تزئینات ساختمان

تزئینات ساختمان | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

تزئینات ساختمان

یکی از جنبه های اساسی معماری میباشد که امروزه مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است.

تزیینات ساختمان باید به گونه ای طراحی و اجرا شود که نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

تزئینات برای ساختمان های مختلفی وجود دارد که در سبک های مدرن و کلاسیک و … استفاده میشوند.

مثلا تزئینات رومی و نشان دادن جزئیات از ویژگی های بارز ساختمان های کلاسیک هستند.

هرگونه متریال برای هر سبک مشخص استفاده میشود.

بعد از سبک مدرنیسم دکوراسیون داخلی و تزئینات به عنوان عنصری حیاتی برای معماران بوده است که تزیین، نوعی زبان عامه پسند ارتباط بین افراد و ساختمان ها می باشد که ارتباط بصری موثری را برقرار می کند.

مدرنیسم در معماری به عنوان لوکس شروع می شوند و هرچه ساختمان مانند لباس تزیین شده باشد به طبع ساخت آن هزینه بیشتری داشته و برای خرید آن باید پول بیشتری پرداخت  شود.

انقلاب صنعتی  همه چیز را تغییر داد که ناگهان باعث ارزان شدن دکوراسیون داخلی شد.

 

تزئینات ساختمان | شرکت معماری دکوطرح 09122460089

 

ویدیو + صوت تزئینات ساختمان

نسخه ویدیویی

 

نسخه ی صوتی

تزئینات ساختمان

تزئینات در معماری مدرن

اگر دکوراسیون به طور ناگهانی ارزان شود، قطعا یک شی ساده ممکن است به طور ناگهانی ارزشمند شود.

 

تزیینات معماری مدرن و نقش آن در دکوراسیون مدرن

در زمان پیدایش سبک مدرن،مردم نیز طرفدار معمار امریکایی سالیوان بودند، به این جهت که زیباشناسی و ساده سازی را به فرم های طبیعی و سبک ارگانیک بودن تشویق میکرد.

سالیوان معماری بود که تابع عملکرد بود.

 

 اهمیت کاربرد تزئینات در معماری

معماری مدرن به عنوان معماری عملکردی معماران را شدیداً به نوسازی ساختار ساختمان ها دعوت کرده است.

بسیاری از افراد به دنبال زیباسازی برای محیط خانه خود و لذت بردن بیشتر از زندگی هستند.

بدون شک هر فردی در محیط زیبا و منظم احساس بهتری دارد و راندمان کار آن بالاتر می رود و همچنین نیازهای درونی افراد تامین می شود.

یکی از این ماهیت ها که افراد زمان بسیاری را در آن سپری می‌کنند نوعی پناهگاه می باشد که دارای حس آرامش و امنیت باشد که به آن محیط منزل گفته می‌شود.

با وجود دغدغه هایی که امروزه افراد در بیرون از خانه و سرکار دارند و ممکن است دچار ناراحتی و فشارهای عصبی شوند، که این موضوع میتواند در هنگامی که به خانه می رسند تمامی مشکل ها برطرف شود و احساس آرامش کند و در کنار خانواده به استراحت بپردازند.

پس بهتر است محیطی را در منزل ایجاد کنید که آرام بخش افراد و در نگاه اول نمای بسیار زیبای داشته باشد.

گروه معماری دکوطرح، با سالها تجربه در زمینه تزئینات ساختمان و طراحی دکوراسیون با بهره گیری از بهترین مهندسین و طراحان، مفتخر است که پروژه‌های زیبا را در سطح کشور اجرا نماید و رضایت مشتریان را به دست آورد. از جمله خدماتی که این گروه در قسمت تزیینات برای شما عزیزان انجام می دهند می توان به مواردی از آنها اشاره کرد.

از جمله تزیینات ساختمان می‌توان به کابینت اشاره کرد.

اجرای انواع کابینت با قیمت های مناسب و جدیدترین و شیک ترین طرح های روز دنیا یکی از تبلیغات ساختمانی به حساب می‌آید که می‌تواند در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کمک کند.

انواع مختلف کابینتی به نام کابینت کلاسیک، کابینت اتریش، کابینت وکیوم، کابینت های گلاس و کابینت های تمام چوب و غیره نام برد که هر یک دارای ویژگی خاص خود هستند.

مورد بعدی که در تزیینات ساختمان و طراحی دکوراسیون  به کار می‌آید سنگ مصنوعی کورین می باشد.

