تعمیرات و مرمت واحدهای مسکونی

تعمیرات و مرمت واحدهای مسکونی همینک در بسیاری از شهرهای ایران در حال انجام است که این موضوع در شهرهای تاریخی و مهم بسیار پراهمیت می باشد ازین جهت تیم معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح در این زمینه وارد شده تا کیفیت ها و دقت خود در امر مرمت را به دید همگان بگذارد.

تعمیرات و مرمت واحدهای مسکونی

اگر به دنبال بازسـازی ساختمان مورد نظر خود می باشید ، ابتدا باید مجـوز تعمیرات را از شـهرداری دریافت نمایید. بعضی از فعالیت ‌ها همانند تخـلیه چاه ، رنگ ‌آمـیزی ، کاغذ دیواری مـنزل ، تعمیرات اسـتخر ، نماکاری دیوارها و… نیازی به دریافت مجوز شهرداری ندارند و شما می ‌توانید جهت تعمیر و بازسازی بدون مجـوز اقدام نمایید.

به طور کلی بازسازی در کشور ما شـامل انواع متفاوتی می باشد: بازسازی حفـاظتی ساختمان ، بازسازی سبـکی ساختمان یا آناستیـلوز (مخصوص بناهای تاریخی) ، بازسازی با روش پاک‌ سازی سبکی و بازسازی تکمیلی ساختمان.

بازسازی حفاظتی جهت حفظ پایـداری بنا انجام می ‌گردد و بازسازی با روش پاک ‌سازی سبکی ، شامل مراحلی است که نقاط و یا قسمت ‌های بافت فرسوده از بنـا خارج می گردد. بازسازی تکمیلی نیز اقـدام نهایی جهت بازسازی می باشد.

منبع: دکوطرح

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *