن داشته باشید و هم بتوانید فضای خود را بزرگ تر از قبل داشته باشید.

 

 • تماشاخانه کوچک

در بسیاری از خانه ها همان طور که گفته شد اکثرا تی وی روم وجود ندارد، به همین دلیل بهتر است دیوار های اتاق را با پوستر ها و عکس های فیلم ها و ستاره های خود تزئین کنید.

از نورپردازی مناسب و مبلمان های راحت در این اتاق ها استفاده کنید.

 

 • استفاده از تم در تی وی روم

اگر می خواهید اتاق تی وی شما مدرن و زیبا و امروزی به نظر برسد کافی است برای دیوار های تی وی روم از رنگ های خنثی که همان رنگ های تک رنگ می باشد استفاده شود آرامش را به بیننده منتقل کند.

 

 • قفسه نمایشگر عمودی در تی وی روم

بهتر است در مرکز هر دیواری تلویزیون استفاده شود و در چنین مواقعی این اتفاق می افتد و تلویزیون در مرکز دیوار نصب می شود و حد فاصله آن با دیوار و یا ارتفاع آن با کف قفسه نصب می شود که می تواند تعادل بصری را به ما منتقل کند.

 

 • استفاده از بافت شهری در تی وی روم

بهترین دکوراسیون برای تی وی روم استفاده از بتن بر روی دیوار ها و سقف می باشد که با این دکوراسیون شما سبک دکوراسیون صنعتی مدرن را منتقل می کنید، و در ان سبک بهتر است از صندلی ها و لوازم نورپردازی استفاده شود تا فضای خیره کننده را ایجاد سازد.

 

 • استفاده از چوب در تی وی روم

بهترین گزینه برای تی وی روم می تواند استفاده از چوب برای دیوار ها و سقف باشد که می توان این کار را با ورق های چوبی انجام داد، اگر برای روشنایی از لامپ های آویز استفاده شود می توان فضایی گرم را برای اتاق به وجود آورد.

 

 • سبک مینیمالیست در تی وی روم در تی وی روم

همان طور که از سبک مینیمالیست با خیر هستید و با آن آشنا هستید با دی این سبک از دکوراسیون از رنگ های روشن همراه با سادگی و ساده گرایی استفاده شود.

این سبک می تواند برای فضا های کوچک بسیار مفید بوده و روشنایی و بزرگی را تامین سازد.

 

 • استفاده از رنگ سفید در تی وی روم

استفاده از رنگ سفید برای اتاق ها و فضا های کوچک فوق العاده می باشد، چون این رنگ باعث می شود فضای شما روشن باشد.

بهتر است برای فضای کوچک از تلویزیونی با سایز و اندازه بزرگ استفاده نشود که این کار باعث شلوغ شدن فضا می شود.

 

 • زیبایی اشکال هندسی در تی وی روم

بهتر است از لوازمی که اشکال هندسی تزئینی می باشد برای دکوراسیون تی وی روم استفاده شود، یا از قفسه هایی با طرح ها و شکل های هندسی استفاده شود.

از کوسن ها و قاب هایی در این اتاق استفاده کنید که اشکال هندسی را در خود داشته باشد.

 

 • استفاده از نور مصنوعی در تی وی روم

برای این که بتوانید از نورپردازی های فانتزی نیز برای تی وی روم استفاده کنید از نور های مصنوعی علاوه بر نور خود اتاق استفاده کنید.

می توان این نور ها را در اطراف اتاق و دور قفسه های نصب شده وصل کرد.

 

 • استفاده از سبک کلاسیک در تی وی روم

می توانید تی وی روم را به سبک کلاسیک طراحی و دکوراسیون کنید این سبک هر چند کمی شلوغ می باشد ولی اگر فضای کافی را در اتاق خود دارید می توانید از این سبک استفاده کنید، و اگر اتاق شما کوچک می باشد بهتر است از تزئینات و جزئیاتی با سبک کلاسیک در تی وی روم استفاده شود.

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح طرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی تی وی روم ممبران برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]