یکی از محصولاتی که جایگاه ویژه‌ای در بین خانواده‌های ایرانی دارد و به جای استفاده از سنگ های طبیعی برای فضای اپن آشپزخانه از آن استفاده می کنند.

همچنین در مراکز پزشکی تجاری از آن برای زیبا سازی محیط استفاده می‌کنند و شما می‌توانید برای صفحه کابینت آشپزخانه و برای زیباتر شدن آشپزخانه استفاده کنید.

 

تزئینات ساختمان
تزئینات ساختمان

 

وجود سقف کاذب در تزئینات ساختمان

سقف کاذب یکی از متریال های است که دکورساز است و برای قسمت‌های مختلفی مانند ساختمان های تجاری، مسکونی، فروشگاه ها، هتل ها و غیره اجرا می‌شود.

انواع مختلف سقف کاذب توسط گروه های مختلف معماری و همچنین کارشناسان شرکت دکو طرح انجام و اجرا می‌شود.

 

نقاشی ساختمان

از موارد دیگری است که در تزئینات ساختمان به حساب می آید.

انجام هرگونه نقاشی و انتخاب رنگ بر روی نمای ساختمان و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی می تواند باعث زیبایی شود و احساس آرامش را به افراد منتقل کند.

همچنین کاغذ دیواری از متریال های است که امروزه در خانه های فانتزی و مدرن از آن استفاده می‌کنند.

بیشترین کاربرد آن برای کودکان و نوجوانان است که علاقمند طرح های کارتونی و یا سبک های مدرن هستند.

تزیینات ساختمان توسط نورپردازی اجرای نور سقف و دیوار یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در طراحی یک خانه باید آن را مد نظر قرار بگیرید.

خانه هایی هستند که توسط نور طبیعی روشن می‌شود و برخی از مناطق دارای عدم نور طبیعی هستند که از لوسترهای مدرن و کلاسیک برای روشنایی استفاده می‌کنند.

 

جزئیات در سبک مینیمال برای تزئینات ساختمان

مینیمال به معنی، حداقل گرایی و ساده گرایی می باشد. در این سبک همه المان های اضافی در طراحی دکوراسیون باید حذف شود. زیرا طی نظریه های معماران این سبک  معماری خوب در سادگی میباشد و زیبایی را در حداقل بودن وسایل می بینند.

تزئینات
تزئینات

استفاده ازگیاهان در سبک مینیمال برای تزئینات ساختمان

یکی از نکاتی که در سبک مینیمال مورد توجه قرار می‌گیرد استفاده از گیاهان است که باعث زیباتر شدن فضای منزل می شود و در تزئینات ساختمان نقش عمده‌ای دارند. باید دقت داشته باشید که اگر سبک‌ مینیمال را انتخاب کرده اید باید از المان های اضافی که در هر فضایی دارید کمتر استفاده کنید.

مثلاً اگر در فضای آشپزخانه وسایلی  دارید که ممکن است سالها یا ماه ها از آن استفاده نکرده باشید و برای شما کاربردی ندارد آن را از آشپزخانه حذف کنید و تا هرچه می توانید محیط را خلوت کنید. همچنین در سبک‌ مینیمال احتیاج به تهیه بهترین برندها و متریال ها نیز گاهی با وجود انتخاب رنگ درست و متریال مناسب میتوانید زیبایی را به منزل بیاورید.

 

جزئیات در سبک کلاسیک برای تزئینات ساختمان

تزیینات در سبک کلاسیک دارای تجملات و تشریفات می باشد که در هر قسمتی که اجرا شود برای محیط زیبا و مناسب می باشد و طراحی لوکسی را در محیط خانه به همراه دارد. در تزئینات ساختمان اگر پیرو سبک کلاسیک هستید می توانید از اکسسوری های کلاسیک با رنگ طلایی استفاده کنید. همچنین برای دیزاین و طراحی منزل از رنگ هایی مانند بژ، طلایی، کرم و سبز سدری و غیره استفاده کنید. یکی از متریال هایی که در کلاسیک مورد توجه همگان قرار گرفته استفاده از چوب طبیعی است. چوب طبیعی به دلیل انتقال حس طبیعت و طبیعی بودن باعث می شود که یک حس و حال دکوراسیون لوکس و تجملاتی را به افراد منتقل کند. اما امروزه استفاده از چوب به دلیل کمیاب بودن و هزینه بالای آن کمتر مورد توجه قرار گرفته است. در کابینت های کلاسیک نشان دادن جزئیات از قوانین است که علاوه بر آن منبت کاری بر روی درب کابینت ها ایجاد زیبایی میکند.

