رنگ مبل سال
30
آبان

رنگ مبل سال

رنگ مبل سال

بهترین رنگ مبل چه رنگی‌ست؟!

در این نوشته خواهید دید که بهترین رنگ مبل برای اتاق نشیمن شما چیست؟ وقتی مردم برای مبل خرید می‌کنند، یا وقتی از نمایشگاه ما دیدن می‌کنند، اغلب یکی از این دو تصمیم را گرفته‌اند. بسیاری از افراد در مورد رنگ مبل مورد نظر خود تصمیم گرفته اند و این انتخاب را بالاتر از سبک قرار می دهند. از سوی دیگر، برخی از افراد ایده قوی در مورد شکل مبل مورد نظر خود دارند و وقتی صحبت از رنگ به میان می‌آید، احساس می‌کنند که از همه گزینه‌های پیشنهادی غرق شده‌اند. با بیش از ۱۲۰ پارچه خانه، ما بیش از حد کافی رنگ برای انتخاب داریم، بنابراین چگونه رنگ مبل را که برای اتاق نشیمن خود مناسب است انتخاب کنید؟

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

رنگ مبل سال

مبل مخملی صورتی کرافورد در دکوراسیون داخلی

بدون شک، محبوب‌ترین رنگ‌های ما خانواده‌های آبی و خاکستری هستند و محبوبیت این رنگ‌ها در چند سال اخیر از رنگ‌های بژ و کرم پیشی گرفته است. رنگ های آبی و خاکستری جایگزین مدرن و امروزی برای مبل های خنثی هستند، زیرا بسیاری از مردم اکنون احساس می کنند که رنگ بژ قدیمی شده است. سرد، آبی مایل به خاکستری پیچیده، هوشمند و شیک به نظر می رسد و به عنوان یک امتیاز، این رنگ در هر مبل عالی به نظر می رسد. برای ظاهری مجلل، مخمل خاکستری نقره ای را انتخاب کنید و برای ظاهری مدرن و مدرن، کتان یا نخی را انتخاب کنید.

اگر رنگ‌های روشن را دوست دارید (ما در دکوطرح عاشق نورهای درخشان هستیم)، پس می‌گوییم آن را انتخاب کنید! به اطراف اتاق خود نگاه کنید و سعی کنید رنگ عمیقی را در زیور آلات و آثار هنری خود مشخص کنید و تصمیم جسورانه ای را بگیرید که مبل خود را در این سایه قرار دهید. بدون شک، رنگ مبل ۲۰۱۷ سبز عمیق و سرخس مانند است که در مخمل یا پشم نفیس به نظر می رسد. بنفش های تیره دارای ظرافت و شکوهی سلطنتی هستند. زردهای آفتابی مدرن به نظر می رسند، در حالی که زردهای اخرایی عمیق تر می توانند سنتی تر به نظر برسند.

به اتاق و فضایی که مبلمان شما در آن قرار دارد فکر کنید. برای اتاق نشیمن، شما می خواهید یک احساس گرم و جذاب ایجاد کنید، بنابراین رنگ های گرمتر در اینجا بهترین هستند. اگر در حال تزیین اتاق خواب هستید، ممکن است آبی های آرام را انتخاب کنید، در حالی که یک هنرستان ممکن است به رنگ های سردتری برای انعکاس نور نیاز داشته باشد.

اگر کمتر جین ساده ای هستید و می خواهید الگویی را به زندگی خود تزریق کنید، هنوز راه های زیادی وجود دارد که می توانید بروید. اگر سنت‌گرا هستید، می‌توانید یک راه راه پررنگ، گیگهام الهام‌گرفته از کشور یا یک گلابی زیبا را انتخاب کنید، در حالی که اگر جسورتر هستید، ممکن است به سراغ چیزی مانند گلیم یا چاپ حیوانات بروید. اگر یک الگو را انتخاب می کنید، توصیه می شود به یک تکه بچسبید و یک پارچه ساده مکمل را برای سایر مبلمان خود انتخاب کنید تا ظاهر بیش از حد به نظر نرسد. هنگام انتخاب پارچه طرح دار، رنگ پایه طرح داخلی شما مهم است – یا می خواهید این رنگ را برجسته کنید یا یک رنگ مکمل پیدا کنید. در تئوری رنگ، هر دو رنگ مقابل یکدیگر در چرخه رنگ به خوبی با یکدیگر جفت می شوند، به عنوان مثال، بنفش در کنار زرد عالی به نظر می رسد و صورتی مکمل سبز است.

 

چرخه رنگ در رنگ مبل سال

نکته مهم دیگری که باید در مورد الگوها در نظر گرفت، سبک مبل است. الگوهای سنتی روی مبل های امروزی چندان خوب کار نمی کنند و بالعکس.

اگر رنگ‌ها و مواد طبیعی را دوست دارید، پس با چرم اشتباه نکنید. چرم معمولاً به رنگ قهوه‌ای می‌آید، زیرا رنگ طبیعی پوست است و نیاز به رنگ‌آمیزی کمتری دارد. سایه ها از رنگ های قهوه ای روشن تر تا تقریبا مشکی متغیر است. دانه های طبیعی به مرور زمان ترک می خورند و آب و هوا می شوند تا ظاهری زنده و دوست داشتنی داشته باشند.

