دکوراسیون منزل هدیه تهرانی
25
فروردین

دکوراسیون منزل هدیه تهرانی

دکوراسیون منزل هدیه تهرانی

هدیه تهرانی متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران است . هدیه تهرانی بازیگر سینما ، عکاس و فعال اجتماعی است. هدیه تهرانی تحصیلکرده مقطع دیپلم می باشد که بصورت اتفاقی در ۲۴ سالگی وارد بازیگر شد و هدیه تهرانی در دهه هشتاد بعنوان یکی از پولسازترین بازیگران سینما درخشید. هدیه تهرانی یکی از زیباترین و جذاب ترین خانه های میلیاردی تهران را دارد که برای بسیار از مردم جذاب است. از طرفی احتمالا به خوبی می دانید که برای این که به یک طراحی درست و اصولی برای دکوراسیون داخلی خانه تان برسید، نیاز دارید تا برای هر کدام از انتخاب های تان مثل رنگ ها یا مبلمان ها دلیل درست و محکمی داشته باشید، برای این کار می توانید به سراغ کارشناسان یا اهالی فن متخصص در این زمینه بروید یا از نظرات و انتخاب های هنرمندان مورد علاقه تان ایده بگیرید، به همین خاطر این بار در ادامه مطالب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان به سراغ خانه هدیه تهرانی رفته ایم تا با نکات مثبتی که در طراحی داخلی خانه او وجود دارد آشنا شویم، پس اگر به طراحی داخلی و دکوراسیون و یا حداقل شخص هدیه تهرانی علاقه مند هستید، با دکوطرح همراه باشید!

 

شرکت معماری دکوطرح دسترسی به شماره تلفن هدیه تهرانی ندارد و هیچ ارتباطی با ایشان ندارد لطفا برای این مورد تماس نگیرید.

 

دکوراسیون منزل هدیه تهرانی

دکوراسیون خانه هدیه تهرانی

دکوراسیون منزل هدیه تهرانی موجی از شادابی و سر زندگی را در منزل منتشر می کند. دلیل این امر استفاده کردن از رنگ های شاد و زیبا در طراحی و ایده پردازی است. از سوی دیگر در منزل هدیه تهرانی از قاب های لوکس با رنگ بندی متفاوت و آینه های دیواری بسیار استفاده شده است و همین امر نور پردازی را به خوبی در فضا با کمترین امکانات بهتر ساخته است؛ زیرا انعکاس نور در آینه سبب می شود محیط منزل شاداب و پر انرژی جلوه کند به شکلی که گویی همیشه یک خورشید در نزدیک ترین حالت ممکن در منزل قرار دارد. امر دیگری که در دیزاین منزل هدیه تهرانی بسیار سبب خاص تر شدن آن شده است استفاده از گل و گیاه است. گل های استفاده شده در دکوراسیون منزل هدیه تهرانی بر روی پله ها و گوشه و کنار منزل مشاهده می شود. همان طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می کنید حتی گل های روی مبل نیز به زیبا تر شدن دیزاین منزل هدیه تهرانی بسیار کمک کرده است.

 

اکسسوری های منزل هدیه تهرانی

در دکوراسیون منزل هدیه تهرانی از فرش های ایرانی استفاه شده است. امروزه فرش های ایرانی جایگاه ویژه ای در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند،چرا که حضورشان در فضا باعث می شود تا دکوراسیون داخلی خانه رنگ و لعابی خیره کننده به خود بگیرد، وقتی همه اجزا و عناصر دکوراسیون داخلی خانه تان را بر اساس حس خوبی که در فضای ایجاد می کنندانتخاب کنید قطعا برای کامل کردن این زیبای به سراغ لوازم دکوری چوبی خواهید رفت. دقیقا مثل خانه هدیه تهرانی که میز ها و کنسول های چوبی تکمیل کننده زیبایی خانه است.

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]