ساختمان
ساختمان

ایده برای دکوراسیون سنتی

هر شخصی میتواند نسبت به علاقه و سلیقه خود خانه خود را تزئین کند. سبک های مختلفی وجود دارد که بتوان با آن ها خانه را دکوراسیون کرد. در اکثر خانه های ایرانی از دکوراسیون سنتی استفاده می شود زیرا بیشتر مردم نسبت به فرهنگ و آداب خود آشناییت بیشتری دارند، که برای ایرانی ها سنتی بودن خانه یکی از اصل های موجود می باشد.

 

جایگاه فرش در دکوراسیون سنتی

در طراحی و تزئین خانه های سنتی یکی از عوامل مهم فرش ها قرار دارند. در زمان های گذشته از کفپوش هایی چون سرامیک و پارکت استفاده نمیشده، و میتوان گفت نشستن روی زمین یکی از کار های معمول بوده و هست. برای تزئین خانه های سنتی از انواع فرش ها و قالی ها استفاده می شود. نسبت به سلیقه هر فردی نوع فرش و رنگ فرش متفاوت است . نکته قابل توجه در طراحی منزل  هماهنگی وسایل و فرش ها می باشد که باید به آن دقت شود. هماهنگی نقش و نگار یکی از اصول دکوراسیون می باشد.

 

وسایل تزئینی خانه

وسایل قدیمی مثل الان تنوع بسیاری نداشت و از آن وسایل زمان زیادی استفاده می کردند، یکی از تزئینات خانه های سنتی استفاده از وسایل عتیقه و قدیمی بوده و اکنون هم از وسایل برای تزئیین استفاده می کنند. یکی از تزئینات خانه های سنتی استفاده از شمعدانی در کنار آینه بوده، که میتواند جلوه خاصی و با شکوهی به خانه دهد. حتی اگر این وسایل از مد افتاده و قدیمی باشد. استفاده از آینه در تمام اتاق های خانه و سالن اصلی یکی از ویژگی های تزئینات ساختمان می باشد. استفاده از وسایل لعابی و سفالی یکی دیگر از المان های تزئینات خانه های سنتی است.

 

چیدمان دکوراسیون سنتی

در سنتی بودن دکوراسیون داخلی میتوان به این اشاره کرد که فضای دکوراسیون اغلب شلوغ بوده و فضای خالی کمتر دیده می شود. این عمل شلوغی فضا از نظر طراحان دکوراسیون های امروزی قابل قبول نیست. با این طراحی افراد خانواده صمیمیت و محبت را بیشتر حس می کردند، ولی باید به این نکته توجه داشت که شلوغی فضا باعث آشفتگی و بهم ریختگی ذهن می شود و در همه نقاط خانه این نکته صدق نمی کند. از به کار بردن وسایلی چون شمشیر و کشکول خود داری کنید و برای جایگزین میتوان به سماور ها و سینی قدیمی فکر کنید که باعث زیبایی دو چندان محیط می شود.

 

پرده در دکوراسیون سنتی

میتوان به این اشاره کرد که پرده ها یکی از مهم ترین وسایل برای تزئین خانه بوده. در این تزئینات از پرده ای به رنگ های سبز و بته جقه های رنگی استفاده می شده و حال و هوای سنتی بودن را در خود داشته است.

پرده های بته جقه و سرمه دوری شده میتواند برای تزئین خانه شما گزینه خوبی باشد. در زمان های گذشته از مبلمان های امروزی خبری نبوده و برای نشستن در بلندی از بالشت های بزرگ برای لم دادن به اسم مخده استفاده میشده.

برای نشستن نیز از وسایلی چون پشتی ها استفاده میکرده اند که یکی را روی زمین دراز می گذاشتند و دیگری را به عنوان پشتی در پشت خود قرار می داده اند. یکی از استفاده های دیگر به عوان مبلمان میتوان به تخت های سنتی اشاره کرد که این تخت ها با بالشت ها و فرش های رنگی و قالی ها تزئین میشده اند. برای تزئین خانه خود میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید که این مورد یکی از تزئینات خانه به حساب می آید.

