راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم
30
فروردین

راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم | ۴۰ نکته مهم

راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم | مشاوره از یک مارک تجاری و متخصص بازاریابی استراتژیک

راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم | جلب مشتری و پروژه آسان نیست و هنگامی که شما یک شرکت جدید بدون سابقه سابقه و هیچ نمونه کارها هستید ، کار حتی دشوارتر نیز خواهد بود. قابل اطمینان ترین راه برای کسب و کار تبلیغات دهان به دهان یا مراجعه است ، اگر شبکه و شهرت ضعیفی داشته باشید این مشکل است. به همین دلیل است که شما باید در ساخت شبکه خود بسیار سخت کار کنید ، حتی قبل از اینکه رسماً کار خود را شروع کنید.

شبکه قدرتمندی از مشتریان قبلی ، همکاران ، همکلاسی ها یا حتی دوستان و خانواده همه می توانند به شما در دستیابی به اولین پروژه کمک کنند. هر کسی را که می شناسید درگیر کنید ، می تواند منجر به پروژه های بالقوه و معرفی مطمئن تصمیم گیرندگان صحیح شود ، کار خود را به عنوان یک فریلنسر آغاز کنید و برای شرکت های دیگری کار کنید ، حتی قبل از شروع کار خود ، می توانید به پروژه خود نیاز داشته باشید.

بسیار سخت شبکه شوید و شروع به ساختن نام تجاری خود کنید. در مورد شما و میزان خوب بودن کار خود صحبت کنید. فشار! قبل از اینکه بدانید ، مهارت های فروش و ارائه خود را ارتقا می دهید و از اشتباهات گذشته خود یاد می گیرید. با رشد ، متوجه نتایج خواهید شد و ممکن است روزی کار گلوله برفی داشته باشد و بتوانید شرکت خود را رشد دهید.

 

پیشنهاد نویسنده: طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون داخلی، اجرای دکوراسیون

 

۱. یک نام تجاری قوی برای شرکت خود ایجاد کنید | راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم

به شرکت های شناخته شده ای مانند گنسلر ، پرکینز + ویل و HoK فکر کنید که همگی دارای آرم هایی هستند که طی سالها تغییر چشمگیری نداشته اند. آنها مدت طولانی وجود داشته است و همه کسانی که به شرکت خود فکر می کنند قادر به نشان دادن آرم خود هستند و در مورد برخی از ارزشهای اصلی خود صحبت می کنند. برخی از ارزشهای قوی خود را ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که در تمام مطالب بازاریابی ، وب سایت و مشارکتهای سخنرانی در آینده وجود دارد.

۲. بیشتر کارهای جدید شما مربوط به مشتریان قبلی ، روابط و افرادی خواهد بود که شما را در مطالب رسانه ای مانند اینترنت ، مجلات ، بروشورها و غیره پیدا می کنند.

راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم | هنگامی که توسعه مشتری مشتری شرکت خود را شروع می کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از پروژه های شما از مشتری های مکرر یا توصیه های مشتری قبلی شما ناشی می شود. در بسیاری از موارد ، خانواده و دوستانتان از شما می خواهند که برای آنها پروژه ای کار کنید که منجر به فرصت های بیشتری شود. با این حال ، اگر به دنبال پروژه های جدید و بزرگ هستید ، باید خود را برای مخاطبان گسترده تری بازاریابی کنید.

یک بروشور پست الکترونیکی مستقیم ، کمپین رسانه های اجتماعی یا تبلیغات مجله بسیار مطابق با چشم انداز شرکت خود تهیه کنید. اطمینان حاصل کنید که بدون خطا است ، به راحتی قابل پیگیری است و اطلاعات تماس شما نیز خوانا است. حتی می توانید مقاله ای در مورد یکی از پروژه های خود بنویسید و آن را برای ویراستار ارسال کنید تا در یک مجله شناخته شده مانند Metropolis منتشر کند.

۳. اخلاق خود را حفظ کنید |‌ راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم

به یاد داشته باشید که دیدگاه و اخلاق شرکت شما در قلب تجارت است. برای گرفتن مشتری یا پروژه هرگز نباید تقلب یا دروغ بگویید. صداقت شما مهم است و به شما کمک می کند مشتری ها و پروژه هایی را که مطابق با دیدگاه شما هستند ، به دست آورید. بخاطر داشته باشید که با فناوری اطلاعات امروز ، هر کاری که غیراخلاقی انجام دهید ، در مدت زمان کوتاهی برای بسیاری از افراد شناخته خواهد شد. بنابراین یکپارچگی داشته باشید و به دید خود وفادار باشید.

۴- برند خود را طراحی کنید

چگونگی دستی تنظیم اطلاعاتی که در مورد قلم ها ، رنگ ها و آرم های استاندارد شرکت شما به همه کارمندان شما اطلاعات می دهد. این مورد برای لوازم ثابت شرکت ، پاکت نامه ها ، مواد بازاریابی ، امضاهای ایمیل و هر چیز دیگری که به افراد توزیع می شود اعمال می شود. آرم های خود را ساده نگه دارید تا به خاطر سپردن آن آسان تر باشد.

