رنگ پرده سال
29
آبان

رنگ پرده سال

رنگ پرده سال

۶ مورد از پرطرفدارترین رنگ های پرده برای رنگ پرده سال

در اینجا چیزی است که ممکن است شما را شگفت زده کند – روش شماره ۱ که خریداران پرده ها را انتخاب می کنند، رنگ است! کیفیت، نوع، اندازه و قیمت فاکتورهای بسیار مهمی هستند، اما این رنگ پرده است که همه تفاوت را ایجاد می کند. رنگ ها فضای دلخواه را در اتاق ایجاد می کنند. رنگ مناسبی را انتخاب کنید و اتاق خانه‌دار و جذاب به نظر می‌رسد. رنگ نادرست می تواند اتاق را افسرده و قدیمی به نظر برساند. در اینجا ۶ رنگ محبوب پرده از پرفروش ترین خط پرده ما، آورده شده است:

 

قبل از خواندن این مقاله توصیه می شود مقالات زیر را نیز مطالعه کنید:

 

 

رنگ پرده سال

رنگ سال پرده: پرده بنفش آلویی

نامزد شماره ۶ بنفش آلویی است. ممکن است مردم به بنفش به عنوان رنگ محبوب فکر نکنند، اما مطمئناً اینطور است. درست است، با همه چیز سازگار نیست. رنگ‌های تیره و پررنگ بنفش فقط در خانه‌های خاص کار می‌کنند، اما وقتی کار می‌کنند، پرده‌های بنفش آلویی برای پنجره‌ها از نظر بصری خیره‌کننده هستند.

 

رنگ پرده سال: نارنجی زنگی

پرده های شفاف زنگِ نارنجی شماره ۵. زنگ نارنجی. یکی دیگر از رنگ‌های تیره‌تر که فروشندگان شگفت‌انگیزی است. از بسیاری جهات بسیار شبیه به رنگ شماره ۶ ما، بنفش آلویی است. این رنگی نیست که در هر اتاقی خوب به نظر برسد (اکثر رنگ‌های تیره اینطور نیستند) اما با رنگ‌های دیوار، نور و مبلمان مناسب، رنگ‌هایی مانند زنگ نارنجی یا بنفش آلویی اتاق شما را واقعا فراموش نشدنی می‌کند.

 

رنگ پرده محبوب سال، طلای کاراملی

طلای کاراملی شماره ۴. طلای کارامل. زرد رنگ نسبتاً محبوبی است، بنابراین جای تعجب نیست که پرده های طلایی کاراملی ما در این لیست رتبه بالایی دارند. برای این خط پرده، ما رنگ زرد تیره‌تر و عمیق‌تر را می‌فروشیم، بنابراین به آن «طلای زرد» می‌گویند و نه فقط «زرد». به عنوان این رنگ محبوب است، اگرچه زرد روشن همان چیزی است که بیشتر مردم آن را با رنگ “زرد” مرتبط می دانند.

 

پرده های شفاف در رده پرده های محبوب!

پرده های شفاف شیشه ای. رنگ مایل می‌تواند سایه‌های متنوعی داشته باشد و همچنین بر اساس روشنایی بسیار متفاوت است. مال ما در قسمت کمیاب تر و تیره تر است، اما مردم هنوز هم تعداد زیادی از آن پرده ها و روسری ها را می خرند. ما با این رنگ بازدهی دریافت می کنیم زیرا ممکن است این نوع سایه قهوه ای برای همه مناسب نباشد.

 

پرده رنگ بژ رنگ سال

پرده های شفاف بژ روشن شماره ۲. رنگ بژ. ۲ رنگ محبوب ما، که بژ شماره ۲ است، بیشتر از مجموع بقیه رنگ ها به فروش می رسد. چرا رنگ بژ اینقدر محبوب است؟ چون با همه چیز خوب پیش می رود. رنگ دیوار و مبلمان شما تقریباً مهم نیست. فقط چند پرده بژ روشن آویزان کنید تا پنجره های شما تقریباً با هر رنگ زمینه مطابقت داشته باشد.