 

۱. قابلیت را به مکان اضافه می کند:

تزئینات ساختمان نه تنها فضای داخلی ساختمان شما را زیبا می کند بلکه اطمینان حاصل می کند که عملکردی به خانه شما می بخشد. عملکرد یکی از جنبه های اصلی طراحی داخلی است. این اصل مهم است که یک خانه بزرگ با طراحی ضعیف می تواند یک فضای کوچک از خود نشان دهد و یا اینکه یک آپارتمان کوچک می تواند یکی از نمونه های عالی عملکرد باشد.

این اصل می تواند با کمک برخی از آخرین اصول طراحی و عناصر مانند یک راه پله مخصوص یا یک زیر شیروانی حاصل شود. بنابراین ، طراحی داخلی باعث می شود همه چیز از نورپردازی گرفته تا مبلمان تا تجهیزات هماهنگ باشد و باعث جذابیت دو چندان فضا شود.

 

۲. متناسب با سبک زندگی سرنشین:

هر وقت یک طراح حرفه ای خانه ای را طراحی می کند باید به این اصل توجه داشته باشد که متناسب با سبک زندگی ساکنان طراحی و اجرا شود. این یک مولفه بسیار مهم است زیرا مولفه معماری مطابق با سبک زندگی شما ساخته می شود. بنابراین مهم است که با طراح خود مشورت کنید و آنها به شما کمک کنند تا یک طراحی مناسب را بهینه و اجرا کنید.

به عنوان مثال ، تنظیمات سبک زندگی در طراحی داخلی می تواند شامل جدا کردن توالت از بقیه حمام یا کاهش اندازه اتاق نشیمن شما باشد تا بتوانید یک دفتر کار در خانه داشته باشید که در آن بیشتر اوقات فراغت خود را در آنجا سپری کنید.

 

۳. کیفیت زیبایی بالا:

طراحان داخلی مانند جادوگران هستند که عصای جادویی خود را تکان می دهند و مکانی با ظاهری معمولی را به چیزی تبدیل می کنند که از نظر زیبایی بسیار زیبا و خوشایند است. آنها با طراحی ، طرح ، رنگ ، محیط ، بافت ، تعادل و تقارن مناسب شروع می شوند تا ظاهری خیره کننده ارائه دهند. این کیفیت زیبایی منحصر به فرد با هدف هر اتاق یا فضا مطابقت دارد. بنابراین ، به شما کمک می کند تا ظاهر اتاق را بهتر کنید.

به عنوان مثال: این امر به شما کمک می کند تا اتاق خواب آرام تر باشد و با افزایش استراحت و یک شب خواب خوب ، در حالی که محل کار در خانه باعث افزایش خلاقیت و بهره وری می شود.

 

۴. صرفه جویی در هزینه:

سرمایه گذاری در تزئینات ساختمان خوب در طولانی مدت ارزش افزوده است. یک طراح داخلی از انواع وسایل ، نورپردازی ، پرده ، رنگ ، طرح مبل و فرش که باید در قسمت های مختلف خانه قرار دهید کاملاً آگاه است. بسیاری از اوقات صاحبان خانه سعی می کنند در هزینه استخدام یک طراح داخلی حرفه ای صرفه جویی کنند و در پایان معامله وقت بیشتری را صرف می کنند تا بفهمند چه چیزی را نصب کنند و چگونه آن را به درستی نصب کنند.

علاوه بر این ، یک طراح داخلی خوب با کمک به شما در انتخاب بهترین مواد ، اتصالات و مبلمان که می توانید با بودجه فعلی خود از پس هزینه های خود بر بیایید ، به شما کمک می کند تا هزینه های خود را پس انداز کنید. این به شما کمک می کند تا مدت کوتاهی پس از ورود به خانه جدید خود از بازسازی پرهزینه خودداری کنید.

 

۵. برای اهداف ایمنی:

ایمنی یکی از مهمترین مواردی است که در هنگام طراحی خانه باید به آن توجه کرد. این مهم است زیرا کمبود الزامات ایمنی لازم باعث آسیب به کودکان می شود ، به ویژه هنگامی که آنها تنها هستند و در خانه با وسایل خطرناک و شکننده بازی می کنند.