۵- روند خاصی را برای نوع معماری شرکت خود در طراحی متمرکز کنید

راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم | هر شرکت معماری بر روی انواع مختلفی از معماری مانند مسکونی ، دفاتر ، فضاهای فرهنگی ، مراقبت های بهداشتی ، دانشگاه ها یا هر نوع گونه دیگر تمرکز خواهد کرد. وقتی نوع معماری مورد نظر را شناسایی کردید ، روندها را تحقیق کرده و پیش بینی کنید که در آینده به کجا منتهی می شوند. به عنوان مثال ، اگر به امکانات مسکونی و مراقبت های بهداشتی علاقه دارید ، شاید یک قدم جلوتر بروید و بگویید که مایلید روی پیری در محل خود تمرکز کنید.

تحقیقات ساده نشان می دهد که جمعیت ما نه تنها به طور تصاعدی افزایش می یابد ، بلکه عمر طولانی تری نیز داریم. شما می توانید موارد معمولی که سالمندان با آن روبرو هستند را پیدا کرده و فهرست بندی کنید ، یک گزارش تحقیق تهیه کنید و آن را برای توسعه دهندگان بالقوه و مجتمع های مسکن سالخورده ارسال کنید. خواهید دید که در این زمینه متخصص هستید. همه دوست دارند بهترین ها برای کار با آنها باشد.

 

۶. یک طرح تجاری ارائه دهید و اهداف خود را تعیین کنید

هر شرکت معماری برای نگه داشتن همه در یک صفحه و تلاش در جهت یک چشم انداز به یک طرح تجاری خوب نیاز دارد. این برنامه ها را به صورت گروهی تدوین کنید و به یاد داشته باشید که برنامه کسب و کار همراه با تجارت رشد و تغییر خواهد کرد. کارکنان شما باید از این طرح تجاری آگاه باشند تا بتوانند به شما کمک کنند دید خود را برای مشتریان احتمالی گسترش دهید.

۷. یک استراتژی بازاریابی ثابت را حفظ کنید

با ادامه رشد شرکت معماری ، باید ضمن اجرای برخی از راهکارهای جدید ، استراتژی های فعلی بازاریابی خود را حفظ کنید. بسیاری از شرکت ها در یک مراسم حمایت مالی می کنند یا در آن سخنرانی می کنند ، و این باعث می شود آنها در مقابل مخاطبی که به موضوع علاقه مند است ، شرکت کنند. شما همچنین می توانید در مجله ها یا روزنامه های محلی تبلیغ کنید ، در وب سایت خود اطلاعیه مطبوعاتی به اشتراک بگذارید ، بروشورهای پست الکترونیکی با طراحی خوب ارسال کنید ، یا حتی یک خبرنامه ایمیل راه اندازی کنید که برای افرادی که علاقه مند به کار شما هستند ارسال می شود. شرکت خود را در ذهن همه افراد در شبکه خود حفظ کنید. شما هرگز نخواهید دانست که چه کسی به یک معمار نیاز دارد و چه زمانی به یک معمار نیاز دارد.

۸. بیاموزید که چگونه در یک رویداد شبکه بندی کنید | راه اندازی شرکت معماری بخش پنجم

هر زمان که در هر کنفرانس یا رویدادی شرکت می کنید ، باید آداب و اصول اساسی مانند لباس خوب ، به موقع بودن ، قرار دادن برچسب نام خود را در کنار سینه با دست غالب خود داشته باشید (اگر از دست راست خود برای سلام و احوالپرسی با کسی استفاده می کنید سمت راست) ، و داشتن کارت ویزیت در مورد افرادی که ممکن است در کنفرانس شرکت کنند مانند سردبیران مجله تحقیق کنید. آنها را جستجو کنید و در مورد کاری که اخیراً نوشته یا انجام داده اند مکالمه ای را شروع کنید. چه کسی می داند ، آنها ممکن است در آینده مقاله ای در مورد یکی از پروژه های شما منتشر کنند.

۹. یک وب سایت یا وبلاگ داشته باشید

علاوه بر توصیه های مرلین ، من به شدت توصیه می کنم برای کسب و کار خود یک وب سایت و / یا وبلاگ داشته باشید که به خوبی طراحی شده ، مانور ساده داشته باشد و ایده ها و کارهای شما را به نمایش بگذارد. از طریق وب سایت شما ، مشتریان بالقوه شما باید بتوانند چندین پروژه مربوط به پروژه های خود را شناسایی کنند. به طور معمول ، آنها آن پروژه ها را در نقطه تماس اولیه شما ذکر می کنند ، چه از طریق ایمیل یا شخصی. به همین ترتیب ، اگر به فکر راه اندازی یک تمرین هستید ، اما وب سایت ندارید ، راه اندازی یک وبلاگ و به اشتراک گذاشتن ایده های خود با دنیا را در نظر بگیرید. خود را وارد دنیای آنلاین کنید و اعتماد سازی و پیروان را شروع کنید که علاقه شما به معماری و طراحی را دارند

 

پیشنهاد نویسنده: ۱۰ مرحله راه اندازی شرکت معماری، راهنمای مراحل طراحی معماری – بخش اول

 

پروژه های مرتبط با این مقاله که توسط شرکت دکوطرح انجام شده است:

 

برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۲۱۴۷۱۸۴۷ به طور مستقیم تماس بگیرید.

نظرات خود را در ارتباط با راه اندازی شرکت معماری بخش سوم برای ما بنویسید.

موفق باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]