 

محبوب ترین رنگ برای مبلمان رنگی در دکوراسیون داخلی چیست؟

رنگ می‌تواند ظاهر مبلمان شما را از طریق پرداخت‌های نامرغوب، لاک و طرح‌های دو رنگ مشخص کند. سایه های سفید یا مایل به سفید همچنان به عنوان پرفروش ترین، مورد علاقه طراحان و رنگ های پیشنهادی انتخاب می شوند. ترکیب رنگ های دیگر با سفید می تواند رنگ های دلخواه ایجاد کند و رنگ سفید به طور گسترده ای در افکت های دو رنگ استفاده می شود. تطبیق پذیری و محبوبیت کلی آن مسلماً رنگ سفید را به محبوب ترین رنگ مبلمان برای مبلمان رنگ شده تبدیل می کند.

 

سبک های پرتحرک یا کلبه ای برای رنگ مبلمان

روکش‌های پرتحرک هم مورد علاقه طراحان حرفه‌ای و هم طراحان دکوراتورهای DIY هستند، با سایه‌های مختلف خاکستری، آبی و سفید کرمی به عنوان برخی از محبوب‌ترین رنگ‌های مبلمان مورد استفاده. همانطور که Homes.com اشاره می‌کند، رنگ‌های گچی و رنگ‌های شیری روی رنگ‌های دیگر کار می‌کنند تا ظاهری ناخوشایند ایجاد کنند. شرکت رنگ هومستد هاوس، سازنده رنگ مبلمان کانادایی، رنگ سفید گرمی به نام Champlain را به عنوان محبوب ترین خنثی خود نام می برد. آنی اسلون، متخصص نقاشی مبلمان و توسعه دهنده رنگ گچی، از سایه های سفید در بسیاری از تکنیک های ناراحت کننده خود استفاده می کند و اغلب آن را با سایه های روشن خاکستری و آبی ترکیب می کند. اسلون ترکیب سایه‌های سفید را برای گسترش پالت رنگ‌های دیگر توصیه می‌کند، از سفید قدیمی برای ظاهری قدیمی یا خالص برای ظاهری مدرن استفاده کنید. رنگ گچ سفید رقیق شده با آب برای ایجاد ظاهر سفید روی مبلمان استفاده می شود که دانه چوب را برجسته می کند.

 

گزینه های رنگی لاکی برای رنگ مبل

مبلمان لاکی جاودانه هرگز از مد نیفتاده است و لاک یک ظاهر محبوب در مبلمان قدیمی است. اگرچه رنگ‌های تند و روشن برای این روکش معمولی هستند، وبلاگ طراحی داخلی Decoist سیاه و سفید را به عنوان محبوب‌ترین رنگ مبلمان برای قطعات لاک نشان می‌دهد. از ۱۰ قطعه لاک “مورد علاقه طراح” که در Elle Decor ظاهر می شوند، نیمی از آن ها سیاه یا سفید بودند. باربارا گیلبرت داخلی به رنگ سفید به عنوان یک رنگ پرطرفدار برای مبلمان اشاره می‌کند و انتظار می‌رود که رنگی برای سال‌های آینده باقی بماند. در حالی که زمانی لاک زدن مبلمان یک فرآیند خسته کننده بود که معمولاً توسط حرفه ای ها انجام می شد، اکنون می توانید رنگ های لاکی اسپری را برای مبلمان طراحی شده برای تکمیل DIY پیدا کنید.

 

رنگ مبل سال مورد علاقه طراحان داخلی

در حالی که رنگ های تخصصی برای پرداخت های متمایز به خوبی کار می کنند، بسیاری از موارد مورد علاقه طراحان برای رنگ های محبوب مبلمان شامل رنگ های دیوار لاتکس داخلی است که مبلمان و همچنین دیوارها را روشن می کند. برای مبلمانی که در مناطق پرتردد زیاد جابجا می شوند، از یک براق یا نیمه براق به راحتی تمیز شوند. سایه های سفید بر لیست ۱۵ رنگ مورد علاقه طراحان در سایت House Beautiful غالب بود. رنگ‌های مختلف سفید به نام سوپر سفید بنجامین مور بود. Oyster White توسط شرکت Old Fashioned Milk Paint Co. و Winter White و Swiss Coffee اثر بنجامین مور، با هم در یک میز خواب دو رنگ استفاده شده است. مبلمانی که با رنگ قرمز روشن رنگ آمیزی شده بودند به عنوان دومین مورد علاقه، با رنگ هایی مانند قرمز میراث اثر بنجامین مور، قرمز رله توسط رالف لورن و بلیزر توسط فارو و بال قرار گرفتند.

 

ایده هایی برای مبلمان دو رنگ

برای نمای محبوب مبلمان رنگ آمیزی شده دو رنگ، سایه های سفید تضاد خیره کننده ای با پوشش های چوبی تیره ایجاد می کند. یک نمونه برجسته از بازار مبلمان High Point که توسط Barbara Gilbert Interiors ارسال شده است، صندوقچه ای از چوب تیره با کشوهای سفید شفاف را نشان می دهد. شری ریس، کارشناس نقاشی مبلمان، از رنگ سفید کرمی از شروین ویلیامز به نام کرم ایرلندی استفاده کرد تا یک جفت میز خواب را با رویه های چوبی تیره رنگ آمیزی کند. کیت رایلی، یک متخصص طراحی DIY و نویسنده وبلاگ Centsational Girl، از رنگ سفید برای ایجاد رنگ سبز کم رنگی که در کشوهای کمد استفاده می کرد استفاده کرد. طراحی سفارشی او، سفید با رنگ سبز، برای پوشاندن قسمت بالایی و قاب کمد مورد استفاده قرار گرفت. رنگ سفید به عنوان یکی از محبوب ترین رنگ ها برای مبلمان رنگ آمیزی شده، هیچ نشانه ای از کاهش سرعت یا از مد افتادگی را نشان نمی دهد.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]