یک خانه با طراحی مناسب و اقدامات ایمنی مناسب ، اطمینان حاصل می کند که تمام تجهیزات داخلی در مکان امن مورد نیاز و وسایل خطرناکی که در آن مکان ها دور از دسترس کودکان قرار دارند ، قرار می گیرند. علاوه بر این ، سیم های برق در خانه ای که به درستی طراحی شده است به درستی قرار گرفته و از عایق خوبی برخوردار است ، بنابراین برای کودکان و هر بازدید کننده ایمن است.

 

۶. طراحی داخلی خوب آسان است:

فقط طراحی یک خانه زیبا کافی نیست. شما همچنین باید اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که زیبایی برای مدت طولانی ادامه دارد. بعلاوه ، هر خانه ای نیاز به نگهداری منظم دارد. طراح داخلی با طراحی مناسب به شما کمک می کند تا در طولانی مدت از نگهداری آسان خانه اطمینان حاصل کنید.

 

۷. یک تزئینات ساختمان خوب فضای کافی را تسهیل می کند:

هنگامی که شما در مورد یک خانه با طراحی مناسب صحبت می کنید ، این امر بهینه سازی بهتر فضا و همچنین تسهیل مقداری فضای باز در خانه را می طلبد. یک خانه به درستی طراحی شده فضای بهتری را فراهم می کند ، خصوصاً وقتی که صحبت از اتاق نشیمن می شود. راهروها همچنین به ایجاد فضای بزرگتر از آنچه که هست کمک خواهند کرد. این امر جنبه ازدحام غیرضروری را که در خانه های ضعیف طراحی شده  از بین می برد.

 

۸- خانه ای که به درستی طراحی شده ارزش فروش مجدد را افزایش می دهد:

در صورت تمایل به فروش خانه خود ، طراحی مناسب به بالا بردن ارزش خانه شما کمک می کند. بیشتر خریداران به دنبال خرید خانه ای با طراحی مناسب هستند که مجبور نباشند زمان و تلاش بیشتری را در آن صرف کنند ، خصوصاً در مورد اجاره ها. اگر طراحی ضعیف باشد ، هزینه کمتری برای آن خانه خاص پرداخت می کنند.

 

۹. تزئینات ساختمان خوب بر خلق و خوی خانه و مردم تأثیر می گذارد:

این کاملا درست است زیرا شما کسی هستید که مطابق با علاقه شما طرح ها را انتخاب می کند. به خصوص رنگ خانه شما نقش بسیار مهمی در تأثیرگذاری در خلق و خوی خانه دارد. اگر قسمت های داخلی خانه با رنگ دلخواه شما طراحی شده باشد ، از اقامت در آن خانه لذت خواهید برد.

علاوه بر این ، طراحی مناسب قطعات داخلی شامل جریان طبیعی و گردش هوای تازه خواهد بود. این امر باعث می شود که هنگام حضور در خانه احساس راحتی کنید. بنابراین ، برای اینکه احساس زیبایی و آرامش را در خانه خود داشته باشید ، باید قسمت های داخلی آن به درستی طراحی شود.

 

۱۰. تزئینات ساختمان خوب اولین برداشت عالی را ایجاد می کند:

طراحی داخلی خوب نه تنها باعث احساس خوشحالی و رضایت شما می شود بلکه می تواند مهمانان و کسانی را که به خانه شما می آیند را تحت تأثیر قرار دهد. طراحی داخلی کمک می کند تا خانه شما به چیزی تبدیل شود که به طور انحصاری مورد توجه ویژه زیبایی شناسی شما قرار گیرد.  طراحی خانه باید دقیق باشد و یک معمار و طراح حاذق می تواند از ریز فضا های خانه شما کمال استفاده را داشته باشد باشد و از این ریز فضاها استفاده بهینه را می کند تا علاوه بر زیبا شناسی به لحاظ کاربری بتواند احتیاجات شما رفع کند.

امیدواریم با این مطالب توانسته باشیم تا حدودی پاسخ گوی سوالات شما باشیم ، با این حال می توانید برای مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاورین ما بتوانند خدمتی ارزنده برای شما عزیزان انجام دهند.

 

انواع تزئینات ساختمان

تزئینات ساختمان به عناصری گفته می‌شود که برای زیبایی و جذابیت ظاهری ساختمان استفاده می‌شوند. این عناصر می‌توانند در قسمت‌های مختلف ساختمان، مانند دیوارها، سقف، کف، و پنجره‌ها استفاده شوند. تزئینات ساختمان می‌توانند از مواد مختلفی ساخته شوند، مانند چوب، فلز، سنگ، شیشه، و پلاستیک. همچنین، می‌توانند در سبک‌های مختلفی طراحی شوند، مانند سبک سنتی، مدرن، و صنعتی. انواع تزئینات ساختمان را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم کرد:

 • تزئینات داخلی ساختمان
 • تزئینات خارجی ساختمان

این دو مورد را در ادامه بیشتر با هم بررسی خواهیم کرد.

