دکوراسیون مجلل و لوکس

کلیه خدمات دکوراسیون مجلل و لوکس در واحدهای تجاری و مسکونی شمال شهر تهران با بالاترین حد زیبایی و خاص بودن در بین دکوراسیون های مختلف و شرکت های دکوراسیون تهران توسط تیم معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح از مرحله ی طراحی دکوراسیون مجلل و لوکس تا اجرا پذیرفته می شود.

دکوراسیون لاکچری

دکوراسـیون لاکچری یا مجلل را می توان سبکی با بهره گیری از طراحی فضای داخلی و مبلمانی معرفی کرد که با استفاده از متـریال ها و مصالحی گران قیمت تر و کم یاب تر از سایر مصـالح موجود و معمول و همچنین طرح ها و نقش های متفاوت و پر کار طـراحی و ساخته می شود. این متـریال ها می تواند شامل فـلز هایی چون طلا و نقره، چوب های طبیعی مرغوب، سنگ های گران قیمت و سایر قطعات فلزی طراحی شده باشد که در طراحی قسمت های مختلف مبلمـان و فضـا های داخلی به کار می روند.

شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل

همیشه داشتن شیک ترین دکوراسیون منزل به معنای خرج و هزینه زیاد برای تهیه لوازم لوکس و مجلل نخواهد بود. بعلاوه بسیاری از افراد گمان می کنند که با داشتن لوازم زیاد در خانه دکوراسیونی شیک در منزل خواهند داشت که اصلا درست نیست. بهتر است بجای هزینه کردن اضافی و خرید مبلمان و وسابل دکوری زیاد، پول خود را خرج وسایل کمتر با کیفیت بیشتر کنید تا نتیجه ای بهتر هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ هزینه ای بگیرید. گاهی اوقات حتی با خرید یک تابلو هنری زیبا می توانید به آسانی دکوراسیونی شیک در منزل داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در داشتن دکوراسیونی شیک، نوع چیدمان مبلمان و فرش زیر آنها در خانه است

در دکوطرح بخوانید :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح خدمات خود را در ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ولنجک، نیاوران اختیاریه، پاسداران، دروس، دولت، دیباجی، جردن-ولیعصر، سیدخندان، ظفر، قلهک، ونک و میرداماد، سایر مناطق تهران ارائه می دهد.

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس گرفته و یا در صورت نیاز با شماره ی دفتر ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۹ | ۰۲۱۲۲۱۷۲۰۶۸ در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *