دکوراسیون داخلی سعادت آباد
۱۴
آذر

پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد

پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح با کادری مجرب در امر پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های عمرانی و مهندسین ذیربط، از صفر تا صد پروژه شما را اجرا می نماید.

این تیم با سابقه ای طولانی در امر ساخت و ساز و اجرا در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد.

پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد

نام پروژه : پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد

تاریخ انجام پروژه : سال ۱۳۹۸

توضیحات : تصاویر زیر مربوط به پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد می باشد.

نحوه نصب کفپوش لمینت در اتاقها

شما باید وقت بگذارید و یک نصب ورقه ورقه ای را پوشش دهید که یک طبقه کامل از خانه شما را پوشش دهد ، یا ممکن است مسائل مهم شما را در میانه کار متعجب کند. قبل از شروع ، در مورد بهترین جهت اجرای کفپوش و نحوه انتقال از اتاق به اتاق دیگر تصمیم بگیرید. اگر برنامه ای داشته باشید ، هم در نصب و هم در ظاهر کف جریان ایجاد می کنید.

انتخاب بهترین جهت

یک کف لمینت اگر در خانه در یک جهت باشد ، به یک پارچه در دکوراسیون کلی تبدیل می شود. بهترین جهت عموماً به شکل خانه بستگی دارد. باید به موازات دیواره های بلندتر حرکت کند.

هر چند این یک دستور نیست اگر یک راهرو بلند و برجسته دارید، ممکن است کف پوش را به موازات دیوارهای آن اجرا کنید ، حتی اگر این بدان معنا باشد که به موازات دیوارهای کوتاه اتاق نشیمن حرکت می کند.

همچنین مهم است که از قسمت ورودی ، خط چشم را در نظر بگیرید. خطوطی که به موازات خط دید قرار دارند از نظر دید از آنچه در آن عبور می کنند خوشایندتر هستند.

برنامه ریزی انتقال ها

اگر جهت یکسانی را در سرتاسر خانه حفظ کنید ، احتمالاً نیازی به ایجاد انتقال در داخل درها نخواهید داشت. چه تخته ها به آستانه درب موازی با آن نزدیک شوند و چه عمود بر آن ، می توانید آنها را به راحتی در اطراف گرفتگی ها برید.

اگر جهت تخته ها را در یک درب تغییر دهید ، ممکن است به یک نوار انتقالی نیاز داشته باشید. تنها راه برای جلوگیری از یکی این است که چیدمان را به گونه ای تنظیم کنید که تخته های کامل از درگاه عبور کنند تا لبه ای به شما بدهد که بتوانید تخته های عمود را به آن متصل کنید. این امکان وجود دارد ، اما برنامه ریزی در یک خانه چند اتاقه دشوار است.

با استفاده از نوارهای انتقالی

نوارهای انتقالی برای کفپوش لمینت به مسیرهای فلزی متصل می شوند که مستقیماً آنها را به زیر کف می پیچانید. برای جا دادن این نوار ، باید بین ۱/۲ اینچ فاصله ۱/۸ اینچ وجود داشته باشد. این به نصب آهنگ ها قبل از شروع به زمین ریزی کمک می کند.

مطمئن خواهید بود که در مکان های مناسب قرار دارند و می توانید از آنها به عنوان مرجع برای اندازه گیری بریدگی های خود هنگام مراجعه استفاده کنید. اگر تخته های دو طرف انتقال ضخامت یکسانی دارند و اگر ضخامت های مختلف نوار کاهنده باشند از قالب T استفاده کنید.

 

قرار دادن تخته ها

هنگامی که در مورد جهت تخته تصمیم گرفتید ، می توانید کل خانه را به عنوان یک اتاق واحد با انسداد – دیوارها – در سر راه خود قرار دهید. نصب از گوشه خانه شروع می شود و از طریق اتاق اول ادامه می یابد تا اینکه لبه کفپوش از دیوارها امتداد یابد.

سپس مستقیماً به داخل اتاقهای مجاور ادامه می یابد مگر اینکه با تغییر جهت تغییر مسیر دهید. یک روش اساسی قبل از شروع نصب این است که میله های درب را با اره دستی پایین ببرید تا کف آن در زیر آن قرار بگیرد. همچنین باید همه درها را بردارید تا مانعی برای شما ایجاد نشود.

 

پروژه دکوراسیون داخلی سعادت آباد

این پروژه که دارای مساحت صد و سی متر مربع و در محدووده سعادت آباد واقع شده بود، در سال ۱۳۹۸ توسط گروه معماری و طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکوطرح انجام شد. مدت زمان اجرای این پروژه ۴۵ روز کاری بود.

سقف و کف پروژه

همان طور که در تصاویر زیر می بینید، گروه دکوطرح برای سقف کد ارتفاعی زده و در آن باکس های چوبی در آوردند. دور تا دور سقف نیز برای ایجاده جلوه ای زیبا و متفاوت از کناف استفاده شد. همچنین در تصاویر می بینید که دور تا دور سقف از نورپردازی های مناسب با محیط استفاده شده است.

کف خانه قبل از بازسازی ها، دارای لمینت بود. طبق خواسته کارفرما لمینت کار حذف شد.

تی وی

در این پروژه با توجه به خواسته کارفرما، در پروژه تی وی وال یا همان دیوار تلویزیون کار نشد و به جای آن میز تلویزیون در دکوراسیون قرار گرفت.

اتاق ها

در اتاق کودک که اتاق کوچک تری بود، برای استفاده بهینه از فضا، از تخت کم جا استفاده شد.

سیستم ها

همان طور که در بالا گفته شد، لوله های آب سرد و گرم این خانه دارای مشکلاتی بود که باعث شد کف خانه به طور کلی جمع شده و تعویض شود. بنابراین لوله های آب و فاضلاب و لوله های آب سرد و گرم تعویض شدند.

سرویس ها

در یکی از اتاق خواب ها یک حمام مستر قرار گرفت که به دلیل بزرگ بودن آن و با توجه به خواسته کارفرما، داخل آن یک جکوزی تعبیه شد

 

تصاویر :

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 21 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 22 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 24 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 25 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 27شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 34شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 35 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 36 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 37 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 38 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 39 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 40 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 43 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 44 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 45 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 47 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 53 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 60 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 82 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 85 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 87 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 88 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 89 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 91 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 92 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 93 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 98 شرکت معماری و دکوراسیون داخلی دکوطرح - sadat abad 98 8

 

 

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]