 

تزئینات داخلی ساختمان

تزئینات داخلی ساختمان به عناصری گفته می‌شود که برای زیبایی و جذابیت ظاهری فضای داخلی ساختمان استفاده می‌شوند. این عناصر می‌توانند در قسمت‌های مختلف فضای داخلی ساختمان، مانند دیوارها، سقف، کف، و پنجره‌ها استفاده شوند. نمونه‌هایی از تزئینات داخلی ساختمان عبارتند از:

 • کاغذ دیواری
 • رنگ
 • گچ بری
 • کاشی و سرامیک
 • پارکت
 • کفپوش
 • لوستر
 • آباژور
 • مبلمان
 • اکسسوری‌های دکوراتیو

 

تزئینات خارجی ساختمان

تزئینات خارجی ساختمان به عناصری گفته می‌شود که برای زیبایی و جذابیت ظاهری فضای خارجی ساختمان استفاده می‌شوند. این عناصر می‌توانند در قسمت‌های مختلف فضای خارجی ساختمان، مانند دیوارها، سقف، کف، و پنجره‌ها استفاده شوند. نمونه‌هایی از تزئینات خارجی ساختمان عبارتند از:

 • نمای ساختمان
 • آلاچیق
 • آبنما
 • گلدان‌ها و گیاهان
 • سایبان
 • نرده
 • حفاظ

 

نکات مهم در انتخاب تزئینات ساختمان

در انتخاب تزئینات ساختمان باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سبک دکوراسیون ساختمان: سبک دکوراسیون ساختمان یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در انتخاب تزئینات ساختمان در نظر گرفته شود. برای مثال، اگر سبک دکوراسیون ساختمان سنتی است، باید از تزئینات سنتی استفاده کنید.
 • فضای موجود: فضای موجود نیز یکی از عوامل مهمی است که باید در انتخاب تزئینات ساختمان در نظر گرفته شود. برای مثال، اگر فضای ساختمان کوچک است، باید از تزئینات کوچک و ظریف استفاده کنید.
 • بودجه: بودجه نیز یکی از عوامل مهمی است که باید در انتخاب تزئینات ساختمان در نظر گرفته شود. برای مثال، اگر بودجه شما محدود است، باید از تزئینات ارزان قیمت استفاده کنید.
 • مصالح و مواد مورد استفاده: مصالح و مواد مورد استفاده در تزئینات ساختمان نیز باید با کیفیت و بادوام باشند. برای مثال، اگر از کاغذ دیواری استفاده می‌کنید، باید از کاغذ دیواری با کیفیت و قابل شستشو استفاده کنید.
 • دوام و ماندگاری: دوام و ماندگاری نیز یکی از عوامل مهمی است که باید در انتخاب تزئینات ساختمان در نظر گرفته شود. برای مثال، اگر از مبلمان استفاده می‌کنید، باید از مبلمان با کیفیت و بادوام استفاده کنید.

 

سوالات متداول مشتریان دکوطرح در ارتباط با تزئینات ساختمان

از چه عناصری برای تزئینات ساختمان میتوان استفاده کرد؟

کابینت و جزئیات آشپزخانه از تزئیناتی محسوب میشوند که بر روی دکوراسیون کل خانه تاثیر دارند.

برای تزئین سقف قسمت های مختلف ساختمان از چه عنصری استفاده میشود؟

سقف کاذب بهترین گزینه برای زیبا تر ساختن سقف است و با نورپردازی داخل آن این زیبایی دوچندان میشود.

کاغذ دیواری برای چه فضا هایی مناسب است؟

به غیر از فضا هایی که رطوبت دارند مثل سرویس های بهداشتی،حمام و آشپزخانه در تمامی فضاها میتوان از کاغذ دیواری استفاده کرد. فقط باید طرحی انتخاب شود که مناسب آن فضا باشد.

در سبک مینیمال از چه تزئیناتی برای جلوه دادن به فضا استفاده میشود؟

استفاده از گل و گلدان با گیاهان مناسب و سبز بهترین گزینه برای جلوه دادن به فضا در سبک مینیمال است.

