آینه کاری در ترکیه
13
آبان

آینه کاری در ترکیه

آینه کاری در ترکیه

اهمیت آینه کاری در خانه های ترکیه

آینه یکی از اقلام مقرون به صرفه ای است که می توانید در خانه داشته باشید. این عنصر زیبا و ضروری به راحتی در دسترس است و در سبک ها، اندازه ها و اشکال مختلف وجود دارد. آینه های مربعی، مستطیلی، گرد و بیضی وجود دارد و برخی از آن ها به طور نامنظم بریده شده اند. فریم ها از متریال متنوعی استفاده می کنند که به آینه ها سبک و پشتیبانی می دهد. یک خانه بدون آینه ناقص است. ترک ها به دلیل فرهنگ نزدیکشان به ما ایرانی ها علاقه خاصی به آینه کاری دارند و هم وطنان عزیزی که دوست دارند کیفیت آینه کاری در ترکیه دقیقا به خوبی آینه کاری های زیبای ایرانی باشد می توانند با گروه دکوطرح تماس بگیرند و از مشاوره رایگان و خدمات ما در جای جای ایران و جهان خصوصا کشور های همسایه بهره ببرند. خدمات دکوطرح در زمینه آینه کاری از لواسانات تهران و کرج تا امارات، ترکیه، ارمنستان و جزایر کیش و قشم و هر جایی که شما بخواهید گسترده است.

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

آینه کاری در ترکیه

در اینجا موارد مختلف استفاده از این لوازم جانبی اصلی خانه در ترکیه آورده شده است:

 

آینه کاری در ترکیه و خاصیت بازتابی

این اولین استفاده آشکار و عملی از آینه است. شما برای تأمل و بازرسی به آن نیاز دارید. قبل از خروج از خانه، باید خودتان را بررسی کنید که آیا ظاهری زیبا دارید یا لباس شما کامل است. برای آراستگی، آرایش کردن یا اصلاح موهای خود به آینه احتیاج دارید. یک آینه تمام قد در اتاق خواب یا راه ورود مناسب است زیرا شما قبل از بیرون آمدن از خانه خود را بررسی می کنید. یک آینه بزرگ روی حمام به شما اجازه می دهد تا هنگام شستن صورت، اصلاح، مسواک زدن و غیره وضوح را ببینید، حمام اگر آینه نداشته باشد، ناقص به نظر می رسد.

 

اهمیت آینه کاری در ترکیه برای روشنایی خانه

به دلیل خاصیت بازتابی، یک آینه می تواند با برگشتن نور از منابع نور طبیعی و مصنوعی، اتاق تاریک را به طور مثر روشن کند. یک آینه را نزدیک پنجره یا روبروی آن آویزان کنید تا نور بیشتری منعکس شود. یک آینه بزرگ منعکس کننده لوستر یا چوب شمع کنید تا در یک اتاق احساس عاشقانه ایجاد کنید. سطح براق شیشه نیز به روشن شدن ناحیه ای می افزاید.

 

تزئین و آینه کاری در ترکیه

از یک آینه می توان به عنوان یک عنصر تزئینی در یک اتاق استفاده کرد. یک آینه موزاییک یا یک آینه بزرگ با یک قاب زیبا تهیه کنید تا به یک دیوار ساده زندگی ببخشید. فوراً فضا را متحول می کند. فریم نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند، زیرا جایی است که می توانید سبک و شخصیت خود را نشان دهید.

 

با آینه، خانه خود در ترکیه را بزرگ تر جلوه دهید!

اتاق های کوچک و باریک از آینه سود می برند زیرا می توانند اندازه اتاق را بصری افزایش دهند. طراحان این ترفند را با استفاده از آینه بزرگ برای باز کردن فضاهای کوچک انجام می دهند. به یاد داشته باشید، هنگام استفاده از آینه های بزرگ، همیشه آنها را محکم به دیوار آویزان کنید تا از حوادث جلوگیری کنید.

 

ایجاد نقطه کانونی با آینه کاری در ترکیه

با آویختن یک آینه بزرگ توجه خود را به دیوار جلب کنید. اگر تابلوهای نقاشی یا سایر آثار چاپی برای نمایش ندارید، به جای آن از آینه استفاده کنید. این یک مورد توجه است و می تواند یک مکالمه عالی در یک اتاق باشد.