 

رنگ سفید برای پرده

و سفید شگفت انگیز همیشگی ما. رنگ سفید محبوب ترین رنگ پرده است. بدیهی است که این یک شگفتی بزرگ نیست. مردم پرده های سفید را دوست دارند. درست مانند رومیزی سفید، سرویس خواب سفید و لباس سفید. رنگ سفید ظریف، باکلاس و جاودانه است. اگر شک دارید، فقط با رنگ سفید پیش بروید و مطمئن باشید نمی توانید اشتباه کنید.

به طور وقتی صحبت از فضای داخلی خانه به میان می‌آید، با نزدیک شدن عید وقت آن است که رنگ‌های تیره‌تر پاییز و زمستان را حذف کنید و آن را جایگزین رنگ‌های روشن و مطبوع تابستان کنید. تغییر رنگ دیوار یا مبلمان می تواند پروژه ای گران و وقت گیر باشد (به احتمال زیاد هر دو). در اینجا یک ایده بهتر است – به جای آن فقط پرده های پنجره خود را عوض کنید. این یک ترفند ارزان و آسان برای به روز رسانی خانه خود بدون صرف زمان و هزینه زیاد است.

در اینجا چند رنگ پرده تابستانی وجود دارد که باید برای پروژه خانه بعدی خود در نظر بگیرید:

  • پرده های شفاف آبی آکوا پرده های پنجره شفاف آبی آبی – این رنگ پرده آبی روشن فقط برای اتاق نوزاد پسر شما نیست. این پرده‌های آبی سرگرم‌کننده می‌توانند با بسیاری از فضاهای داخلی هماهنگ شوند و شما را در حالتی شاد و الهام‌گرفته از تابستان قرار دهند.
  • پرده‌های شفاف زرد پرده‌های شفاف زرد – یکی از پرده‌های پرطرفدار ما در طول تابستان، رنگ زرد دارای مزیت منحصربه‌فردی است که می‌تواند تقریباً با هر فضای داخلی و خارجی خانه سازگار باشد. روشن، شاد، اما هنوز آشنا و کم بیان است.
  • پرده های پنجره شفاف سبز لیمویی پرده های پنجره شفاف سبز آهکی – رنگ تابستانی مورد علاقه شخصی من. این رنگ برای هر کسی یا برای هر خانه ای نیست – زیرا این رنگ روشن ممکن است اتاق را تحت تأثیر قرار دهد. اما برای من، هیچ چیز بیشتر از نوشیدن کرونا با لیموترش در پاسیو و دیدن پرده‌های سبز لیمویی مشابه پشت پنجره، تابستان را نمی‌گوید.
  • پرده های پنجره شفاف آبی فیروزه ای پرده های شیشه ای شفاف فیروزه ای – پرفروش ترین (تا حدودی) شگفت انگیز طرح های خانه گرم (تا حدودی) در تابستان فیروزه است. این رنگ تیره‌تر و غنی‌تر از اکثر رنگ‌های تابستانی است، اما حدس می‌زنم آنقدر خوب به نظر می‌رسد که محبوب نباشد. در واقع یکی از محبوب ترین رنگ های ما در بقیه سال ها نیز هست، بنابراین، به عنوان یک امتیاز اضافی، می توانید از پرده های فیروزه ای رنگ در بقیه فصول نیز استفاده کنید.

 

محبوب ترین پرده های رنگی برای اتاق کودک

پیدا کردن پرده های رنگی مناسب برای اتاق کودک یا مهد کودک شما می تواند دردسرساز باشد. رنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد. برخی از رنگ ها پرده پسرانه، برخی از پرده های دخترانه و برخی از پرده ها بی طرف هستند. برخی از پرده ها برای کودکان بزرگتر بهتر هستند، در حالی که برخی دیگر به عنوان پرده کودکان خردسال مناسب هستند. برای کمک به سوالات مربوط به رنگ پنجره، ما این راهنمای سریع را ایجاد کردیم که محبوب‌ترین رنگ‌های پرده بچه‌ها را نشان می‌دهد.