چرا فرش در تزئین خانه های سنتی اهمیت دارد؟

هویت یک خانه ی ایرانی با فرش آن خانه به نمایش گذاشته میشه. ولی طرح و رنگ آن کاملا سلیقه است فقط باید با توجه به بقیه وسایل انتخاب بشه.

 

گالری تصاویر تزئینات ساختمان

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۸]
 • Avatar photo
  رها مصباح شهرستانی

  سلام خونه بازسازی بشه قیمتش برای فروش بالاتر میره؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   بله قطعا” تاثیر گذار خواهد بود

 • Avatar photo
  پردیس تجریشی

  سلام ببخشید قیمت این پرده های پانج گرون تر از معمولیا هستش؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  آرینا حسام عارفی

  سلام چطور میتونم یک دست مبل ۷ نفره با قیمت پایین بسازم؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  تینا توکلی

  سلام خسته نباشید این وسایل دکوری که رو میزای مدرن میزارن رو از کجا میتونم بخرم؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  افرا وفایی

  من رنگ نارنجی رو خیلی دوست دارم ولی میترسم دلم رو بزنه ولی این مبلا که شما تو طرحاتون گذاشتین خیلی وسوسم کرد که مبل نارنجی بگیرم

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  یاسر نوری

  سلام خسته نباشید شما چیدمان منزل رو هم خودتون انجام میدین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   بله

 • Avatar photo
  آرین علیکاهی

  سلام ماشین ظرفشویی تو آشپزخانه بزاریم ماشین لباسشویی جا نداشته باشه تو آشپزخونه کجا بزاریمش بهتره؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  مهناز عاشوری

  سلام فرق کناف با رابیس چیه؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن

 • Avatar photo
  مهناز عاشوری

  و یک سوال دیگه رابیس بهتره یا کناف؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  حمید مجدی

  شما نقاش خوب میشناسین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  تابلی

  ما مبلامون آبی هست چه رنگ پرده بگیریم بهش بیاد؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  دانیال ترابی

  شما طراحی اتاق نوجوان هم انجام میدین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  منیر تکبیری

  مبل چستر هم برای سبک کلاسیک خوبه هم برای مدرن؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  فرزانه

  دستگیره کابینت رو میشه برداشت مگنتیش کرد؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   بله میشه

 • Avatar photo
  تینا رضایی

  سلام ما ی اتاق ۱۲ متری داریم نمیدونیم موکتش کنیم یا پارکت شما چی پیشنهاد میکنین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  فاطیما پرویزی

  سلام خسته نباشید ممنون از مقاله ی خوبتون

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   ممنون میشیم از بقیه مطالب سایت دیدن فرمایید

 • Avatar photo
  زهرا سالاری

  چطور میشه اینچ تلوزیون رو متناسب با فضا انتخاب کرد؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  مهیار کاظمی

  سلام خسته نباشید فضای خال بین یخچال و کابینت بالاش رو چطور میشه پر کرد؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  آتریسا آریامنش

  شما عین طرحی که میزنین اجرا میکنین؟ این وسایلی که تو طرح میزارین همه موجود هستن؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام روزتون بخیر
   بله

 • Avatar photo
  سارینا سراج

  سلام خسته نباشید فرش ایرانی با چه سبکی خوب میشه؟ با سبک مدرن خوب نمیشه نه؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  شیما تاجیک

  شما برای سقف سرویس ها استیل کار میکنین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  بهرام اسکندری

  برای مبلمان چه چوبی بهتره؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   لطفا” برای مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید
   ممنون

 • Avatar photo
  فاطمه اکبری

  سلام تابلو ارتفاعش از زمین چقدر باید باشه؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   بستگی به ابعاد تابلو داره
   معمولا” ۱.۵۰ تا ۱.۶۰

 • Avatar photo
  زهره زمانی

  سلام ممنون از مطالبی که میزارین؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   ممنون میشیم از بقیه مطالب سایت دیدن فرمایید

 • Avatar photo
  حکاک

  شما فقط طراحی هم انجام میدین ما خودمون اجرا کنیم؟

  • Avatar photo
   پشتیبان سایت

   سلام
   روزتون بخیر
   بله در خدمتتون هستیم

یک پاسخ بگذارید


صفحه اینستاگرام دکوطرح
ارسال پیام به واتساپ
تماس مستقیم
09122460089
09121471847