 

 پنهان کردن نقص های خانه ترکیه با آینه کاری

سوراخ میخ زشت یا رنگ محو شده را می توان به راحتی با آینه پوشاند. یک آینه را بر روی یک نقص در دیوار قرار دهید تا از دید خارج شود.

 

آینه در موقعیت مناسب، می تواند نور، بافت، فضا و شخصیت ایجاد کند

استفاده خلاقانه از آینه ها در خانه می تواند آن ها را نه تنها برای بررسی ظاهر شما، بلکه برای جذب نور و نمایش آن در گوشه های تیره تر، ایجاد توهم های بافتی و فضایی و برجسته کردن لوازم جانبی و زیورآلات مورد علاقه خود با بازتاب آنها در بینایی شما مفید سازد. نکات زیر را از آینه های تزئینی آنلاین در مورد اینکه چگونه آینه های خانه خود را بیشتر کار کنید دنبال کنید:

 • قرار دادن آینه در محل مناسب در یک اتاق به شما امکان می دهد نور طبیعی را بهینه کنید. برای این کار، آینه را در مجاورت یک پنجره قرار دهید تا زاویه نور را کاملاً بگیرد و آن را در سراسر اتاق پخش نماید.
 • از آینه ها می توان برای ایجاد بافت به دو صورت استفاده کرد. اولین مورد با نصب یک قاب آینه ای بافت دار است که سطح سه بعدی را به دیوار اضافه می کند. این ها می توانند به عنوان اثاثیه ای در هر اتاق عمل کنند.
 • راه دوم برای افزودن بافت در اتاق این است که آینه را طوری قرار دهید که یک شیء بافت دار موجود در اتاق را نشان دهد – برای مثال یک میز قهوه روستایی، چوبی، گلدان یا خز مصنوعی.
 • به این فکر کنید که بیشتر وقت خود را در آن اتاق کجا می گذرانید و دوست دارید چه زاویه ای را ببینید. به عنوان مثال ، در اتاق نشیمن، وقتی روی مبل نشسته اید، ممکن است دوست داشته باشید که بتوانید یک گلدان را ببینید که در سطح پشت شما قرار گرفته است. در این صورت، می توانید آینه را مقابل گلدان و مستقیم در خط چشم خود قرار دهید.
 • به یاد داشته باشید که آینه ها فقط برای فضای داخلی نیستند و وقتی ما زمان و تلاش زیادی را برای ایجاد یک باغ طراح اختصاص داده ایم، چرا آن را منعکس نمی کنیم و از زوایای بیشتری از آن لذت می بریم؟ آینه کاری در ترکیه به خصوص در باغ ها و ویلاها در مناطق مدیترانه ای ترکیه متداول است!
 • آینه های باغ را می توان در مکان های متعددی قرار داد تا جلوه ای قدرتمند ایجاد کند. به عنوان مثال، در اطراف محیط باغ در میان درختچه های شکوفا می تواند ایده یک دروازه مخفی را ایجاد کند.
 • متناوبا، می توانید مجموعه ای از سه آینه کوچکتر را در امتداد یک دیوار قرار دهید تا فضای نشیمن شما بزرگتر به نظر برسد.
 • هنگامی که شکل، رنگ و بافت آینه را انتخاب کردید که به بهترین شکل از اتاق استفاده می کند، آینه باید به صورت متقارن بدون لمس سقف قرار گیرد. هرچه آینه بزرگتر باشد، فضای بیشتری برای ایجاد به نظر می رسد.
 • به زاویه اتاقی که می خواهید منعکس شود، خوب فکر کنید – برای مثال قرار دادن آینه در مقابل پنجره، هم نور طبیعی و هم فضای سبز را در اتاق کوچکتر به ارمغان می آورد.
 • در اتاقی که احتمالاً سرگرم آن هستید، آینه بزرگتر می تواند با ایجاد توهم مهمانان بیشتر، فضای اتاق را افزایش دهد.
 • یک آینه بی نظیری در راه ورودی خانه به محض ورود به شما احساس پخش شدن و زیبایی نور را ایجاد می کند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]