 

پرده های رز صورتی شفاف برای اتاق دخترانه

در حالی که برخی ممکن است تزئین اتاق خواب دخترانه به رنگ صورتی را مد قدیمی بدانند، رنگ صورتی ما هنوز هم محبوب ترین انتخاب برای پرده های اتاق خواب دخترانه است. این رنگ خاص در چهره شما “صورتی تند” نیست، بلکه صورتی تر و ظریف تر است – هم برای مهد کودک دخترانه و هم برای پرده های دخترانه برای کودکان بزرگتر از جمله نوجوانان مناسب است.

 

یک جفت پرده شفاف آبی نوزاد بسیار بلند

واضح است که نقطه مقابل پرده های دخترانه، پرده های پسرانه است. با این حال، تفاوت های ظریفی وجود دارد. رنگ آبی کودک ما به عنوان پرده مهد کودک پسرانه و به طور کلی به عنوان پرده پسرانه برای سنین تا حدود ۱۲ سال بسیار محبوب است. اگرچه جالب است که در حالی که پرده های رز صورتی جذابیت خود را برای دختران نوجوان حفظ می کنند، پسران نوجوان تمایلی مشابه به آبی کودک ندارند و رنگ های تیره تر و “مردانه” را ترجیح می دهند. از سوی دیگر، پرده‌های آبی کودک در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب برای مهد کودک‌های دخترانه هستند، زیرا تزئین اتاق‌های دخترانه به رنگ‌هایی که فقط برای پسران در نظر گرفته می‌شد، مرسوم‌تر شده است.

 

پرده های شیشه ای آبی نای برای اتاق پسران

اگر صحبت از رنگ‌هایی شود که موانع جنسیتی را می‌شکنند، این پرده‌های شفاف آبی سرمه‌ای به عنوان پرده‌های پسرانه و دخترانه، به‌ویژه برای کودکان بزرگ‌تر در سال‌های نوجوانی محبوب هستند. ما این رنگ آبی سرمه ای را به عنوان پرده های میله ای (نشان داده شده در بالا) یا به عنوان نسخه پرده های گران قیمت تر می فروشیم. هر دو نوع پرده از پرفروش‌ترین پرده‌ها در سایت ما هستند و هم به عنوان پرده اتاق خواب کودک و هم به عنوان پرده اتاق خواب به طور کلی بسیار محبوب هستند.

 

پرده های پنجره شفاف زرد روشن برای اتاق بچه ها

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای مادران و پدرانی که می‌خواهند اتاق بچه‌شان را با رنگ‌های روشن تزئین کنند اما می‌خواهند انتخاب خود را تا حد ممکن از نظر جنسیت خنثی نگه دارند، این پرده‌های زرد و روشن است. این پرده‌ها برای اتاق بچه‌ها در میان والدین پسر و دختر محبوب هستند، به‌ویژه برای نوزادان و کودکان نوپا که عاشق این پرده‌های سبک و مطبوع کودکانه هستند.

 

پرده های شیشه ای شفاف بنفش یاسی برای اتاق کودک

بسیاری از کودکان خردسال از جنس مخالف یا در یک اتاق خواب مشترک هستند یا یک اتاق بازی اختصاصی دارند که هر دو در آن بازی می کنند. بسیاری از والدین از ما می پرسند که چه رنگی پرده های اتاق بازی را پیشنهاد کنیم؟ ما همیشه به آن ها می گوییم که اگر در خانه هر دو دختر و پسر دارند، چرا اتاق بازی یا اتاق بازی بچه ها را با ترکیب صورتی و آبی تزئین نکنیم. به همین دلیل رنگ یاسی روشن خود را به آن ها پیشنهاد می کنیم. یاس بنفش (در کل بنفش) از ترکیب نت های رنگ آبی و صورتی به دست می آید، بنابراین برای اتاقی که هر دو جنس را در خود جای داده است، انتخابی عالی است. این رنگ روشن است، از نظر ظاهری لذت بخش است و هر دو بچه شما را بسیار خوشحال می کند.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]